PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : alarm tavsiyesi

gökan
08-11-2010, 20:31
alarmın kabı kırıldı bende toptan kırdım bugun 4luler yanmaya başladı tum gun onuda hallettım yenı alarm almak ıstiyorum ama onerısı olan varmı bırde alarm kabı honda amblemlı olanlar var onları nasıl temın edebılırım fıyat aralıgı 80 -130 arası

gökan
09-11-2010, 08:49
guncellll......

Low-Rider
09-11-2010, 09:35
gökhan ben inwells kullanıyorum memnunum çok , gittigidiyordan almıştım

farklı kumanda seçenekleri var bakarsın

otuzdört
09-11-2010, 10:22
desi' GoldSound'du sanırım modeli. arkadasımın aracında var bizle konusuyor felan :D cok iyi tavsiye ederim kumanda secenegi sana kalmıs, Bagzı yerler yapıyor.

ZeoN
09-11-2010, 16:25
Aynen kanka inwells al birde yanında 2li yada 4lü cam kaldırma modülü (camlar yada cam+sunroofta kaldırırsın :)) Birde iç sensördende al toplamda 60-70liraya gelir..

Sahibindene bak yada gittigidiyor herşeyiyle bulunuyor..

ATA156
09-11-2010, 16:50
Bulması çok zor, ama bulursan tek terihin Spal olsun.

gökan
09-11-2010, 16:55
Aynen kanka inwells al birde yanında 2li yada 4lü cam kaldırma modülü (camlar yada cam+sunroofta kaldırırsın :)) Birde iç sensördende al toplamda 60-70liraya gelir..

Sahibindene bak yada gittigidiyor herşeyiyle bulunuyor..

kardesım varmı bana yardımcı olurmusun alayım bundan cam kaldırma moduluyle

ZeoN
09-11-2010, 19:49
kardesım varmı bana yardımcı olurmusun alayım bundan cam kaldırma moduluyle

Hemen kardeşim, büyük zevkle..

Şu adresten alarm kitini get ile sipariş edebilirsin..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-sok-kampanya-oto-alarmi-kalite-farki-inwells-marka-39-90tl/detay

Kumanda seçenekleride var dikkatine :) (Ben 3805 ile 3825'i seçtim)

Ayrıca uyumlu cam kaldırma modülü için;

2'li (Sadece ön camlar): http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-2-li-inwells-cam-kaldirma-modulu-sok-fiyat/detay

4'lü (Ön camlar+ Sunroof): http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-inwells-4-lu-cam-kaldirma-modulu-kacmazzz-23-9tl/detay

Ayrıca ve ayrıca kesinlikle "Ultrasonic iç koruma gözü" tavsiye ederim..
Ancak linkini bulamadım.. Satıcı Kayışdağı Yeditepe Üniversitesi'nin oralarda yeri ve gayet yardımcı olan biri.. Mesaj at istediklerini söyle ayrıca iç koruma gözünü sor sana varsa linkini atacaktır.. Sonrada get ile yada havale ile teker teker gerekeni yaparsın..

Yaklaşık 8-9 aydır sıkıntısız kullanıyorum haberin olsun..
İyi günlerde kullan..

MeRtCaN
09-11-2010, 19:49
Cylone Tavsıye ederım
guzl kumandası olan bır alrmı var

Frid
09-11-2010, 19:54
kumandasının biri kayıp oldugundan bende benim kini degiştirmek istiyorum yada olursa üzerine ekletme daha çok böyle dükkan tarzı biryer varmı bildiginiz yüz yüze görüşmelik :D

gökan
09-11-2010, 19:56
Hemen kardeşim, büyük zevkle..

Şu adresten alarm kitini get ile sipariş edebilirsin..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-sok-kampanya-oto-alarmi-kalite-farki-inwells-marka-39-90tl/detay

Kumanda seçenekleride var dikkatine :) (Ben 3805 ile 3825'i seçtim)

Ayrıca uyumlu cam kaldırma modülü için;

2'li (Sadece ön camlar): http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-2-li-inwells-cam-kaldirma-modulu-sok-fiyat/detay

4'lü (Ön camlar+ Sunroof): http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-inwells-4-lu-cam-kaldirma-modulu-kacmazzz-23-9tl/detay

Ayrıca ve ayrıca kesinlikle "Ultrasonic iç koruma gözü" tavsiye ederim..
Ancak linkini bulamadım.. Satıcı Kayışdağı Yeditepe Üniversitesi'nin oralarda yeri ve gayet yardımcı olan biri.. Mesaj at istediklerini söyle ayrıca iç koruma gözünü sor sana varsa linkini atacaktır.. Sonrada get ile yada havale ile teker teker gerekeni yaparsın..

Yaklaşık 8-9 aydır sıkıntısız kullanıyorum haberin olsun..
İyi günlerde kullan..

kanka hemen msj attım elemana bana işte cam kaldırmasada olur ama bakıyım onuda alayım guzel olsun :)tesekkurler bro

Kadyr
09-11-2010, 20:00
Alarmda herzmn kalite yillardir cenmax sorunsuz alarm zmannda cok montajini yapmistm:)

makif84
09-11-2010, 20:57
kumandasının biri kayıp oldugundan bende benim kini degiştirmek istiyorum yada olursa üzerine ekletme daha çok böyle dükkan tarzı biryer varmı bildiginiz yüz yüze görüşmelik :D

alarmın kumandasını kopyalıyorlar alarmı değiştirmenize gerek yok

Diyadin
09-11-2010, 21:00
Desi tavsiye ederim ;)

Frid
09-11-2010, 21:10
alarmın kumandasını kopyalıyorlar alarmı değiştirmenize gerek yok

tahmini bir fiyat varmı bildiginiz alarm parasına gelicekse degiştirmek mantıklı :D

deniz
09-11-2010, 21:11
desi dercih edin derım

ZeoN
10-11-2010, 01:18
kanka hemen msj attım elemana bana işte cam kaldırmasada olur ama bakıyım onuda alayım guzel olsun :)tesekkurler bro

Müdür ne demek ben teşekkür ederim.. MSN'de konuştuk ama tekrar söyliyim bir sorun yaşarsan haberdar et ;)

tahmini bir fiyat varmı bildiginiz alarm parasına gelicekse degiştirmek mantıklı :D

Kodlanabilir kumandalar zevkinize göre Sahibinden'de ve Gittigidiyor'da mevcut.. Alarm markanızda uyumlu olursa (Ki bunu alacağınız satıcıya mesajla teyid edebilirsiniz) sorun yaşamadan cuzzi miktarlara sorununuzu çözmüş olursunuz..

gokhan035
10-11-2010, 01:47
Adaş bende sıfır kutusunda alarm var gel bak yarın, istersen alırsın. ben arabayı almadan önce almıştım, arabanın üzerinde alarm gelince gerek kalmadı, sıfır kutusunda duruyor öylece. baya bi araştırıp almıştım.

gökan
10-11-2010, 09:06
Adaş bende sıfır kutusunda alarm var gel bak yarın, istersen alırsın. ben arabayı almadan önce almıştım, arabanın üzerinde alarm gelince gerek kalmadı, sıfır kutusunda duruyor öylece. baya bi araştırıp almıştım.

tamam bakarım kardesım aksam senı arayıp tesekkurler ılgın ıcın:)

kv661
10-11-2010, 21:54
Alarmda herzmn kalite yillardir cenmax sorunsuz alarm zmannda cok montajini yapmistm:)

Arkadaşa şiddetle katılıyorum.Cenmax 16 kodlu alarm üretiyor ki bu şu demek.

Aynı kumandanın bir başka arabayı açma ihtimali 100.000'de bir. Cyclone ve diğer markalar daha kısa kodlama yapıyorlar.

Benim başıma gelmişti. Galeriada park halindeki aracımı açıyım derken yanımdaki araç şak diye kilidini açtı benimki ile birlikte. Kapadım o da kapadı. Açtım o da açıyor. Sonra bir arkadaşa sorduğumda bana bu durumu anlattı. Hele bazı markalar sadece 10 adet kodlama kullnıyorlar. Tam markaları hatırlamıyorum. Ancak Cyclone onlardan biri diye net hatırlıyorum ki keza o olayda ki başrolde alarm Cyclone'du ertesi gün söküp Cenmax aldım 3 senedir de arızasız kullanıyorum.

Sadece sirenine su kaçtı diye söktüm attım. Sirensiz kullanıyorum :D

clioGT
11-01-2011, 11:23
kablosuz alarm diye birşey var mı araç için?