PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnternet Erişimi yok hatasi ! Bilgisi olan

By_HaNNibaLL
23-09-2010, 23:32
Bilgisayarin Ağ ile bi sorunu oldumu Direk Saçlarim dikiliyor tepeye.
Leptop'tan Wlan ile internete bağlanmak istiyorum buluyor şifreyi giriyorum ama sağ tarafta sinyal gücünün orda sari bi ünlem işareti var (!) ve İnternet sayfasini acmiyor az once hiç bi sorun yoktu nete girebiliyordum birden bire gitti

Gokhan43
23-09-2010, 23:34
Modeme girip Restart Router falan yap ya da Setup kısmından tekrar yapılandır , ya da ondan önce Modemin elektriğini kes sonra tekrar tak.Bunlar olmuyorsa ADSL'den kaynaklanan bir sorundur :)

Bir çok kez yaşadım ordan biliyorum :)

ygtkrmdnz
23-09-2010, 23:34
sınırli internet bağlantı güvenli değil ıvır zıvırı çıkıyor bendede oluyor ama dışarıda wireless ile bağlandığında çekim zayıfsa oluyor kapat aç yapıyorum daha çok buluyor sinyali :)

hak_on
23-09-2010, 23:35
selamlar.modemi kapat ac olmazsa pcindeki ag erisimindeki baglı oldugu modemi sil tekrar dene gene olmazsa modeme restart at duzelir kolay gelsin :)

By_HaNNibaLL
23-09-2010, 23:36
Modeme girip Restart Router falan yap ya da Setup kısmından tekrar yapılandır , ya da ondan önce Modemin elektriğini kes sonra tekrar tak.Bunlar olmuyorsa ADSL'den kaynaklanan bir sorundur :)

Bir çok kez yaşadım ordan biliyorum :)

Modemi yeniden başlattim masaüstünden Sorun yok giriyorum Ordan yaziyorum zaten daha 15 dk once nete girebiliyordum diğer dizüstündede ayni sorun vardi naptim ama nasil yaptim hatirlamiyorum :S

ef186
23-09-2010, 23:40
Sifreye dikkat et sifreyi hatali giriyor olabilirsin ...

By_HaNNibaLL
23-09-2010, 23:40
Sifreye dikkat et sifreyi hatali giriyor olabilirsin ...

yok ya şifreyide değiştirdim hatta :(