PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UDF uzantılı DVD açamıyorum

BRETE
11-10-2010, 11:21
arkadaşlar zamanında yedek yaptığım bilgilerimi bir dvd ye kaydettim fakat şu anda açamıyorum özelliklerden bakınca dolu gözüküyor fakat bilgisayarımdan baktığımda boş gözüküyor bunu nasıl açıcam yardımlarınızı esirgemeyin lütfen :beuj:

BAR22
11-10-2010, 11:25
VLC player kullan yada varolan media playerın üstüne k-lite codec pack yükle

BRETE
11-10-2010, 11:27
VLC player kullan yada varolan media playerın üstüne k-lite codec pack yükle

içinde fotolar var vlc kullanıyorum ama onunla nasıl olcak anlamadım şimdi denedim vlc den de görmüyor

Erk@n
11-10-2010, 11:27
eğer dvd ye udf uzantılı olarak kayıt ettiysen yardımcı bir program lazım bu daemon tools veya magicISO programları olabilir onları yükledikten sonra system tray e gelecek ikondan DVD içindeki dosyayı göstermen gerekecek.Sonraki işlemde kurduğun programın yüklediği sanal sürücüde kontrol edeceksin içindekileri.

BRETE
11-10-2010, 11:29
eğer dvd ye udf uzantılı olarak kayıt ettiysen yardımcı bir program lazım bu daemon tools veya magicISO programları olabilir onları yükledikten sonra system tray e gelecek ikondan DVD içindeki dosyayı göstermen gerekecek.Sonraki işlemde kurduğun programın yüklediği sanal sürücüde kontrol edeceksin içindekileri.

hemen deniyorum

Schumi
11-10-2010, 13:24
CD içine UDF dosyasını mı koydun yoksa UDF tipteki imaj dosyasını kalıp halindemi yazdırdın. UDF 2 gb dan büyük dosyaların kabul edilmesini sağlayan bir CDFS tipidir. Destekleyen tüm imaj programları için gösterir. DVD filmleri UDF olarak yayınlanır.