PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teyp isinden anlayan var mi ?

drahte1905
24-09-2010, 22:29
Bana bir adet

Double Din IN DASH olacak

Ekran Cozunurlugu yuksek [Ekrani kare kare olmasin]

GPSi olan [TR Haritasi olsun ilerdede haritaya para vermeyelim]

Fiyat / Performans serisi on arka componenti kaldiracak [Componente cok para vermem yani fabrika hoporlorunden iyi olsun iste]

Ikinci el alabilirim

Kamera baglanabilirse super olur ama baglanamazsada olur, kamerayi park icin degil onune koyucam gece gorus Merso style :mrgreen:

PIONEER AVIC 910 BT nasil alettir ? gozume guzel gozuktu ama bilemiyorum

Bu arada aleti ABD'den getirme imkanim var, bu aletlerde genelde firmware ile calistigindan getirip icine Turk firmware'i atip hem Turk radyo kanallarini hemde Turk GPS'ini kullanabilirmiyiz ? Boyle bir durum varsa urunu ABD'den getirecegim:icon_tup:

ruudvan
26-09-2010, 15:40
bnde kenwood var ama indash sıfır

eger ekran cozunurlugu ıstıyorsan kenwood pıoneer jvc yada alpıne den vazgecmıceksın yurtdısı ndan getırme olayın varsa ozellıklerene bakarak karara verebılırsın

mesela bt olsun amfı cıkısları 3 adet olsun cozunurlugu ekran boyu vs yazar onlar yuksek olsun ama navıgasyon olayı zor ıste onu baya bakmak lazım..

kv661
26-09-2010, 20:49
Bana bir adet

Double Din

Ekran Cozunurlugu yuksek [Ekrani kare kare olmasin]

GPSi olan [TR Haritasi olsun ilerdede haritaya para vermeyelim]

Fiyat / Performans serisi on arka componenti kaldiracak [Componente cok para vermem yani fabrika hoporlorunden iyi olsun iste]

Ikinci el alabilirim

Kamera baglanabilirse super olur ama baglanamazsada olur, kamerayi park icin degil onune koyucam gece gorus Merso style :mrgreen:

PIONEER AVIC 910 BT nasil alettir ? gozume guzel gozuktu ama bilemiyorum

Bu arada aleti ABD'den getirme imkanim var, bu aletlerde genelde firmware ile calistigindan getirip icine Turk firmware'i atip hem Turk radyo kanallarini hemde Turk GPS'ini kullanabilirmiyiz ? Boyle bir durum varsa urunu ABD'den getirecegim:icon_tup:

Amerika'da üretilen veya gelen ürünlerde radyo sadece tek sayılı kanalların yayını alır. mesela: 99,5 ya da 100,3 gibi.

Aracın ne marka bilmiyorum ancak double din her araca olmaz. Her araca uyan genellikle in-dashlerdir ki onlar single din oldukları için standart radyo ile aynı ebatta olup sadece tek handikapı radyonun olduğu yer ile ekranın açılağı yer rahat olması kosulu ile.

Aletin spec.'lerini alırsak birşey diyebiliriz.

GPS direkt olarak uyduya bağlandığı için bir problem olacağını zannetmiyorum.

Sen TC'den aldığın GPS'i Amerika'ya gidersen araç ile orada kullanamayacaksan ne anladım ben GPS'den o zaman :D

PriSOneR
27-09-2010, 13:40
Düşünürsen yardımcı olabilirim
http://techturkey.com/forum/showthread.php?t=64717

cembozbey
27-09-2010, 13:45
navitech cx 2400 gayet temiz cihaz haritalar yuklu dokunmairk ,tv anteni vs full fiyat 800tl

ahmetuygur
27-09-2010, 13:56
kanka mesaj attım sana