PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : beyaz vtec 2 aranıyo

vortex
08-10-2010, 23:35
selam arkadaslar konuya şurdan girecem benim esnaf bi arkadasım var elektrikçi ismail hemen hemen butun modlu araclarda parmağı vardır arkadaslar 2 hafta önce aracı pert oldu bunun sebebide makyajsız kasa bi beyaz vtec2 arkadan makaslı şekilde geliyo ve buna çarparak yoldan çıkarıyo ve arkadasta ölümden dönuyo yanyol refujuna kafadan giriyo çokşükür canında bişey yok fakat araba pert yani madur oldu gerçi savcığa verildi aracın plakası yakında çıkarda benim isteğim burdankendi gelsin veya ulasalım yoksa iş baska boyutlara tasınacak aracın tarifi beyaz makyajsız kasa vtec2 ön tampon makyajlı olarak taktırmış plakasıda 34 ue mi uc mi neydi gören varya bilen varsa bana bi ulassın ilginize tesekkur ederim aynı durumun basınıza geldiğini hesap ederek hassaslık göstereceğinizi tahmin ediyorum tesekkurler.....

tuner faruk
08-10-2010, 23:41
Forumdanda çoğu kişinin tanıdığı Florya sanayideki Elektirikçi İsmail abinin başına gelen olaydır lütfen tanıyan varsa yardımcı olsun ..

mrtngn
08-10-2010, 23:42
Geçmiş olsun.Cana bisey gelmemesi sevindirici.Anlamadıgım şu; aracı yoldan cıkarıp kaza yaptırıp durmuyormu? Basıp gidiyormu yani ??

vortex
08-10-2010, 23:44
aynen öyle arkasına bakmadan kaçıyo

vortex
11-10-2010, 22:58
g ü n c e l

Nires
11-10-2010, 23:04
inş bulunur bende ismail abiyle konuştum olay farklı boyutlara varmasın kimse üzülmesin...

Schumi
11-10-2010, 23:30
Şimdi kimseyi tanımam etmem ama okurken tuhaf gelen bişi oldu. Aynadan geldiğini gördün geldi sana çarptı etti sonrasında arkasından bakıyorsunda. Aracın makyajsız kasa olduğunu ama makyajlı ön tampon takıldığını hızla gelen bir araçtan nasıl gördü acaba. Benim aklıma şahsen o araçla yarışılmış sonra istenmeye birşey olmuş gibi geldi.

ramo si
11-10-2010, 23:43
Şimdi kimseyi tanımam etmem ama okurken tuhaf gelen bişi oldu. Aynadan geldiğini gördün geldi sana çarptı etti sonrasında arkasından bakıyorsunda. Aracın makyajsız kasa olduğunu ama makyajlı ön tampon takıldığını hızla gelen bir araçtan nasıl gördü acaba. Benim aklıma şahsen o araçla yarışılmış sonra istenmeye birşey olmuş gibi geldi.

bu araç olay öncesindede bi taksiciyi sıkıştırmıştırr..taksicide şikayetçidir:) plakasıda taksici tarafından alınmıştırrr ama tam alınamamıştır.. sadece 2003 makyasız kasa beyaz civic olduğunu biliyoruzz

Schumi
11-10-2010, 23:47
bu araç olay öncesindede bi taksiciyi sıkıştırmıştırr..taksicide şikayetçidir:) plakasıda taksici tarafından alınmıştırrr ama tam alınamamıştır.. sadece 2003 makyasız kasa beyaz civic olduğunu biliyoruzz

Aşağıdaki kısım olmasa bende bişi demezdim zaten. :)

aracın tarifi beyaz makyajsız kasa vtec2 ön tampon makyajlı olarak taktırmış

ramo si
11-10-2010, 23:50
Aşağıdaki kısım olmasa bende bişi demezdim zaten. :)

anlatılanlara göree tariff budur.. senide yolda taciz etseler incelersin arabayıı heralde... arabayı inceleyende sanayici adamsaa ..2003 tampon la 2004 civic tamponunu ve arabayı ayırır

çağlarcoskun
12-10-2010, 01:22
anlatılanlara göree tariff budur.. senide yolda taciz etseler incelersin arabayıı heralde... arabayı inceleyende sanayici adamsaa ..2003 tampon la 2004 civic tamponunu ve arabayı ayırır

yaaa baco herşey bitti araba bulundu bi bumu kaldı yaaa hay arkadaş... arkadaşım makyajsız kasa ama makyajlı tamponlu beyaz vtec 2 arıyoruz işte boş konuşmayalım..o kısım bu kısımı bırakalım ince ayrıntılar kimseye kalmadı. bize o araç lazım... hepsi bu gören duyan varsa bize haber vermelerini rica ediyoruz..

SErhat.
12-10-2010, 01:28
Geçmiş olsun.Cana birşey gelmemesi sevindirici.Plakadan aracı bulabilmek mümkün olur mu?Mesela sigortacılar araçlara plakalardan bakabiliyormuş diye duymuştum ama ne derece doğru bilemiyorum.UE ya da UC ise;öyle bakabilme imkanı da varsa bir şekilde bulunur tüm rakamlar girilerek..