PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anadolu yakasında neresi?

CTG
22-09-2010, 22:57
beyler bayanlar anadolu yakasında nerde boya koruma-cila-iç dış yıkama yaptıralım?

önerilerinizi beklerim bostancı kadıköy arası :)

ACTPK
22-09-2010, 23:10
Kızıltoprak Meguiar's:) Hem yerde tam söylediğin sınırlar arasında:)

dixi
22-09-2010, 23:56
Zühtüpaşa Mahallesi Şefik Bey Sokak No:24/1 Kızıltoprak / Kadıköy - İstanbul

Özgür Erşen
0532 454 29 81

Tel: 0216 450 18 65
Fax: 0216 450 18 67

http://www.meguiarskiziltoprak.com/

tavsiye ederim bende :icon_tup:

yan53
23-09-2010, 00:00
ümraniyede bnm arkadasın yıkaması Meguiar's ürünleri kullanıyor cokta memnunum işçilği ve güler yüzü cok iyi bana ulaş beraber gider bırakırız...istersen özelden msj atarım telimi

TarikS
23-09-2010, 00:28
Bostanci 3M..

Yikama olarak arabam rezalet durumda olup da en iyisini istedigimde kesinlikle Kiziltoprak Meguiars'a gidiyorum ama ic-di$ yikama 25 TL, sadece di$ yikama 20 TL.. kredi karti cekmiyorlar yikamada..

Bostanci'daysa yikama kesinlikle itinali, ancak Kiziltoprak Meguiar's'taki kadar kuru alamiyorum arabayi.. Cok az da olsa su kaliyor sagda solda.. Tabi benim icin sorun oluyor bu, eger cok detaya takilmiyorsan Bostanci 3M'in mudavimi olabilirsin.. Ic-di$ 15 TL, sadece di$ 12 TL..

Bostanci'nin boya korumasi, ic detayli temizligi vs. 10 numaradir, kesinlikle tavsiye ederim.. Urunler Meguiar's 3M kari$ik, hangisi daha iyiyse o kullaniliyor, agirlikli olarak Meguiar's..

CTG
23-09-2010, 08:18
Taeik bostanci dedigin minibus yolunda benzincinin yanindaki yer mi?

DERAN_TUYNER
23-09-2010, 08:41
http://www.crazy-garage.com/

Tavsiye ederim benim yolladığımı soylersen inanılmaz iskonto alırsın :)

_sinan_
23-09-2010, 12:24
bende bostancı 3m'i öneririm , gayet memnunum :)

Tunç
23-09-2010, 12:25
Bostanci 3M..

Yikama olarak arabam rezalet durumda olup da en iyisini istedigimde kesinlikle Kiziltoprak Meguiars'a gidiyorum ama ic-di$ yikama 25 TL, sadece di$ yikama 20 TL.. kredi karti cekmiyorlar yikamada..

Bostanci'daysa yikama kesinlikle itinali, ancak Kiziltoprak Meguiar's'taki kadar kuru alamiyorum arabayi.. Cok az da olsa su kaliyor sagda solda.. Tabi benim icin sorun oluyor bu, eger cok detaya takilmiyorsan Bostanci 3M'in mudavimi olabilirsin.. Ic-di$ 15 TL, sadece di$ 12 TL..

Bostanci'nin boya korumasi, ic detayli temizligi vs. 10 numaradir, kesinlikle tavsiye ederim.. Urunler Meguiar's 3M kari$ik, hangisi daha iyiyse o kullaniliyor, agirlikli olarak Meguiar's..

kanka iç dıs cokmus yaav:)

TarikS
23-09-2010, 21:48
Taeik bostanci dedigin minibus yolunda benzincinin yanindaki yer mi?
aynen shell'in oldugu i$iklardan girip sol yapiyosun hemen

kanka iç dıs cokmus yaav:)

evet kanka biraz cok ama, araba eger le$ vaziyete gelirse oraya goturuyorum, surekli mu$teri sayilirim elemanlarla tani$iyoruz o zaman daha da iyi muamele oluyor, kesinlikle %100 memnuniyetle ayrildigim tek yer yikama olarak..

ACTPK
24-09-2010, 01:00
Bostanci 3M..

Aynen Tarık'ın söylediği yerde iyidir. Kuzenim arada sırada takılıyordu oraya oradan biliyorum:) Adamlar içeride meg ürünleride satıyor. İşçiliklerini 550 Maranelloda görmüştüm:) Baya iyiydi:) Shell'in hemen üstünde kalıyor.