PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : e34 520 vs focus 1

ddr06
30-09-2010, 12:07
arkadaşlar gecen gunlerde istanbuldan cok temiz bi otomatik e34 520 aldık ankaraya gelirken en az 100 kere felan deneme yapmısızdır herhalde ama ben hayretler içerisinde kaldım cunku hepsinde ben gectim inanamadım tamam arabamı seviyorum ama bu kadarını tahmin etmiyordum sizin yorumlarınızı merak ediyorum

not: focusda hava filitresi kiti ve eksoz mevcut ( ne kadar etki eder bilmiyorum)

TaGo
30-09-2010, 12:12
valla otomatik e34 için şaşırtıcı sonuçlar. Kısa mesafeli kalkışlar olsa, yada 150 km ye kadar yürümeler pek geçemessiniz focusu. Ancak azmedip üst hızlara çıktıysanız focuz gebermiştir zaten.

cembozbey
30-09-2010, 12:15
valla otomatik e34 için şaşırtıcı sonuçlar. Kısa mesafeli kalkışlar olsa, yada 150 km ye kadar yürümeler pek geçemessiniz focusu. Ancak azmedip üst hızlara çıktıysanız focuz gebermiştir zaten.
e34 520 yarış arabasımı abi ya

TaGo
30-09-2010, 12:36
iyiki sende o ara ankara otobanında deilmişin cem arabandan soğuyacakmışın valla :D

(şakalar cemle aramızdadır kimse kendisinle dalga geçildiğini sanmasın)

PriSOneR
30-09-2010, 12:40
ahahaahha :D:D:D

cembozbey
30-09-2010, 12:45
iyiki sende o ara ankara otobanında deilmişin cem arabandan soğuyacakmışın valla :D

(şakalar cemle aramızdadır kimse kendisinle dalga geçildiğini sanmasın)

=))))

e34üm olsa konforuma bakarım kimseyle denemem gemi gibi araba bide otm.vites ne gerek var

flexamin
30-09-2010, 13:00
focus 1.6 mı 2.0 mı ? bari onları da söleseydiniz

TaGo
30-09-2010, 13:01

ben focusun 2.0 olabileceği ihtimalini düşünmedim bile :D

2.0 olsa, hiçbir aralıkta e34 520i birde oto geçemes.

DetailEF
30-09-2010, 13:04
Ah be keşke İzmir'de olsaydın. Denerdim senle daha önce hiç e34 geçmedim ilkim olurdun :)

Ludacris
30-09-2010, 13:09
Bmw bu borumu :) tabi gidicek.

RADEON
30-09-2010, 17:52
6 silindir araba focus neki yani şaşılacak bi durum yok ister 2.0 ister 1.6 olsun focus BMW bu!! :)

flexamin
30-09-2010, 18:12
6 silindir araba focus neki yani şaşılacak bi durum yok ister 2.0 ister 1.6 olsun focus BMW bu!! :)

madem okadar bmw dion getir e34 5.20 deneyelim stocka stock
nedersin ?

haa şunu da belirteyim stok diip altından başka bişler çıkarsa....genelde millet aracım boş dio. sonra aracın altından başka şeyler çıkıyo ama neyse.

cmt baskımı yaptırayım . ondan sonra zır stock e34 5.20 vs zır stock focus sport trend roll yapalım ?

onur_S
30-09-2010, 21:31
yanlıs anlama olmus heralde bence focus gecmıs ki geçebilir.e34-e39 lar pek kalkmıyor 520 leri..

ddr06
01-10-2010, 21:03
yanlıs anlama olmus heralde bence focus gecmıs ki geçebilir.e34-e39 lar pek kalkmıyor 520 leri..

aynen iyi takip etmissin focus gecti her turlu roll yaptıgımızda

ddr06
01-10-2010, 21:04

1,6 sedan manuel

ddr06
01-10-2010, 21:06
ayrıca ankaradaki her turlu e34 520 ile denerim cunku bizim aldıgımız arac asırı temiz herhalde ondan daha temizi yoktur tr de olsada aradaki farkı kapabilecegini ihtimal vermiyorum burdan herkeze duyrulur aksini idaa eden varsa buyursun

samet_61
01-10-2010, 21:07
otomatıkse hayatta ınanmam:)

ddr06
01-10-2010, 21:12
otomatıkse hayatta ınanmam:)

otomatik ama benim içim bu saaten sonra düz otomatik fark etmez

DetailEF
01-10-2010, 21:29

Nasıl yani otomatiği düz, düzü otomatik gibi mi kullanıyosun :D Android misin :D

Ludacris
01-10-2010, 21:41

niye atarlıyon ? mantık diye bi kavram var e34 520i nin ne olduğunu 11yaşındaki bebe biliyor. Taşıt o Taşıt ;)

Nasıl yani otomatiği düz, düzü otomatik gibi mi kullanıyosun :D Android misin :D

hacu geçen mesaj atmışın cvp veremedim ***** küfür ediyoduk :D

ddr06
01-10-2010, 21:52
niye atarlıyon ? mantık diye bi kavram var e34 520i nin ne olduğunu 11yaşındaki bebe biliyor. Taşıt o Taşıt ;)

hacu geçen mesaj atmışın cvp veremedim ***** küfür ediyoduk :D

demekki benim gibi bilmeyenlerde varmıs kusura bakma cahilligimin ben senin gibi herseyi bilmiyorum:cool:

ddr06
01-10-2010, 21:53

yeni cıktı kardeş haberin yokmu android şanziment

Ludacris
01-10-2010, 22:17
demekki benim gibi bilmeyenlerde varmıs kusura bakma cahilligimin ben senin gibi herseyi bilmiyorum:cool:

cahil demedim yanlış anlama. ama focus ile 520i yi kıyaslamayın mantıksız olur garip yani. gerek yok 520 gitmez zaten, öyle bi derdide yok amacı farklı.

onur_S
01-10-2010, 22:33

kullanılır ;).1.6 otomatik fiestam vardı,keşke gelip görseydin.D modu 6500dd vites atardı,1 le baslarsam 7 bıne kadar giderdi.giderken 2 ye alırdım sonra D ye alırdım bu sekılde 7bin 7 bin donerdim.araç 4 ileri otomatik.
ayrıca bana pm atmıssın bu kadar niye içerledin anlamıyorum bilmiyorsan öğrenebilirsin herseyi ben biliyorum modu iyi değildir benden sana tavsiye.ortamı germeye gerek yok burası forum.bilmiyorsam sen biliyorsan eyvallah der geçerim.gocunacak hiçbir şey yok.

Anu
01-10-2010, 23:31
5.20 çok ağır araba bir de otomatik. 3.20 olsaydı şaşırtıcı olurdu ama 5.20 gerçekten çok ağır bir araba :)

DetailEF
01-10-2010, 23:35
kullanılır ;).1.6 otomatik fiestam vardı,keşke gelip görseydin.D modu 6500dd vites atardı,1 le baslarsam 7 bıne kadar giderdi.giderken 2 ye alırdım sonra D ye alırdım bu sekılde 7bin 7 bin donerdim.araç 4 ileri otomatik.
ayrıca bana pm atmıssın bu kadar niye içerledin anlamıyorum bilmiyorsan öğrenebilirsin herseyi ben biliyorum modu iyi değildir benden sana tavsiye.ortamı germeye gerek yok burası forum.bilmiyorsam sen biliyorsan eyvallah der geçerim.gocunacak hiçbir şey yok.

Bana forumculuk muhabbeti yapma, eğer buradan tartışmak isteseydim tartışırdım, sana pm atmışım işte ki konuyu berbat etmeyeyim diye kişisel meselelerim için. Ama bana forumculuğu öğretiyosun işte. Kimin ne olduğu ne olmadığıda belli ak koyun kara koyun misali anladın mı ?

Gocunduğum birşey yok halbuki karşındaki insanı tanımadan otomatik vitesi anlatmaya çalışıyosunki çelişkide kaldığım nokta bu. Sen fiesta kullanmışsın ben 50 tane markanın otomatiğini kullandım + olarak söküp parçaladımda neyin sidik yarışındasın anlamış değilim. İş o raddeye gelirse sana tur bindiririm emin ol.

Buradaki arkadaşta şeyinin keyfine konu açmış dillendirip duruyo yok focus geçmiş e34 ile git kumda oyna olum daha dün gelmişsin neyin ne olduğunu bilmeden focus geçiyomuşun adama gülerler :heyoo:

onur_S
01-10-2010, 23:45
Bana forumculuk muhabbeti yapma, eğer buradan tartışmak isteseydim tartışırdım, sana pm atmışım işte ki konuyu berbat etmeyeyim diye kişisel meselelerim için. Ama bana forumculuğu öğretiyosun işte. Kimin ne olduğu ne olmadığıda belli ak koyun kara koyun misali anladın mı ?

Gocunduğum birşey yok halbuki karşındaki insanı tanımadan otomatik vitesi anlatmaya çalışıyosunki çelişkide kaldığım nokta bu. Sen fiesta kullanmışsın ben 50 tane markanın otomatiğini kullandım + olarak söküp parçaladımda neyin sidik yarışındasın anlamış değilim. İş o raddeye gelirse sana tur bindiririm emin ol.

Buradaki arkadaşta şeyinin keyfine konu açmış dillendirip duruyo yok focus geçmiş e34 ile git kumda oyna olum daha dün gelmişsin neyin ne olduğunu bilmeden focus geçiyomuşun adama gülerler :heyoo:
kardeş neden bu kadar gerginsin cidden soruyorum :soru: adam yazmıs oraya e34 u focusla geçmiş yanlıs anlasılma olmus.bende fiestayla e39 geçmiştim 0-140 aralıgında.bak işte sidik yarısı diyorsun hala bilmiyorsun yani ben seni bilmem sende beni.ben fiestadan bahsettim.yoksa su anda zaten saymadım bi çok aracım var.bunları konusmaya gerek yok.tur bindirceğin insanı bilmiyorsun bindirirsende bindir açıkcası umrumda olmaz :).ne sıkıntım varmıs ak koyun kara koyun anlamadım.forumda ilk bu sekilde konustugum kişi sensin.yinede kötü bi niyetim yok anlasabilirsek ne güzel...
50 markanın otomatiğini kullanmak dert değil bende bu olayı 1 sene sonra kavradım.konu ford olunca belirttim bende hiçbir otomatikte böyle bir olay görmedim.
konuya gelirsem;
o sekil vites attıgımda hiçbir şekilde vuruntu vs.olmuyordu atar atmaz geçmiyordu vites zaten,araç devirlenirken 6 bin devirde 1 den 2 ye aldıgımda araç 7 bin devire geldiğinde 2 ye geçmiş oluyordu normal vites atar gibi.farklı bi durum :)

DetailEF
01-10-2010, 23:51
kardeş neden bu kadar gerginsin cidden soruyorum :soru: adam yazmıs oraya e34 u focusla geçmiş yanlıs anlasılma olmus.bende fiestayla e39 geçmiştim 0-140 aralıgında.bak işte sidik yarısı diyorsun hala bilmiyorsun yani ben seni bilmem sende beni.ben fiestadan bahsettim.yoksa su anda zaten saymadım bi çok aracım var.bunları konusmaya gerek yok.tur bindirceğin insanı bilmiyorsun bindirirsende bindir açıkcası umrumda olmaz :).ne sıkıntım varmıs ak koyun kara koyun anlamadım.forumda ilk bu sekilde konustugum kişi sensin.yinede kötü bi niyetim yok anlasabilirsek ne güzel...
50 markanın otomatiğini kullanmak dert değil bende bu olayı 1 sene sonra kavradım.konu ford olunca belirttim bende hiçbir otomatikte böyle bir olay görmedim.
konuya gelirsem;
o sekil vites attıgımda hiçbir şekilde vuruntu vs.olmuyordu atar atmaz geçmiyordu vites zaten,araç devirlenirken 6 bin devirde 1 den 2 ye aldıgımda araç 7 bin devire geldiğinde 2 ye geçmiş oluyordu normal vites atar gibi.farklı bi durum :)

Ya bırak boş muhabbet bunların hepsi biri gelmiş kıçının bokuyla foruma yazı yazıyo yok e34 ümle focus geçtim, bizlerde hafif dalga geçiyoruz adam hala havalı konuşuyo sende kalkmış bana burda fiestanın şanzımanından bahsediyosun ya valla bıktım yeminle ben anlatamıyorum bazı şeyleri size galiba. Yeminle boşluyorum bundan sonra herşeyi bıktım çünkü birilerine dert anlatmaktan doğruyu gözlerinizede soksam yaranamam ben size arkadaş gidin bildiğiniz yoldan, titreme olmaz olmaz bir gün patır şanzımanı görürüm. + olarak bu muhabbet uzamazsa sevinirim daha yatıcam falan yarın bir sürü işim var vs. vs. Bir daha + olaraktan yazıyımki senin 5-10-20 tane aracın olması beni ilgilendirmez benim peder oto galerici istediğin kadar araç veriyim sana kaç tane istersin 50-100 ? İyi geceler herkese :)

onur_S
01-10-2010, 23:56
insanları küçük görmeye hakkın yok senin üslubunu biraz düzelt istersen.bildiklerin sana kalsın..iyi geceler hayırlı işler

flexamin
02-10-2010, 00:11
cahil demedim yanlış anlama. Ama focus ile 520i yi kıyaslamayın mantıksız olur garip yani. Gerek yok 520 gitmez zaten, öyle bi derdide yok amacı farklı.

+5000000000000000000000000

leader_T
02-10-2010, 00:32
anladığım kadarıyla arkadaş focus ile e34 bmw yi geçmiş. aracın bmw oluşu ve 2.0 motor olması itibari ile 1.6 focus un geçmesine hayret etmiş ve bunuda burada paylaşmak istemiş ve öğrenmek istemiş. bunu daha usturuplu bir şekilde karşılık vermemiz gerekmez mi? arkadaşımızda aramıza yeni katılmış bir üyemiz daha anlayışlı olabilieceğimizi düşünüyorum.
saygılar...

flexamin
02-10-2010, 00:35
arkadaşlar gecen gunlerde istanbuldan cok temiz bi otomatik e34 520 aldık ankaraya gelirken en az 100 kere felan deneme yapmısızdır herhalde ama ben hayretler içerisinde kaldım cunku hepsinde ben gectim inanamadım tamam arabamı seviyorum ama bu kadarını tahmin etmiyordum sizin yorumlarınızı merak ediyorum

not: focusda hava filitresi kiti ve eksoz mevcut ( ne kadar etki eder bilmiyorum)

anladığım kadarıyla arkadaş focus ile e34 bmw yi geçmiş. aracın bmw oluşu ve 2.0 motor olması itibari ile 1.6 focus un geçmesine hayret etmiş ve bunuda burada paylaşmak istemiş ve öğrenmek istemiş. bunu daha usturuplu bir şekilde karşılık vermemiz gerekmez mi? arkadaşımızda aramıza yeni katılmış bir üyemiz daha anlayışlı olabilieceğimizi düşünüyorum.
saygılar...

hepsinde 5.20 geçmiş. arkadaşın postunda geçtiğini ifade ettiği yeri kırmızı renkte belirttim bence dikkatli oku kardeşim :)

focus musty35
02-10-2010, 01:00
bende anlamadım suan kım kımı gecmıs ama bende soluyorum ızmırdeyım aracımda 1.6 focus varsa denıcek otomatık aynı kasa 5.20 otomatık denerım bende

onur_S
02-10-2010, 01:02
arkadas focusla bmwyi geçmiş.

leader_T
02-10-2010, 01:11
aynen iyi takip etmissin focus gecti her turlu roll yaptıgımızda

yok Focus geçmiş :)

focus musty35
03-10-2010, 09:20
ee yokmu deneyen ??

ddr06
03-10-2010, 11:57
vaybe ne konuymus arkadaş onur_26 arkadasım konuyu iyi gozlemliyenlerden birisi ama nedense DetailEF arkadaş forum olaylarına biraz yabancı herhalde zaten profilimdeki otomobil kısmını okuya biliyorsanız koskoca ford focus yazıyor halen anlamıyanlar varsa ben ford focusun sahibiyim DetailEF arkadaş bende otomobil işi icerisindeyim birseylere tur bindireceksen gel bana bindir veya benlen yarıs ole burdan yazmak kolay onemli olan okumak okumak sen arkadaşların yazdıklarını okumamıssın belli diger arkadaşlar anlamıs konuyu birtek voltaj isimli arkadaş ve sen anlamamıssın uslub konusunda da adminler gerekeni yapsınlar seffaf bakarak konuya tesekkurler

Kadyr
03-10-2010, 12:06
bmw bu dıosunda 2.0 zetec focus bu 4.vıtes araba 205 yapıo daha ne olsun o kasa bmwnın sansı yok bence :D

flexamin
03-10-2010, 13:21
vaybe ne konuymus arkadaş onur_26 arkadasım konuyu iyi gozlemliyenlerden birisi ama nedense DetailEF arkadaş forum olaylarına biraz yabancı herhalde zaten profilimdeki otomobil kısmını okuya biliyorsanız koskoca ford focus yazıyor halen anlamıyanlar varsa ben ford focusun sahibiyim DetailEF arkadaş bende otomobil işi icerisindeyim birseylere tur bindireceksen gel bana bindir veya benlen yarıs ole burdan yazmak kolay onemli olan okumak okumak sen arkadaşların yazdıklarını okumamıssın belli diger arkadaşlar anlamıs konuyu birtek voltaj isimli arkadaş ve sen anlamamıssın uslub konusunda da adminler gerekeni yapsınlar seffaf bakarak konuya tesekkurler

kardeş dikkat etmememişim aracına 5.20 senin die düşündüm bir an yapcan bişe yok. radeon nickli arkadaşta atarlı konusunca direk böle anlaşıldı.. ;)

radeon arkadaşa gel deneyek die yazdım ama dötü yemior galiba ... neyse

onur_S
03-10-2010, 14:06
bmw bu dıosunda 2.0 zetec focus bu 4.vıtes araba 205 yapıo daha ne olsun o kasa bmwnın sansı yok bence :D

kadir,focusun 2.0 olmasına gerek yok ,saglıklı 1.6 focus geçer zaten :)

ddr06
03-10-2010, 15:19
kardeş dikkat etmememişim aracına 5.20 senin die düşündüm bir an yapcan bişe yok. radeon nickli arkadaşta atarlı konusunca direk böle anlaşıldı.. ;)

radeon arkadaşa gel deneyek die yazdım ama dötü yemior galiba ... neyse

ben ist de gelirim aratım halen gecerlidir e34 520 sahiplerine