PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ankara trafiğinde maganda terörü

recepserkan43
21-09-2010, 21:26
TRT çalışanı Serdar Yalçın trafik magandalarının son kurbanı oldu. Yalçın, eşi ve çocuğunun gözleri önünde şehir eşkıyalarınca dövüldü ve bir gözünü kaybetti.

Trafik magandaları hemen her gün bir olaya neden oluyor… Kimisi saldırıyor, kimisi yaralıyor, kimisi öldürüyor. Şehrin göbeğinde eşkıyalık yapıyorlar. TRT çalışanı Serdar Yalçın da trafik magandalarının son kurbanlarından biri oldu…
Eşinin ve çocuğunun gözü önünde dövülen Serdar Yalçın, bir gözünü kaybetti.. Polis, her yerde gözü dönmüş saldırganları arıyor.
Ankara’da trafikte saldırıya uğrayan eşinin başucundan ayrılmayan Düriye Yalçın, “Gözleri dönmüş saldırganlar, Dikmen Kavşağı’nda saldırdılar… Doktorların söylediğine göre, eşimin bir gözü artık göremeyecek… Allahtan sol göz kurtulmuş, bizi mutlu eden o oldu… “ dedi.
TRT çalışanı Serdar Yalçın, geçtiğimiz cumartesi günü ailesiyle birlikte Dikmen-Konya Kavşağı’nda seyir halinde giderken bir minibüsün yanlış sollaması ile neredeyse bir kazaya kurban gidiyordu… Minibüstekiler, araçtan inerek hakaret ve küfür dolu sözler ederek, saldırıya geçtiler… Serdar Yalçın, burada ailesinin önünde trafik magandalarınca hunharca dövüldü… Ailesi tarafından hastaneye kaldırılan Serdar Yalçın’a gerekli tüm tıbbi müdahaleler yapıldı, ancak Yalçın bir gözünü kaybetti… Yalçın’ın tedavisi sürüyor… Emniyet güçleri, saldırganları arama çalışmalarına devam ediyor. Yalçın ailesi, saldırganların biran önce bulunmasını istiyor.

kendisi arkadaşımın eşi bu olay ile ilgili bilgisi olanlar lütfen yardım etsinler yazık günah artık herkes kendi kanunu koymaya başladı kameralar da bozukmuş ama radar kameraları çalışıyor ne yapacağız artık bilmiyorum bu ülkede.

MeRtCaN
21-09-2010, 21:32
Okadar Mobesse koydular
artık bulurlar saldırganları hemen....mi acaba???

Chatin
21-09-2010, 21:35
bugün resmen bir taksi soldan arkasından gelen aracın önüne kırdı ve aracta müşterisi de vardı. haklı olarak önüne kırılan adam korna falan bastı vay sen misin korna basan adama demediğini bırakmadı. haklı olmasına rağmen önüne kırılan pıstı ve gitti.

bir başka olay ise yine önüne kırılan birisi taksiye korna basmış ve taksici arabadan çıkardığı sallamayı adamın kafasına indirmeye çalışmış. kafası yarılmasın diye elini koyan adamın elinde 108 dikiş vardı. bu ne demek adamın eli paramparça olmuş.

ankaradaki bütün ticari taşıt sürücüleri boyle maganda . halk otobusu olsun dolmuş olsun taksi olsun hepsi boyle. e tabi polis bunları şımartırsa bunlar herşeyi yapar.

DogukanB
21-09-2010, 21:37
daha geçen ikitelli kaza başlığında yazmıştım, dolmuşun kırmızı ışıkta geçmesi yüzünden olanları. artık yolların tek hakimi dolmuş-taksi-otobüs şoförleri olmuş. onlar kırmızı da geçer, onlar kazaya sebebiyet verir, üstüne bide küfür eder, döver..

Göki,ZD
21-09-2010, 21:38
ankaranın polisi uyuyormu, başkent orası memleket orda yönetiliyor bu tarz olayların olmaması asayiş,trafiğin diğer illere göre daha iyiolması gerekirken ki durumuna bak..

ruudvan
21-09-2010, 21:40
Oha solenıcek kelıme yok...

Low-Rider
işte tipik oç bunlar söylencek söz yok

adam kalkıyo taşradan köyünden geliyo burda aslan kral kesiliyolar allahın belaları

recepserkan43
neden neden neden bunlar bu kanunusuzluğu nereden buluyorlar. bugün ona yarın bize

Ertug_T.
21-09-2010, 21:41
bunları trafiğe salanın..o arabaların altında kalırlar inşallah..işin garibi ben taksiciye bişey dedimmi korkuyo adamlar benden nedense..ama bulaşmamak lazım sağı solu belli olmaz hiçbirinin..

Dragger
21-09-2010, 21:45
Serefsiz o.cocukları...

Ben de izledim haberlerde, cok üzüldüm.

Kamera calısmıyormus emniyetin söyledigine göre, yol calısması var diye kesikmis.

Bir adamı esinin ve cocuklarının gözü önünde dövmek nedir ya, böyle bir serefsizlik haysiyetsizlik var mıdır?

Bunlara sorsan delikanlı gecinirler, tek adama bir sürü kisi girisip ailesinin yanında saldırırlar.

Polis olsam bunları yakaladıgımda 1 hafta döverim.

* Siz siz olun trafikte tartısırken 2 kez düsünün, cünkü artık delikanlılık falan kalmadı ya 10 kisi saldırırlar ya bıcak cekerler ya silah...1 o.cocugu yüzünden canınızdan olmayın.

TolgaEsentepe
21-09-2010, 21:45
bugün hala konya yolunda sabit radarın 1km gerisinde arabalı radar koymuşlar !! anca cezayla uğraşsınlar anca halka kitlemeye çalışsınlar ! çok yazık olmuş.. bulamazlar tabi neden bulsunlar binlerce kamere ne şeyime yarıyor. dün gece kapımızın önünden komşumuzun aracı çalındı nerede binlerce mobese kamerası birtanesinden mi görülemiyor namussuzlar ?

MertS
21-09-2010, 21:46
adam kalkıyo taşradan köyünden geliyo burda aslan kral kesiliyolar allahın belaları

aynen, güngörmemiş şerefsizler burda adam oluyolar.

köyünde adam sayılmaz öldürsen burda insan yerine koyuyolar fiske vursan

Ersin YILDIZ
21-09-2010, 21:47
bu hafta sonu ankaradaydım bı daha allah dusurmesın bu kadar araba kullanmayı bılmeyen bı ınsan nasıl bı sehıre toplanmıs bı tane ınsan yok yol versın cozemedım bıde baskent olcak ya yemısım ankarayı bı daha allah ıcınden yolumu bıle gecırmesın

cess
21-09-2010, 21:49
Dolmuş, taksi, otobüs.. haksız olsalarda bişey demeden oradan uzaklaşırım,canımı yolda bulmadım

Chatin
21-09-2010, 21:50
bu hafta sonu ankaradaydım bı daha allah dusurmesın bu kadar araba kullanmayı bılmeyen bı ınsan nasıl bı sehıre toplanmıs bı tane ınsan yok yol versın cozemedım bıde baskent olcak ya yemısım ankarayı bı daha allah ıcınden yolumu bıle gecırmesın

ne başkenti ???? başkent burada sadece bir üniversite adı o kadar..

Sebring
21-09-2010, 21:52
Biraz once haberlerde olay yerindeki mobese kamerasinin,yol calismasi nedeni ile calismadigi soylendi.Baskent olmasina ragmen,Ankara trafigi rezalet durumda.Bu tarz olaylar cok olmaya basladi.Cok gecmis olsun..

erkin006
21-09-2010, 22:01
camlar kapalı kimseyle muhatap olmadan kullanmak lazım arabayı...yoksa evin yolu bulunmaz...

yaşar
21-09-2010, 22:01
Çocuklarımla beraber az önce işyerinin arabasını teslim etmeye gidiyordum talabani yavrusunun biri gözümün içine baka baka bisikletinin üstünde HİÇ BİR DERDİMİZ TASAMIZ YOKKEN AGZI ALINMAYACAK KÜFÜR ETTİ bende çocugu kovaladım evinin önünde yakaladım neden küfür ettin diyorum abi ben sana etmedim diyor,eee o zaman niye kaçıyorsun dedim çocuk çok korkmuştu mahalle sakinleride bırak ugraşma gerek yok dedi bende sırtımı döndüm arabaya çocukların yanına gidiyordum ,baktım arkadan talabaninin babası aşireti vs vs küfür ederek ellerinde sopa ayakkabı ne varsa üstüme saldırdılar kendimi iyi korurum övünmek gibi olmasın lakin 4 kişi ve üstü olunca biraz sıkıntı oluyor neyse ellerinden kurtuldum arabayı aldım çıktım direk karakola olayı anlattım amir istersen aldıralım ama ondan sonra olacakları sen düşün ,ne gibi diyince bunlar buraya gelecek 30 40 kişi daha yakanı bırakmazlar ayrıca dava etsen bile en büyük ceza para cezası olur oda günlüğü 20 liradan hesaplarsan verilebilecek tutar 1.500 lira kaldıki o cezayıda zaten ödemiyorlar ,bende arkama dönerek sırtımıza aldıgımız birkaç darbe ile evimizin yolunu tuttuk.
Sürekli agzımızdadır avrupa şöyle avrupa böyle aklıma gelmişken söyleyim amirin söyledigi şuydu orda birine yumruk atacaksan cebinde para oalcak tl ile hesaplarsak ( KABACA ) 5000 lira bu cezayı ödemezsen yatacagın yıl en az 4 ,onun için avrupada bu talabaniler bir halt edemiyorlar ne varsa güzel istanbulumda var ;)

Haaa bu arada yere düşmüş olsaydım emin olun paramparça olurdum :icon_tup:

COOLFEAR
21-09-2010, 22:02
Sizlere babamın başına gelen bir olayi anlatmak istiyorum
Olay hepimizin bildiği Cevahir alışveriş merkezinde geçiyor
otoparkta babam onunden gecen tekerlekli sandalyeli bir kişiye yol veriyor bu arada arkada duran araçtan yoğun şekilde korna geliyor Babam 55 yaşında albay emeklisi bir adam bu arada arabadan inip way efendim sen bizim onumuzu kesiyorsun die 2 kişi Babayı darp ediyorlar adamı o şekilde görünce beynimden vurulmuşa döndüm ki Babam asker olmasına rağmen silahını bir kere yanında taşıdığını görmedim .Herneyse okadar adam var güvenlik olay gören yok neyse .Olaya askeri savcı filan dahil olunca .İki kişi bulunuyor ve bomba
-ikiside astsubay çıkıyorlar
olay hala mahkemelik ama edilen özürün haddi hesabı yok o gün arabadan 10 dakka once inip para cekmeye gitmesem bende olsam belki manzara farklı olcaktı belki daha büyücekti ama malesef böyle bir ülkede yaşıyoruz

maxpower
21-09-2010, 22:09
taksici dolmuşçu otobüsçü

bir meslek grubunda bu kadar çok o.ç olamaz, kesin seçiyorlar bunlar

CasabLanca
21-09-2010, 22:22
olaydaki elemanlardan biri yakalanmış 18 yaşında haberlerde öyle diyordu

recepserkan43
21-09-2010, 22:26
bıktım bu şehirden artık kasabaya yerleşcem ordada bulurlar diye korkuyorum

Ersin YILDIZ
21-09-2010, 22:28
gel ızmıre hayat burda :D

yaşar
21-09-2010, 22:28
olaydaki elemanlardan biri yakalanmış 18 yaşında haberlerde öyle diyordu

Yakalansa ne olacakki hiçbirşey,çünkü deseki oda bana vurdu o zaman mahkeme uzarrr gider burdaki kanunlar enteresan kanunlar sadece suçluyu koruyor magduru değil,burda kafa kıracan yaracan delecen,etrafdada delikanlı diye nam salıp geceksin sistemin değişmesi mutlak suretle gerekiyor.

Yada kısasa kısas sende aynısını yapacan başka yolu yok ;)

Frid
21-09-2010, 22:30
e degmiş mi bari adamı gözünden etmiş hayvanlar bune kendini bilmezliktir :S

recepserkan43
21-09-2010, 22:30
gel ızmıre hayat burda :D

herşey izmir için ah bi girsem sınırlarından içeri bidaha çıkmıcam

Kadyr
21-09-2010, 22:37
tv de izledim , adam evli çocuklu gitmiş uyarmak için bunlarda vurmuş hadi vurdun adam bayılmış nıye vuruyorsun karısının çocuğunun yanında adamı kör etmişler diğer gözü % bilmem kaç görüyormuş. böyle o.. çocukluk olur mu ya

BurakCengizhanoğlu
21-09-2010, 23:23
Arabanızda sopadan ziyade biber gazı bulundurun.Hatta kuru sıkı da olabilir ;)
Madem kanunlar bizi koruyamıyor.Bizde kendimizi korumayı öğrenelim değilmi ?
Ha tabi adam çıkarıp gerçeğiyle sıkarsa yapacak bişey yok.

Xenomorph
21-09-2010, 23:28
valla ben kendı mahallem harıcı hıc atar yapmıyorum oda evım barkım orada haklı olursam konusturmam kımseyı..cok ustume gelır sacmalık derecesınde bırsey olursa tabıkı durum degısır..heleki yok bana sunu dedın aman abılık tasladın aman reıslık oldu baktı ettı falan...hıhı degıp gulup gecıyorum alttan alıyorum :)...

artık onla bunla ugrasmaya kalksan degecegını dusunmuyorum,allah'ın öküzübenı sıkıstıranı bende sıkıstırıp vır vır yapınca 1-1 dıyıp gecıyorum :D

trafıkte degıl turkıyede ne olacgı bellı olmuyor artık kurnaz olmak her zaman yarar getırır...cunku ınsan nufusunun yarısı kadar mandada var ulkemızde

BurakCengizhanoğlu
21-09-2010, 23:35
al bide burdan yak http://www.milliyet.com.tr/yayalara-carpan-surucuye-bicakla-saldiri/turkiye/sondakika/21.09.2010/1291878/default.htm
Allah sonumuzu hayır etsin.

Xenomorph
21-09-2010, 23:36
çakal olmak lazım işi bilcen işe gitmicen başka türlü vallahi yan baktım diye 5 kısı cullanır ustune :D

.::EmrE::.
22-09-2010, 00:04
Bu "yorumsuz" polis ekipleri modifiye araç toplayacaklarına önce trafikten şu lanet olası minibüsleri,maganda taksicileri,otobüs şöförlerini temizlesin.Şerefsiz hepsi bunların.

darkred
22-09-2010, 00:15
gecen gün öküzün tekide jeepini kırmızı ısıkta üzerime sürdü aynamı kırıyordu malesef memleketimizde serefsiz cok.Geçmiş olsun allah şifa versin söylenicek cok bişey kalmamıs serefsiz yapmıs yapacağını...

Flonky
22-09-2010, 00:28
Kendim ankaralıyım sanki ankaraya gittiğim zaman bütün yobazlar ordaymış gibi geliyor bana düzgün insan da var elbet ama çok tehlikeli bir şehir...izmirde yok böyle bişey tüm trafiğe bak seyir halinde taksiler dolmuşlar dahil takip mesafesi vardır 1-2 çakallık çukkalık yapan zaten ilerde yavaşa akan trafikten duraksıyor ee noluyor aynı hesaba geliyor anlıyor busefer aslında normal gitmenin aslında en hızlı gitmek olduğunu :) sen sen ol yinede haydarı yanından eksik etme türlü türlü adam var burdaki annesi belliyen olmayan adam gibi...

khan
22-09-2010, 01:05
ankara teksas gibi oldu son zamanlarda cunku basi bos, emniyetin tek derdi trafik. meydani bos bulan itlerde azdikca azdi. dikkatli olmak lazim.

SErhat.
22-09-2010, 05:43
Yazılanları okudum da;şaşırmamak elde değil.Küfür edip kaçan mı;üstüne döven mi;üstüne adam toplayıp gelen mi;kanunsuz ülkemin sadece iyilere çalışan kanunları mı..
Hepsi de ayrı bir dert.Rastgele yaşıyoruz bu ülkede..

Murat
22-09-2010, 07:30
Okadar Mobesse koydular
artık bulurlar saldırganları hemen....mi acaba???

o mobeseler böle işlere yaramaz :)

ahk
22-09-2010, 08:23
adam dövmenin cezası ne? önceden buna benzer suçu yoksa tutuklanmaz bile ifadesi alınır sonra dışarı salıverirler....
eeee ceza yoksa kimse bunları engelleyemez sonuçta bi insana saldırıyorsan onun hürriyetine engel oluyorsun düzgün bi yasa çıkarılsın bu tür bi hareket yapana yaptırımı olan cezalar verilsin bak bakalım neler oluyor.

vtecburhan
22-09-2010, 08:33
bir insanın yanında eşi cocugu varsa bu yapılmaz cok ayıp
artık kimsede ne saygı ne sevgi kaldı insanlar artık resmen DOMUZ laşiıyor

YavuzNaz
22-09-2010, 08:35
allah beter etsin bunları yakın zamanda dolapderede benzer bir olay başımıza geldi bizi dövmek için yanımıza koşarak gelen 3 kişi arabalarının kapısını kapayamadan kaçmak zorunda kaldılar karşılarında 1,85 114 kg neredeyse tamamı kastan olusan abimi görünce :D:D

Günkut
22-09-2010, 08:40
Yasanmaz bu memlekette her zaman ve heryerde oluyor böyle şeyler yaklasık bir hafta önce istanbula crx almaya gittim neyse aldım arabayı geliyorum ortadan normal normal gidiyorum az ilerde trafik sıkıstı durduk yanıma geldi gri megane neden gectin beni dedi kıcı bası oynuyo ama adamın filan falan tamam abi haklısın dedik ık desen gidicez orda :) yasanmaz bu ülkede artık yasanmaz yada @yavuznaz gibi abimiz olcak :D

blow07
17-12-2014, 15:49
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ve yeni konu açmak istemediğim için daha ne denebilir ki bu olaydan sonra...

http://www.mynet.com/haber/yasam/100-tlden-asagisi-bizi-kesmez-1611856-1

emrese
17-12-2014, 16:34
Piç kuruları umarım içerde ölüp giderlerde bir daha insan içine çıkmazlar sanki alacağı var o çocuklarının

commando06
17-12-2014, 16:41
geçen gün bir leaon sahibi çok sıkısık bı trafıkte abuk subuk hareketler yapıyodu makas da degıl yanı onu sıkıstır bunun önüne kır v.s

uzatmayım

bi yeni kasa beyaz 520ye en sonunda arkadan çarptı
çarpma ama ne çarpma kırmızı ışıktadurunca bu dangalakta arkadan sinek gibi yapıştı
puff airbag ler felan acıldı

bmw nın arka bagaj kapagı tampon ve stop gitiiii

bmw ci amcam bi indi arabadan adamda boy enaz 190 kilo desen sağlama 120

bmw ci gayet kibar ve nazik sekılde leoncunun kapısını açtı ve leoncu ındı asagı

TOSUNUM VARMI BISEYIN DEDI leoncu ıyıyım abı dedı BMW CI AMCM TEKRAR SORDU NASIL HISSEDIYOSUN ŞOKTA FELAN DEĞİLSİN DİMİ İYİSİN DEDİ evet abi iyiym abi kusura bakma dediO SIRADA BMW Cİ AMCAM BUNA ALTTAN BI APARKAT VURDU AMA leoncunun alt dişler sanıyorum bynine saplanmıştır

çene ve yüz kemiği kesinlikle kırılmıstır cunku yanaklarından felan kemıkler cıktı

BMW Cİ BİZ BİLMİYOZMU LAN GİTMEYİ DEDİ ALTIMDA 184BEYGIR VAR MAKAINDA YUMRUĞUNDA KRALINI ATARIM LAN ISTERSEM DEDI SEN MAKASI TERCİH ETTİN BENDE YUMRUĞU DEDİ

valla o leoncun durumu yüz nakline kadar gider sanıyorum

Berkan
17-12-2014, 16:50
el yumrugunu yemegen kendininkini balyoz sanırmıs lafının en güzel ornegi leon olmus baltayı taşa vurmus :D

onur_si
17-12-2014, 16:58
trafikte haklı olsam bile alttan alırım hele arabada cocuk hanım varsa sesımı çıkarmam çünkü artık delıkanlılık bitti adam cekıyor sılahı vuruyor trafıkte stres yapmıcam tamam kardes yol senın alsun diyip gececen

gp74
17-12-2014, 16:58
Boyleleri bu yasam icin istaf...

bilalasmali
17-12-2014, 16:59
Trafik içinde araçta ailesi olana laf söylemem...Benim ailem arabadaysa kimseye polemiğe girmem...Haklı Haksız farketmez.

MCN21
17-12-2014, 17:01
Leon cu çok fena bozguna uğramış :D

Gelelim asıl konuya malesef trafikte kimsen ne çıkar hiç belli olmuyor. Haklıda olsanız sıkıntı yaşama oranımız yüksek. Kameralarında saçma sapan bir şekilde çalışmaması ibretlik. Otobüs, dolmuş, taksi hep sıkıntı. Benzer bir olay başıma geldi, adam yagmurlu havada geldi önüme kırdı bende gitti bunum önüme kırdım ufak bir kovalamaca falna sonra ışıkta durduk adam arkamda. Arabadan elinde siyah büyük bir kılıf tarzi birşeyle indi. Aha dedim b.ku yedik herifte silah var beni bir *** korkusu sardı :D Hazır önüm arkamda dolu gaza basıcak yerde yok geldi cama bende açtım baktı silah değil büyük deri cüzdanmış (bir ohhh çekme) :D Adamda biraz bende tırstı heralde 189 boy 95 kiloyum biraz spor geçmişide var. Vay efendim niye önüne kırmışım o yanlışlıkla çıkmış yola falan filan diye muhabbet sona erdi... O günden beri çok çok delirtmedikleri sürece bulaşmıyorum.

akıncı
17-12-2014, 17:33
sadece benı buluyor boylelerı derdım,altımızda jazz var dıye ustumuze kıranlar,yollda araba yerıne koymayanlar, keko çok ankarada okadarda yureklerı olsa anlıyacam bıtmez bu o.ç ler en guzelı bulaşmamak

Karakuş
17-12-2014, 18:16
Benimde 3 defa önüm kesildi, evet resmen herifler el freniyle önüme kırdılar. Hemde Ne makas, ne tehlikeli hareket vs yaptığım için değil, tipime ayar olmuşlar sonradan öğrendik ki. 1.80 74 kg adamın neyine ayar oldun be mübarek?? Allah'tan rwd otomobilin avantajlarından birisi yamulmasıydı da kurtardık ilk anda, yoksa bir de kaskoluk oluncaktı.

Velhasıl diceğim odur ki; hiç bulaşmaya değmez bu itlere. Bu ülkede efendilik-delikanlılık prim yapmıyor artık. Alttan bile almayacaksın, hiç muattap olmadan basıp gideceksin. Artık hem ileri sürüş, hemde ileri dövüş tekniklerini bilmek farz oldu memlekette. Ya da temizinden bi 9 mm olacak yanında...

rebeloghy
17-12-2014, 18:27
Benimde 3 defa önüm kesildi, evet resmen herifler el freniyle önüme kırdılar. Hemde Ne makas, ne tehlikeli hareket vs yaptığım için değil, tipime ayar olmuşlar sonradan öğrendik ki. 1.80 74 kg adamın neyine ayar oldun be mübarek?? Allah'tan rwd otomobilin avantajlarından birisi yamulmasıydı da kurtardık ilk anda, yoksa bir de kaskoluk oluncaktı.

Velhasıl diceğim odur ki; hiç bulaşmaya değmez bu itlere. Bu ülkede efendilik-delikanlılık prim yapmıyor artık. Alttan bile almayacaksın, hiç muattap olmadan basıp gideceksin. Artık hem ileri sürüş, hemde ileri dövüş tekniklerini bilmek farz oldu memlekette. Ya da temizinden bi 9 mm olacak yanında...

Hepsine katılıyorum da 9mm kısmı da olmuyor malesef.. Öyle kanı bozuk bir toplum var ki karşınızda , 9mm olsa her gün kaç kişiyi vurmak gerek :) Vura vura bitirilebilecek kadar olsalar keşke.

Trafik olaylarını bile geçtim , her gün aile içinden biri bir erkek çocuğa tecavüz ediyor. Myntten takip edin her gün görürsünüz.. Ötesini konuşmaya gerek var mı bu ülkede :)

En güzeli kendi hayatınızı düşünüp sinirlenmeden araba kullanmak.

S.Saka
17-12-2014, 18:58
Böyle durumlarda araçta kesinlikle emanet taşınmamalı. Sinirden gözün döner verirsin ayarı sonra al başına belayı.

Eyüp
17-12-2014, 20:13

Ülkede mermi biter , abuk subuk tipler bitmez..Cinnet moduna girmediğim sürece eyvallah deyip geçiyorum..

firat_07
17-12-2014, 20:26
ankarada bunlardan bir sürü her yıl gidiyoruz kanlı bıçaklı olmamak için kendimi zor tutuyorum ankaralı arkadaşlar kusura bakmasın ama çogunlugu trafikte hanzo resmen kimse kırmızı ışık kural takmıyor

Raindrops
17-12-2014, 20:38

Kıskançlığın bu kadarı, seyir halindeyken tipini nasıl kestirdin de önüne kırıp barzoluk yapma kararını aldın onun bunun çocuğu..

commando06
17-12-2014, 20:52
ankarada sadece şahin ve doğanlardan uzak dur beladan %90 oranında uzak durmuş sayılırsın

ha buna dikkat ettiğin halde bela seni buluyosa ya kendinde arıcan yada kader dicen

Karakuş
17-12-2014, 21:51
Mobilden girdiğim için alıntı yapamadım, kusuruma bakmayın lütfen..

9 mm olayı işin biraz esprisi zaten:) yoksa Eyüp' ve Rebeloghy' kardeşimizin dediği gibi bu tipler maalesef bitmez bu ülkede. En iyisi sakin olmak, çok fazla şeytana uymamak ve Maalesef bazı şeylere göz yummak gerekiyor.

Ssamet
17-12-2014, 22:24
Bugün dolmuştayken yayayla şoför atıştı. Yol müsait olsa birbirlerine gireceklerdi. Güçlüde olsan dolmuş-taksici-minibüs tiplemeleriyle uğraşmicaksın

Mpower
17-12-2014, 22:31
ankarada bunlardan bir sürü her yıl gidiyoruz kanlı bıçaklı olmamak için kendimi zor tutuyorum ankaralı arkadaşlar kusura bakmasın ama çogunlugu trafikte hanzo resmen kimse kırmızı ışık kural takmıyor

Abi sen bir de kayseriye gel hanzo keko gör sadece trafikte değil üstelik her yerdeler avm nin içinde her gün bir kavga var bir avm de bu kadar çok güvenlik neden olur diyodum ilk geldiğimde

emrah-58
18-12-2014, 00:18
İstanbulda yaşıyorum 1 haftadır Ankaradayım trafikde bir sorun yaşamadım 34 plaka ile geziyorum herkes saygılı davranıyor.. Ama burası kesinlikle başkent olacak biryer değil yolları 90ların istanbulu gibi..

Sert@ç
18-12-2014, 00:41
Eskişehir yolunda orta şeritten 80-90 normal hızda giderken sellektör atanlara ekstra ayar oluyorum bi gün pickup ın arkaya sinek gibi yapıştırcam birini
Geçen günde arkama baktım bi f30 tipden belli boş gezen makas tayfası dedim şunun bi gazını alıyım hafif gazladık dibime girdi sellektör atıyo git diye ama öndede trafik var gidecek yer yok ilk frene basçek yaptım sağ sola kırıyo artistlik yapıyo 2 saniye kadar frene bi asıldım arkamda fren ciyaklama sesi :D sonrasında yol hafif açıldı malazgirit bulvarına döndüm arkadan gelip önümü kescek güya üzerine 1-2 cm kala gazlayınca bi daha yanıma sağıma soluma hatta önüme bile geçemedi :)
Buralardansa selam beyaz f30 06 anl plakalı kardeş

srkn.ylc
18-12-2014, 08:07
Şansa yaşıyoruz denir ya o duruma geldik. Artık harbiden insanların birbirine tahammülü kalmadı. En ufak şeyde adam öldürülüyor nasıl bi dünya...

HellRot06
18-12-2014, 08:22
Ben taktiği çözdüm abi :D :D :D

http://www.zapkolik.com/video/trafikte-silahli-yol-hakki-413128

Silvia17
18-12-2014, 08:39
Ben cözdüm olayı ya aracımda biber gazı 2 adet jop ve 1 adet bıcak tasıyorum karsı tarafın sekline göre aractan iniyorum polis adaleti saglayamadıkca biz saglıycaz ;)

Chn53
18-12-2014, 08:46
İstanbulda yaşıyorum 1 haftadır Ankaradayım trafikde bir sorun yaşamadım 34 plaka ile geziyorum herkes saygılı davranıyor.. Ama burası kesinlikle başkent olacak biryer değil yolları 90ların istanbulu gibi..

dediğiniz gibi burası ankara , şimdinin istanbulu gibi olsaydı başkent olmazdı zaten , güzel şehir le başkent olucak şehir çok farklı şeyler , evlenilcek eğlenilcek kız gibi :D

Anıl E.
18-12-2014, 08:48
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ve yeni konu açmak istemediğim için daha ne denebilir ki bu olaydan sonra...

http://www.mynet.com/haber/yasam/100-tlden-asagisi-bizi-kesmez-1611856-1

Böylelerini neden hapise atıyorlar ki onu anlamıyorum . Öldürmek en güzeli .

Colossus
18-12-2014, 08:51
ne yazıkkı 2014 yılının türkiyesinin başkentinde çok karşılaşılan bir durum gerçekten çok üzücü inş bulunur o.çları

CasabLanca
18-12-2014, 09:41

burası da ankara hani bi ufak uyandırayım dedim welcome to hell :hehe:

aqustic
18-12-2014, 10:08
Silah,bıçak,sopa olursa başınıza iş alırsınız.
Ben biber gazı taşıyorum.
Pazartesi günü bu gazı yanlışlıkla arabamın içinde sıktım.Bogazıma kaçtı.Öksürttü.Gözümü kapamasam gözümü yakacaktı.O kadar etkili.Hemen indim arabadan:)
Bir çay bardağı büyüklügünde cebe falan da sıgıyor.Kapı cebine koydum şimdilik.Umarım kullanmak zorunda kalmam.

Mpower
18-12-2014, 10:51
Silah,bıçak,sopa olursa başınıza iş alırsınız.
Ben biber gazı taşıyorum.
Pazartesi günü bu gazı yanlışlıkla arabamın içinde sıktım.Bogazıma kaçtı.Öksürttü.Gözümü kapamasam gözümü yakacaktı.O kadar etkili.Hemen indim arabadan:)
Bir çay bardağı büyüklügünde cebe falan da sıgıyor.Kapı cebine koydum şimdilik.Umarım kullanmak zorunda kalmam.

O biber gazları yazın arabnın içinde akıyor kutusundan eline alamıyor ınsan elini yakıyor :D

lethaldoze
18-12-2014, 23:13
Böyle kansızlık şerefsizlik olmaz. Allah acil şifalar versin mağdur olan kişiye.
Az önce koskoca e5 i kapatmıştılar, asker yollayan konvoy. Saçma sapan araçların önüne geçiyorlar.
Şeytan diyor bas gaza al hepsini altına...

TigeR
18-12-2014, 23:41
Eskişehir yolunda orta şeritten 80-90 normal hızda giderken sellektör atanlara ekstra ayar oluyorum bi gün pickup ın arkaya sinek gibi yapıştırcam birini

3şeritlik yolda en sağ boş olduğu halde 80-90le ortada giren varsa bende özellikle arkasına geçip sellektör atıyorum bir iki kez

ersandeniz
18-12-2014, 23:53
3şeritlik yolda en sağ boş olduğu halde 80-90le ortada giren varsa bende özellikle arkasına geçip sellektör atıyorum bir iki kez
ben de inadına yavaşlıyorum..hız sınırı 82 olan yolda orta şeritten gitmesi normal o aracın
git en soldan çok hızlıysan..

ARZ1
19-12-2014, 00:07
Ümitköy köprüsündeki şaşmaz tarafına döneceğimiz tam arada beyaz palio van a dikkat edin 2-3 gündür orda rastlıyorum büyük ihtimal dolandırıcı

Sert@ç
19-12-2014, 00:59

Neden adam sol şeritte yol vermemezlik etmiyor
Sağ şeritte yolların kötülüğünden kamyon lastik izleri ve taşlarla niye zarar veriyim
Umarım bana denk gelmezsin frene asılıyorum öyle yapanlara kasaya sinek gibi yapıştırmak için

ALPER-VNS
19-12-2014, 01:48
orta şerit anlaşılabilir, sağ şerit çok bozuk çünkü ama soldan uyuz uyuz gidenler delirtiyo beni.. Sırf bu yüzden bixenon istiyorum.. 3 tane sığır geçio arka arkaya tın tın 70le biz de onu bekliyoruz.. Makas atanlara kızamıyorum bunlar yüzünden..

Sert@ç
19-12-2014, 01:57
orta şerit anlaşılabilir, sağ şerit çok bozuk çünkü ama soldan uyuz uyuz gidenler delirtiyo beni.. Sırf bu yüzden bixenon istiyorum.. 3 tane sığır geçio arka arkaya tın tın 70le biz de onu bekliyoruz.. Makas atanlara kızamıyorum bunlar yüzünden..

Tabii ki sol şerite atlayıp 70le gitmenin hiç bi mantığı yok
Bazen dediğiniz gibi sırf bunlar yüzünden makas atmak gerekiyor...
Aslında eskişehir yolu gibi yerlerde taban hız limiti olmalı altında giden ceza yemeli

dqn
19-12-2014, 18:59
Ankara Bulvarı durmadan çöküyor her tarafı yama 120+gitmeye kalk belin incinir..Esk yol sağ şerit yok gibi bir şey logar kapakları çukurlar berbat, konya yolu sol şerit ful ızgara soldan gitmek belli bir süre can yakıyor.Yağmur yağdığında yine felç sol şerit..Anadolu bulvarı eh işte toz toprak çakılı saymazsak..Başkente yakışmayan yollar..

Ayrıca düzenli olarak esk yolunu kullanan biri olarak sol şeritte 70 ile gidenlere acımıyorum..Sonra makas suç diyorlar birde..Ha birde navigasyon açıp sol şeridi tıkayan bir kitlede var.Onlar ise neyse..

Chn53
19-12-2014, 19:26
eskişehir yolunda radar öncesi 75-80 giderken arkadan gelende ses soluk yok ama radarı geçince aynı hızda devam ettiğim zaman selllektör atıyolar çok sinirlenirsem bişeler yapıyorum ama genelde s*klemiyorum kendilerini :)

ibozum
19-12-2014, 19:39

Orta şeritte de gitmeyecekse nerden gitsin.. Aşağıda arkadaşların da deidği gibi bu hızlarda giderken selektör atan olduğunda da gideceğim varsa da gitmiyor inadına yavaşlıyorum.. Msdem derdi hızlı gitmek soldan basıp gitsin nereye gidiyorsa.. :S

exca-
19-12-2014, 20:00
En sol şeride geçip 70le tın tın gidenlere de ayar oluyorum, orta şeritten 70-80 giderken gelip selektör atanlara da. Çok korkuyorum bir gün ya bana bişey olacak bu işlerin sonunda ya ben birine bişey yapıcam. En sağ şeritte giderken bile gelip selektör atan oluyo bazen..

Bi de eskişehir yolunda cep olmasına rağmen bazı namert dolmuşçular normal yolda durup yolcu indirip bindiriyolar, daha önce kaç kere kaza yaşandı bu sebepten. Bunları şikayet etmenin bir yolu yordamı yok mudur ya?

Tunacan
20-12-2014, 10:45
Hazır konu bulmuşken,
2 dir denk geliyorum.
06 VIP 01 plakalı 3 serisi beyaz bmw. eskişehir yolu, konutkent istikametine doğru seyrederken denk geliyor.
heralde 3. karşılaşmamız kendisi için pek hayırlı olmayacak..

emrese
20-12-2014, 12:31

Çok hızlıysan soldan git arkadaşım en sağ 70 km altı içindir genelde

Raindrops
20-12-2014, 16:18

Gel ankarada sağdan git bakalım 80-90'la kapaklardan çukurlardan kaçabilirsen

TigeR
20-12-2014, 21:06
ben de inadına yavaşlıyorum..hız sınırı 82 olan yolda orta şeritten gitmesi normal o aracın
git en soldan çok hızlıysan..

Gel ankarada sağdan git bakalım 80-90'la kapaklardan çukurlardan kaçabilirsen

Neden adam sol şeritte yol vermemezlik etmiyor
Sağ şeritte yolların kötülüğünden kamyon lastik izleri ve taşlarla niye zarar veriyim
Umarım bana denk gelmezsin frene asılıyorum öyle yapanlara kasaya sinek gibi yapıştırmak için

Orta şeritte de gitmeyecekse nerden gitsin.. Aşağıda arkadaşların da deidği gibi bu hızlarda giderken selektör atan olduğunda da gideceğim varsa da gitmiyor inadına yavaşlıyorum.. Msdem derdi hızlı gitmek soldan basıp gitsin nereye gidiyorsa.. :S

Çok hızlıysan soldan git arkadaşım en sağ 70 km altı içindir genelde

Benim bahsettiğim otoban için geçerliydi en sağ boşken otobanda 80-90 ile gitmenin faydası yok otobanda sağda çukur filan olmuyor sonuçta :)