PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firefox sorunu

Boost Up
13-11-2010, 10:00
Yardımcı olabilcek biri çıkar inşallah:). Sorunum şu, Firefoxta video izlemek istediğim zaman videonun tamamı yüklenmeden açmıyo yani o ufak yüklenen kısımları dahi oynatmıyo, illa sonuna kadar yükleyip oynatacak. Sebebi ne olabilir?

SiMaO
13-11-2010, 10:02
Bence silerek tekrar yüklemeyi deneyin,benimde başıma benzer durum geldi videoyu başlatıyorum durdurmak istiyorum olmuyo ses açılmıyo kapanmıyodu silip tekrar yüklediğimde düzelmişti eğer denemediyseniz birde onu deneyin yada daha yeni sürümü varsa onu yükleyin :)

SOMEONESPECIAL
13-11-2010, 10:06
Nete kablosuz bağlanıyorsan bazen yapıyor....

Ben evde ve işyerimde 3.6.12 versiyonunu kullanıyorum.
İşyerimde sorun yok ama evde laptoptan wirelessten bağlandığımda
bahsettiğin sorun bazen oluyor.

Bir ihtimal net hızı ile ilgili de olabilir

Boost Up
13-11-2010, 10:06
Bu ara aynı sorun Explorerda da mevcut:D.

Enes-x
13-11-2010, 10:07
Arda sana google chrome'u öneriyorum

Yıllarca firefox kullandım boşu boşuna kendimede bilgisayarada eziyet etmişim :) Hem çok hızlı hem hatasız bi test et hak vericeksin..

onursumer
13-11-2010, 10:09
windowsn hangi surumu ?

explorer ve firefox un tüm çerez geçmiş dosya vs herşeyini silmeyi denedinmi ?

Alicanrs
13-11-2010, 10:09
ben tam yazıcaktım enes yazdı :D google chrome yi yükle kanka

Boost Up
13-11-2010, 10:11
Nete kablosuz bağlanıyorsan bazen yapıyor....

Ben evde ve işyerimde 3.6.12 versiyonunu kullanıyorum.
İşyerimde sorun yok ama evde laptoptan wirelessten bağlandığımda
bahsettiğin sorun bazen oluyor.

Bir ihtimal net hızı ile ilgili de olabilir

Evet abi wireless kullanıyorum ve 2 diş çekiyor şu anda, birazdan modemin yanına gidip test edeyim:D.

Yıllarca firefox kullandım boşu boşuna kendimede bilgisayarada eziyet etmişim :) Hem çok hızlı hem hatasız bi test et hak vericeksin..

Yav Enes abi bu bilgisayar okulun lanet olsun zaten para verip satın alınacak bir laptop değil, Win7 yüklü ama ekran kartı Win7 için tam sınırda(düşük). Diğer bilgisayarlarda da Chrome yüklü daha rahat kullanımı, ona geçiyim bende madem durum öyle..:)

mannerboy
13-11-2010, 10:13

katılıyorum firefoxx bitti artık :icon_tup:

Boost Up
13-11-2010, 10:14
Şimdi kurulumunu yapıyorum:). İnşallah sorunum geçer ya... Teşekkür ediyorum herkesin önerileri için:D.

otuzdört
13-11-2010, 12:33
Tribe Grmiş senin tarayıcı :D

Ufuk
13-11-2010, 12:59
Google chrome'da bazı forumlarda alıntı yapamama vede şifrelerle ilgili sorunlar vardı bir ara ne oldu?