PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sakarya Karasu'daki Ev Fiyatları

Bad-Fast
12-10-2010, 20:44
arkadaşlar sakarya çevresinde ev bakıyorum bu ara karasu da evlerin fiyatları 30-40 falan yazlık olarakda var yeni daireler ,orda yaşamış veya gitmiş olan arkadaşlar var mıdır niye bu kadar ucuz yaz kış kalınabilcek biyermidir , belki burdan bilenler vardır diye sormak istedim

gökberk
12-10-2010, 20:56
Benim tercihim karasunun ilersinde akçakoca olurdu...En azından güzel cafeleri oturup rahatca tatil geçirilebilcek yerleri var...
Ya da kefken cebecideki yazlıklara bakardım...
Karasuda bana göre pek bi şey yok yani..Yazlık alacak kadar tatil için değil de günü birlik felan giderdim...
Karasuya kadar daha hoş yerler var...az önce yazdıgım cebeci kefken gibi...Karasunun Denizi de dalgalıdır...Çok can almıştır...Bi kaç da bar var...falan filan :)
edit:
Gökhan(göki ZD) abinin köyü karasudaydı galiba yanlış hatırlamıyorsam....Nası bi yer oldugu hakkında bilgi verir...
Sakaryalı arkadaslar da var forumda onlar da konuyu görünce yazarlar..

KaDiR_54
12-10-2010, 21:05
Yazlık için düşünüyosan Karasuda deniz her sene ileri geliyo ona göre düşün taşın derim ama yazında kalabalık oluyo yani cebeci kefken tarafları sakin aile mekanıdır ama karasu öyle değil gece hayatı falan olsun canlı olur yazları.ama Kışın kalmalık içinse hiç düşünme derim

::ZaFeR::
12-10-2010, 21:08
gökberk'in de dediği gibi Karasu'nun pek fazla albesi yok bana göre,ama yine de beğenen kişiler var.Sahil olarak Kefken,Kerpe,Cebeci-bana göre- daha iyi.Bu saydığımız yerler Kocaeli,Kandıra'ya bağlı.Ulaşımı da kolay.İstanbul-İzmit-Kandıra yolu aracılığla gidilir kolayca.

hddsheriff
12-10-2010, 21:09
Ben sakaryalıyım hafta sonu 2 kere karsuya gittim kışın in cin top oynar oralarda ekşi oğlu ciddi binalar yaptı o yüzden satılık ev çok oralarda 25 civarından başlar yeni daireler site özelliğine göre yükselir. Tersane şuan çalışıyor chery fabrikayı oraya kuracak birde liman açıldı mı hareketlenir karasu.

Evi ne amaçla alacaksın ? full eşyalı evler 250 liradan kiralanıyor karasuda senelik kiralarsan. Yazlık olarak düşünüyorsan eğer bizde 3 tane ev var ama kimse gidipte uzun uzun kalmaz karadenizin ne zaman coşacağı belli olmadığı için her gittiğinde güneş ve denizi sakin göremezsin. cuma ve pazartesi oradaydım cuma akşamı 3 metre den ufak dalga görmedim :D pazartesi hava güneşliydi ama dalga boyu en az 1 metreydi :D başka soru varsa yardımcı olurum .

hddsheriff
12-10-2010, 21:11
bu arada benim favorim kerpedir :) kerpe de ev fiyatları site içinde triblex evler 80-150 arası değişir. yeni binalarda fiyatlar nasıl bilmiyorum .

::ZaFeR::
12-10-2010, 21:13
bu arada benim favorim kerpedir :) kerpe de ev fiyatları site içinde triblex evler 80-150 arası değişir. yeni binalarda fiyatlar nasıl bilmiyorum .

Kerpe'de biraz elit kısım takıldığı için biraz fiyatlar yüksek :D Ben Kaynarca'da oturuyorum.Yukarda saydığım yerler bana 10-15 km felan :)

gökberk
12-10-2010, 21:15

Aynen katılıyorum...Kerpe de çok güzeldir...

hddsheriff
12-10-2010, 21:18
Kerpe'de biraz elit kısım takıldığı için biraz fiyatlar yüksek :D Ben Kaynarca'da oturuyorum.Yukarda saydığım yerler bana 10-15 km felan :)

kaynarcayı biliyorum senin yazdığın yerleri de biliyorum :) kerpe elit kesim o konuda haklısın :)

Frid
12-10-2010, 21:26

bizzat gittim gördüm süper yer :D :D

bora1311
12-10-2010, 22:05
aslen karasuluyum, her yaz kesin orda olurum, sezonun aktif oldugu zaman temmuz 15-agustos 15 arasıdır, ***** karadeniz havası, yagmur yagdıgı zaman deniz 1 hafta kendine gelmez, dalgadan giremezsin, giren oldugunda da bu genelde kotu sonuclanır, bir gunde 7 8 kisinin de boguldugunu duydum...
ev fiyatları apartman olarak 30-40 civarına rahatlıkla bulabilirsin, site icindeki villalar 60-80 arasında degişir....
sezon olarak yazın baya hareketli gecer ama kısın tam anlamıyla öluyor, can sıkıntısından patlarsınız...
bi de son 3 4 yıldır denizde gözle gorulur yukselme var, sahil seridindeki bazı evleri bi yıktı, dhmi sahil boyunca dalga kıran tarzında taslar dosedi. suanda sahil seridindeki evleri belediye yıkıyor zaten, öz-su tatil koyu de buna dahil...
gelişime bakmak gerekirse liman baya etkili olucak, tershane bu yaz sonu ilk gemisini suya indirdi, chevy otomobil fabrikasının da kurulması gundemde, ilerleyen zamanda baya gelişme gosterecek...
aklınıza takılan baska bisey olursa cevaplamaya calısırım...

Bad-Fast
12-10-2010, 22:07
teyzemler sakarya tarafından ev almışlar genç olarak değilde emekliler kalacak diye düşünebilirsiniz :) bende en fazla yazın gidip 3 ay falan kalırım(oda iş bulamazsam) orayı seçmemizinde tek cazip tarafı evlerin ucuz olması , evler kalitelimidir sağlammıdır bilemiyorum o yuzdende sormak istedim ev aldıktan sonra bizimkiler dizel alcaklar benim aracıda satıp evi alırsak :D yani kısaca şöle söliyim annem babam emekli yaz kış kalcak sakin biyer ve makul biyer arıyorduk burayı sölediler bide dizel araç aldıktan sonra onlar zaten sağa sola giderler rahatça :)

Bad-Fast
12-10-2010, 22:10
aslen karasuluyum, her yaz kesin orda olurum, sezonun aktif oldugu zaman temmuz 15-agustos 15 arasıdır, ***** karadeniz havası, yagmur yagdıgı zaman deniz 1 hafta kendine gelmez, dalgadan giremezsin, giren oldugunda da bu genelde kotu sonuclanır, bir gunde 7 8 kisinin de boguldugunu duydum...
ev fiyatları apartman olarak 30-40 civarına rahatlıkla bulabilirsin, site icindeki villalar 60-80 arasında degişir....
sezon olarak yazın baya hareketli gecer ama kısın tam anlamıyla öluyor, can sıkıntısından patlarsınız...
bi de son 3 4 yıldır denizde gözle gorulur yukselme var, sahil seridindeki bazı evleri bi yıktı, dhmi sahil boyunca dalga kıran tarzında taslar dosedi. suanda sahil seridindeki evleri belediye yıkıyor zaten, öz-su tatil koyu de buna dahil...
gelişime bakmak gerekirse liman baya etkili olucak, tershane bu yaz sonu ilk gemisini suya indirdi, chevy otomobil fabrikasının da kurulması gundemde, ilerleyen zamanda baya gelişme gosterecek...
aklınıza takılan baska bisey olursa cevaplamaya calısırım...

çok saol bilgilerin için daha iç kısımlardan almak lazım o zaman haftasonu gitcekler tahminen bizimkiler bakmaya , ev alırken nelere dikkat etsek ordan veya emlakçı olarak bilirmisin bilmemde bi dünya emlakçı var :)

bora1311
12-10-2010, 22:13
eksioglu, filizfidanoglu ve arslan insaatın yaptıgı yeni evler genelde hep site icinde ve deprem yonetmeligine uygun yapılıyor... bunlar benim bildigim yerler tabi...
bizim yazlık ev de eksioglu tatil sitesinde...

bora1311
12-10-2010, 22:16
çok saol bilgilerin için daha iç kısımlardan almak lazım o zaman haftasonu gitcekler tahminen bizimkiler bakmaya , ev alırken nelere dikkat etsek ordan veya emlakçı olarak bilirmisin bilmemde bi dünya emlakçı var :)
carsı merkezinden alıcaksanız yeni yapılmıs ev almanızı tavsiye ederim, eski evlerin depremden sonra guclendirilip allanıp pullanıp satılma ihtimali olabilir...
acıkcası belli bi emlakcı tanıdıgım yok...

gökberk
12-10-2010, 22:18
Az daha ilersinde Kocaali var...Söylediğin o ki ailen sessiz sakin bi yer istiyor...
İşte orası bire bir ;)

Bad-Fast
12-10-2010, 22:20
ekşioğlunun site içindeki fiyatları nasıl sahibindende görmedim ekşioğlunu falan zaten en fazla 4 yaşındaki ev olabilir eski ev bakmıyoruz ,tşkler arkadaşlar hepinize bilgiler çok iyi oldu

ömerve
12-10-2010, 22:23
karasu çok sakin fazla hareket yok orda..bende kerpe/kefken civarını öneririm,ama kerpenin eski sakinliği bitti artık.
özellikle haftasonları berbat oluyo,günü birlik gelenler çok oluyo istanbul,izmit,sakaryadan.
kerpe karasuya göre çok daha hareketli çok daha güzel,karasu gelişemedi bi türlü.
ve söylendiği gibi denizi biraz sakat.

bora1311
12-10-2010, 22:25
bizim yazlık ev eksioglunun ilk yaptıgı sitesinde, ordaki evler 5 katlı hep, depremden sonra yuksek katlı oldugu icin pek ilgi gormedi, fiyatlları ortalama 15-25bin arasında degişiyor. karasu otel in yanındaki site bu bahsettigim yer.
yeni yapılan evler 3 katlı, ordaki fiyatları 30-40bin arasındadır...

HALUK
12-10-2010, 22:30
karasuda 20 gün önce vurulup ölen meşhur emlakçıdan mesai arkadaşıma aldık 60 binlira
2. kat sınırsız oto park yeri :)

Bad-Fast
12-10-2010, 22:35
şimdi baktım 55 den başlıyor gözüküyorda bizimkiler gidince dediğin yere baktırırım 30-40 arasıysa zaten bizde öle arıyoruz , kerpe ve kefkene baktımda pahalı malesef o tarafada artık isterlerse araçla giderler :) çok saol bora ;)

bora1311
12-10-2010, 22:41
rica ederim...

kıs sezonuna giriyor zaten fiyatlar duser, nakit parayla alınır. sahil seridi boyunca bi cok ev ve site gorursunuz zaten, batı karadeniz caddesi plaj girisinden baslar ve liman a kadar devam eder, dogu karadeniz caddesi plaj girisinden 32 evler, akkum da sonlanır...
bu yol guzergahı uzerinde ister emlakcıdaki evlere bakabilirsiniz, isterseniz evlerdeki satılık ilan numaralarından iletişim saglıyabilirsiniz...

Bad-Fast
12-10-2010, 22:46
oke not aldım bunları bu hafta sonuna doğru havalar biraz toplasın gidicez inş

BosphorusBoys
13-10-2010, 08:18
Şakamı ya O kdr ghuzel Anlattınız qi insanın alsası geliyor
bir araç parasına ew alıyorsunuz :)
amcama biz mersinden ( Arpaçbahşişden ) yazlık aldık bu yıl 70 bin lira :)

miniks
13-10-2010, 08:57
Karasu güsel yer ben bir sefer gittim çok hoşuma gitti

koca villalı siteye gitmiştim

220 mterekare 2 katlı villa 60 80 tl civarıydı

havuzlu site

VteC_MaNiaC
13-10-2010, 09:46
bizim yazlık ev eksioglunun ilk yaptıgı sitesinde, ordaki evler 5 katlı hep, depremden sonra yuksek katlı oldugu icin pek ilgi gormedi, fiyatlları ortalama 15-25bin arasında degişiyor. karasu otel in yanındaki site bu bahsettigim yer.
yeni yapılan evler 3 katlı, ordaki fiyatları 30-40bin arasındadır...

benim yazlığımda beyazıt ta :) direk sahil yolunda meşhur beyazıt havuzunun arkasındaki bina...

ben geçen gittiğimde deniz geri çekilmişti ama tabi karadeniz bu ne yapar belli olmaz...suyu harikadır ama dalgasıda fenadır ... :) hava olarak çok güzel temizdir .. bence yatırım olarak alınacaksa uygundur kısa vadede karasu baya hareketlenir değerlenir büyük firmalar büyük yatırımlar yapıyor çünkü... eskiden hayalet kasaba gibi olurdu kışın şimdi baya baya insan var ... en azından 3 tane dia ve bunun benzeri market var yaz kış açık buda insan hareketi olduğunu gösteriyor :)

kısacası karasu iyidir... bide arkadaşlarınla falan gidersen daha rahat eder mutlu olursun :) karışan görüşenin olmaz :)

VteC_MaNiaC
13-10-2010, 09:48
he bide unutmadan karasu plajındaki kum dünyadaki en değerli 2.kum... çok güzel olur kızgın kumlardan soğuk sulara atlamak ahaha :)

ekmekarası
13-10-2010, 10:09
2 sene önce karasudan yazlık aldık ekşioğlundan.denizi biraz sıkıntılıdır dalgalıdırı derindir.gece hayatının aman aman bi canlılığı yokdur cafe ve beach club dersen o da en son gittiğimde yok du.aileler için ideal bi yere ama gençler için sıkıcı olabilior bide çevren de yoksa orda hepden bunalabilrisin.çünkü ordaki herkes birbirini tanır çok eskiden beri gidip geldikleri için ark. grupları hep birbirlerini tanırlar ben şahsen çok sıkılmıştım çünkü ben taşındığımda kimseyi tanımıordum. vs. vs. denildiği gibi akçakoca eski bi yerdir tatil yeridir ve daha gelişmiştir.
ev fiyatları konusunda da gerçekten uygunlar ve de ekşioğlu güzel evler yapıor..

desibel
13-10-2010, 10:31
kefken kerpe eskiden sakin ve çok güzeldi şimdi öyle değil hersene gidiyoruz hele hafta sonları tarifi bile olmaz o derecede kalabalık insanın dışarı çıkası gelmiyo ama hafta içi güzel.

karasuya gelirsek bence ist en yakın kafa dinlemek için güzel biyer ve ucuz

bide şüyle bişey var bence oraya para yatıranlar çok memnun olucaklar:)

bora1311
13-10-2010, 11:12
benim yazlığımda beyazıt ta :) direk sahil yolunda meşhur beyazıt havuzunun arkasındaki bina...

ben geçen gittiğimde deniz geri çekilmişti ama tabi karadeniz bu ne yapar belli olmaz...suyu harikadır ama dalgasıda fenadır ... :) hava olarak çok güzel temizdir .. bence yatırım olarak alınacaksa uygundur kısa vadede karasu baya hareketlenir değerlenir büyük firmalar büyük yatırımlar yapıyor çünkü... eskiden hayalet kasaba gibi olurdu kışın şimdi baya baya insan var ... en azından 3 tane dia ve bunun benzeri market var yaz kış açık buda insan hareketi olduğunu gösteriyor :)

kısacası karasu iyidir... bide arkadaşlarınla falan gidersen daha rahat eder mutlu olursun :) karışan görüşenin olmaz :)

beyazıt karasu nun en eski tesislerinden biridir, beyazıtın havuzunu 1 2 yıldır bizim akraba işletiyor, burger life cafe diye geciyor...

kısın da hareketlenmesinin en buyuk sebebi sakarya universitesi myo nun olması, bi cok ogrenci geliyor...

ayrıca karasu'nun kumu cok guzel ve faydalı, ama işte bi de temiz tutarak kıymetini bilsek cok daha guzel olucak...

Talih.b16
13-10-2010, 11:42
karasu sahili turkıyenın en guzel sahıllerındendır.ben butun yazlık yerlere gıttım plajı okadar buyuk kumu okadar guzel bıyer gormedim.yaslı ınsanlar ıcın bırebır kumu cok ıyıdır.ama ***** karadeniz sagı solu bellı olmaz.cok ucuzdur.bıde su var kocaali kefken kerpe karasu vs vb hepsı yakındır bırbırıne.mesafeyı atıyorum ama cok canın sıkıldı sapanca tahminen 80 km falandır 1 saat surmez cıkar gezersin kırkpınar vs cok guzeldir gol havası alırsın.ıslama kofte yersin cok meshurdur :)ben istanbula 40 dk gıdıyorum 130 km işte.iyidir yaa karasu veya bizim buralar tavsiye ederim

driftboy
13-10-2010, 14:26
akLınız varsa sakarya'ya geLmeyin. Ötesi yok ! Ne sosyaL bi ortam ne çevre hiçbişeyi iyi degiL..

Benim çekimimdir izLeyin .)

http://www.facebook.com/?sk=messages&ref=mb#!/video/video.php?v=132403163479336

Bad-Fast
13-10-2010, 14:47
benim içime sindi yorum yapan arkadaşlara çok tşk ederim ;) altlarında araç olduktan sonra her tarafa gidebilirler zaten o yöndende güzel :)

KaDiR_54
13-10-2010, 15:56
@Driftboy bu arkadaşın altında arabası olmadığındandır heralde sosyal bi ortamı yok diyor evet dışardan gelen biri için yok gibi gözükür ama mekanları bildikten sonra yinede eğlenirsin. Sadece SAKARYA değil yakın oldğu il ve ilçeleride güzel olduğundan vede çok uzak olmadığından istediğin zaman istediğin yere gidersin yol en fazla 10 dakikanı alır..

driftboy
13-10-2010, 16:01
SosyaL bi ortamLa aracın ne aLakası var ?

seko
13-10-2010, 16:03
http://gunturtatilsitesi.com/foto1.htm
Universitede iken ben surekli yaz okuluna kalıyorum diye almıstık sonradan alıstık ve severek ailecek gidiyoruz tavsiye ederim ..

KaDiR_54
13-10-2010, 16:03
Eğlenmek istediğinde karasuya neyle gitmeyi planlıyosun ?

mmustu
13-10-2010, 16:07
ya sahibindende 25 liralardan başlıyor çok güzel evler var ne olursa olsun kafa dinlemek için güzel yer

tatil anlayışı kafa dinlemek huzur bulmak olanlar için tabi :)

eğer her gece disko karı kız diyosanız olmaz tabe :D

seko
13-10-2010, 16:11

adapazarı ile surekli minibusler calısıyor.
yazın karas merkez hareketlidir cok gitmedim ama biliyorum .
yeni yolda yapıldı eskiden 50 dakikia suruyordu simdi 30 dakikada adapazarından istanbuldan 1,5 saatte gidiyorsun yoluda guzel ..
sitedem karasuyada surekli servis var.

driftboy
13-10-2010, 16:14

Bu karasu uzayda bi yermi ? oraya otobüsLe minübüsLe gidiLmiyo mu ? ve sakarya icin konustum ben. Üni'deyim su an bursa'dan geLdim ve acıkca söyleyeyim bursa'nın herhangi bi köyü bile daha sosyal. fuar yapıldı gördük. 10'dan sonra hayat bitiyo.

Arac oLarak konusacak oLursak manifoldu patlak typer'i mi savunacaksın ? Sokaktan gecen şahin'de bile daha düzgün ses var. Tamam millete bi lafım yok ama savunulacak bi ortamıda yok sakarya'nın.

seko
13-10-2010, 16:17
Bu karasu uzayda bi yermi ? oraya otobüsLe minübüsLe gidiLmiyo mu ? ve sakarya icin konustum ben. Üni'deyim su an bursa'dan geLdim ve acıkca söyleyeyim bursa'nın herhangi bi köyü bile daha sosyal. fuar yapıldı gördük. 10'dan sonra hayat bitiyo.

Arac oLarak konusacak oLursak manifoldu patlak fn typer'i mi savunacaksın ? Sokaktan gecen şahin'de bile daha düzgün ses var. Tamam millete bi lafım yok ama savunulacak bi ortamıda yok sakarya'nın.

kendine arabası olan bir ev arkadası bul derim :) bizde ogrenci evi idik 4 kisi 2 arabamız vardı okul yokusunda bile yarısa yarısa cıkardık sonra ben tarlaya uctum orası ayrı tabi :)
bizim zamanımızda sapacada partiler olurdu halen varmı acaba :)
sau de guzeldir bu aradır ..

driftboy
13-10-2010, 16:19
saü güzel tabiki ona bişey dedigim yok.. aracım var allaha şükür. kendim ev tuttum tek kalıyorum artık.. Ama Sakarya ortamı icin aynı seyleri diyemicem. bi çark caddesi var yemin ediyorum bursalılar bilir bizim bursada dikkaldırım cadde'si bile daha işlek ve büyük... Savunulacak bi yeri yok yani..

gökberk
13-10-2010, 16:23
akLınız varsa sakarya'ya geLmeyin. Ötesi yok ! Ne sosyaL bi ortam ne çevre hiçbişeyi iyi degiL..

Benim çekimimdir izLeyin .)

http://www.facebook.com/?sk=messages&ref=mb#!/video/video.php?v=132403163479336

Öncelikle..
benim bildiğim forumda kalın puntolu yazılar yazmak yasak..
bir ikincisi o çektiğin videodaki ışıklı yol cok kullanılan bir yol olmadığı için o yoldan ana yola cıkan aracların kazaya karısmasını önlemek için konulmuştur..
Hatta bazı yollarda akıllı geçiş sistemi vardır...Karaman camili yolunda mesela...tali yoldan gelen araca sureklı kırmızı ışık yanar...Araç belli bir alan üzerinde bekler ve de anayoldan gelen aracların trafık ısıgının kırmızı yanması sağlanır...Böylece trafik akışı devamlı olur...;)

mmustu
13-10-2010, 16:25
ya bide ne bekliyosunuz ki beyler :D

kardeşim 3 sene devrekte kaldı üni için 1 tane caddesi var bi tane meydanı var toplasan 700-800 metre o kadar :D

ama nüfusun büyük çoğunluğu öğrenci olduğu için o kıç kadar yerde bile kaçtane bar cafe tarzı mekan vardı :D

driftboy
13-10-2010, 16:26
Öncelikle..
benim bildiğim forumda kalın puntolu yazılar yazmak yasak..
bir ikincisi o çektiğin videodaki ışıklı yol cok kullanılan bir yol olmadığı için o yoldan ana yola cıkan aracların kazaya karısmasını önlemek için konulmuştur..
Hatta bazı yollarda akıllı geçiş sistemi vardır...Karaman camili yolunda mesela...tali yoldan gelen araca sureklı kırmızı ışık yanar...Araç belli bir alan üzerinde bekler ve de anayoldan gelen aracların trafık ısıgının kırmızı yanması sağlanır...Böylece trafik akışı devamlı olur...;)

o ışıgın tam önünde oturuyorum. Mavi duraktan atlas erkek ögrenci yoluna giden yol. madem cok kullanılan bi yol degil neden orda en az 5 6 araba bekliyo yeşil ışığın yanması için ? Karaman camiLi yoLunda daha dün akşam kırmızıda bekLedim taLi yoLda kimse oLmadıgı haLde ???

driftboy
13-10-2010, 16:27
ya bide ne bekliyosunuz ki beyler :D

kardeşim 3 sene devrekte kaldı üni için 1 tane caddesi var bi tane meydanı var toplasan 700-800 metre o kadar :D

ama nüfusun büyük çoğunluğu öğrenci olduğu için o kıç kadar yerde bile kaçtane bar cafe tarzı mekan vardı :D

zaten sakaryadan bişey bekledigimiz yok ki ? yukarda arkadas pek bi savundu da sosyal ortam konusunda o yüzden konuyu uzatıyorum..

gökberk
13-10-2010, 16:33
o ışıgın tam önünde oturuyorum. Mavi duraktan atlas erkek ögrenci yoluna giden yol. madem cok kullanılan bi yol degil neden orda en az 5 6 araba bekliyo yeşil ışığın yanması için ? Karaman camiLi yoLunda daha dün akşam kırmızıda bekLedim taLi yoLda kimse oLmadıgı haLde ???

:icon_tup: Tamam arkadaşım

Talih.b16
13-10-2010, 16:37
laa bebe stanta nıye geldın ozaman gıt evınde otur.sakaryadan beklentın yoksa gıdıcen evine...patlak fn2de cpl header js racing cat back var.suanda tam onumde beyenemedıysen gıt ıyısını yap.

KaDiR_54
13-10-2010, 16:38
@driftboy
oLum amacın ne seninya SAKARYAYI bi küçümsemeler cartlar curtlar karasuya en son araba saat 00.00 da nabıcan eğlencen barlarda 12 de evne mi döncen değişik değişik konuşma madem beğenmiyosun onu içinde tut sen SAKARYADAN gidince yaparsın yorumunu ;)

emrah type-r
13-10-2010, 16:42
drıft boy ben o manıfoltu patlak fn2 yım...o aractakı parcalar senın sahınınden we de ford tanusundan daha pahalı uyandırayım.....bos muhabbet yapma ....plakalnı yazda senın sahındekı seszıde duyalım.....

gökberk
13-10-2010, 16:46
Keşke üniversite için tercih yaparken Adapazarını bi araştırsaydın...
Burda istesen de sen mutlu olamazssın bu bakış açısıyla :)
Patlak manifoldu Fn2 dedi yaa :D aHAuaha

serdar_keskin54
13-10-2010, 16:47
abicim daha senin görecek çok zamanın var bedacaya konuşma gürültü yapma adamların paylaşımına çomak sokma tecrüben kadar konuş yorum yap... ben25 yıldır sakaryadayım belki derin işler olsada her yerden daha temiz ve rahat bir sehirdir. arabalar konusunda da gelelim sen biraz kendini aş manifoldun egzozun ne olduğunu ögren bil gel bu sitede bir şeyler paylas ki senden de ögreneceklerimiz olsun şimdi bedava konuşma..

hddsheriff
13-10-2010, 19:56
drift boy sen akyazıya git orada eğlence bol....

serdar_keskin54
13-10-2010, 20:16
drift boy sen akyazıya git orada eğlence bol....

puahaah çok doğru söyledim... orda seni çok eğlendirirler abisi..

emrah type-r
14-10-2010, 15:04
sen gel ben senı sakareyada her tarafta eglendırırm...