PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lfs Tweak problemi

M_PROJECT
02-10-2010, 23:47
z28 icin tweak indiriyorum lfsmods.comdan. ( aslinda daha once elimde vardi ama windows bu hatayi vermeye basladigindan yenisini cekeyim dedim ) indirirken birkere trojan varmis gibi alarm veriyor avg ve avira . ama dosyada trojan yahut herhangi bir virus yok . bu siteden dosyayi ceken bir cok kisiyede denk gelmis bu problem . neyse asil problem ise zipten cikarip masa ustune birakip ardindan dosyayi calistirmak icin cift tikladigimda assagidaki uyari cikiyor bunun nedeni nedir . ben bir kac ay oncesine kadar lfs z28 i ayni bu tweak dosyasi ile kullanabiliyordum , suan kullanamiyorum .

windows cannot acces the specified device , path , or file . You may nit have the appropriate permissions to acces the item .

pc islerinden cokta anlamam zaten , birileri yardim etsin yav :D

Kadyr
03-10-2010, 00:15
sanırım dosya eksık cıkıor.vırus programlarını falan kapat ole ındrmeyı dene bı

CGTY
03-10-2010, 00:16
Aynı problemi yaşıyorum uzun süredir. 500whp xfg kullanmayı özledim. :(

M_PROJECT
03-10-2010, 00:22
sanırım dosya eksık cıkıor.vırus programlarını falan kapat ole ındrmeyı dene bı

windows defendera kadar herseyi kapattim . yinede kapatamadigim bir seyler belki vardir . tamamen nasil kapatirim ? gerci dosya suan masa ustumde ama calistiramiyorum . dedigin gibi ya eksik cikiyor yada engelleyen neyse artik bilmiyorum .

cem
03-10-2010, 00:25
X ve z28 için tweak linki elinde olan varsa paylasabilirse cok sevinirim

Low-Rider
03-10-2010, 00:26
avg'nin en kötü yanı bu

crack vs'yi virüslü olmasada virüs olarak algılayıp temizliyor bu yüzden kullanamıyorsun

oyun yükliyeceğim zaman artık mecburen avg'yi komple silip öyle crackliyebiliyorum çünkü işlem yöneticisinden komple kapatıp rardan çıkartıp cracklemek istesem bile aynı hatayı veriyor

M_PROJECT
03-10-2010, 00:28
avg'nin en kötü yanı bu

crack vs'yi virüslü olmasada virüs olarak algılayıp temizliyor bu yüzden kullanamıyorsun

oyun yükliyeceğim zaman artık mecburen avg'yi komple silip öyle crackliyebiliyorum çünkü işlem yöneticisinden komple kapatıp rardan çıkartıp cracklemek istesem bile aynı hatayı veriyor

peki avg mi neden oluyor bu bold sekilde yazdigim probleme ? silim bende olmadi ole deneyim birde.

Low-Rider
03-10-2010, 00:38
virüs-trojan olarak algılıyor o yüzden yapıyor

diğer virüs programlarıda yapabilir , dene başka program

programı sil , önceden rar dan çıkarttığın dosyayı sil tekrar çıkart

tyMu
03-10-2010, 00:50
Bu tweak i deneyin s2 üyesi olmanıza gerek olmadan demodada çalışıyor :)
http://lfstweak.net/forum/download/file.php?id=79

M_PROJECT
03-10-2010, 00:59
avira ve avg vardi ikisinide sildim suan calisiyor, peki yeniden kurarsam ayni problemi yasicam dimi . bunnari silmeden kaldirmadan bu problemin ustunden gelmenin bir sansi yok mu ?

Low-Rider
03-10-2010, 01:01
bu senin indirdiğin dalga crack mi yoksa açınca çalışan bir program mı?

crackse tekrar yükleyince sıkıntı olmaz ama program tarzı bişeyse yine hata verir

avg'nin ayarlarından o dosyayı güvenilirde gösterebilirsin kurcala biraz

M_PROJECT
03-10-2010, 01:05
yok exe dosyasi tweak mod yapio arabalara :D

tymu bu senin tweak guzele benzioda nasil kullanicaz bi sample ornek ver :D

tyMu
03-10-2010, 01:13
Bildiğin tweak işte :D
redlinela kesiciyi ileri geri alabilrisin :) torque la güç devri powerla güç weight ağırlık falan :D

Low-Rider
03-10-2010, 01:14
hacı avg ayarlardan kurcala ozaman permission olayları falan var exe ler için ordan halledersin

M_PROJECT
03-10-2010, 01:17
Bildiğin tweak işte :D
redlinela kesiciyi ileri geri alabilrisin :) torque la güç devri powerla güç weight ağırlık falan :D

benim hatam yav ilk calistirdim hic bir sey yazmiyordu kapadim bir daha actim halloldu kendi gelio specler otomatik . jant lastik ayarini bozdum ama :D

DogukanB
03-10-2010, 11:21
bende x28 crack var. görünümü şu şekil. hatta kesici de var rev limitör ta ta ta ta gayet zevkli ama xrg xfg ve fbm oluyo yani crack lazım z28, z28 crack varsa on numero olur
http://img267.imageshack.us/img267/5340/dasdal.jpg

tweak için q patch bakının onda ki çok zevkliydi lastik boyutu kamber vs. crack de vardı, ama onda da car modder gibi bio olay yok, ses değişikliği yok felan

powERS
03-10-2010, 14:26
bende bambaska bi tane tweak var ruslar yapmıs. yanı bambaska derken ole ahım sahım bıseymı bılmıorum ama DogukanB nin gosterdıgı gıbı deıl.

hacım beygir devir silindir motor tipi jant lastık olculerı herbıseyı ayarlıyosun :D

ama soyle bısey var bende baska pc lere ındırırım dıye rapıdlemıstım onu ındırırken gene vıruslu zannedıp acmadı. 2 3 pc de denedım ındırmedı.

ama flashla gayette calıstırıolar. ılgınc bı durum.