PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amerikada en çok hız cezası kesilen araçlar

alperx
18-10-2010, 18:25
Valla güzel bi araştırma

Most Ticketed Cars: Is Yours On The List? - Family Car Guide (http://www.familycarguide.com/blog/1050537_most-ticketed-cars-is-yours-on-the-list)

HondatugraL
18-10-2010, 20:13
Acurayada kıtlıyolarmıs cezayı :)

edit: senın teg ı ben hıc yollarda gormedım ya garajdamı bakıon:D

arfy
18-10-2010, 20:24
listede enteresan araçlarda varmış.. başlığı görünce genelde hep süperspor ları görürüm diye düşünmüştüm :)

bilalMW
18-10-2010, 22:27
Listede Almanya'yı sadece Mercedes temsil ediyor. :)

ruudvan
18-10-2010, 22:34
Listede Almanya'yı sadece Mercedes temsil ediyor. :)

golf kore yapımımı :soru:

turbo&quattro
18-10-2010, 22:36
Toyota camry ile 1 haftada iki kez polis cevirdi..Ilkinde 80 dolar ceza yedim ikincisinde yazili uyari aldim :)

Schumi
18-10-2010, 23:09
Sanki bana bayanlar daha çok ceza yemiş gibi geldi. Tuhaf. Erkekler rüşvet olayını mı iyi kıvırıyor. Kaçıyorlarmı anlamadım.

EREN34
18-10-2010, 23:17
Sanki bana bayanlar daha çok ceza yemiş gibi geldi. Tuhaf. Erkekler rüşvet olayını mı iyi kıvırıyor. Kaçıyorlarmı anlamadım.

Polisler bayandır :D

bilalMW
19-10-2010, 00:07
golf kore yapımımı :soru:

Golf'u unuttuk ne var yani :mad: :) Mercedes'ler daha dikkatimizi çekti napalım. :)

doush
19-10-2010, 00:22
ITR'ye hiç şaşırmadım ben hatta eg civic de bekliyordum :D

-batu-
19-10-2010, 00:56
scion xB ye tipinden ceza yazıyorlar bence,

Böyle çirkin araba olurmu arkadaş.

ef186
19-10-2010, 03:12
usa ya tr den bakmammakta fayda var araban ferrari olsa sinanay herseyin yolu yordami var kimse sanmasin herkez otobanda 55 mille gidiyor ...

ama suda bi gercek ennnn kankan poliste olsa cezayi yersin.

sehir icinde totosu yiyen 100km ile gitsin...

en cok satilan en cok km -mile yapan enn cok ceza yer basit mantikla ....

orda 2-3 video izlettim tr den akillari gitti manyakmisiniz dedioler baktim durum vahim bebeler sutsever erayi izlettmedim bile okadarlar yani ama pistti drag di bi korlar ayda arastirma yapariz obamacim bile kurtaramaz ole makinalarla geziyorlar ....

turbo&quattro
19-10-2010, 03:16
Daha gecen hafta otobanda 20 mil ile gidilmesi gereken yeri biraz abartmism diye mahkeme ve tuzlu bi ceza beklerken $80 ile yirttim sevindim :) Sanmayin herkes gazlio burda

ef186
19-10-2010, 03:24
ben alisaminin yeeeniyim falan anca 31 le sonuclanir usa tr olayi degil ama usa polisi taktirlik tek kelimeyle ...

tek olay su acik acik usada polisin 1 tek amaci var ve etigi hayat korumak acik kanalizasyon kapagini guvenlige almaktan tutun kalp krizi gecirene ilk mudahaleyi yapacak kadar tr de polisimiz yetersiz imkanlarla yetersiz ekipman ve egitimle bukadar olamamakta .

keske canim ulkemin fedakar polisleride bu merthebede olabilse ...

S.Özeren
19-10-2010, 03:24
amerikada bide hayat var derler peh ülkem ülkem güzel ülkem :D

ef186
19-10-2010, 03:28
yazicak cok sey var ama simdi yazsam abidik anlasilir o nedenle yazmiyim ...
tek dilegim ulkemin adaletinin dogru islemesi ....

Eriador
19-10-2010, 03:28
bu cezalarda TR ye komik hızlarda kaç la yazıldığı kaç dolar olduğu görülse gülmekten ölürsünüz ! şöle diyim bizim bu Florida da 100 mil yapın direk hapis :) hane ticket micket yok direk hapis :)

ruudvan
19-10-2010, 03:30
bıdaha baktımda sankı bıraz yazmıslar gıbı geldı bana..
ne abı clk 63 amg cls 63 amg ne yanı amg den baska arac yokmu orda gelenlerın hepsı 63 amg mı bıraz yazmıslar yalan haber sankii..

ruudvan
19-10-2010, 03:31
bu cezalarda TR ye komik hızlarda kaç la yazıldığı kaç dolar olduğu görülse gülmekten ölürsünüz ! şöle diyim bizim bu Florida da 100 mil yapın direk hapis :) hane ticket micket yok direk hapis :)

amerıkdan gelen arkdasım soluo herkes 55 mılle gidio dio .mıllette cruıse control var gaza bıle basmıolar dıo .öle yolmu biter hıcmı yapıstırmıodun dedım hayır dedi .ne yazıkkı 100 .pekıı orda gazlamak ısteyen ne yapıo..

M_PROJECT
19-10-2010, 03:35
amerıkdan gelen arkdasım soluo herkes 55 mılle gidio dio .mıllette cruıse control var gaza bıle basmıolar dıo .öle yolmu biter hıcmı yapıstırmıodun dedım hayır dedi .ne yazıkkı 100 .pekıı orda gazlamak ısteyen ne yapıo..

yolu biliyorsan , birazda sansin varsa gazlarsin . birde polis tanidigin varsa ;)

turbo&quattro
19-10-2010, 03:36

Gazlamak isteyen piste cikio atiyo stresini sonra evne donuyor :)

Valla evim ile isim arasi 36 mil fln..Otobana cikinca aliyorum kahvemi vs... cruise ile birlikte isime tin tin gidiyorum :) Zaten alisiyorsun bi zaman sonra.Hiz limiti uzerinde gidince suc isliyormus gibi hissediyorsun vs.... Bi tuhaf yapiyor Amerika adami :)

Yolu bilmekte bazen hikaye...Daha iki gun once 3 senedir hergun gectigim ve bir kez bile polis gormedigim bir yolda 50 ile gidiyordum ( limit 30) . Tam donus yapacakken polis amcayi gordum ve beni alacagini anladim..Yanindan gectim yakti cakarlari...Cok nazik bir beyaz polisti..Limit uzerinde gittigimi bildigimi soledim ve ozur diledim...Aldi evraklarimi 10dk sonra geldi ve yazili uyari verdi...Lutfen daha dikkatli olun, tesekkur ederim dedi gitti :)

Jackie
19-10-2010, 03:49
Bambaşka bi ortam :)

ef186
19-10-2010, 03:52
Bambaşka bi ortam :)

Canim ulkem cennet .

M_PROJECT
19-10-2010, 03:53
Gazlamak isteyen piste cikio atiyo stresini sonra evne donuyor :)

Valla evim ile isim arasi 36 mil fln..Otobana cikinca aliyorum kahvemi vs... cruise ile birlikte isime tin tin gidiyorum :) Zaten alisiyorsun bi zaman sonra.Hiz limiti uzerinde gidince suc isliyormus gibi hissediyorsun vs.... Bi tuhaf yapiyor Amerika adami :)

Yolu bilmekte bazen hikaye...Daha iki gun once 3 senedir hergun gectigim ve bir kez bile polis gormedigim bir yolda 50 ile gidiyordum ( limit 30) . Tam donus yapacakken polis amcayi gordum ve beni alacagini anladim..Yanindan gectim yakti cakarlari...Cok nazik bir beyaz polisti..Limit uzerinde gittigimi bildigimi soledim ve ozur diledim...Aldi evraklarimi 10dk sonra geldi ve yazili uyari verdi...Lutfen daha dikkatli olun, tesekkur ederim dedi gitti :)

senin ki sans , basicak adam her sekilde basar :D risk olmadan bu isi yapamazsin zaten . Escalade cruise acik dikkat cekerim :)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs614.snc4/59477_437811624940_750234940_4916122_5874573_n.jpg

turbo&quattro
19-10-2010, 03:54
Basamazsin diye bisi yok zaten...Sonucalrina katlaniyorsan eger tabiki gazlarsin :)

ruudvan
19-10-2010, 04:06
ne yani iki saniye gaz bascam diye hüküm mü giyicem.en kötü 30 yazan yerde elfrenini çeker gazaasılırım :D zuhahhaha

gece rollingte yapılmaz orda :D

Eriador
19-10-2010, 05:01

mustafa ile yusuf un dediği gibi her yolda öle sım sıkı kontrol yok benim bi resmim vardı bulunca yüklerm hız limit i 40 diyor ben 65 demi neyim ama bunlar ciddi istisna aynı haraketi 1 hafta sonra gene aynı yolda yapmaya g.tm yemez ... ciddi o an bi yakalansam hapis e kadar direk yolu var ...

burda pistler ucuz 10-15 dolar verip giriyorsun rahatlayana kdar sık gazla aslında en gzüeli trafikte yarış masum insanları risk e sokmak yerine er meydanı pist e çık senin dengin le olanlarla kozunu paylaş

alperx
19-10-2010, 08:11
valla araç genelde aksu'da. şu an da sanayide zaten. hem yeni işler yapılıyor hem de muayeneye hazırlanıyor :)

Acurayada kıtlıyolarmıs cezayı :)
edit: senın teg ı ben hıc yollarda gormedım ya garajdamı bakıon:D

alperx
19-10-2010, 08:23
amerika konusunda da : amerikada da bulundum (kansas 1994-98) almanyada da kaldım (2 sene önce) amerikada her eyaletin kuralları farklı olabiliyor. genelde strict tabi. bilmiyorum son yıllarda bu sıkılık artmış olabilir.

bence almanya daha iyi. şehiriçinde gazlaman imkansız ama otobanda gazlıyorsun sorunsuz. otobanda giderken yanına saçmasapan araçlar geliyor, seni gecenler gazlayanlar kapışanlar da oluyor. bu zevki pistte alman mümkün degil. her gördüğün adamla "hadi piste gidelim kozlarımızı paylaşalım" diyemezsin.

en yanlışı türkiye. nerede gazlarsan gazla, sallayan yok. taa ki ölene kadar. hayatın degeri yok. adalet işlemiyor. polisin önünde kırmızıda geçiyorlar polis dönüp bakmıyor bile. uğraşmak istemiyor. babane diyor.

polis, kendisine verilen rutin işler dışında hiçbişeye karışmıyor türkiyede.

Anıl E.
19-10-2010, 10:44
scion xB ye tipinden ceza yazıyorlar bence,

Böyle çirkin araba olurmu arkadaş.

Hakkaten çok tipsiz araçmış :)

emr_
19-10-2010, 11:33
Ülkemizdeki listeyi görürü gibiyim :)