PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Polisaj makinesi

Ufuk
28-10-2010, 22:36
Elimde yapı marketlerde satılan polisaj makinelerinden var.Bunla m105 veya benzeri bir ürünü(makina ile atılan) yapabilirmiyim.?Bu ürünler için ped var mı?
Yoksa ucuz fiyatlı bir makina ile değiştirmelimyi?

M.A.D
28-10-2010, 22:40
idareten kullanabilirsiniz ama aman aman bi iş beklemeyin ondan :) çünkü baskı olduğunda bayılan makinalar onlar, bence eğer çok şart değilse masraf etmeyin boşuna dier makinalara, elinizdeki kurtarır kısmen :) onlara göre ped yok diye biliyorum ama üzerindeki ped iş görür bence

Ufuk
30-10-2010, 21:06
Başka fikri olan yokmu en ucuzundan amatör bir makina ne kadar tutar?(bu meguiarsta satılan pedlere uyan,m105Tir odur budur atmaya yarayan)

ozKn
30-10-2010, 22:30
Crown olabilir

ruudvan
30-10-2010, 23:09
pasta ayrı hare gıderıcı ayrı cıla ayrı pedle atılır .hepsini 1 pedle atamazsın.
gucsuz makıneye ıstersen en ıyı ped i tak iş yapmaz yada en güzlü supersonic makineye herahngi bi ped tak yine iş yapmaz.
105 dediğin bilmeyenin elinde zımpara olur dıkkatlı olmak gerekir ki ilk seferde 105 ti 205 ti cilasıydı keçesi makinesi vs prof uygulama parasından daha pahalıya gelir.

hüsor
31-10-2010, 05:57
ben gecenlerde aldım çankayadan 25 liraya devir ayarlı taşlama ucuna taktım sungeri ama daha denemedim ama bastırınca hemen bayılıyor yani allaha emanet :D

Ufuk
31-10-2010, 10:31
pasta ayrı hare gıderıcı ayrı cıla ayrı pedle atılır .hepsini 1 pedle atamazsın.
gucsuz makıneye ıstersen en ıyı ped i tak iş yapmaz yada en güzlü supersonic makineye herahngi bi ped tak yine iş yapmaz.
105 dediğin bilmeyenin elinde zımpara olur dıkkatlı olmak gerekir ki ilk seferde 105 ti 205 ti cilasıydı keçesi makinesi vs prof uygulama parasından daha pahalıya gelir.

İlk sefer için bu dediklerin doğru rıdvan abi ama her 6 aydda bir meg'de işlem yaptıramayacağıma göre..Yani uzun süreli bir yatırım :)