PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : acill ücretsiz kedi yavruları 1 günlük

onurdestan
26-10-2010, 18:27
arkadaşlar bahçede bi kedi doğum yaptı dün negüzel derken şerefsiz hayvan öğlen gitti bidahada geri gelmedi ben okul yüzünden hiç ilgilenemedim veterinerden biberon ve suyla karıştırılan bi mama aldım biraz yediler beşiktaş gayrettepedeyim aranızda veteriner yada bu işten anlayan varsa lütfen alsın yavruları bitanesi çok halsiz bitanesi iyi durumda

telefonum 0532 564 78 34 durum acildir arkadaşlar

aqustic
26-10-2010, 18:31
O kedilerinin annesinin muhtemelen başına bi iş geldi.Yoksa gelirdi.
İstanbulda olsam gelirdim hemen almaya.Umarım sahibini bulur.

onurdestan
26-10-2010, 18:42
anneleri daha öncede bahçemizde yavrulamıştı bütün mahalleye annelik öğretmişti herkes hayrandı anlamadım neden gelmedi hem onu merak ediyorum hemde yavrulara canımı vericem öğlenden beri ağladım ağlıycam yani

Ufuk
26-10-2010, 18:48
Kötü bir duygu bilirim..
Benimde kedilerim var yaklaşık 7 tane :)
Biri hasta olup kusmaya başlamıştı.Ya hayvanın artık içi çıkacak sanmıştım.Nasıl koşturduğumu bilmiyorum veterinere :)

onurdestan
26-10-2010, 19:02
abi bu iş çok kötü ya parmak kadar iki velet naparsın şimdi bunları ilgilenicek biri lazım müsait olan ben şimdi bile çıkıcam evden yarın yine akşamlara kadar yokum sırf bu kedi muhabbetinden bahçeli evden taşınıcam yav 12. kata çıkıcam ordada kuş yavrular bana ama

cagri-35
26-10-2010, 19:08
Annesi mutlaka geri gelirdi muhtemelen basına bırsey geldı :(

Ama siz yinede bakarak olun gercekten belki bir süre sonra gelebilir. Benzerini yasadıgımız için diyorum. Kolay kolay hasta olmadımı yavrularını bırakmaz kediler belli bir büyüklüğe getirene kadar.

onurdestan
26-10-2010, 19:15
inşallah gelir birde gelsede tekrar benimseme olayı var dönüp giderse tekmeyi basarım kıcına kokumuz sindi diye tanımayabilir :(

Time-R
26-10-2010, 19:29
Bahceli evim olsa hemen alirdim cok severim hayvanlari ozellikle bebeklerini annem istemedigi icin :(

ocean0636
29-11-2010, 16:43
Bencede annesi kesin gelirdi muhtemelen basina bir is geldi :(

VTEC®
29-11-2010, 17:13
Annesinin başına birşey gelmiş olabilir. büyük ihtimal. Sen bakacaksın bir şekilde sanırım öyle görünüyor benimde evimde 4 adet kedim var bende 15 günlük bir yavruya baktım çok büyük sorun oldu evimde bende yuvalandırdım yeni yavruyu ama o kadar küçük yavrulara kimse bakmak istemez benim imkanım yok yoksa kesinlikle alırdım. kedilerim zarar verirler bu sefer kahrolurum yoksa almak isterdim. siz onlara güzel bir kutu yapın içinede yünlü bir kazak koyun. normalde olmadığınız zaman 5-6 saate kadar aç kalabilirler bu süre maximum süredir. akşamları veya evde olduğun zamanda 3 te 1 oranında suyla karıştırdığın suyla biberonla besleyebilir bir pamuk yardımıyla işetebilirsin.

BoraRS
29-11-2010, 20:26
Anneleri doğum yapar yapmaz yemek bulmak için bazen günlerce ortadan kaybolurlar. Bizim bahçede de aynısı oldu. Hemen telaş yapmayın. Bu arada da mutlaka kendiniz bakmaya çalışın.

Sh4rk
29-11-2010, 21:08
umarım bır an once annesı gelır nerde acaba