PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ebay a alternatif alışveriş sitesi

AL 417
04-11-2010, 12:33
Öncelikle merhabalar arkadaşlar.
Ebay a alternatif bir alışveriş sitesi olduğu duyumunu aldım.Ama araştırdım bulamadım.:confused:Bilgisi olan ve daha önce bu siteden alışveriş yapanlar varsa.Yardımınızı bekliyorum:icon_tup:

FaBeRgE
04-11-2010, 12:36
ne arıyorsunuz ? Her ürünün ayrı ayrı ebaye alternatif olabilecek siteleri mevcut. Ebay tarzı diyorsanız eğer yahoo'nun var alışveriş sitesi :)

AL 417
04-11-2010, 12:40
ne arıyorsunuz ? Her ürünün ayrı ayrı ebaye alternatif olabilecek siteleri mevcut. Ebay tarzı diyorsanız eğer yahoo'nun var alışveriş sitesi :)Şu an acil olarak aradığım electronic boost controller var,ama her gün ayrı bir parça çıkıo alınacak *****:)Bana genel olarak araba parçalarının bulunduğu ve güvenilir bir site lazım:icon_tup:

FaBeRgE
04-11-2010, 12:42
hmm araba parçası olarak pek bildiğim bir site yok, ama şöyle yapabilirsiniz. Aradığınız ürün hangi marka ise onun global sitesi ile iletişime geçebilirsiniz. TR'ye göre her türlü ucuz oluyor örnek verirsek FK- Automotive :)

AL 417
04-11-2010, 12:48
hmm araba parçası olarak pek bildiğim bir site yok, ama şöyle yapabilirsiniz. Aradığınız ürün hangi marka ise onun global sitesi ile iletişime geçebilirsiniz. TR'ye göre her türlü ucuz oluyor örnek verirsek FK- Automotive :)O zaman da gümrükte vergi kaçınılmaz olur kanımca:DAma denemek lazım yine de.

FaBeRgE
04-11-2010, 12:51
O zaman da gümrükte vergi kaçınılmaz olur kanımca:DAma denemek lazım yine de.

Gümrük mevzuzu tamamen faturaya bağlı,gümrüğe takılsa bile 1400€'ya kadar %18 ödersiniz.Bazı gümrükler paypal da isteyebiliyor satıcı ile görüşür çift paypal çekimi yaparsınız :) Tıpta çareler tükenmez ;)

AL 417
04-11-2010, 13:12
Gümrük mevzuzu tamamen faturaya bağlı,gümrüğe takılsa bile 1400€'ya kadar %18 ödersiniz.Bazı gümrükler paypal da isteyebiliyor satıcı ile görüşür çift paypal çekimi yaparsınız :) Tıpta çareler tükenmez ;)eywallah.Düşünülebilir bu yöntemde:icon_tup: