PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kargo yardım

AşkınS.
21-10-2010, 15:34
Kargoya zonguldaktan istanbula gitmek üzere Bi iki malzeme verdik(kıyafet vs)
Kargodakilere ismi doğru yazıp verdik tamam siz gidebilirsiniz dediler ve Biz Çıktık Kargodan.
Sonra Bunu yanlış kargonun üzerine yapıştırmışlar Ve bizim yolladığımız kargo başka yere gitmiş,yolladığımız yerede başka bi kargo gitmiş.
Yanlış yollandığı farkedilince gittik hemen başvurduk yolladığımız firmaya Bulmaya çalışırız dediler fakat bulamadıklarını söylediler.
ne yapmamız gerekir ?
Aras kargo.

TaGo
21-10-2010, 15:36
Bulamamaları imkansız. Ortada bir adet yanlış giden değil, 2 adet yanlış giden kargo var çünkü. En kısa zamanda diğer firma-şahır dönüş yapacaktır. Sizde malınızı doğru yere gönderebilirsiniz. Ha bunun diğer prosedürü sen irsaliye ile malzeme göndermişsinidr, yani o şekilde yapmalıydın en azından. Mal bedelini kargodan direkt isteyebilirsin.

AşkınS.
21-10-2010, 15:42
Teşekkür ederim,umarım dönerler,arıyoruz açmıyorlar,Zorla gidip bişeyler mi yapmak lazım anlamadım.

aqustic
21-10-2010, 15:42
Hemen bulunması zor gibi.Senın malının gittigi adresdeki eleman da yanlış kargo geldi diye başvuru yapcak da ancak öyle bulunur.Birkaç gün beklemen gerekli

barutçu
21-10-2010, 15:53
Kargo teslim sırasında elinizde teslimat bilgilerinin yazdığı kağıt vardır.

Kargo takip no vererek, adrese kargonun ulaşmadığını yerine başka kargo gittiğini ve bu şekilde bir geri dönüş aldığınızı 444 25 52 nolu telefona bildiriniz...

Geçmiş olsun bulunmasa'da ödemek zorundalar...

AşkınS.
21-10-2010, 15:59
teşekkür ederim,en iyisi yarın gidip halletmek.

senna
21-10-2010, 15:59
hehe irsaliyeniz varsa elinizde öyle bir dünya yok seve seve bulmaları lazım:) büyük yanlış yapmışlar büyük işte alabilirler başlarına

minimal_freak
21-10-2010, 16:23
Aşkın biraz bekle, karşı taraf uzak bir ildeyse ulaşmamış olabilir, ulaşırda sonuç çıkmassa aras ile sıkıntını halledebilirsin, üzerine düş, cozla biraz, mecburlar ödemeye

HondatugraL
21-10-2010, 16:26
Aras kargo işin içindeyse herşey normaldir abicim. Kurucusu bayan olan bir kargodan ne bekleyebılırsınkı... Yurtiçi Kargo tek geçerim
geçmiş olsun inşallah bulursun :)

YavuzNaz
21-10-2010, 16:27
paketi öle bırakıp çıktıysanız ibraz edecek bişeyiniz yoksa durum biraz güç ambar tesellüm fişi bile olsa hertürlü bulmaları gerekir

ruudvan
21-10-2010, 16:32
gecen bnde bır malzeme gonderdım anadolu yakasından avruparaya gıdıcek alt tarafı 4gunde gıttı .kargo bedelı karsı odemelıydı talep etmedıler kargoyu gunlerce aradım acmadılar kargoya gıttım kendırlerı sırket hattı kullanıyorlar dolayısıyla kendı arlaarında konusabılıyorlar o yuzden kargoda telefon calarsa acmıyorlar.vede aras kargodakıler bıraz amator o konuda kargonuz tahahutnamasız yanı sıgortasız gıtmedıgıen gore kırılacak sıvı bısey olamdıgına gore sıgortalıdır urunun bedelını odemek zorundalar sıze ıcerıgının ne oldugu yazmanız lazım hatta.
gecen aynı sey yıne aras kargoda bana oldu sız gıdebılırsınız beklemeyın dedıler deıdm takıp numarası alcam ozmn bekleyın dedler adam kendı yazdıgı yazıyı okuyamadıgından kagıt ustundekı adresı yanlıs yazıyordu bn ıkaz ettım de duzelttı ne yazıkkı bu kadar laylaylom ıs yapıyorlar kargonuz bunucaktrı sızde kargoya gıdıp kargom mkayıp kargo bedelını odemıyorum yada gerı talep edıp sıgortadan en kotu paranızı alın yada yaptıkları hatayı bır sekılde duzeltsınler .

AşkınS.
21-10-2010, 16:37
teşekkürler yarın biraz zorlıycam,1 günde gitti istanbula.ikiside istanbulda sanırım,yani ulaşmıştır herhalde eger evdelerse.