PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye - Almanya Maçı Yenildik !!

Kağan Celep
08-10-2010, 23:07
Arkadaşları maçı izlediniz mi bilmiyorum ama Fatih Terim bu teknik direktöre bin basardı. Berbat bir kadro ile oynayan takımımız Almanya karşısında çok kötü bir performans sergiledi. Bizim işimiz bu hoca ile zor.

SONE-R
08-10-2010, 23:08
berbat oynadık... kadro seçimi yanlıştı, oyuncular ruhsuzdu.. kazma volkan...

efe_
08-10-2010, 23:09
:(:(:(:(:( şu almanlara boynumuzu büktük yaaa

BaDCaT
08-10-2010, 23:10
Volkan nedense bana inek şaban filmindeki bülent-şaban olayını hatırlattı...sıradan bir karpuzcu ve milyonları alan bir kaleci...

Vti-966
08-10-2010, 23:12
Ruh yok ki hiç birinde, bu gidişle daha çok yenilgi alırlar..

Kağan Celep
08-10-2010, 23:14
Bu gruptan çıkarız ama sonrası olamaz, inşallah teknik kadro bu hataları görür ve bir an önce çözüme giderler.

mmtrıza
08-10-2010, 23:14
sanki antrenmana çıkmış gibilerdi volkan şen bu takımda neden oynamıyor onu hala çözemedim

Vti-966
08-10-2010, 23:16
sanki antrenmana çıkmış gibilerdi volkan şen bu takımda neden oynamıyor onu hala çözemedim

Yüzde yüz haklısın :icon_tup:

SkY
08-10-2010, 23:19
gelecek maçlar için pek ümit vermedi milli takım...

ilkerrrrr
08-10-2010, 23:21
Almanlar yenince biz de yendi sayılsakya.

Gokhan43
08-10-2010, 23:22
Tamamen alakasız bir kadro seçimi , umut vaadetmeyen bir milli takım..

Göki,ZD
08-10-2010, 23:25
60 da uyuya kalmışım gözümü açtıgımda 3-0 dı.. kötü maç oynadık ama bu kadar kötü ve ruhsuzunu görmedim..

ygtkrmdnz
08-10-2010, 23:27
kadronun kötüsünün kötüsü yine bu kadrodan güzel oynardı ruh yok istek yok Almanya iyi oynasaydı 5 tane garanti yerdik + bonus olurdu ..

OnurÖzden
08-10-2010, 23:40
sarbinin sol bekte ne işi var hala çözemedim

Boost Up
08-10-2010, 23:49

http://i744.photobucket.com/albums/xx82/Boost_Up/46347_10150290336565179_655670178_15169175_7950008 _n.jpg

Chatin
09-10-2010, 00:19

sabrinin milli takımda ne işi var asıl.. bizden de selçuk bi ara milli takımda idi.. fenerde de milli takım da da yeri olmaması gereken bir oyuncu sabri gibi.

Selcuk_RoL
09-10-2010, 00:35
foto 10 numara yanlız:D

Ogedov
09-10-2010, 00:37
arkadaşlar guus hiddink bu takımın başına daha yeni geldi ve zamanla birçok şeyi değiştirecektir. fatih terime göre teknik bilgi-birikim ve tecrübe olarak çok daha üstün bir teknik direktör guus hiddink. maçı tam olarak izlemedim ama şunu kabul etmemiz lazım bizim ülkemizden kaç tane futbolcu yetişio kaçı büyük takıma geldikten sonra yada meşhur olduktan sonra üzerine bi gram bişey koyabilio.şuan milli takımda bişeyler yapmasını beklediğimz adamların hemen hepsi(arda hariç) zaten almanya kökenli yani adamların yetiştirdiği futbolcularla almanalrı yenmemiz zaten zor olurdu. o yüzden arada guus hiddinki yakmadan önce kendi futbol altyapımıza bakmamız lazım

Ogedov
09-10-2010, 00:46
söylediğin çok doğru bizde hala günlük kazançlar için riske giremeyen sadece tecrübeli die bazı adamların oynamasına sebep olan genç oyuncuların oynamasına engel olan bi sistem olduğu sürece biz böyle devam ederiz. örneğin beşiktaşta necip dururken miladını doldurmuş aurelio yu ilk 11 de görmek milli takım adına beni deli edio

Eriador
09-10-2010, 01:16
Tuncay kendi takımında oynamıyor , maç eksiği var ama 10 numara onda nasıl iş bu anlamadım ...
Beyler Volkan a laf atıyorsunuzda kaç tane top kurtardı niye yazmıyorsunuz ? o kadar eleştirdiğiniz gibi olsaydı o toplarıda içeri alırdı ozamnki skor u görün .Bide sanki tüm süper oynadı 2-3 gol attık son anda bi hata yaptı gol yedik diye yenildik ...

Almanya 1-0 öndeyken bile sanki geride olan onlarmış gibi daha atak daha düzenli saldırdılar.

BerkayKamaci
09-10-2010, 02:23
ben sabri'nin milli takımda olmaması gerektiğine katılmıyorum. sadece bugünkü maçta oynaması hataydı. hem sakatlıktan yeni çıkmış hemde kendi bölgesinde oynamyor.
bence bu maçta hiddink'in hatası en başta Almanya'dan korkmasıydı. daha dogrusu takım olarak korkmamız. ben anlam veremiyorum, ikinci yarıda bir 15-20dk. atak yaptık ve gayet iyi oynadık bu takım defansı beceremiyor. bence ömer erdogan'ın yerine ibrahim toraman,sabri'nin yerine caner erkin ve özer'in yerine volkan şen'le başlanması daha doğru olurdu.

dn : Caner'i tercih etmemin nedeni hakan balta ve ismail'in sakat oluşudur.

Yasin Y.
09-10-2010, 09:15
takımda servetten sonra son hata bulunması gereken adam volkanada hata buldunuz :)
3. golde ha hata yapmııışş ha yapmamışş
sen takıma bak ilk önce ne halde ne alan boşaltabiliyo ne pas yapabiliyo ne son vuruş yapabiliyo hiçbişey sıfırr....
gittiniz volkana kazma dediniz. Size fazla volkan :) ufukla falan çıkalım bundan sonra maçlara :) yada son belçika maçındaki onurla çıkalım, maçtan sonra Onura kazma dememişti kimse hayrett :)

cembozbey
09-10-2010, 09:16
bitane yetenek lazım ama bu arda deil

atituti
09-10-2010, 09:17
gurursuz şerefsizler ya kanser ettiler beni tüm maç bir pozisyon olur mu ? ulan sen milli takımsın ulan sen türk milli takımısın oynayamıyosan vurup adamı indiriceksin ne öyle oğlan gibi kıvıra kıvıra oynuyosun ? yok arkadaş bizimkileride çin futbolcuları gibi kırbaç , falaka vb. cezalara çarptıracaksınki akılları başlarına gelsin yeter ya yeter !

Runaway
09-10-2010, 09:33
kadroyu gördüm,10 dk ka izledim.kapattım

kado
09-10-2010, 09:47
herşeyden Oğuz Çetin'den kurtulması gerek Türkiye'nin

Cem.B
09-10-2010, 10:23
bir ülkede 40 milyon tane teknik direktör olursa hiddinke kazmada deriz ona buna futbolcu değilde deriz
bazı şeyleri niye anlamıyorsunuz şu oynamasaydı bu oynasaydı daha ii olurdu o işler öyle değil işte hiddink dediğiniz adam bizim 2 futbolcuyamı taktıda kariyerini yakacak

bu arada maçı izlediyseniz savunma adamlarından bir tane doğru düzgün top çıkmadı üstüne ömer erdoğanla gökhan bütün kestikleri topları almanlara attılar,böyle olduktan sonra orta sahadan forvetten ne bekliosun,bu arada halil kazmalık yapmasa golü atsa işler değişirdi bu takımın öle bir ateşlenmeye ihtiyacı vardı

Shadow_Dancer
09-10-2010, 10:25
bir ülkede 40 milyon tane teknik direktör olursa hiddinke kazmada deriz ona buna futbolcu değilde deriz
bazı şeyleri niye anlamıyorsunuz şu oynamasaydı bu oynasaydı daha ii olurdu o işler öyle değil işte hiddink dediğiniz adam bizim 2 futbolcuyamı taktıda kariyerini yakacak

bu arada maçı izlediyseniz savunma adamlarından bir tane doğru düzgün top çıkmadı üstüne ömer erdoğanla gökhan bütün kestikleri topları almanlara attılar,böyle olduktan sonra orta sahadan forvetten ne bekliosun,bu arada halil kazmalık yapmasa golü atsa işler değişirdi bu takımın öle bir ateşlenmeye ihtiyacı vardı

Sabahtan beri okudugum en düzgün maç analizi. Tamamen katılıyorum.

c@n
09-10-2010, 10:38
son yıllarda izlediğim en kötü maçını çıkardı türkiye.tek alkışlık adam vardı o da servet.hatada yapsa adam yüreğiyle oynuyor.hakkını vermeye çalışıyo.emre kansızının ayağına kaç kere top geldi yada spiker kaç kere emre dedi bi elin parmaklarını kesmez.nerde press yapan saldırgan emre????volkan bi kaç hata yaptıysada önemli kurtarışlar yaptı yine.bu iş artık sabriyle emreyle olacak işler değil diye düşünüyorum.antraman maçıydı zaten avrupa maçı falan değildi...bi ara faroe adalarımıdır nedeir o czannettm almanya karşısındaki takımı....yazık şu millete gurbetçilere...

özgür67
09-10-2010, 10:44
arkadaşlar benim anlayamadığım o kadar tecrübeli bir teknik adam nasıl oluyorda böyle bir kadro ile maça çıkıyor.Gerçekten kendi tercihimi yoksa birileri kargo kurma konusunda yaptırım mı uyguluyor?Ligimizde o kadar güzel top oynayan ve başarıya aç futbolcumuz varken her açıdan doyuma ulaşmış ve bunu futbollarına olumsuz yansıtan ruhsuz topçuları oynatmak neden?Eğer gazetelerde yazılan gibi kadroyu Oğuz Çetin mi kuruyorso Hiddink e bu kadar para neden?Bence bu soruların cevabını bulursak başarı beraberinde gelir.

Cglrgncl
09-10-2010, 11:04
Maçın özetini izledim gece toplantıdan sonra o keyfin üstüne bu yenilgi hiç gitmedi:( paff takımla çıksadık daha iyi olurmuş vallaha en azından 3 yemezdik!

ahmet3425
09-10-2010, 11:06
neyi tartısıyosunuz arakdaslar, kısa ozeti su; BU MİLLİ TAKIMDAN Bİ CACIK OLMAZ...

chiefkadir
09-10-2010, 11:07
Yabancı sayısını artırdılar hertakımda enaz 6-7 yabancı ,eskiden alt yapıdan futbolcu felan monte edilirdi şimdi o da bitti..Fatih Terim zamanından kalma takım ile devam..

Cihan Çizmeci
09-10-2010, 11:10
Maçı izledim sadece sinirim bozuldu.Bizim en büyük artımız bize birçok maçı kazandıran şey ruhumuzdu oda bu maçta yoktu herkez ölü gibi.Oraya giden o kadar türk taraftara yazık oldu..

Birde Almanya maçı dünya izlerken oynadığımız topa bak hüsran :ofk:

!KO
09-10-2010, 12:36
abi batuhanmı yapmayın etmeyin ondan cacık olmaz olamaz o kafa yapısıyla ben hayatımda bu kadar kendini bişey zanneden bi insan görmedim

bu ülkede ne gençler var gb de gençlerde mert var alsınlar koysunlar ortasahaya selcukdan ozerden ayhandan vs hepsınden 10 kat iyi oynar 17 yaşında kim ismini biliyor ha pardon 4 büyüklerde oynaması lazım kadroya girmesi için bi futbolcunun :) sağ kanada okanı koyun fbdeki milli takımda gökhanın hiç bi artısı yok aksine çok hatalı oynuyo

bu ülkenin sol kanadında sabri oyunuyo volkan hatalı gol yedi diyosunuz şaka gibi maç 2-0 onurlar cenkler için cok kolay değil milli takım şuanda 2 hatalı gol yesin herkes asar

milli takım oguz çetinden kurtulmalı :icon_tup:

Sh4rk
09-10-2010, 12:58
15dk ızledım kapattım bunlarla bu iş zor

V.İ.P
09-10-2010, 13:28
sen sabrıyı neden oynatıyorsun be adam ! gel gelelım volkan aptalıda salak salak yaptı kendı yeddi beşiklerden gölü böyle rezillik olmaz

TheAce
09-10-2010, 13:45
almanya milli takımına karşı dünya kupasında arjantinleri ingiltereleride gördük. neden herşey tu kaka oluyor ki onu anlamıyorum. almanyaya yenilmek mucize değil, elimizdeki kadro belli, 20 kişi var içlerinden seç beğen oynat yeni yüzlere illaki ihtiyaç var. takım bundan iyi oynayabilirdi belki ama halil o kaçanlardan birini atsa maçın seyri çok daha farklı olurdu. biraz özgüven eksikliği diyelim maçta yapılan hata buydu sanırım.

Boost Up
09-10-2010, 14:02
sen sabrıyı neden oynatıyorsun be adam ! gel gelelım volkan aptalıda salak salak yaptı kendı yeddi beşiklerden gölü böyle rezillik olmaz

http://i744.photobucket.com/albums/xx82/Boost_Up/46347_10150290336565179_655670178_15169175_7950008 _n.jpg

Bir gün Sabride anlayacak..

ömerve
09-10-2010, 14:05
sabri sağ kanadı yedi bitirdi artık solda oynamaya başladı :D

qwertynord
09-10-2010, 14:24
Burda bazı kişiler arabalardan anladıgı kadar futboldan anlamıyo bu sebeplen biliyomuş görmüş geçirmiş gibi konuşmaya gerek yok daha ilk 3 maçta ki (bu 3 maçın 2si kazanılmış yani yolun başındayız) başarısız veya başarılı demek yanlış olur bugun kazansaydık sabriyi solda oynatıp aptal denilen adam dahi,yaşlı kurt,kurnaz olucaktı...?

kotu oynadık.. Sebebi bana göre milli takımımızda görev alan oyuncuların kendi takımlarındaki formsuzluk veya oynamasından kaynaklanıyo örneğin servet özer sabri aurelio tuncay halil ne alemde onuda pek bilemiyorum...

Ayrıca Volkan,ada burda atıp tutanlar komik olmasınlar maç 2-0 son dakkalar yaptığı bi hata maç oldu 3-0 ne değişti veya 1-0 yenilsek ne değişicekti yada bu futbolla yenseydik?? milletçe bayılıyoruz günah keçisi çıkarmaya linç etmeye..

NOT: Aday kadrodan çıkan arda yerine bu takıma acilen volkan şen in monte edilmesi gerekiyo hatta arda olsada bu takımda volkan,ın olması gerekiyo mesela dün özerin yerine oynaması gereken adamdı volkan şen ama neden çağırılmıyo anlamıyorum?

tricky
09-10-2010, 14:41
http://webtv.hurriyet.com.tr/4/10233/0/1/hey-gidi-turk-milli-takimi-hey.aspx?ref=nf

Dunku maç ile alakalı değil ama paylaşmak istedim. Nasık gurur verici bir tablodur. İnanıyorum ki bu Milli Takım bilen birinin elinde yeniden ortalığın tozunu attırır...

c@n
09-10-2010, 14:50
http://webtv.hurriyet.com.tr/4/10233/0/1/hey-gidi-turk-milli-takimi-hey.aspx?ref=nf

Dunku maç ile alakalı değil ama paylaşmak istedim. Nasık gurur verici bir tablodur. İnanıyorum ki bu Milli Takım bilen birinin elinde yeniden ortalığın tozunu attırır...

çok iyiymiş tüylerm diken diken oldu :eek::eek:

_FrKn_
09-10-2010, 14:54
Burda bazı kişiler arabalardan anladıgı kadar futboldan anlamıyo bu sebeplen biliyomuş görmüş geçirmiş gibi konuşmaya gerek yok daha ilk 3 maçta ki (bu 3 maçın 2si kazanılmış yani yolun başındayız) başarısız veya başarılı demek yanlış olur bugun kazansaydık sabriyi solda oynatıp aptal denilen adam dahi,yaşlı kurt,kurnaz olucaktı...?

kotu oynadık.. Sebebi bana göre milli takımımızda görev alan oyuncuların kendi takımlarındaki formsuzluk veya oynamasından kaynaklanıyo örneğin servet özer sabri aurelio tuncay halil ne alemde onuda pek bilemiyorum...

Ayrıca Volkan,ada burda atıp tutanlar komik olmasınlar maç 2-0 son dakkalar yaptığı bi hata maç oldu 3-0 ne değişti veya 1-0 yenilsek ne değişicekti yada bu futbolla yenseydik?? milletçe bayılıyoruz günah keçisi çıkarmaya linç etmeye..

NOT: Aday kadrodan çıkan arda yerine bu takıma acilen volkan şen in monte edilmesi gerekiyo hatta arda olsada bu takımda volkan,ın olması gerekiyo mesela dün özerin yerine oynaması gereken adamdı volkan şen ama neden çağırılmıyo anlamıyorum?

++:icon_tup:
kesinlikle gs liyim ama volkan a laf söylemek haksızlık olur.son dakikada yaptıı hatanın bi önemi yok zaten takım tamamen koptu gökhan ın yaptığı her hamle rakibin işine yaradı.çok hatalar yaptılar volkan da maç koptuktan sonra konsantrasyon eksikliğinden yaptı bi hata ama bi önemi yoktu ayrıca çokta top çıkardı.hatta ilk golde de çok iyi çıkardı ama devamına engel olamadı.servet çok iyiydi.volkan şen'in kesin olması gerekirdi.inşallah daha iyi günler bizi bekliyor.basket te olduğu gibi futbolda da yaparız inşallah bişeyler.

!KO
09-10-2010, 16:53
Mehmet topal neden yoktu sakatmıydı acaba ?

sanmıyorum ama emre topal ikilisini orta sahada görmek isterım

---------------------Volkan

Gökhan (Okan) Servet İ.Toraman Caner(son maçtaki formunda olursa)

--------------------Mehmet Topal

--------------- Emre--------------- Nuri

Volkan -----------------------------------------------Arda

------------------------Sercan
:eek:

BerkayKamaci
09-10-2010, 17:03
bence sabri'ye çok yükleniliyo arkadaşlar. dünkü oynadığı oyunu savunmıcam çünkü hem mevkisinde değildi hemde sakatlıktan yeni çıkmıştı. ama bundan önceki maçlarda ve galatasarayda görüyoruz ki sabri kadar hırslı oynayan bir oyuncu yok.

tamam ortaları , şutları kötü olabilir ama top kaybettiğinde rakip sahanın sonlarına kadar koşup hatasını telafi etmesi yeter diye düşünüyorum ki bence sağ bekte oynadığı karşılaşmalarda çok hatası yoktu.

bu takıma aurelionun yerine mehmet topal'ın , volkan şen'in ve caner'in katılması gerektiğini düşünüyorum. Mehmet Topal hem genç hem mücadeleci. orta sahayı ayakta tutabileceğine inanıyorum. aurelio bence topal'ın yedeği olmalı bu takımda.

olcay_bora
09-10-2010, 17:33
yenmekte var yenilmekte var futbol bu tabiki gönül ister kazanmak önümüzdeki maçlara bakacaz oyuncularımızla birlikte kötü bi geceydi bi daa yaşamamayı temenni edioruz

Anıl E.
09-10-2010, 17:38
Sabri sag kanadı halletti sol kanat kaldı..her kuşu .... leylek kaldı hesabı :)

böyle takımlara karşı pozisyon buldugun zaman atacaksın bizimkilerdede öyle bir yetenek yok

HondatugraL
09-10-2010, 17:59
Fatih Terim e çok kızanlar vardı ama ben severdım ya daha sımdıden kendını arattırdıgına gore var demekkı takımda eksıklık

kado
09-10-2010, 19:45
sanmıyorum ama emre topal ikilisini orta sahada görmek isterım

---------------------Volkan

Gökhan (Okan) Servet İ.Toraman Caner(son maçtaki formunda olursa)

--------------------Mehmet Topal

--------------- Emre--------------- Nuri

Volkan -----------------------------------------------Arda

------------------------Sercan
:eek:

Emre'nin yerine bence daha geride Necip onların önünde Nuri daha bir güzel olur gibime geliyor :)

clioGT
16-10-2010, 10:09
en azından bir teselli;)

http://www.youtube.com/watch?v=1qWDZS_09WY

Sh4rk
16-10-2010, 11:26
sonu guzel olsun