PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : muayene yardımı

Sercan AKCAN
02-11-2010, 17:52
Bugün k.cekmece burgerdan cıkarken bi baba ile ogul geçiyomuş arabamın yanından hoop diye bi ses geldi 2 metre yakındılar.bende adama özür dilerim pardon dedim sonra geldi ben ıonun üzerine yürümüşüm bilmem ne asayiş müdürüymüş falan.ondan sonra bütün trafiği cağırdı hiç bişeye bahane bulamadılar cam filmine ceza yazdılar 130 tl + muayene ye gitmem lazım neler yapmam lazım hiç bilmiyorum.muameleci arkadaslardan yardım bekliyorum.

Nires
02-11-2010, 17:53
muayneye gitmene gerek yok cam filimlerini söktürüp en yakın karakola gidip filimleri söktürdüğünü göstermen yeterli sercan

Sercan AKCAN
02-11-2010, 17:57
sökmesek :)

Nires
02-11-2010, 17:58
sökmesek :)

tanıdık polis varsa işini çözer yada git bir karakola polisle görüş trafik tescile bakan ortak yolu bulursunuz :)

Sercan AKCAN
02-11-2010, 17:59
ama bi kağıt verdi bana arac 30/1b maddesi geregince trafikten men edilmiş olup 1 hafta içinde eksiklerini tamamlaması için geçici izin verilmiştir diye izin kagıdı falan verdi.

Sercan AKCAN
02-11-2010, 18:00
aracta ön cam dahil film + tavan folyo kaplama var

Nires
02-11-2010, 18:01
ama bi kağıt verdi bana arac 30/1b maddesi geregince trafikten men edilmiş olup 1 hafta içinde eksiklerini tamamlaması için geçici izin verilmiştir diye izin kagıdı falan verdi.

tamam o sarı kağıt men kağıdını trafik tescildeki polise veriyorsun o b.sayardan bakıp kaldırıyor bende aracımı bağlatmıştım ordan biliyorum sorun etme git karakola yarın ya söktür der yada hallerdersen siler :)

haydogan
02-11-2010, 18:02
Bır tunnıngcıden fatura alıcaksın fılmlerın sokuldugune daır trafık tescıle goturuceksın yaptırdım buda faturası dıceksın arabaya bakmazlar genelde men ı kaldırırlar ama bakarlarsa :D :D :D

devil_berk22
02-11-2010, 18:02
men düşmesi için bi polisin görmesi lazım sonra bilgisayardan plakanı girip men durumunu kaldırıcaklar

Nires
02-11-2010, 18:03
Bır tunnıngcıden fatura alıcaksın fılmlerın sokuldugune daır trafık tescıle goturuceksın yaptırdım buda faturası dıceksın arabaya bakmazlar genelde men ı kaldırırlar ama bakarlarsa :D :D :D

aynen burasıda doğru küçük bir fişde olur miktar önemli değil faturada olur sökme işçiliği yazsın adama kdvsini öde halleder :)

haydogan
02-11-2010, 18:05
walla aynısını bende yasadım fılmlerden dolayı yazdılar sonra gıttım polısler gordu tmm kaldırırız sen gıdebılırsın dedıler 1 ay gectı uzerınden plaka deııstırıcektım trafıge gıttım deıstıremeyız men gozukuo dedıler urastım baya menın kalktıgına emın ol sonra bırde onla urasma baglarlar arabanı sonra benden tavsıye :D geçmiş olsun

Sercan AKCAN
02-11-2010, 18:08
tamam cok sagolun zaten arabayla gelmedim abi ayagına yatarım :) birde 130 lira ceza kactı :D olayı tam anlatamadım burda sinirden acaip bişey ya

seko
02-11-2010, 18:09
Bugün k.cekmece burgerdan cıkarken bi baba ile ogul geçiyomuş arabamın yanından hoop diye bi ses geldi 2 metre yakındılar.bende adama özür dilerim pardon dedim sonra geldi ben ıonun üzerine yürümüşüm bilmem ne asayiş müdürüymüş falan.ondan sonra bütün trafiği cağırdı hiç bişeye bahane bulamadılar cam filmine ceza yazdılar 130 tl + muayene ye gitmem lazım neler yapmam lazım hiç bilmiyorum.muameleci arkadaslardan yardım bekliyorum.

sende bas git ne bekliyorsun yahu :)
gecmis olsun ..

Sercan AKCAN
02-11-2010, 18:11
ben indim özür diledim yahu dedim adam geldi hemen ehliyeti falan aldı yoksa beklermiyim.uzun olay yani burda yazmaya baslarsam cok küfür ederim :)

306gti
02-11-2010, 18:51
arabayi gormeden isini halledemezsin.ben yetkili servisten islem yaptirdim diye fatura aldim gittim dediler arabayi getirmen lazin gormemiz lazim sonra gercekten sokturdum filimleri eksozu coili goturdum gordulerde halettim isimii.

cery
02-11-2010, 18:56
bizim burda da polis abiler muayeneden geçtiğimi gösteren kağıtla gittiğim halde filmleri söktüğüme inanmıyordu. bakıcam diyordu. Allah'tan işi bilen bi memur arkadaş geldi de salak mısın olum araba muayeneden geçmiş ne filminden bahsediyorsun dedi de men'i kaldırdılar :D

yucelebeci
02-11-2010, 19:30
banada geçen gün yazdılar cam filminden 130 tl ikince kez yakalanırsan men olur dediler ilk ceza da bişey olmuyo sanırım

Sercan AKCAN
02-11-2010, 20:56
teşekkürler arkadaşlar eğer başka bişey bilenler varsa yazarlarsa sevinirim.yarın gidicem sökmeden hiçbişey nereye gidiyim yanımda nelerle gidiyim.

redbaron
02-11-2010, 20:59
bende uzun bisey bekliyorum 2 satir:)

niye bekledin ya basip gitseydin beklemen cok sacma olmus bosu bosuna,bu polis milletinin hepsi boyle kendilerini bi b.. zannediyorlar.neyse gecmis olsun demekten baska diyecegim birsey yok.

Sercan AKCAN
02-11-2010, 21:35
olay şöyle oldu ben arabanın içinden pardon dedim lavuga sonra artist artist el kol hareketleri yaptı bende indim pardon dedim ya dedim.sonra geldi polis kimliğini gösterdi bilmem ne asayiş şube müdürümüymüş neymiş ehliyeti falan istedi tuttu beni orda sonra trafik şubeyi çağrdı.polisleri yığdı anlayacağın.bende filmleri sökmek istemiyorum.muameleci falanda bulabilirsek olur yani.

Ufuk
02-11-2010, 21:42
Görevini düzgün,hakkıyla yerine getiren polise saygımız sonsuz ama böyleleride çok oluyor.Utanmasalar yol kesicekler.

ruudvan
02-11-2010, 21:49
nazmi abiyi ara cözsün işini.... siteden bulabılırsın app plakadie arat..

SercanTurkoz
02-11-2010, 21:55
geçmiş olsun iyiki kaçmamışşsın adam asayiştenmiş , plakanı alır o muamele yaparmış sana.
Flimleri sök git hallet işini bence.
Dalavereye girme.

ruudvan
02-11-2010, 22:10
aslında fılmlerını sokturmesende guzel bı fılm parası kadar para odıceksın men ı kaldırmak ıcın bn olsam fılmlerı sokturur ardından gıder temızletırım sıcılı ardındanda yenı fılm yaptırırım ama tabı tercıh emeselesı

ceskin
02-11-2010, 22:27
aynı sekılde benı yollamıstı gıttıgımde dıl doktum baya polıste ılk oldugu ıcın affedıyorum dedı muayneyı ıptal ettı gondermedı ceza odedım sadece.senın de ılkse bı sansını dene ıstersen

Sercan AKCAN
02-11-2010, 22:28
ilk benimde bana tüyoları verirsen özelden sevinirim

fatih(fb)
02-11-2010, 22:52
böle polisleri gördükçe insan dicek bişey bulamıyor sonrada işini layıkiyle yapanlar üstüne alınıyor. geçmiş olsun bencede sök bidahada takma bende 128 tl yedikten sonra aldığım arabada film olsa bile direk söküorum. elinde polis asker v.b bir kartın yani anlıcağın ufaktanda olsa taşşağın olmadığı sürece yaptırma..

F.A.T.İ.H
02-11-2010, 23:53
İyi müdür amca fazla uğraşmamış:) Ucuz yırtmışsınız yine...

kv661
02-11-2010, 23:58
banada geçen gün yazdılar cam filminden 130 tl ikince kez yakalanırsan men olur dediler ilk ceza da bişey olmuyo sanırım

Le nereye men ediyor rahat olun. Trafikte dolaşan kete araçları söyleyin gerekirse dava açın lehinize sonuçlanır

Fatih Kavak
03-11-2010, 00:00
Keşke ezseydin :rolleyes:

Sercan AKCAN
03-11-2010, 00:23
yarın bizim burdaki polis karakoluna gitsem yeterli olurmu?elime alırım cam filmi sökme işçiliği fişini gider yarın bi şansımı denerim

Sercan AKCAN
03-11-2010, 10:25
garanti internet sitesinden hesabım üzerinden trafik cezama bakmak istediğimde maliye veritabanında borcunuza ait bilgi görüntülenemiyor falan diyor.

Nires
03-11-2010, 10:25
garanti internet sitesinden hesabım üzerinden trafik cezama bakmak istediğimde maliye veritabanında borcunuza ait bilgi görüntülenemiyor falan diyor.

o ceza sisteme 1 ay sonra düşer :)

B.Battal
03-11-2010, 10:30
Al işte gelde film yaptır şimdi.

Geçmiş olsun.

Sercan AKCAN
03-11-2010, 10:32
1 ay beklersem arabayı men ederler ben o zaman smdi bi gidiyim sansımı deniyim aziz.herhangi bi karakola gitsem olur dimi

Nires
03-11-2010, 10:32
Al işte gelde film yaptır şimdi.

Geçmiş olsun.

ne alakası var kanka ben bugüne kadar bütün araçlarımda filmli gezdim ikikere filimden ceza yedim gülü seven dikenine katlanır :)

Sercan AKCAN
03-11-2010, 10:36
aynen öyle ben eğer filmleri sökersem işimi hallettikten hemen sonra yine ön cam dahil komple filmle gezcem.öteki türlü cıplak hissediyorum kendimi

Sercan AKCAN
03-11-2010, 15:50
az önce yeni geldim eve birazdan işe gidicem arkadaslar bugün gittim bizim buranın karakoluna git dedi k.ckmeceye orda ceza yazılmış falan ondan sonra gittim ama gider gitmez ceza yedikten sonra muayene yaptırdınmı dedi.yok dedim adam yaptır falan dedi.smdi bana tüvturk de tanıdık lazım :)) yada bi muameleci falan cam filmini +tavandaki folyoyu sökmek istemiyorum :(

The_Doctor
05-11-2010, 08:20
Valla Oralarda Dikkat Ediolarmıs :)
Egzozdan Filmden Ceza yedım 1 Hafta İçinde Söktür dediler Oky dedım :)
2 Gün Sonra Emnıyete gıttım dedim böle böle bağlanma vardı 1 hafta ıcınde gel dediler. Egzozla filmi söktnmu dedı evet dedim sökmesem gelirmiyim bidaha ceza yazarsınız dedım :D
Tmm Tmm Dedi Bağlanmayı düşürdü bende gittim :D
Arabaya bakmaya gelmedı bile :)

Kolay Gelsin Abicim. Bence sıkıyolarsa hiç Uğraşma Sök Git Sonra Tekrar Yaptırırsın.

fatihtemizer
05-11-2010, 08:36
filmsiz dolaşmam abi...geçmiş olsun kardeşim..bazen oluyor böyle şeyler takma fazla..azizin dediği gibi gülü seven dikenine de katlanır....ben senin yerinde olsam söktürmeden gidip şansımı denerdim..bakacaklarına pek ihtimal vermiyorum..

The_Doctor
05-11-2010, 08:45
Katılıyorum benım bakmadılar vallahı. orda iyi birine denk gelcen masum görüncen yeterli :D

Sercan AKCAN
05-11-2010, 10:37
söktürmeden gittimde herif hiç masum değildi :) direk ilk sorusu muayeneye gittinmi :)