PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : S2000 Beyazı Spoon EJ9 UHY86

Spoon
24-10-2010, 12:17
http://img63.imageshack.us/img63/5900/66504440036727949567517.jpg
http://img826.imageshack.us/img826/3347/img0408x.jpg
http://img207.imageshack.us/img207/289/img0387y.jpg
http://img64.imageshack.us/img64/5214/img0398bo.jpg
http://img151.imageshack.us/img151/7047/img0402o.jpg
http://img844.imageshack.us/img844/5993/img0403dj.jpg
http://img692.imageshack.us/img692/7984/img0400gr.jpg
http://img440.imageshack.us/img440/8726/img0429t.jpg
Araç komple S2K beyazı oldu.Herşeyiyle spoon diyebiliriz jant haricinde eksiği yok.App plakalarım takıldı.Skunk 2 plakalık takıldı.Çeki demirleri takılacak.Arada jantlarıda ayarlarsam proje tamamlanmış olacak.Ufak tefek ayrıntılar var boya konusunda panjur teli siyah olacak sis girişleri ve tampon ızgaraları başkada birşey yok.Sis takmayacam kendi görüşüm.Düşüncelerinizi merak ediyorum.Gece fotoğrafları pek iyi olmadı ama anlarsınız inş

jdmpoint
24-10-2010, 12:49
temiz duruyo allah kaza bela vermesin ama aracın en büyük özelligi olan rengini daha iyi anlıyabilicegimiz fotolar koyarsan bence daha cok ilgi cekicektir :)

TEQUILA
24-10-2010, 12:50
Maşallak kazasız belasız.

Ön panjur telini en acilinden siyah yapmalısın.

Ef Driver
24-10-2010, 12:50
araç deli gibi jant jant diye bağrıyor ve sonra biraz daha basılmalı panjur degişmesinn güzell bence sis takılsa daha güzel olur ve biraz stickerla aracı canlandırmak iyi olurdu

_FrKn_
24-10-2010, 12:52
Maşallak kazasız belasız.

Ön panjur telini en acilinden siyah yapmalısın.

+1 :icon_tup:

Ome_RS
24-10-2010, 12:53
ön ızgara teli siyah olmalı aynı sekilde tampon ızgarası ve sağ soldaki hava girişi gbi olan yerler ;)

barutçu
24-10-2010, 12:56
genel olarak güzel duruyor. kazasız belasız.

sis konusuna gelince bencede gerek yok. böyle kalsın...

Spoon
24-10-2010, 12:57
şuanda birikim yapıyorum işte arkadaşlar jant alacam.Komple spoon yaptık spoon jantıda takmak gerekli.Arkanın yayını takmadım sadece sorun değil üşenmediğim bi zaman onuda halledecem.Izgara işi boyacının hatası oda düzeltildi.Sis düşünceme aykırı koymayacam onun için.Sticker konusuna gelince arka çamurluk çıta altına civic typer,ayna altı kapı üstüne spoon ve arka cam spoon,ön cam köşe ek squad olarak yapacam.

Spoon
24-10-2010, 12:59
ön ızgara teli siyah olmalı aynı sekilde tampon ızgarası ve sağ soldaki hava girişi gbi olan yerler ;)
yukarıda belirttim resim altında.

trgy
24-10-2010, 13:05
herşeyiyle spoon demişsin fren sistemi egzos vs seylerde spoon mu?

Spoon
24-10-2010, 13:11
herşeyiyle spoon demişsin fren sistemi egzos vs seylerde spoon mu?
görünebilecek herşey spoon şuanda.Egzoz ve fren sistemim haric evet.Ama fren sistemi siparişimide verdim ebaydan.

trgy
24-10-2010, 13:20
frenleri kaca aldın öğrenebilirmiyim?

Spoon
24-10-2010, 13:32
frenleri kaca aldın öğrenebilirmiyim?
net olarak birşey söyleyemem açıkçası komple sistem almaya çalışırsan bin dolar üzeri oynuyor oda beni aşıyor.Canada'da tanıdığım vasıtası ile sadece kaliper kapağı şeklinde gelicek onun ödemesinide ben yapmayacağım hediye olacağından.Bilgilendirebildiysen ne mutlu.

OmeR-FE
24-10-2010, 13:40
Araç s2000 beyazı fakat fotoğraflardan anlayamadım bi türlü :)
Bütün fotoğraflar efect'li.

Maşallah araba çok diri duruyor.

Spoon
24-10-2010, 13:42
Araç s2000 beyazı fakat fotoğraflardan anlayamadım bi türlü :)
Bütün fotoğraflar efect'li.

Maşallah araba çok diri duruyor.
evet o konuda sıkıntımız var cidden.Gece çekildiği için.Daha düzgün fotoğraflar çektirip koyacam en kısa zamanda.Bende efekte karşıyım kesinlikle :)

Görkem.Y
24-10-2010, 15:51
vayy hayırlı olsun çok güzel olmus bu haliyle maşallah :)
@ Görkem :)

mechanıcer
24-10-2010, 16:11
masallah araca en sevdıgım renktır hb cıvıclerde.komple spoon demıssın ama ayna dısında bısı goremedım ben kanat net bellı olmuyor daha detaylı rengını bellı eden fotolar koysan daha ıyı olur. kazasız belasız surusler dılerım.

D16inside
24-10-2010, 16:25
maaşallah ama gündüz cekimleri lazım böyle bir şey belli olmuyor.

Maxiboost
24-10-2010, 16:47
aracındakileri liste halinde yazarsan daha açıklayıcı olur spoon amca

Gokalp-M
24-10-2010, 17:00
maşallah spoon jant diye ağlıyor makina:icon_tup:

iea96
24-10-2010, 18:13
maşallah spoon jant diye ağlıyor makina:icon_tup:

Bencede :D

Spoon
24-10-2010, 19:09
vayy hayırlı olsun çok güzel olmus bu haliyle maşallah :)
@ Görkem :)
saolasın görkem kardesm :)

Spoon
24-10-2010, 19:11
masallah araca en sevdıgım renktır hb cıvıclerde.komple spoon demıssın ama ayna dısında bısı goremedım ben kanat net bellı olmuyor daha detaylı rengını bellı eden fotolar koysan daha ıyı olur. kazasız belasız surusler dılerım.
komple spoon demedimde spoon görünümünü alıcak demiştim.Kanatım var jnat ve kaliper ile uğraşmaktayım şuan bakalım.Bütçeye göre elimden geleni yapıyorum işte :)

Spoon
24-10-2010, 19:13
aracındakileri liste halinde yazarsan daha açıklayıcı olur spoon amca

tamam ayarlıycam maxi bey :)

Time-R
24-10-2010, 19:23
Arkadaslar bu kadarda ezmeyelim yeni uyelerimizi, satiliklar kismi haric hersey 50 mesaj ustune donuk olmasin, ben burasi hakkinda spoon kardesime cok konustum ettim buraya geldi, 3 - 4 yillik arkadasimdir kendisi, bu zamana kadar iyi isler yapti ben sahidim ve bundan sonrada iyi isler yapacagina kefilim.

Bu aracin renginde benim buyuk payim var, benim eski eg'mi bende s2000 beyazina boyatmistim ve serhana ovmustum, acikcasi benim eskisinden cok cok daha iyi olmus, renk tam anlamiyla tutturulmus, gunduz gozuyle cok daha farkli, gunduz fotograflarinida acilen bekliyoruz.

Spoon demisse kaliper fren sistemi egzoz sorulariyla bu aracin spoon olmadigini ispatlamaya calismak bence birazda kati olmus benim dusuncem, yapacaktir, niyet etmistir, simdiden oyle gormek istiyordur. Spoon kanat ve spoon karbon aynalar haricinde suan icin aracta spoon diye birsey yok haklisiniz, ama birakin insanlar oldugu gibi gorsun, hayal etsinler ve gerceklestirsinler.

CLIORS
24-10-2010, 19:34
arkadasım hosgelmıssın, bu forumda assagı yukarı her arac tıpının uzman gozlerı mevcut o yuzden elestırı aldıgın zaman bunu pozıtıf yonden degerlendirmelisin.

onn_dear
24-10-2010, 20:07

+5500 :icon_tup:

otuzdört
24-10-2010, 20:12
sonunda boyamıssın abicim, Masallah cok iyi olmus ;) allah kaza bela vermesin görmem gerek hani :)

by serçe
24-10-2010, 20:27
maşallah kazasız belasız ...

SkY
24-10-2010, 20:30
güzel görünüyor..gündüz çekimleriyle daha iyi görelim rengini...kazasız belasız kullanın..:)

Selcuk_RoL
24-10-2010, 20:42
cant şart gibi??

Spoon
24-10-2010, 23:25
Arkadaslar bu kadarda ezmeyelim yeni uyelerimizi, satiliklar kismi haric hersey 50 mesaj ustune donuk olmasin, ben burasi hakkinda spoon kardesime cok konustum ettim buraya geldi, 3 - 4 yillik arkadasimdir kendisi, bu zamana kadar iyi isler yapti ben sahidim ve bundan sonrada iyi isler yapacagina kefilim.

Bu aracin renginde benim buyuk payim var, benim eski eg'mi bende s2000 beyazina boyatmistim ve serhana ovmustum, acikcasi benim eskisinden cok cok daha iyi olmus, renk tam anlamiyla tutturulmus, gunduz gozuyle cok daha farkli, gunduz fotograflarinida acilen bekliyoruz.

Spoon demisse kaliper fren sistemi egzoz sorulariyla bu aracin spoon olmadigini ispatlamaya calismak bence birazda kati olmus benim dusuncem, yapacaktir, niyet etmistir, simdiden oyle gormek istiyordur. Spoon kanat ve spoon karbon aynalar haricinde suan icin aracta spoon diye birsey yok haklisiniz, ama birakin insanlar oldugu gibi gorsun, hayal etsinler ve gerceklestirsinler.

sametim saolasın ben kimseyi ezmeye gelmedim valla.Beğenen beğendim der şunu yapman gerekir der saçma sapan eleştiriye kesinlikle gerek yok.Eksik aramaya çalışsak dalga geçmeye çalışsak bu alemde kimse kalmaz.Herkes bütçesine göre bişeyler yaratıyor.

Spoon
24-10-2010, 23:26
arkadasım hosgelmıssın, bu forumda assagı yukarı her arac tıpının uzman gozlerı mevcut o yuzden elestırı aldıgın zaman bunu pozıtıf yonden degerlendirmelisin.
saolasın mantıklı :)

Spoon
24-10-2010, 23:28
sonunda boyamıssın abicim, Masallah cok iyi olmus ;) allah kaza bela vermesin görmem gerek hani :)
en kısa zamanda inş kardeşim göreceksin saolasın :)

DetailEF
24-10-2010, 23:33
sametim saolasın ben kimseyi ezmeye gelmedim valla.Beğenen beğendim der şunu yapman gerekir der saçma sapan eleştiriye kesinlikle gerek yok.Eksik aramaya çalışsak dalga geçmeye çalışsak bu alemde kimse kalmaz.Herkes bütçesine göre bişeyler yaratıyor.

Alakası yokta burası bir forum sonuçta iyi düşüncelerimizin yanında kötü düşüncelerimizide söylememiz gerekli. Söylemezsek forum olmaktan çıkar taraflı olur. Objektif düşüncelerimizi açıkça söylememiz için var bu site :)

Araçta çok eksik var, öncelikle EK1 jantları olmamış + olarak boyacı boyayı bol bulmuş olacakki her yeri beyaz yapmış. Rengi açığa çıkarabilmek adına plastikleri keşke orjinal rengine bıraksaydınız. Komple beyaz çok göz yoruyor.

Keyifli forumlar size :).

Spoon
25-10-2010, 00:39
Alakası yokta burası bir forum sonuçta iyi düşüncelerimizin yanında kötü düşüncelerimizide söylememiz gerekli. Söylemezsek forum olmaktan çıkar taraflı olur. Objektif düşüncelerimizi açıkça söylememiz için var bu site :)

Araçta çok eksik var, öncelikle EK1 jantları olmamış + olarak boyacı boyayı bol bulmuş olacakki her yeri beyaz yapmış. Rengi açığa çıkarabilmek adına plastikleri keşke orjinal rengine bıraksaydınız. Komple beyaz çok göz yoruyor.

Keyifli forumlar size :).
yazdığım yazıyı okuduysan yazmasın diye bişey demedim ezilecek şekilde yazılmasın dedim tabiki eksik söylenecek.Spoonmu şimdi buda sen buna spoonmu diyorsun nesi spoonmuş gibi sözler kötü sözler !

DetailEF
25-10-2010, 01:08
yazdığım yazıyı okuduysan yazmasın diye bişey demedim ezilecek şekilde yazılmasın dedim tabiki eksik söylenecek.Spoonmu şimdi buda sen buna spoonmu diyorsun nesi spoonmuş gibi sözler kötü sözler !

Yahu bak canım kardeşim sana kibar oluyorum tüm forum görmemiştir bu kadar kibar olduğumu benim bak şimdi :D

Oraya eğer Spoon yazar isen sana bunun neresi spoon derler, çünkü aracında spoon namına birşey yok bence. Spoon değil bu araba olamazda zaten kandırmamak lazım kendimizi.

Ayrıca oraya topice S2000 beyazı EJ9 yazsaydın gelecek yorumlar çok daha farklı olurdu emin ol. Sana herkes çok daha farklı yaklaşacaktı. Fakat Spoon olmayan araca Spoon yazarsan işler değişir karışır e benim güzel kardeşim.

Ben zamanında JDM yazanlarada söyledim öyle birşey yok sonradan yapamazsın diye herkes üstüme kükredi yine söylüyorum Spoon olmaz yapamazsın. Öyle bir dünya yok. Olsa olsa Spoon Replica olur. :heyoo:

Spoon
25-10-2010, 09:44
Yahu bak canım kardeşim sana kibar oluyorum tüm forum görmemiştir bu kadar kibar olduğumu benim bak şimdi :D

Oraya eğer Spoon yazar isen sana bunun neresi spoon derler, çünkü aracında spoon namına birşey yok bence. Spoon değil bu araba olamazda zaten kandırmamak lazım kendimizi.

Ayrıca oraya topice S2000 beyazı EJ9 yazsaydın gelecek yorumlar çok daha farklı olurdu emin ol. Sana herkes çok daha farklı yaklaşacaktı. Fakat Spoon olmayan araca Spoon yazarsan işler değişir karışır e benim güzel kardeşim.

Ben zamanında JDM yazanlarada söyledim öyle birşey yok sonradan yapamazsın diye herkes üstüme kükredi yine söylüyorum Spoon olmaz yapamazsın. Öyle bir dünya yok. Olsa olsa Spoon Replica olur. :heyoo:
sokakta olsam bende kibar olmazdım kimseye...Komple spoon yaparım veyatta yapamam o kendimle alakalı sorun ben spoon görünümünü vermişmiyim bitti yani.Jdm konusuna gelincede örnek far açıp boyuyoruz falan bu şekilde jdm yapmaya mecburuz bu ülkede bişey getirtmek satın almak kolay değil herkeste zengin değil.Bizim ülkemize jdm bu spoonda bu mecburen.

RottingChrist
25-10-2010, 10:48
renk olara belki çok güzeldir ama eklediğin gece fotoları yetrsiz olmuş. buluştüğümüz akşam bu araçtan bahsediyordunuz değil m.? kazasız belasız inşallah. bu arada bu şekilde eleştirilere açık ol bence. genelde sıkıntı, sinir stres yapınca insan istediğini ifade edemiyor edemeyince yanlış anlaşılabiliyor. görüşelim en kısa zamanda :D

KMR2-GT
25-10-2010, 11:06
hayırlı olsun dostum guzelolmus zamanla daha ıı olacagna emınım.

eleştrileri göz ardı etme bu forumdakıler gercektn zevklı ınsanlardır tek eksıklerı ben begenmedım demenın yöntemini bilmiyorlar.kolay gelsın:)

Spoon
25-10-2010, 12:07
renk olara belki çok güzeldir ama eklediğin gece fotoları yetrsiz olmuş. buluştüğümüz akşam bu araçtan bahsediyordunuz değil m.? kazasız belasız inşallah. bu arada bu şekilde eleştirilere açık ol bence. genelde sıkıntı, sinir stres yapınca insan istediğini ifade edemiyor edemeyince yanlış anlaşılabiliyor. görüşelim en kısa zamanda :D
saolasın abicim.Neyse artık kim ne derse desin uğraşamıycam :) görüşelim en kısa zamanda :)

Spoon
25-10-2010, 12:08
hayırlı olsun dostum guzelolmus zamanla daha ıı olacagna emınım.

eleştrileri göz ardı etme bu forumdakıler gercektn zevklı ınsanlardır tek eksıklerı ben begenmedım demenın yöntemini bilmiyorlar.kolay gelsın:)
teşekkür ederim :) anlayışlı birisin.

Melih-Ö
25-10-2010, 17:18
şık olmuş maşallah ön taraf siyahlıkları aldığı zaman daha şık olacaktır.

Spoon
25-10-2010, 20:04
şık olmuş maşallah ön taraf siyahlıkları aldığı zaman daha şık olacaktır.

teşekkür ederim melih kardesm :)

EYT09
30-10-2010, 00:08
bu resmleri kim çektiyse hiç olmamış yani arkayı acil basmalısın hocam bide ön takımda sorun var gibi yaptırsan iyi olur...

V.İ.P
30-10-2010, 00:28
kazasız belasız

By_HaNNibaLL
30-10-2010, 01:55
Maşallah efect'siz fotoğraf ve listeyi eklersen cok daha güel olur kanimca

Cglrgncl
30-10-2010, 11:19
Hayırlısı olsun güzel araç maşallah,kazasız belasız-cezasız!

Spoon
31-10-2010, 10:47
bu resmleri kim çektiyse hiç olmamış yani arkayı acil basmalısın hocam bide ön takımda sorun var gibi yaptırsan iyi olur...
sen kendi leylekine gidip bak hemen ;) hadi yaylann :))

Gökhan Biraltın
31-10-2010, 11:45
araç diri maşallah ama heryeri beyaz. bi renk kombinasyonu oluşturmanız lazım. kazasız belasız