PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Club hakkında

otuzdört
22-10-2010, 11:41
Joy Club Ortaköy Arkdaslar bu club hakkında bilgisi olan varmı, Fiyat felan nasıl içerdeki ortam vsvs Giden varsa bi yorum alalm C.tesi aksam gidelim diyorz arkadaslarla ama kararsız kaldık Rıddım'mı Joy Club mı?

VTec_king
22-10-2010, 12:00
riddim.. derim

M///maniac
22-10-2010, 12:05
riddim.. Derim

+100000000

YavuzNaz
22-10-2010, 13:39
ya kimse kusura bakmasında artık bu durum öyle bir hal aldıki bi kısım insan foruma "burası nasıl buraya gidilirmi vs." konu açmadan dışarı çıkamaz hale gelicek diye düşnüyorum hayretle bakıyorum.

TolgaEsentepe
22-10-2010, 13:42
ya kimse kusura bakmasında artık bu durum öyle bir hal aldıki bi kısım insan foruma "burası nasıl buraya gidilirmi vs." konu açmadan dışarı çıkamaz hale gelicek diye düşnüyorum hayretle bakıyorum.

karnım acıktı yumartamı yapsam yoksa dışardan siparişmi versem yavuz bey :cool:

S.Özeren
22-10-2010, 13:46

Yardım istemek ne zamandan beri ayıp bişey oldu ? Bence kafanızı yorup düşünmeyin ;)

SekoLive
22-10-2010, 13:48
samet imzan çok iyi olmuş :D

S.Özeren
22-10-2010, 13:55
ehehehe :) acı gerçeklerr

otuzdört
22-10-2010, 13:58

Bilmediğimiz biryer hakkında, Düzgün bir forumda düzgün bir şekilde konu acıyoruz dediğiniz laflara bakın. Ne alakası var konu acmadan dısarı cıkamamanın, Bilmediğiniz bir yer hakkında hiçmi bilgi almak istemediniz...

YavuzNaz
22-10-2010, 14:20
bilmediğin biryer hakkında sana tavsiyede bulunan kişinin beklentileri farklıdır seninkiler farklı gidip kendin tecrübe et dicem ama neyse bildiğin gibi yap.

otuzdört
22-10-2010, 14:39
bilmediğin biryer hakkında sana tavsiyede bulunan kişinin beklentileri farklıdır seninkiler farklı gidip kendin tecrübe et dicem ama neyse bildiğin gibi yap.

Tamam hakılısın moderatörler konuyu kilitleyebilir, Hata yaptık konuyu buraya acmakta;)

Burak İ
22-10-2010, 14:42
1 2 haftaya ben bizim mekanı internet üzerinden tanıtıma açacağım artık oraya başka zamana gidersiniz. :) Riddim de girişte kaba davranabiliyorlar ayrıca çok hipi mekanı ağırlık rap r&b . Bana göre ambiyans CLUB havasında değil. Daha çok 18 ile 25 yaş arası tercihliyor. Dinlediğiniz müzik tarzı nedir ne seversiniz bilmediğim için mekanda öneremiyorum şu anlık ama bildiğim ağırlık r&b oluyor orada.