PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara içinde ikinci el oto satışı yasaklanıyor...

dragonflydesing
16-10-2010, 22:40
Büyükşehir Belediye Meclisinin bu ayki toplantısının sonuncusu Ankara Büyükşehir belediye Başkanı Melih Gökçek başkanlığında yapıldı.
Toplantıda, oto galerilerinin şehir dışına taşınmasına ilişkin meclis üyelerini bilgilendiren Başkan Gökçek, İçişleri Bakanı Beşir Atalay’ın kent
içindeki oto galerilerinin kent dışına taşınması konusundaki hassasiyetini hatırlatarak, sözlerine şöyle devam etti:

"Bu bağlamda Gölbaşı’nda 15 yıl önce kamulaştırılmış bir alan bulunmaktadır. Şehrin içinde artık ikinci el oto satışları yapılmayacak. Ayrıca
bazı birinci el satış yapan oto galerileri de aynı markadan ikinci el araba satışları yapamayacaktır. Çünkü bu haksız rekabete neden olmaktadır."
Gökçek, ikinci el oto galerilerinin şehrin 30 kilometre dışına taşınacağını bildirdi.

Alıntıdır.. (Press7)

İşiniz gücünüz yokmu abi sizin :soru:

darkred
16-10-2010, 22:42
gökçek bu affetmez işine nasıl geliyorsa öyle yapar :D indiregandi yapacak bir kapı bulmustur yine :D

oğuzk
16-10-2010, 23:16
Gölbaşının neresindeyse sağını solunu parsellemek lazım :)

erkin006
16-10-2010, 23:22

aynen direk pideci:D

darkred
16-10-2010, 23:36
gökçek parsellemiştir coktaaaan :D :D

CasabLanca
16-10-2010, 23:58

okuldan çıkar çıkar galeri dolaşırız :D
ayrıca bence yerinde bir karar olmuş, şehrin göbeğinde apartmanımın sağında köşesinde park yeri bulamıyorum neden? apartmanın altındaki galeri 825 tane aracını park etmiş

minimal_freak
17-10-2010, 00:01
İ.Melih yine vurgunlarda, bu arada az kaldı görev süresinin bitimine, ben yurtdışına kaçar diyordum ama kılıfı hazrlamış, bütün paralar çuvalla dubai bankalarına vınnnnn

Sh4rk
17-10-2010, 00:04
bos buldugumuz yere dırek aspava spec:D

Alican
17-10-2010, 01:15
golbasındakı yer cok onceden belırlendı ama yerı yapıcak adam yok suanda yanı yuklenıcı fırma arıyorlar 50 tl den mekan tarıfı yapılır :D:D:D yer baya buyuk 1 koyun bıtımındne dıger koyun baslangıcına kadar olan yerı aldılar

Berkan
17-10-2010, 03:40
bunların yapılması gayet mantıklı hareketler .ünideki hocamın sunulmuş ancak kabul edilmmiş butarz düsünceleri vardı .sektör köyleri gibi galericileri vs. biyere sektör sektör toplamak

ArMy
17-10-2010, 06:49
Yani oto plazalarda ikinci el satamıyacak o zmn?
Dod falandamı şehir dışına gidicek şimdi?

lucky Jackal
17-10-2010, 15:13
iyi olmuş hepsini götürsünler

Maxiboost
17-10-2010, 16:21
Büyükşehir Belediye Meclisinin bu ayki toplantısının sonuncusu Ankara Büyükşehir belediye Başkanı Melih Gökçek başkanlığında yapıldı.
Toplantıda, oto galerilerinin şehir dışına taşınmasına ilişkin meclis üyelerini bilgilendiren Başkan Gökçek, İçişleri Bakanı Beşir Atalay’ın kent
içindeki oto galerilerinin kent dışına taşınması konusundaki hassasiyetini hatırlatarak, sözlerine şöyle devam etti:

"Bu bağlamda Gölbaşı’nda 15 yıl önce kamulaştırılmış bir alan bulunmaktadır. Şehrin içinde artık ikinci el oto satışları yapılmayacak. Ayrıca
bazı birinci el satış yapan oto galerileri de aynı markadan ikinci el araba satışları yapamayacaktır. Çünkü bu haksız rekabete neden olmaktadır."
Gökçek, ikinci el oto galerilerinin şehrin 30 kilometre dışına taşınacağını bildirdi.

Alıntıdır.. (Press7)

İşiniz gücünüz yokmu abi sizin :soru:

neyi haksız rekabet yahu saçmalamışlar, sıfır almayana 2. el veriyolar falan mı dicekler? hizmet sunuyo adam hey allahım ya..

oğuzk
17-10-2010, 18:24
okuldan çıkar çıkar galeri dolaşırız :D
ayrıca bence yerinde bir karar olmuş, şehrin göbeğinde apartmanımın sağında köşesinde park yeri bulamıyorum neden? apartmanın altındaki galeri 825 tane aracını park etmiş

hahahah:D:D
dedeme sordum kolumanın karşısıymış arabayı satıp alalım bi tarla :D

by serçe
17-10-2010, 18:45
saçmalık yine vardır bi yatırımlar .....

RsErdi
17-10-2010, 18:53
saçmalıkkkk