PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hagi Galatasaray'da

ygtkrmdnz
21-10-2010, 13:37
İnşallah güzel olur ve herşey yolunda gider artık bundan sonra 2000 li yılların ruhunu beklemek saçma olur yardımcılığada tugay gelmiş

rijkaard dan iyi olacağını düşünüyorum

http://www.galatasaray.org/

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/8226.php

http://www.stargazete.com/spor/hagi-artik-galatasaray-da-haber-303492.htm

Dragger
21-10-2010, 13:41
Teknik direktör olarak Hagiyi pek tutmasam da Fatih Terim karaktersizinden iyidir.

RottingChrist
21-10-2010, 13:42
yakıştıramıyorum ben.

RottingChrist
21-10-2010, 13:43
Teknik direktör olarak Hagiyi pek tutmasam da Fatih Terim karaktersizinden iyidir.

ikisini de sevmiyorum ama terim 10 basar.

fasterhan
21-10-2010, 13:44
benim için Galatasaray defteri kapandı diyen karaktersiz terimden daha iyidir bence....

aliyo
hagiyi nekadar sevsemde hayranı olsamda bi futbolcu olaraktı. teknik direktör olarak galatasarayı kaldırıcak kapasitede olduğunu düşünmüyorum ama yinede hayırlısı olur inşallah:)

cembozbey
eldeki olanakalrdan en iyisi bu maalesef

BosphorusBoys
Wallahi terim yada hagi yada başka biride gelse ;
Gs nin $u durumda ve elindeki mewcud kadro ile Yapacağı çok birşey olduğunu düşünmüyorum..

Mehmet Alacicek
21-10-2010, 13:46
td olarak başarısız olmuş bi adamı tekrar getirmek ne kadar doru
kim gelirse gelsin bu sene gs attı havluyu

mmustu
21-10-2010, 13:46
ya bu işinde iyice bku çıktı arkadaş galatasarayda fatih terim hagi fenerbahçede daum

gönder geri getir gönder geri getir hagi mi kurtaracak galatasarayı

seko
21-10-2010, 13:47
terim akıllı adam baktı takımda hayat yok gelmedi hagi iste bosta sanırım atladı tabi teklife bir umutla :)
hayırlı olsun .

ilkerrrrr
21-10-2010, 13:51
Wallahi terim yada hagi yada başka biride gelse ;
Gs nin $u durumda ve elindeki mewcud kadro ile Yapacağı çok birşey olduğunu düşünmüyorum..

Ben de bu mevcut kadroyu kötü görenleri anlamıyorum. Futbolcuların iyileştiğini ve eskiden oynadıkları gibi oynadığını düşünelim. Ve bir Türkiye ligi karması yapalım. Kewell, Arda, Baros, Elano, Misimovic, Cana, Servet, Neil, İnsua hatta ve hatta Sabri. Bunlardan hangisi mevkisinde türkiye ligindeki her hangi bir futbolcudan geri kalır. En kötüsü yedeği olur. Kadromuz güzel. Haginin de hırsı ve zekası *****. Umarım şu sakatlıklara bir çözüm buluruz.

drn106
21-10-2010, 13:51

Ne güzel söyledin :)

redbaron
21-10-2010, 13:52
bir adam futbolda efsane olabilir ama teknik direktorluk apayri bir durum,yetenek,zeka,bilgi ister.hagi teknik direktorlukte basarili olamadi.daha once denenip tutmayan bir kumasi niye bir daha islatip islatip geri onumuze koyuyorlar.adamin teknik direktorluk olarak ne basarisi var? alel aceleyle yapilmis bir anlasma. hagi gunluk basarilara imza atabilir ama kesinlikle uzun donemde basarili olamayacak.ve bence en buyuk sorun adnan sezgin.o oldugu surece takim duzelmeyecek.

TolgaEsentepe
21-10-2010, 13:54
Kimin geldiği umrumda değil. Şu takıma agresif futbol oynatsın, atak oynatsın yeter. Atak oynayalım zevk alalım yeter yahu bu ne. Bıktık senelerdir ruhsuz, lanet takımdan !

aliyo
21-10-2010, 14:04
Ben de bu mevcut kadroyu kötü görenleri anlamıyorum. Futbolcuların iyileştiğini ve eskiden oynadıkları gibi oynadığını düşünelim. Ve bir Türkiye ligi karması yapalım. Kewell, Arda, Baros, Elano, Misimovic, Cana, Servet, Neil, İnsua hatta ve hatta Sabri. Bunlardan hangisi mevkisinde türkiye ligindeki her hangi bir futbolcudan geri kalır. En kötüsü yedeği olur. Kadromuz güzel. Haginin de hırsı ve zekası *****. Umarım şu sakatlıklara bir çözüm buluruz.

aynen doğru söylüyorsun bu futbolcuların insua hariç hepsi kendi milli takımında oynuyor. kalite olarak bakınca milli takımın defansı galatasaray orta sahadanda rahat 2oyuncu galatasaray oluyor. yabancılar kewel baros elano neil belkide kendi milli takımlarının en önemli oyuncularından ama gel gelelim diğer aldığımız yabancılar misimoviç pino cana bunlar geldikleri takımdaki gibi oynamıyolar, türk futbolcularda bunlara katlınca ortaya bu sonuç çıkıyor. yani hepsi "arda" hariç formsuzzz

devil_berk22
21-10-2010, 14:05
inşallah hagi takıma şans getirir uğur getirir tugay kerimoğlu ve hakan şükürde geldi gs bünyesine bu 3 lünün iyi işler yapacağına inanıyorum Allah yolumuzu açık etsin.
http://1.bp.blogspot.com/_vMjTCg_mad4/SunyP53OYrI/AAAAAAAAIE8/w-x-UD4ZOB0/s400/hagi.jpg

Focus4171
21-10-2010, 14:09
bu takımın başına kim geçerse geçsin kolay kolay birşey yapamaz.aşçıya kıyma malzeme vermeden karnıyarık yap demeye benzer bu...lucescunun gönderilmesi en büyük hataydı ve o günden bu yana 4 teknik direktör değişti,kimsede başarılı olamadı.tabi sen lig şampiyonu olmuş, şampiyonlar liginde çeyrek final oynatmış, süper kupayı almış(üstelik hakan,okan,emre vs.yokken) bir teknik adamı gönderirsen ahı elbette tutar ;) perezlerle, victorialarla adam bizi çeyrek final oynattı hatta yeri geldi yedek adam olmadı götürecek avrupaya ama teknik adamdı sonuçta ;) aynı şekilde yıllardır şampiyon olamamış Beşiktaşı şampiyon yaptı ve uefada çeyrek final oynattı daha ne olsun :)

bilalMW
21-10-2010, 14:18
Kadıköyden fark yemeden çıkalımda yeter bana şimdilik :(

Focus4171
21-10-2010, 14:22
Kadıköyden fark yemeden çıkalımda yeter bana şimdilik :(

haklısın.bide işin orası var :) ...neyse yinede çok sevdiğimiz Hagi'ye ve bugün sahaya çıkacak Beşiktaş'a başarılar dilerim ;)

VTec_king
21-10-2010, 14:23
Hepimize Hayırlı olsun
Hagiyi seviyoruz

Spawn
21-10-2010, 14:25
temcit pilavı gibi galtasaray , başı sıkıştımı ha bire klübün geçmişinden sevilen bir adamı başa getiriyor . fatih terimin 2. gelişi de böyle oldu . hayırlısı

senna
21-10-2010, 14:29
gsli değilim ama en büyük yanlış lucescunun gönderilmesiydi işleyen sistemi bozdular, sonrasında hagi yine gönderilmemesi gerekirdi bana göre başarılı olacaktır yalnız hakan şükür yerine tugay kerimoğlu daha doğru yerinde seçim olacaktır hakan şükürle alakalı birşey gördüğüm için yazdım, hagi fatih terimden daha doğru seçim bence

mmustu
21-10-2010, 14:32
aynen semih lucescu gibi bir adamı gönderdiler

ben o seneden beri lucescunun fenere gelmesini istiyorum mesela :)

Boost Up
21-10-2010, 14:38
GS nin kurduğu en iyi kadro 2000 den sonra geçen seneydi..

barutçu
21-10-2010, 14:43
http://www.galatasaray.org/images/giris/6846__hagi.jpg

Utku
21-10-2010, 14:47
Gs'nin şuanki durumu oyuncuları dürte dürte oynatacak sözü geçecek saygın bir teknik adama ihtiyacı.Bu zaten Hakan şükür olamaz.Öyle tv'den yorum yapmaya benzemiyor.Tugay altyapıda kalsa daha iyiydi.Bence Terim olsa daha iyiydi.Hagi otursada ya dönemliktir yada çok geç olacaktır :)

senna
21-10-2010, 14:48
aynen semih lucescu gibi bir adamı gönderdiler

ben o seneden beri lucescunun fenere gelmesini istiyorum mesela :)

bende çok istemiştim halada istiyorum ama aykut iyi adam bence zaman verilmeli başarısız olunca hemen gönderilmezse bana göre alex ferguson gibi olur takımın başında:)

MUGENPOWE®
21-10-2010, 14:57
bu saatten sora mourınho da gelse galatasaraya basarlı olamas walla hıkmet karaman gelse bunlardan ıyıdı ... bı kac futbolcunun artık gonderılmesı lazı doymus topcularla olmuyo bunlar arda servet hakanbalta keweel elana bunların gonderlılmesı lazım yoksa kımı getırırsın getır hıc bısı degısmıcek kalecı lazm dıolar 2 tane turk kalecıwar guwenmıolar cocuklarda basarısız oluyolar normal takım bıtek ardayla barosun ayaana bakıo aynı fenerde eskıden alexınoldugu gıbı yanlıslar cok adam gıbı bı menejer getırmelerı lazım bu bulent tulun olr abdurrahım albayrak olr farketmes bu ısı ıyıı yapan bı rı gelmesı lazm yonetım zaten bırıbırnı yıyıo ama en basta bence adnan sezgın ıstıfa etse cok daa ıyı olucak... fener macına gelınce hıc unutmam sıgmadan 7 yıyıp bızı yenmslerdı yanı kotu gununde olan kazanıo en azından goruces cımbom dırılmek ıstıomu bu macta zaten yenılırsek bu sezonu cope at...

miniks
21-10-2010, 15:01
Kurtarıcınız geldimi :):):)

pazar günü bakalım 5 - 1 tekrarlanıcakmı

bende cok merak ediyorum

SPORTING
21-10-2010, 15:03
terim demişki:
ülke futbolu gidişatı hakkında kaygılarım var.
bu sevgisizlik ortamında ve bu fotoğrafta yer almak istemiyorum

-fatih-
21-10-2010, 15:03
hadi bakalım hayırlısı olsun GS için :) pazar günki derbide berabere bitsin bize BJK ye yarasın :D

ardacngns
21-10-2010, 15:06
hagı nın gelmesını cok sevındım futbolcuykende oyun ıcınde oyunu cok ıyı okuyordu zaman zaman teknık dırektore bıle sunu degıstır dedıgı olmustu ve teknk hoca uygulamıstı bence hagı secımı dogru karar hepımıze hayırlı olsun

lucky Jackal
21-10-2010, 15:43
hagi takımın zor zamanında takımın başına geçerek ne kadar büyük bir galatasaray sevdalısı olduğunu göstermiştir.bence fatih terim tırstı bu zor zamanda geçeriz takımın başına bide fener maçı var,fark falan yersek,ligdede kötü gidersek madara oluruz diye.
ama hagi zor gününde fatih hoca gibi takımı saçma sapan sebeplerden reddetmedi. bencede fatih terim olsaydı daha iyiydi ama hagi'yi bu hareketinden sonra hertürlü terim'e tercih ederim.KAlktı geldi takımın başına helal olsun ona,ben hagi'inin geçmiş deneyiminde başarısız olduğunu düşünürdüm hep,ama başka bir yerde paylaşılan bu istatistik bana keşke zamanında hagiye sahip çıkılsaymış dedittirdi.
------------------
hagi dönemi 04-05 sezonu 76 puan toplayarak 3. olduk. 24 galibiyet, 4 beraberlik, 6 maglubiyet.

Son sezonlardaki sampiyonlara bir bakalim;
05-06 sezonu 83 puanla sampiyon Galatasaray. 26 galibiyet, 5 beraberlik. 3 maglubiyet. ( Fenerbahce 81 puanla ikinci oldu, 3.Besiktas 54 puanda.)
06-07 sezonu 70 puanla sampiyon Fenerbahce. 20 galibiyet, 10 beraberlik. 4 maglubiyet.
07-08 sezonu 79 puanla sampiyon Galatasaray. 24 galibiyet, 7 beraberlik. 3 maglubiyet. ( Fenerbahce 73 puanla ikinci oldu.)
08-09 sezonu 71 puanla sampiyon Besiktas. 21 galibiyet, 8 beraberlik. 5 maglubiyet.
09-10 sezonu 75 puanla sampiyon Bursaspor. 23 galibiyet, 6 beraberlik. 5 maglubiyet.

Hagi'den sonraki 5 sezon yer aliyor yukaridaki tabloda. 76 puanla basarisiz bulunan Hagi, o puanla son 4 senede Galatasaray'i sampiyon yapabiliyordu. Bunun yanisira 5-1'lik Fenerbahce galibiyetiyle alinan Türkiye Kupasini da unutmamak gerekiyor. Son olarak o sezon yapilan transferlere bi göz atalim...

Stjepan Tomas, Flávio Conceição, Alioum Saidou, Hasan Kabze, Franck Ribéry(yarim sezon), Rigobert Song transferleri yapildi. Mevcut kadroda bulunan TERIM transferleri de teker teker gönderildi. Bratu, Petre, Lukunku... Su andaki kadroyla arada cok acik bir güc farki var, bu fark su andaki kadronun daha güclü oldugunu isaret ediyor.
alıntıdır...

ygtkrmdnz
21-10-2010, 15:54
bir nevi pazar günü maçda belli olur değişmeler

ama ben ısrarla bir maç ile yerin dibine yada göklere çıkarılmasına karşıyım olurda fb ye yenilirsek hagi nin hırs yapıp takımı dahada ileriye taşıyacağını düşünüyorum tabiki fatih terim ile kıyaslanamaz ama şu an elimizdeki ile yetieceğiz mecbur

merve
21-10-2010, 15:57
bu geri dönüşümler hiçbir zaman başarılı olmamıştır, olacağınıda sanmıyorum :)

Alper_
21-10-2010, 15:57
fb li olarak gs nin başına haci nin gelmesine sevindim:) hayırlı uğurlu olsun :)

Ko®ay
21-10-2010, 16:05
Boşverin terim ruhsuzundan iyidir!! Hayırlı uğurlu olsun galatasaray camiasına bu senelik iş işten geçti gibi ama kalırsa eğer önümüzdeki sezon aslantepe de güzel işler çıkabilir :icon_tup:

Göki,ZD
21-10-2010, 16:09
polat yönetimi mi göndermişti hagi yi önceden ? hagi döneminde gs ligi 2. bitirmedi bide ? bilmediğimden soruyorum.

Runaway
21-10-2010, 16:10
hayırlı olsn ama işi çok zor,işler kötü gitmeye devam ederse hagi'de harcanır :)

TolgaEsentepe
21-10-2010, 16:10
Taraftar sıkıntı çıkarmaz umarım ''hirsizler'' kelimesi yüzünden..

ERkut 205
21-10-2010, 16:12
Futbolculuğuna eyvallah, ama teknik adamlığı konusunda futbolculuğu kadar başarılı değil.
Gene günü kurtarmak için bir hamleydi bence 2. dönem stat değişicek taraftarı çekebilecek taraftarın arkasını en azından bu yıl dönemiyeceği ve memnun kalınmadığı taktirde kolaylıkla sözleşmenin fesih edilebileceği git dediğinde gidecek gel dediğinde gelecek birini gene yönetim kendini kurtarmak için hamle yaptı.
Keşke devre arasına kadar rijkard ile devam edilip dönem ortasında ise bu yılı silip iyi bir türk teknik adam ile yapılan eski günleri yakalamaya çalışılsaydı ama nerdeee :eek:

srdralc
21-10-2010, 16:25
Satılık futbolcular gitmediği sürece , Mourinho gelse boş.

Hoca göndererek futbolculara çanak tutan yönetimi suyu ısındı.

Adnan Sezgin uğruna yakında Galatasaray Başkanlığındanda vazgeçecek bir yönetim var şuanda.

Bu basiretsizliği örtmedikleri sürece dediğim gibi Mourinho ve Ferguson gelse fayda etmez.

Önce ruhsuzlar ordusu temizlenecek , formanın ağırlığını bilecekler.
Ondan sonra başarısızda olsalar sadece giderler.

Rijkaard ve Skibbe'nin gidişini ömrüm boyunca satılıklar olarak anlatacağım.

Mutu
21-10-2010, 16:45
Herkes ikinci bir şansı hak eder :)) Ama terim gelseydi gs amblemli anahtarlığımı dahi çıkaracaktım , ama Hagi sevdiğim bi şahsiyettir :) Ama ben hala Rijkaard'a haksızlık edildiği görüşündeyim :)

turbo&quattro
21-10-2010, 16:47
Kimler harcandi boyle yaw....Aragones, Del Bosque, Rijkaard yakinda Schuster'de gonderilir....

Hayirlisi olsun GS icin.

coolvtec
21-10-2010, 16:48
Rumene evet ama hagi bu işi beceremez. Ben şahsen Mircea Lucescu gelsin isterim. Adam GS'nin elde kalanları ile Şam. liginde ikinci tura geçirmişti takımı. Oynattığı futbolu da çok beğeniyordum. Geri zekalı Hıncal Uluç yedi adamın başını :)

miniks
21-10-2010, 16:53
Siz terim gelmedi falan diyorsunuz da kaçınız kluble içli dışlı ?

Ben 7 yıl GS de sutopu oynamış ve burda milli olmuş sporcuyum şahsen FB liyim ama GS ye verdigim emek den dolayı gönlüm var

hem ben hem ahmet

Terim zaten sürekli klubteki adamın bir yere gelmesine gerek yok

srdralc
21-10-2010, 16:58
Galatasaraylıyım diyen herkes okusun ; http://wwwextensor.blogspot.com/2010/10/nirvana.html

Emre06
21-10-2010, 16:59
Hangi teknik tirektörü getirirsen getir takımda ruh olmadıkdan sonra herkes orasını burasını salladıkdan sonra butakımdan bi cacık olmaz ben yıllardır Galatasaray türübünündeyim bundan kötüsünü görmedim umarım 2 3 maçdan sonra HAGI nin başını agrıtmazlar

I LOVE HAGI

MUGENPOWE®
21-10-2010, 16:59
yonetım teknık ıslere gırdıgı surece hıc bısı olmass bosuna sewınmeyn hagıyıde yerler walla bana kalsa fenerlı ama rıdwanı getırsınler yaa =)

miniks
21-10-2010, 17:02
Galatasaraya disiplin saglıycak 1 adam var oda TERİM

brv
21-10-2010, 17:07
bu saatten sonra bu takımın başına aklı başında hiç kimse gelmezdi,en kolay yol terim ve hagi'ydi.hagi tamamen taraftar tepkisini azaltmak için takımın başına getirildi.

srdralc
21-10-2010, 17:07
Galatasaraya disiplin saglıycak 1 adam var oda TERİM

Bu yönetim Terim'e felan gitmedi.
Sezgin varken Terim'in gelmesi imkansızdı ve şuanda karalama kampanyası başlattılar.

Şuan da yorumcu diye televizyonda yırtınanları kadro dışı bıraktıktan 3-5 hafta sonra onuda göndermeyi başardılar.

futbolcu ocağı olan Galatasaray'a tam yetkiyle gelmedikten sonra kim gelse bu saatten sonra başarılı olamaz.

Ha bu arada Terim iyi ki gelmedi.
Bakalım Hagi'de zamanında yapmaya çalıştı , bir kaçından kurtulduk.

İlk idmanında satılıkları kadro dışı bırakırsın varsın şampiyon olmasın , varsın Fener'e bir defa daha kaybedelim 11 olsun.

Fenerbahçe nefretimiz , Galatasaray sevgimizin önüne geçmemeli.

MBuğra
21-10-2010, 17:09
Şahsen bir galatasaraylı olarak gsnin küme düşmesini istiyorum. Evet yanlış okumadınız gerçekten istiyorum. Düşsünlerde akları başlarına gelsin. Yeter artık şu taraftara çektirdikleri. Haginin başa gelmesi günü kurtarır. Aynı başka bir konuda gördüğümüz nissan gibi :) Turbo bozulsun flanşla kapat,enjektör bozulsun karbüratöre geç,takım iyi oynamasın t.direktör değiştir.....

imhotep
21-10-2010, 17:11

kanka biri sakal biri bıyık..ikiside aynı hok. geldigi gibi gidicektir

S.Özeren
21-10-2010, 17:26
Rijkard'dan iyidir hadi geçen senenin başı iyiydide arkadaş anla artık yani bu takım 4-3-3 ü oynuyamadı yani üst üste 3 maç gol yememe serimiz yok ya bide büyük takım olucaz gittiğine hiç üzülmedim..Hagi disiplinli agresif sinirli hepimizin bildiği gibi takıma disiplini getircektir Rijkard öyle değildi ki birisine kızar darılır klübede oturtur bkz: Geçen sene Keita hatta satıldı..Servet , Elano belkide şampiyonluk kaçırdık keita haftalarda klübede oturdu diye...!! Çok bişeylerden anlasa sezon yarısı Nondayı yollatmazdı forvetsiz oynadık kaç hafta.. Hayırlı Olsun Hagi.

S.Özeren
21-10-2010, 17:29
Şahsen bir galatasaraylı olarak gsnin küme düşmesini istiyorum. Evet yanlış okumadınız gerçekten istiyorum. Düşsünlerde akları başlarına gelsin. Yeter artık şu taraftara çektirdikleri. Haginin başa gelmesi günü kurtarır. Aynı başka bir konuda gördüğümüz nissan gibi :) Turbo bozulsun flanşla kapat,enjektör bozulsun karbüratöre geç,takım iyi oynamasın t.direktör değiştir.....

bu kadar saçma bişey okumadım ben hayatımda sen senıyomusunki galatasaray küme düşse sadece 1 yılını kaybeder ? hani Galatasaray geçmişinden 100.yıl belgeselini izlemeni tavsiye ederim orda güneş olayı vardır Galatasaray'ın ikiye bölünmesi ;) ondan sonra bidaha düşün derim

srdralc
21-10-2010, 17:33
http://i54.tinypic.com/15frys.jpg

Eriador
21-10-2010, 17:41
Fatih Terim gerçekten başarılı idi ama İtalya dan sonra çok değişti haraketleri konuşmaları inanılmaz uyuz bi adam ... Bir FB li olarak Hagi ye saygı duyarım bu tür efsaneler taraftara verilcek en güzel hediyeler bakalım nbeler yapıcak

hondaa
21-10-2010, 17:43
bu sene ısımız zor en basta adnanlar sora rıjkaard gıtmesı lazımdı bakalım ne olcak sımdık hayırlısı artık beklıcez gene

Melih-Ö
21-10-2010, 17:45
gs için hayırlı mı olsun diyim yoksa vah vah mı diyim bilemedim :)

HondatugraL
21-10-2010, 18:22
hagi candır hoşgelmiş sefa getirmiş.

Ahmet_28
21-10-2010, 18:40
hagi sezon sonunu görebilirmi şürheliyim :D

kado
21-10-2010, 19:26
Servet , Ayhan Akman gibi karaktersizleri Mustafa Sarp gibi yeteneksizleri Florya'dan içeri sokmadığı gün biz şampiyonuz

Burak İ
21-10-2010, 19:29
Kovulan adam geri gelirse başarılı olamaz. Örnek daum. ayrıca çingene bu adam çok kaprisli olur. ( yanlış anlaşılmasın ) gs hata yaptı hagiyi alarak. Tugay başa geçmeliydi avrupa futbolunu ve taktiği daha iyi biliyor.

emr_
21-10-2010, 19:39
Derbeden sonra gelseydi keşke yazık olcak :)

SaBRi
21-10-2010, 19:54
taraftar kim gelse ses çıkarmazdı hagi bu kadar basit

önce yönetim bi değişsin herşeye karışmamak lazım

deniz
21-10-2010, 19:58
basarılı olacagını hıc sanmıyorum ...

Sh4rk
21-10-2010, 20:02
bu sezondan bır sey beklenmez hayırlısı olsun terımden ıyı olucaktır

ReßeL
21-10-2010, 22:10
Ben bu kadar yussuz, bu kadar *****i bir ligi nasil takip ediyor insanlar anlamiyorum. Rijkard gider hagi gelir, olmadi terim, olmadi lucescu, olmadi denizli.. Daum gider, biri gelir, sonra tekrar daum gelir. Asci bahcivana, bahcivan usaga seklinde bir kisir dongu. Ne beklenir ki bu ligden?

Yigit-Y
21-10-2010, 22:13
hagi yanlış karar bence...

Fatih terim doğru olanı yaptı kerane gacısı değil gönder geri gelsin para karşılığında ..

Galatasaray yönetimi sil baştan değiştirsin bence ....

stad ayağına taraftarı uyutuyorlar başarısızlık yönetimin eseri...

mad_max1978
21-10-2010, 23:16
hiç yakıştıramadım hagiyi tekrar teknik direktör yapmalarını!

ömerve
21-10-2010, 23:20
çok çok yanlış..fatih terim gelseydi oda doğru olmayacaktı,gs şu durup durup geçmişe dönme çabalarına bir son vermeli artık.

S.Özeren
21-10-2010, 23:21
napıcaklar kötü gidişimi izliceklerdi ? takımı adnan polat oynatıyo sanki..

gambit49
21-10-2010, 23:31
taraftara hirsizsiniz diye bagirdigi dun gibi aklimda

chiefkadir
21-10-2010, 23:33
Hagi gider Tugay kalır,

RsErdi
21-10-2010, 23:59
hayırlısı olsun

mad_max1978
22-10-2010, 00:00
taraftara hirsizsiniz diye bagirdigi dun gibi aklimda