PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güç tüketimi hakkında

kv661
30-10-2010, 00:58
Arkadaşlar yeri burası tahminen ancak benimki bir soru değil lakin ses sistemleri konusunda üstadlarımızın bildiği, uyguladığı ve bu zamana kadar benim nedense fuzuli masraf olarak gördüğüm ve şiddetle karşı çıktığım bir konu hakkındaki tecrübemi sizlerle paylaşayım ve bilin istedim.

Hemen hemen14 senedir oto müzik sistemleri ile ilgili profesyonel denmez ancak amatörün biraz ilerisi sayılacak şekilde ilgileniyorum ve elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum.

Malumunuz bildiğiniz üzere aracım Haziran ayında tekmelenmişti. Osüreç içinde boyaya gidicek diye tüm tesisatı söktüm ve 2 hafta evvel iş yoğunluğundan dolayı ancak bağlayabildim. Daha önceden çok ucuz bir fiyata almış olduğum kapasitörüde bu vesile ile kablo tesisatını üşenmeden komple yenileyerek araca monte ettim.

Sonuç olarak anfi takıcak ve takılı olan arkadaşlar Kesinlikle KAPASİTÖR takın. Ben bu kadar farkediceğini hesap etmemiştim. Araç inanılmaz rahatladı ve sistem tam hakkı ile çalışmaya başladı.

Uzun lafın kısası ve ticari amaçlı bir reklam değildir sadece bu zamana kadar şiddetle karşı olduğum bir cihazın bu kadar faydalı olduğunu görüpte benim gibi düşünenler var ise ilk iş gidip bir kapasitör alıp montaj ettirmeleridir. Çok faydasını görüyorum :D :D :D