PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CvC VTi vs CUD Sunny GTi // 03.11.2010

E.Güleç
03-11-2010, 23:33
Yarış 0-400 Drag olarak 2 araçta boşaltılıp slickslerle denenmiştir.

Sol şerite yakın olan araç : Sunny GTi

2.0 GTi (SR20DE)
Filtre
Düz Boru
Son susturucu diye biliyorum.

Diğer araç : CvC VTi

1.6 VTi
4.785 Kısa
P28 Mapped St.Legal
DC Replika seramik 4-1 2'
Düz Boru 63
YED Son susturucu
Simota Short Ram
Short Shift :D

1. Kalkış (1-0)

http://www.streetfire.net/video/cvc-vti-vs-cud-sunny-gti-1_2081971.htm

2. Kalkış (1-1)

http://www.streetfire.net/video/cvc-vti-vs-cud-sunny-gti-2_2081976.htm

3. Kalkış (2-1)

Yaklaşık 400m yani finish :

http://img820.imageshack.us/img820/4729/16059614.jpg

http://www.streetfire.net/video/cvc-vti-vs-cud-sunny-gti-3_2081979.htm

cliver
03-11-2010, 23:38
araçların speclerı nedir hocam???

Efvtec
03-11-2010, 23:39
Maşallah CVC yee verilen emek hissedildi sankii biraz daha net olsaymış çok ii olcakmışş hemşo...

E.Güleç
03-11-2010, 23:42
çok pardon dostum unutmuşum yazmayı ilk mesaja ekledim

E.Güleç
03-11-2010, 23:44
Maşallah CVC yee verilen emek hissedildi sankii biraz daha net olsaymış çok ii olcakmışş hemşo...

eyvallah kardeşim azcık ucundan hissettirdi sanki :P başka bi arkadaşta daha net videolar varmış onları alıcam yarın sabah kanka.sunny gti'nin dragda ne kadar başarılı olduğunu belirtmeme gerek yok zaten :)

darkred
03-11-2010, 23:47
ilk videoyu ceken arkadasın dediği kadar var ama seste :)

diğer videolarıda bekliyorum ...

sunny ede vtec ede maşallah

cliver
03-11-2010, 23:50
eyvallah kardeşim azcık ucundan hissettirdi sanki :P başka bi arkadaşta daha net videolar varmış onları alıcam yarın sabah kanka.sunny gti'nin dragda ne kadar başarılı olduğunu belirtmeme gerek yok zaten :)

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup: :icon_tup:

Efvtec
03-11-2010, 23:53
Aynn kardeşim VTEC KILLER boşuna yazmamış arkasına senn Sunny killer yaz artık :P
Şaka bir yana Nissanında maşallahı var ya performansı gayet hoş.Bir gece roll nightta denk gelmiştik bnmde o gece vtec açmıodu bahtıma deneme fırsatım olmadı ama güzel araç en azından 106 tarzında bir gidişi olması bnm gözümde kıymetli yapıo.

E.Güleç
03-11-2010, 23:55
Aynn kardeşim VTEC KILLER boşuna yazmamış arkasına senn Sunny killer yaz artık :P
Şaka bir yana Nissanında maşallahı var ya performansı gayet hoş.Bir gece roll nightta denk gelmiştik bnmde o gece vtec açmıodu bahtıma deneme fırsatım olmadı ama güzel araç en azından 106 tarzında bir gidişi olması bnm gözümde kıymetli yapıo.

yok canım o yazıları aştık biz kanka :D 106 tarzında demişsin ama 106 gibi değil daha bi başka yürüyo sunny maşallah ;)

darkred
03-11-2010, 23:57
aklıma geldide şimdi ilk denemeyle 2. deneme arasında araç speclerinde ne gibi farklılıklar var ?

sunny aynı speclerde sanırım CVC de neler değişti ?

Efvtec
03-11-2010, 23:58
Kalkış olayını kasttetim hacı biliosun 106 ne olursa olsun gücü yere iyi verio dragda ;)

E.Güleç
03-11-2010, 23:59
aklıma geldide şimdi ilk denemeyle 2. deneme arasında araç speclerinde ne gibi farklılıklar var ?

sunny aynı speclerde sanırım CVC de neler değişti ?

sayayım kardeşim ;

1.8 Integra LS (çoook uzun oranları olan) şanzıman değişti.Orjinal VTi şanzıman takıldı. ( kilidimiz yokki tutunalım :D:D )
4.785 Gear-x kısa takıldı
P28 alındı maplendi

eski şanzımanım gerçekten çok uzundu tek avantajım 1. vitesti gerisi tren gibiymi mübarek :D

darkred
04-11-2010, 00:02
maşallah ilk videoda 2-3 sabit kalıyordu fark kapanmıyordu hiç vtec acınca yakalar demiştim diğer denemeyi izlediğimde demeki sazımandanmış maplenincede canavar olmus :)

kazasız belasız tekrar 2 aracada maşallah keyifli sürüşler :)

E.Güleç
04-11-2010, 00:14
maşallah ilk videoda 2-3 sabit kalıyordu fark kapanmıyordu hiç vtec acınca yakalar demiştim diğer denemeyi izlediğimde demeki sazımandanmış maplenincede canavar olmus :)

kazasız belasız tekrar 2 aracada maşallah keyifli sürüşler :)

sağolasın kardeşim arabanın 4 adet eksiği var bence

ITR Emme
ITR Eksantrikler
DC Headers 2lik
S300

bunlar da olsa değmeyin cvc ye :D :icon_tup:

ilke-R
04-11-2010, 08:47
sağolasın kardeşim arabanın 4 adet eksiği var bence

ITR Emme
ITR Eksantrikler
DC Headers 2lik
S300

bunlar da olsa değmeyin cvc ye :D :icon_tup:

ıtr'ler bende var gel yamacıma :)

Selcuk_RoL
04-11-2010, 08:50
Massallah araclara

CooLeqenD
04-11-2010, 09:22
Maşallah CVC'e kopartmış ortalığı :cool: Sunny'ede maşallah :icon_tup:

M///maniac
04-11-2010, 09:26
cvc ii gitmis masallah...

emir_hks
04-11-2010, 09:27
Sesler çok güzel :)
2 aracada maşallah.

firat_07
04-11-2010, 09:34
maşallah iki aracada

ErmanArseven
04-11-2010, 09:37
cvc nin sesi cok güzel masallah her ikisinede :)

PaSSerBy...
04-11-2010, 09:38
maşallah her iki aracada...

Hector
04-11-2010, 10:02
bursa hızlanıyo:D

JapanVsGermany
04-11-2010, 10:16
çekim de araçlar kadar güzel olsaymış keşke :)

E.Güleç
04-11-2010, 10:23
düzgün çekimler geliyo birazdan :)

E.Güleç
04-11-2010, 11:01
ıtr'ler bende var gel yamacıma :)

uğrucam yanına hacı abi :) videolar geldi taze taze günceli :)

Cihan Çizmeci
04-11-2010, 11:34

yok canım o yazıları aştık biz kanka :D 106 tarzında demişsin ama 106 gibi değil daha bi başka yürüyo sunny maşallah ;)

Öncelikle maşallah araçlara 2 side iyi.

İlk olarak (bu) Sunny'i draga hazırlanmış bir 106 ile aynı tutuyorsanız size gülerim sadece :)

Sunny'i kötülemiyorum yapamamda drag performansını bilen bilir.

Aracınıza maşallah.Ben 106 fanatiği değilim yanlış anlamayın lütfen.

Sadece bir soru sorucam size komik olucak soru ama yinede yazmak istedim.

Çünkü Efvtec nickli arkadaşımız gerekeni söylemiş ama siz aynı kararda değilsiniz.

Demişsinizki slick'lerle ve araçlar hafif olarak denemişsiniz.

Sizin specleriniz belli maşallah gayette güzeller.Bu specteki bir Vti'ın yürürnü bir çoğumuz bilir Sunny ide geçmişsiniz.

Peki Slickli hafifletilmiş filtre eksoz yazılımlı ve sadece 14.60 lı (13.59 demiyorum yada daha başka bir oran e düşüğünü yazdım) bir 106 yı geçebileceğinize kendiniz inanıyor musunuz?

Şakayı bırakalım lütfen inandırıcı olun.

Amacım kesinlikle polimik değil.Emin olun o yorumunuzu görmesem konunuza yazacağım tekşey olurdu oda "Aracınıza maşallah speclede gayet güzel yürürüde" derdim ama ne yazıkki bir konuda tüm yorumları tek tek okumak gibi bir alışkanlığım var.

Yinede tabiki Maşallah aracınıza emek verdiğiniz speclerde gayet güzel.Konunuzu dağıttıysam kusura bakmayın silinsim mesajım.

By_HaNNibaLL
04-11-2010, 11:45
Maşallah iyi yürüyen 2 araç

E.Güleç
04-11-2010, 11:56
Peki Slickli hafifletilmiş filtre eksoz yazılımlı ve sadece 14.60 lı (13.59 demiyorum yada daha başka bir oran e düşüğünü yazdım) bir 106 yı geçebileceğinize kendiniz inanıyor musunuz?

yorumuna şöyle bir açıklık getireyim dostum :) sunny'nin speclerinde bi 106 dan bahsediyoruz biz

slick
iç aksam sökük
düz boru , son susturucu
filtre

bu ayarda bi 106 yi 0-400 de neler yaptığımı bilmek bile istemezsin ki sunny'nin de neler yapacağı ***** :)

Cihan Çizmeci
04-11-2010, 12:06
yorumuna şöyle bir açıklık getireyim dostum :) sunny'nin speclerinde bi 106 dan bahsediyoruz biz

slick
iç aksam sökük
düz boru , son susturucu
filtre

bu ayarda bi 106 yi 0-400 de neler yaptığımı bilmek bile istemezsin ki sunny'nin de neler yapacağı ***** :)

Sunny'nin speclerindeki 106 lafı sizden ilk defa çıktı şuan :) Şimdi durum daha makul halde lur böylelikle.

Siz bu speclerdeyken Slickli içi komple sökük komple eksozlu güzel şekilde yapılmış filtreli sağlıklı bir 106'ya neler yapıcağınızı bilmek isterim açıkçası.Ben dağ tepe taş olucağını hiç sanmam bence yanılmaktasınız :) Durumlar deişir.

Heleki sizin specklerinizde yani 13.59 lu içi sökük slickli filtre yazılım eksozlu bir 106 yani sizinle aynı koşullarda neler olur bunun farkındasınızdır sanırım :icon_tup:

Not:Bu arada sadece takılığınız yere değil tüm meajıma cvp yazmanızı isterdim.Bende sadece burayı yazsamışım keşke herkez gibi.Uğraşmamış olurdum.Yinede tşk.ler

E.Güleç
04-11-2010, 12:11
Sunny'nin speclerindeki 106 lafı sizden ilk defa çıktı şuan :) Şimdi durum daha makul halde lur böylelikle.

Siz bu speclerdeyken Slickli içi komple sökük komple eksozlu güzel şekilde yapılmış filtreli sağlıklı bir 106'ya neler yapıcağınızı bilmek isterim açıkçası.Ben dağ tepe taş olucağını hiç sanmam bence yanılmaktasınız :) Durumlar deişir.

Heleki sizin specklerinizde yani 13.59 lu içi sökük slickli filtre yazılım eksozlu bir 106 yani sizinle aynı koşullarda neler olur bunun farkındasınızdır sanırım :icon_tup:

Not:Bu arada sadece takılığınız yere değil tüm meajıma cvp yazmanızı isterdim.Bende sadece burayı yazsamışım keşke herkez gibi.Uğraşmamış olurdum.Yinede tşk.ler

106 ya benzetilen araç benimki mi yoksa sunny mi bi okur musun dostum :D bu videolar çok ta yanıltmasın çünkü ilk 2 videoda anlaşılıyor lastikler slicks olmasına rağmen sürekli patinajda kaldım kafamı s....m mis gibi potenzalarımı çıkartıp bunları taktım :rolleyes: sölediğin speclerde bir 106 var aslında onla mı denesem bide merakımızı gidermiş oluruz :beuj:

douu
04-11-2010, 12:23
vtidan ne kadar güzel bi filtre sesi geliyo ya maşallah.. cigeri saglam aletin ;)

süperde vites atıyosun bu arada tebrik ederim ;)

APO
04-11-2010, 12:25
araçlara maşallah...CVC nin sesi fenaymış...:)

Cihan Çizmeci
04-11-2010, 12:26
106 ya benzetilen araç benimki mi yoksa sunny mi bi okur musun dostum :D bu videolar çok ta yanıltmasın çünkü ilk 2 videoda anlaşılıyor lastikler slicks olmasına rağmen sürekli patinajda kaldım kafamı s....m mis gibi potenzalarımı çıkartıp bunları taktım :rolleyes: sölediğin speclerde bir 106 var aslında onla mı denesem bide merakımızı gidermiş oluruz :beuj:

Evet onu fakettim bence sizde Slick olmasına rağmen özellikle 2. videoda çok sardınız ztn o yüzden Sunny geçmiş.Ama 3. kalkışınız ve 1 gayet iyi bence :icon_tup:

Biz denedik bahsettiğimiz speclerde ama sonuç sürekli net oldu.Araçtan araca büyük farkla oluyor tabiki vti ve gti aynı değil ama vti da gti da gerçekten sağlıklıysa sonucu ben iyi biliyorum.Çevrenizde varsa o speclerde gerçekten sağlıklı bir Saxo yada 106 denemenizi bende isterim gayette zevk alırsınız :icon_tup:

Bu arada söylediğiniz gibi İTR egz. + motor içi + itr cams ve s300 yapar yürüyeni birde desteklerseniz işte o zaman efsane olur :)

Not: Emmenizde ön tamponu yutcak bu arada maşallah ses çok iyi :)

by serçe
04-11-2010, 12:33
maşallah araçlara :icon_tup:

cliver
04-11-2010, 12:37

yok kardeşim sana demiyor nıssancı arkadasın bi oncekı konuda 3-4 boy gecıyorum demesıne bu kadar tepki senını zaten 2 ıncı vıdeoda patıye sarmasa sonuc 3-0 olucakmıs ki ben roll de düşünemiyorum :D

E.Güleç
04-11-2010, 12:48
vtidan ne kadar güzel bi filtre sesi geliyo ya maşallah.. cigeri saglam aletin ;)

süperde vites atıyosun bu arada tebrik ederim ;)

ilk defa bu kadar iyi vites atıyorum dragda yavaş yavaş alışıyorum makinanın sesine :) drag pek sevmem rollingciyimdir :D filtremi seviyorum yaa eyvallah dostum :icon_tup:

araçlara maşallah...CVC nin sesi fenaymış...:)

eyvallah dostum :)

Evet onu fakettim bence sizde Slick olmasına rağmen özellikle 2. videoda çok sardınız ztn o yüzden Sunny geçmiş.Ama 3. kalkışınız ve 1 gayet iyi bence :icon_tup:

Biz denedik bahsettiğimiz speclerde ama sonuç sürekli net oldu.Araçtan araca büyük farkla oluyor tabiki vti ve gti aynı değil ama vti da gti da gerçekten sağlıklıysa sonucu ben iyi biliyorum.Çevrenizde varsa o speclerde gerçekten sağlıklı bir Saxo yada 106 denemenizi bende isterim gayette zevk alırsınız :icon_tup:

Bu arada söylediğiniz gibi İTR egz. + motor içi + itr cams ve s300 yapar yürüyeni birde desteklerseniz işte o zaman efsane olur :)

Not: Emmenizde ön tamponu yutcak bu arada maşallah ses çok iyi :)

valla şuan için ep3 hayallerimi gerçekleştirmeyi düşünüyorum eğerki olmaz da cvc ye yüklenirsek çok güzel şeyler olucak inşallah hayırlısı ya :)

maşallah araçlara :icon_tup:

eyvallah dostum :)

VTI
04-11-2010, 12:53
ikisenede maşallah...vtı ın senıne kurban kısa ne guzelde bitiyor öylee :))

Cihan Çizmeci
04-11-2010, 13:22
valla şuan için ep3 hayallerimi gerçekleştirmeyi düşünüyorum eğerki olmaz da cvc ye yüklenirsek çok güzel şeyler olucak inşallah hayırlısı ya :)

Aminn :) İnşallah Allah'ım hepimize daha iyilerini nasip etsin :icon_tup: Elimizdekilerede çok şükür ;)

cliver
04-11-2010, 13:44
Aminn :) İnşallah Allah'ım hepimize daha iyilerini nasip etsin :icon_tup: Elimizdekilerede çok şükür ;)

aynen kardeşim allaha sükür seviyorum ben kermitimi arkadaşş :);) hiçbir hondaya değişmem.. b18c hariç :D

1JZ
04-11-2010, 18:53
bizde izledik bu yarışı 1 yarışta nissancı 2 ve 3 geciremedim vitesi ve zaten kameranın çektiği yer yarışın ortası oraya gelmeden zaten bıraktı yarışı 2 yarışta aynı kalkıldı sonuç ortada sen şimdi diceksin sardım nissan sarmadımı?3 yarışta cvc önden kalktı yarış bitiminde hiç durmadan gitti bi daha denemeden şimdi sen gectiğini kabul ediyomusun vicdanın gercekten rahatmı?ben izliyici olarak bişey diyemiyorum.

Time-R
04-11-2010, 19:07
Masallah emre aracin bomba cok iyi yurumus.

E.Güleç
04-11-2010, 21:27
bizde izledik bu yarışı 1 yarışta nissancı 2 ve 3 geciremedim vitesi ve zaten kameranın çektiği yer yarışın ortası oraya gelmeden zaten bıraktı yarışı 2 yarışta aynı kalkıldı sonuç ortada sen şimdi diceksin sardım nissan sarmadımı?3 yarışta cvc önden kalktı yarış bitiminde hiç durmadan gitti bi daha denemeden şimdi sen gectiğini kabul ediyomusun vicdanın gercekten rahatmı?ben izliyici olarak bişey diyemiyorum.

şükrü abi büyüğümsün eyvallah güzel bi açıklamada bulunayım sana ( sen değilde kendi akranım olsa s.. çekerim orası ayrı )

şunu bi kesinleştirelim ilk 2 videoda kameranın durduğu yer tam 400 metre.(ilker,mustafa,levent vs vs herkes şait) ilk kalkışta kadirin bıraktığı yer tahminen 300 metre civarları madem kaçırdı çekicekti ayağını.son videoda kalkılan yer hafif meğelli sola doğru diye 100 metre kadar öne aldırdı ilker yani 3. videoda kameranın durduğu yer tam 300 METRE.çok sıkıntı olucaksa çıkayım kamyonetle birde fener alayım tabelalar belli orda b20 ile saxo da kalktı 400 denildi gidip çekeyim ölçelim canlı canlı bakalım kaç metre :) ben 2 kalkışda deli gibi sardım durdum 2 ye attım nerdeyse vtec altına (5000 vtec) düşüyordum yine de BIRAKMADIM ;) bu 1.

3 yarışta da eşit kalktık zaten ilker kaldırdı bizi önden kalksam emin ol durdurur bi daha kaldırırdı.yarış bitiminde adet oldu artık Bursada biz sizlerden öğrendik basıp gitmeyi ( gereksiz polemikler tartışmalar olmasın diye MİŞ :) ) eğer dursam sabaha kadar kalkardık artık olmadı bi daha olmadı bi daha olmadı bi daha :):) benim vicdanım rahat o kadar söledim araç içlerini sökmeyelim nasıl biniyorsak öyle kalkalım diye adam bana " ben sökicem aga sen bilirsin sökmezsen sökme " dedi çekti gitti.iyi bende sökelim bakalım dedim hazırladım arabamı sağolsun Adem abim hiçbir zaman desteğini eksik etmedi yarıştık geldik 1 dk bile yanlız bırakmadı canlı canlı şahit oldu saat gecenin 12 sinde evine gitti.bu yüzden çok rahatım ben.artık ne söylesem batıcak biliyorum daha da onla bunla ilgili yorum yapmıyorum. buda 2. :)

kutsal
04-11-2010, 22:04
sesler mukemmel

E.Güleç
04-11-2010, 22:23

amin cümlemize :)

Masallah emre aracin bomba cok iyi yurumus.

sağolasın sametim :)

onursoytam
04-11-2010, 22:29
maşallah çok iyi yürümüşler

ufy
04-11-2010, 22:29
sesler fena yıkılıyo ortalık

onursoytam
04-11-2010, 22:35
bursa ya Drag yapmak için gidecem valla :)

jdm76
04-11-2010, 22:39
emre uzatmayın bu konuyu siz arkadaşsınız benim sadece bozuldugum konu onu orda bırakıp gitmeniz size yakıştıramadım sanki karşınızdaki insan sizin düşmanınızmış gibi gün olur derman döner

E.Güleç
04-11-2010, 22:42
emre uzatmayın bu konuyu siz arkadaşsınız benim sadece bozuldugum konu onu orda bırakıp gitmeniz size yakıştıramadım sanki karşınızdaki insan sizin düşmanınızmış gibi gün olur derman döner

benim uzattığım yok hayrettin abi neyini uzatıcam :) yorumlarımı görüyorsun kötü bişey yazdığımı gördün mü ? benim hareketim cevap niteliğindeydi zaten benimle beraber gelmedi benimle beraber dönmedi o kadar sadece :)

DR808
05-11-2010, 00:16
Bencede Ayıp oldu gitmeniz en azından 1 kere daha denenebilirdi kimin gecip gecmediği önemli deyil iki arkadaş düşman gibi olmasanız en ıyısı bende ordaydım cvc gayet guzel yuruyor ama nissanda düşüş var ben bunu farkettım normal halı olsa farklı olabılırdı belkı netıce ıyıbarıyle masallah ıkınızede saglık olsun olan oldu bide gti le denemeni isterim hacı onla ne olur acaba?

E.Güleç
05-11-2010, 00:39
Bencede Ayıp oldu gitmeniz en azından 1 kere daha denenebilirdi kimin gecip gecmediği önemli deyil iki arkadaş düşman gibi olmasanız en ıyısı bende ordaydım cvc gayet guzel yuruyor ama nissanda düşüş var ben bunu farkettım normal halı olsa farklı olabılırdı belkı netıce ıyıbarıyle masallah ıkınızede saglık olsun olan oldu bide gti le denemeni isterim hacı onla ne olur acaba?

her dokunuş harikalar yaratmaya biliyor kubilay :) fazla detaya girmicem kaç gün öncesinden belliydi yarışılcağı düşüş varsa gelip böle böle erteleyelim diyebilirdi herşeye eyvallah ettik ona da ederdik yani.bende lastikten çok şey kaybettim ama kalkıpda 1 laf etmedim ettim mi ? o 1 kereler bitmiyor işte o kadar muhabbet oldu kimse kimseyi kandırmasına gerek yok güzel bi akşamdı.bundan sonra CVC drag yapmıcak kesinlikle.ama rolling isteyen olursa çıkarım otobana gazlarız.arabayı almak isteyen arkadaşları soğutmamak gerek bi yerde :rolleyes:

DR808
05-11-2010, 07:56
her dokunuş harikalar yaratmaya biliyor kubilay :) fazla detaya girmicem kaç gün öncesinden belliydi yarışılcağı düşüş varsa gelip böle böle erteleyelim diyebilirdi herşeye eyvallah ettik ona da ederdik yani.bende lastikten çok şey kaybettim ama kalkıpda 1 laf etmedim ettim mi ? o 1 kereler bitmiyor işte o kadar muhabbet oldu kimse kimseyi kandırmasına gerek yok güzel bi akşamdı.bundan sonra CVC drag yapmıcak kesinlikle.ama rolling isteyen olursa çıkarım otobana gazlarız.arabayı almak isteyen arkadaşları soğutmamak gerek bi yerde :rolleyes:

Ben arabanın dususunu bahane olarak gormuyorum ki ? sadece fikrimi söyledim saglık olsun bende 21 Vites salcono velespitimle yarısıcak :D kişi arıyorum kendime eş olarak buratı gordum :D alsın bisikletini bide biz deniyek :D

despe
05-11-2010, 08:13
olum ne bu sizin kadirle alıp veremediğiniz yaw :D

ikinizin aracıda gitmesi gerektiği gibi gidiyor ikisinede maşallah, bende sizi arkadaş olarak tanıdım ilk, bence öyle kalın, gün gelir bunlara gülüp geçersiniz emin olun.

ilke-R
05-11-2010, 08:38
maşallah araçlara ikiside çok sert araçlar.
ben geçtim sen geçtin muhabbetini bırakın siz yapmayın bari aynı mahallede büyümüşsünüz bi başkası olsa tamamda siz ikinize hiç yakışmıyor cidden.

despe
05-11-2010, 08:45
gerçi yorumlara bakıyoruzda kadirin bişey dediğide yok :)

ilke-R
05-11-2010, 08:48
yok abi ben yorumlara bakarak yazmadım onu :)

cliver
05-11-2010, 09:31
Bu bir gerçekki türkiyede illeagal yapılan draglarda hep böyle tartısmalar oluyo ben gectım sen gectın durumları bence arkadaslar arasında olmamalı böyle şeyler en azından yarıs sonrası 2 insan birbirini tebrık etmeli sonra bi yere gıdıp cay kahve içilmeli biliyorsunuz ki bu işler hep paraya bakıyor gün geliyor vos vos gibi bi araba bile modifiye sonrası supraları gecebiliyor mesela insanları drag yapmaktan soğutuyor bu gibi tartışmalar bence drag yapyorsak ve videoya cektıysek konuyu acmadan önce yarıstıgımız arkadasada sorup öyle acmak lazım konuyu çünkü bu konu böyle uzar gider nissancı arkadasa göre o haklıdır hondacı arkadasa görede kendı cünkü herkez kendi bakıs acısını yazıyor benim gözümdede aynı yürümüş araçlar 0-400 de eşitler bence şöförlükten kaynaklanan burun farkları olur anca neyse bence konuyu toparlamak lazım el emeği göz nuru her 2 arabada emek harcamanın ne demek olduğunu gayet iyi bilirim 2 arkadaşada gerçekten tebrikler araçlarınız güzel gidiyor kazasız belasız cezasız gazlamalar gönül kalmasın birbirinizin gönlünü alın bence hocam esen kalın..

Efvtec
05-11-2010, 15:12
Bu bir gerçekki türkiyede illeagal yapılan draglarda hep böyle tartısmalar oluyo ben gectım sen gectın durumları bence arkadaslar arasında olmamalı böyle şeyler en azından yarıs sonrası 2 insan birbirini tebrık etmeli sonra bi yere gıdıp cay kahve içilmeli biliyorsunuz ki bu işler hep paraya bakıyor gün geliyor vos vos gibi bi araba bile modifiye sonrası supraları gecebiliyor mesela insanları drag yapmaktan soğutuyor bu gibi tartışmalar bence drag yapyorsak ve videoya cektıysek konuyu acmadan önce yarıstıgımız arkadasada sorup öyle acmak lazım konuyu çünkü bu konu böyle uzar gider nissancı arkadasa göre o haklıdır hondacı arkadasa görede kendı cünkü herkez kendi bakıs acısını yazıyor benim gözümdede aynı yürümüş araçlar 0-400 de eşitler bence şöförlükten kaynaklanan burun farkları olur anca neyse bence konuyu toparlamak lazım el emeği göz nuru her 2 arabada emek harcamanın ne demek olduğunu gayet iyi bilirim 2 arkadaşada gerçekten tebrikler araçlarınız güzel gidiyor kazasız belasız cezasız gazlamalar gönül kalmasın birbirinizin gönlünü alın bence hocam esen kalın..

Edebi bir eleştiri olmuşşş :D Bi ara bossek sticker dağıtıyodu Spor Kardeşliktir diye Bence bizde yapalım bundan yapıştıralım araçlara.Ne kadar illegalde olsa yaptığımız motorsporu...
yakında tribün havası filan oluşcak korkuyorum valla :D

cliver
05-11-2010, 20:20
Edebi bir eleştiri olmuşşş :D Bi ara bossek sticker dağıtıyodu Spor Kardeşliktir diye Bence bizde yapalım bundan yapıştıralım araçlara.Ne kadar illegalde olsa yaptığımız motorsporu...
yakında tribün havası filan oluşcak korkuyorum valla :D

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

E.ORANLI
06-11-2010, 09:02
len manyak insanlar (Kadir ve Emre) delisiminiz la siz aynı mahallede büyümüşsünüz sürekli yüz yüze bakınıonuz yakışmıyor sizlere tamam baştan sona kadar okudum ortada bişi yok.. üzüldm bak sımdı, niye bu kadar büyütüonuz olayı.

E.Güleç
06-11-2010, 09:29
no comment.