PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rover 620ti için...

sercan
14-04-2007, 22:07
Herkese merhaba,

Forumunuza yeni üye oldum henüz kendimi tanıtamadım kusura bakmayın, en kısa zamanda o işi de halledicem :)...

Şimdi sorumuza dönelim... Elimizde 95 model Rover 620ti var yaklaşık 105k kmde. Araç oldukça temiz durumda, motoru da yeni yapıldı...

Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki, seçeneklerimiz arasında bu arabadan vazgeçmek yok :). Aracın sahibi standart haliyle de gayet memnun ancak işletim sistemiyle oynayarak (yeni program, yeni ünite, yeni beyin hepsi olabilir) neler yapılabilineceği konusu da sürekli kafasını kurcalıyor.

Sizin bu konuda bildiğiniz, bizimle paylaşabileceğiniz neler var?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Oz`
15-04-2007, 01:16
chip yaptırabilirsin.
DTa fast sana direk uygulama yapıyor diye biliyorum fakat. piggyback istiyorsan emanage ultimate Smt6 ve smt7 kullanabilirsin biraz beklersen aem in piggyback modulü çıkıcak gayet basarılı elimdekini test ediyorum :)

Tekniker
15-04-2007, 22:53
Herkese merhaba,

Forumunuza yeni üye oldum henüz kendimi tanıtamadım kusura bakmayın, en kısa zamanda o işi de halledicem :)...

Şimdi sorumuza dönelim... Elimizde 95 model Rover 620ti var yaklaşık 105k kmde. Araç oldukça temiz durumda, motoru da yeni yapıldı...

Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki, seçeneklerimiz arasında bu arabadan vazgeçmek yok :). Aracın sahibi standart haliyle de gayet memnun ancak işletim sistemiyle oynayarak (yeni program, yeni ünite, yeni beyin hepsi olabilir) neler yapılabilineceği konusu da sürekli kafasını kurcalıyor.

Sizin bu konuda bildiğiniz, bizimle paylaşabileceğiniz neler var?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...

:icon_tup: Arkadaşım bende ROVER kullanıcısıyım ve gerçekten aracımdan memnunum.
Aracına yapılabilecek en akıllı modifiye Chip - Turbo Büyütme işlemleri olur ve gerçektende çok serileşecektir emin ol.

sercan
16-04-2007, 18:28
Araba benim değil yanlış anlaşılmasın.. :) çok sevdiğim bir yakınımın..

turboyu büyütmeyi düşünmüyoruz.. daha orjinalini bozmadan yapılacak ufak tefek, eğlence tadında şeyler yapmak var aklımızda.

piggyback yada chip tuningden alınacak sonuçlar ne kadar farklıdır? fiyatları ne civarda? piggyback ünitelerde turbo basıncı vs. verilerle oynamak mümkün mü? son olarak da nerden alınır? :)

biz ankara'da bunları yeni öğrendiğimizde istanbul'da herkes çoktan
bunları geçmiş oluyor ama kusura bakmayın :rolleyes: ..