PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hırsız kilidi sorunu

CKN
09-11-2010, 23:27
corsa c nin kapılarını acarken şifre boşa döndü ve kilit acılmadı.. telle acmayı denedık kilidi boşa çıkarsakta açılmadı.. kapıyı üstten cekip kolumuzu soktuk, kapı kiliti çekilmedi.. kapı kolundan da acılmadı.. hırsız kilidi devreye gırdıgı ıcın, aracın uzaktan kumanda sıstemı ıptal olusunda ve arka bagaj kılıdının de bozuk olusundan son çare arka kelebek camı kırmak oldu.. ıcerı gırıp calıstırdık, hırsız kılıdı yıne iptal olmadı..

kım çözer bu sorunu ? sanrm kapı dosemelerı sokulerek kılıde ulasılacak.. kapılar acılmıyor.. bagaj ve depo kapagıda kılıtlı..

devil_berk22
10-11-2010, 03:20
kilitçiye giderseniz halledecektir kapıyı söküp ondan sonra ne yapılması gerektiğine bakılabilir

S.Özeren
10-11-2010, 03:22
geçmiş olsun önce bi servise sorun belki daha kolay bi yolu vardır

deepjack
10-11-2010, 07:39
Arkadasla bu şekilde konuları burada konusmanın yanlıs oldugunu dusunuyorum. gecenlerde aracımın kapısını arkadasmızın anlattıgı sekılde ustten levye ıle acmıslar fakat bırsey olmadıgı ıcın bırakıp gıtmısler bu sekılde bılgı vermessek cok iyi olur ıcımızde nasıl ınsanların oldugunu bılmıyoruz bu sebepten lutfen forumlarda dıkkatlı olalım.(konu CKN arkadasımız hakkında degıl yanlıs anlasılmayalım.)

CKN
10-11-2010, 11:58
Arkadasla bu şekilde konuları burada konusmanın yanlıs oldugunu dusunuyorum. gecenlerde aracımın kapısını arkadasmızın anlattıgı sekılde ustten levye ıle acmıslar fakat bırsey olmadıgı ıcın bırakıp gıtmısler bu sekılde bılgı vermessek cok iyi olur ıcımızde nasıl ınsanların oldugunu bılmıyoruz bu sebepten lutfen forumlarda dıkkatlı olalım.(konu CKN arkadasımız hakkında degıl yanlıs anlasılmayalım.)

yanlıs anlamadım kardesım fakat orda bı hırsız olsa gülerdi bizim o sekılde ugrastıgımız herhalde.. onlar neyın nasıl olacagını daha ıyı bılıyor.. zarar vermeden arac kaldırıyor..

neyse ki sorunu yetkılı servıs hallettı.. kapı iç döşemesi sökülerek..

Baran^
10-11-2010, 18:20
detailing konusuyla ne alakası var bu konunun anlamadım?