PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ankara bayram roll

capcapca
17-11-2010, 17:33
206 rc vs skn typr
http://www.streetfire.net/video/206rc-vs-skn-typr_2087463.htm

206 rc vs clio rs(06 tıc )
http://www.streetfire.net/video/206rc-vs-tc-clio-rs_2087464.htm

206 rc vs clio rs(06 tıc ) 2
http://www.streetfire.net/video/206-rc-vs-clio-rs-2_2087471.htm

rol vtec vs skn typr
http://www.streetfire.net/video/rol-vtec-vs-skn-typr_2087465.htm

rol vtec vs clio rs(06 tıc )
http://www.streetfire.net/video/rol-vtec-vs-clio-rs_2087466.htm

rol vtec vs bmw 328
http://www.streetfire.net/video/rol-vtec-vs-bmw-328_2087473.htm

skn typr vs white clio rs
http://www.streetfire.net/video/skn-typr-vs-white-clio-rs_2087468.htm

bmw 328 vs civic si vtk vs saxo vts
http://www.streetfire.net/video/328-vs-saxo-vts-vs-al-544-vtec_2087469.htm

vya astra gsi vs al 544 vtec
http://www.streetfire.net/video/al-544-vtec-vs-vya-astra-gsi_2087470.htm

al 544 vtec vs saxo vts
http://www.streetfire.net/video/al-544-vtec-vs-saxo-vts_2087472.htm

hepimizi bir araya getiren kadir abiye çok teşekkür ederim güzel bi gündü

Ertug_T.
17-11-2010, 17:35
Guzel denemeler oldu herkese masallah ;)

capcapca
17-11-2010, 17:37
videoların devamı geliyo birazdan yeni yeni yüklüyorum birazdan aktif olur

derece43
17-11-2010, 17:38
Çoklu güzel denemeler olmuş videolar 5-10 snlik olsada maalesef... maşallah kazasız belasız

Cem.B
17-11-2010, 17:51
hangi 206 rc bu bilindik deil heralde neler varmış merak ettim eski rc cilerden kim kaldı :)

capcapca
17-11-2010, 17:56
hangi 206 rc bu bilindik deil heralde neler varmış merak ettim eski rc cilerden kim kaldı :)

kısa ve cip var birde araç içi sökük araçı alalı 9-10 ay felan oldu daha önce öle bilindik bi denemesi yok

chiefkadir
17-11-2010, 18:04
Bugün yine güzel birgündü gelenlere teşekkürler..
Tam bir atmosferik günüydü :) Her telden araba vardı,Skn typeR artık bizim :) Gökhan kardeşime tekrar hayırlı olsun nekadar güzel bir araba olduğunu gördük çok daha iyi gidecek inşallah..:icon_tup:

Musti 6.video 3.28 vs saxo vs al vtec demişsin o videodaki al vti değil Vt sedan si olacaktı ;)

Burak İ
17-11-2010, 18:19
Skn typer son 1 senede kaç el değiştirdi memleketi geziyor valla. :)

MeRtCaN
17-11-2010, 18:43
Çok guzl bir gundu
tum deneyen arabalara maşallah
Kadir abiyede tşkkurler hepımızı bır araya getırdıgı ıcın. :)

kadır abının dedıgı gıbı 328 ıle ben denemedım hıc yanlıslık olmuş herhalde :)

bu arada kameranın maşallahı varmıs goruntu kalıtesı cok ıyı :)

krc_63
17-11-2010, 18:55
güzel denemeler olmuş maşallah bütün araçlara merdo artık koşturuyosun atı bakıyorumda astrayla güzel olmuş:icon_tup:

MeRtCaN
17-11-2010, 18:55
güzel denemeler olmuş maşallah bütün araçlara merdo artık koşturuyosun atı bakıyorumda astrayla güzel olmuş:icon_tup:

Abı sen sınıf 2 yı bıraktık bız devam edıyoruz napalım :D
sen sınıf atladın :D:D:D

3rk4n
17-11-2010, 19:00
Maşalla araçlaralara. Rc cok güzel mustafa tekrar maşallah kardeşim.

_muhaRRem
17-11-2010, 19:06
SKN nin egzost ve emme subaplarını bi gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

araçlara maşallah

snan1910
17-11-2010, 19:07
maşallah hepsine..
eksikleri halledelimde bizde gelelim bir gün :)

cem06
17-11-2010, 19:07
masallah araclara :)

kadir abi ank. dısındayım, kusura bakma daha yeni gordum aradgını

bladerk
17-11-2010, 19:18
çok keyifli bi gündü çok eğlendik gelen herkesin eline sağlık

M///maniac
17-11-2010, 19:20
kadr abinin clio fene yurumus yanlız ki hala ekskleri var ıtb yazılım headers yok sanırım hala masallah valla...

Ertug_T.
17-11-2010, 19:23
Not: astra ecotec bu arada.vti a da gsi a da masallah :)

MeRtCaN
17-11-2010, 19:31
Not: astra ecotec bu arada.vti a da gsi a da masallah :)

evet maşallah gerçekten çok iyi gidiyor :icon_tup:

ogunozcan
17-11-2010, 19:33
lan bu kurban ayagına gelemdık yaw:D

erkin006
17-11-2010, 19:52
iidi iidi ama SKN nin ankara uyum sorunu var suan...ayar istanbul hatta gebze ayari...var bikac isi daha...

Guzel olacak kismetse ilerde...ve araci gokhan alali daha 5 gun oldu...viteslerede daha alismak lazim disardan bile ne kadar yavas attigi belli...

Ertug_T.
17-11-2010, 20:11
evet maşallah gerçekten çok iyi gidiyor :icon_tup:

Gsi diyince akla hep sfi geliyo o yuzden not duseyim dedim :)) senin arabada stock a yakin olmasina ragmen coook guzel gidiyo yine :) masallah N/A lariniza :D

MeRtCaN
17-11-2010, 20:18
Gsi diyince akla hep sfi geliyo o yuzden not duseyim dedim :)) senin arabada stock a yakin olmasina ragmen coook guzel gidiyo yine :) masallah N/A lariniza :D

sfi veya ecotech fark etmez bişi demedım yanı merak etme :)
arabanın cıgerlı olması onemlı
sonucta ıyı yuruyo :icon_tup:

chiefkadir
17-11-2010, 20:51
masallah araclara :)

kadir abi ank. dısındayım, kusura bakma daha yeni gordum aradgınıÖnemli değil kardeşim bidahakine gelirsin:)

Bugün kösülen araba olmadı :D Herkesinki iyiydi maşallah herkes ufak tefek bişeyler yapsın yağmur yağış düşmeden birdaha buluşalım :icon_tup:

JapanVsGermany
17-11-2010, 21:08
Çok güzel bir gündü, organize eden kadir abiye teşekkürler.
Zewkli we eğlenceli denemeler oldu.
Sadece ROL Vtec - BMW 328 denemesinde belirtmem gereken bir husus war, 328de 2 kişi wardı, Rol vtecte sadece ben wardım, ayrıca BMW'nin bagajında da sağlam bir tesisat wardı,Bariz bir kilo dezawantajına rağmen kırmayıp denediği için teşekkür edip hakkını werelim. Biraz ağırlık azaltırsa çok daha güzel yürür, görüntüsü de 10 numaraydı,bayıldım wesselam...

SKN Type R hayırlı olsun tekrar, güzel araba,çok daha iyi olacaktır umarım.
Mertcan da Ibiza Cupradan röwanşı aldı,2 araca da maşallah diyelim.
VTK Civic si her zaman ki gibi yine şaşırttı izleyenleri :)
İbo'nun RS yine kıwamındaydı,allah tekerine taş değdirmesin.
Capcapca mustafa'nın RC gibi başka RC'leri de yollarda görmek temennisindeyiz.

Benim adıma en güzel olay da kadir abi'nin dediği gibi "ENKA KÖSÜLME WAK'ASI" Bu kez gerçekleşmedi gibi :)

Son sözüm de white RS'e olacak... Abi tamam iyi güzel de kurban olayım şu arabayı yawaş yawaş yükle, her seferinde ara açılıyor wallahi :)

Tekrar herkese teşekkürler.

chiefkadir
17-11-2010, 21:15
kadr abinin clio fene yurumus yanlız ki hala ekskleri var ıtb yazılım headers yok sanırım hala masallah valla...Sağol kardeşim,arefe bayram derken bizim nazlı ustaya taktıramadık headersı o takılmayınca yazılımda yapamadık haa yapılınca noolcak uçacakmı zannetmem :) 2-3 boy atsa allah bereket versin:hahaha:

Reşo sende sağol evet bugün havada çok güzeldi seninde "Typerla deneme"isteğin neticelendi :) Skn tam formunu bulmadan denediğimiz için şanslıyız bizi hayata küstürmeden ben satayım bunu:hahaha:

JapanVsGermany
17-11-2010, 21:29
Haklısın chiefkadir abi, Wallahi içimde ukde kalmıştı type r ile deneyememek, gerçi KPro'lu type R ile denemeyi hiç de düşünmemiştim ama o denk geldi olsun,yine de çok güzel oldu. Alan kardeşime tekrar hayırlı olsun. Güle Güle kullanır umarım.

Bu arada nazmiocak kardeşim, anladık ki artık şu arabayı biraz doldurma waktin gelmiş, gözardı etme artık bu durumu :)

Dönerken TTF si'yı kullanıyordum, VTK si ile bir de ben basayım dedim, anladım ki TTF'de bir sıkıntı war araba gaz yemiyor,üstelik dewir saati de sewredışı kalmış, we yine anladım ki gaz yese bile VTK si ile yürümek hakkaten zor iş :) Dışarıdan bakan hiçbirşeye benzetemese de VTK si çok hızlı :) Sıkıntıları aşalım,üste biraz daha emek + para harcayalım, bladerk iyice bir mıncıklasın arabayı, bizim de VTK gibi hızlı bir si'yımız olsun :)

chiefkadir
17-11-2010, 21:39
Evet denedik ettik köprü altına kadar Skn ile herkes denedi ama bir gerçek var onu gözardı etmeyelim benim Rs'e de ben 230 dayken yetişiyor benim kestirme anımda(238) o 2,5 boy öne geçiyor..hatta hızını alamayıp 250 ile gölbaşına gitti :)
Diğer deneyenleride uzunda rahat geçiyor...

JapanVsGermany
17-11-2010, 21:45
sanırım type r ile başa çıkabilmenin tek yolu enkada denemek, köprüye kadar basmak, köprüden çekilen wideoya da saygı duymaktır :)
Yol uzadıkça tayyar uzar ne de olsa :)

athem
17-11-2010, 22:00
Güzel bir gün olmus bütün araçlara masallah

capcapca
17-11-2010, 22:15
Tam bir atmosferik günüydü :) Her telden araba vardı,Skn typeR artık bizim :) Gökhan kardeşime tekrar hayırlı olsun nekadar güzel bir araba olduğunu gördük çok daha iyi gidecek inşallah..:icon_tup:

Musti 6.video 3.28 vs saxo vs al vtec demişsin o videodaki al vti değil Vt sedan si olacaktı ;)
Tamm düzeltim si ci arkadasta ozurdiliyorum

capcapca
17-11-2010, 22:21
Maşalla araçlaralara. Rc cok güzel mustafa tekrar maşallah kardeşim.
Abi çok teşekkür ederim uğraşıyoruz boş zamanlarımızda emeklerimizin karsılıgınıda alıyoruz daha iyileri senin olsun abi

bladerk
17-11-2010, 22:38
yaa bu arada videoları ben çektim bazılarında şu geçti bu geçti diyorum köprüden sonra ne oldu haberimiz olmuyo o an kimse yanlış bişey anlamasın köprüye kadar gördüğümü söyledim beyler

bi tane de rövanşımız vardı da biz dedik kadir abi kankamıza :hahaha: gelemez diye tanıdık insanları kime selam vereceğimizi gördük :icon_tup:

MeRtCaN
17-11-2010, 22:46
yaa bu arada videoları ben çektim bazılarında şu geçti bu geçti diyorum köprüden sonra ne oldu haberimiz olmuyo o an kimse yanlış bişey anlamasın köprüye kadar gördüğümü söyledim beyler

bi tane de rövanşımız vardı da biz dedik kadir abi kankamıza :hahaha: gelemez diye tanıdık insanları kime selam vereceğimizi gördük :icon_tup:

valla benım saxo vıdeosunda bısı dıyorsun anlıyamadım Erkut 10 kere ızledım cozemedım :D:D:D

bladerk
17-11-2010, 22:48
yanlız si saxoyu geçiyo diyorum

MeRtCaN
17-11-2010, 22:50
yanlız si saxoyu geçiyo diyorum

ozamn Sİ benide geçebilirdi demek :) :)
keşke deneseydik bi :)

bladerk
17-11-2010, 22:55
yok o deneme başarısız bi denemeydi zaten en tepeden başlandı beceremediler bi türlü köprüye 50 metre kala başlandı orda si saxonun önünde görünüyo ilerde ne oldu göremiyoruz tabi yine de koymuş mustafa ben de çekerken yanlız si saxonun önünde gibi bişey dedim

MeRtCaN
17-11-2010, 22:58
yok o deneme başarısız bi denemeydi zaten en tepeden başlandı beceremediler bi türlü köprüye 50 metre kala başlandı orda si saxonun önünde görünüyo ilerde ne oldu göremiyoruz tabi yine de koymuş mustafa ben de çekerken yanlız si saxonun önünde gibi bişey dedim

Anladım combo
Saxoyu kullanan arkada 3. e atamayınca bende bıraktım sımdı ayıp olmasın diye tekrar yakından bastım genelıkle oyle denk gelıyor bana daha oncede araba turbo ıken m5 le oyle yakından basmıstık kopru altı yakın gecmıstık :)

senın yorumlar ıyı yaws heheh :D

JapanVsGermany
17-11-2010, 22:59
Herkesin unuttuğu asıl teşekkür edilmesi gereken kişi Koskoca bir paket Çekirdek getirerek Köprü üstünde çekirdek keyfi sürdüren nazmi'nin arkadaşıdır. Tekrar teşekkürler :)

iynn-RS
17-11-2010, 23:07
Güzel bi gundu. bu gunu organıze eden kadır abıme tesekkur edıyorum.Aramıza turboları almadık rakım makım sorun cıkmadan guzelce bayrollastık pardon bayramlastık:D
Herkese Maaşallah.

http://img241.imageshack.us/img241/979/adszsp.jpg

Oncelıkle Gokhan kardesıme hayırlı olsun Allah kaza bela vermesın .Type-r sesını ozlemıstım ıyı oldu:D
ekısıklerı gıderılınce ve benım bıldıgım gokhan gıbı vıtes atmaya baslarsada cok daha zevklı olacak.

rol vti başkasına kaldırmıs beklerken bız nasıbımızı aldık:D:D
bı kornayı tutturamadakı bı rol vtı vıtes kacırdı bı ben kacırdım en ka ***** gıt gel sıkıntılı gene vıtes kacmasın dıye 2.ye bıraz yavas atınca total de 2 boy yedık rol den:D

206rc de guzel gıttı maasallah. kısa sanzuman resmen kaderını degıstırmıs rc nın.
ıcının bosaltılmasıda tuzu bıberı olmus:)

http://img502.imageshack.us/img502/6315/87929816.jpg

Videolar:

206 Rc - Clio Rs
2087572

Clio Rs - Rol Vti
2087573

OmerRS
17-11-2010, 23:20
Canım çekti valla ya:)

Geliyim de Fiestayla deneyelim gökhan:D

chiefkadir
17-11-2010, 23:33
Bugün için teşekkür eden arkadaşlara ben teşekkür ederim :hahaha:
Roll sonrası çayyolu Bahçemiz'deki muhabbette güzeldi:icon_tup:

oğuzk
17-11-2010, 23:41
Yokki enkada 110bg altı araba gidelim :D

Maşallah hepsine

taypar hayırlı olsun başkan :)

GokhanErol
18-11-2010, 00:04
videoların devamı geliyo birazdan yeni yeni yüklüyorum birazdan aktif olur
videolar için teşekkürler senin rcninde maşAllah ı vardı Görkeminde eline sağlık güzel görüntüler çıkmış...

Allah razı olsun Kadir abi aslında denemek aklımda yoktu bayramlaşma modeliydi bendeki ama seni kıramadım arabanın ayarsız halini görmüş olduk...

SKN nin egzost ve emme subaplarını bi gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

araçlara maşallah
tavsiyen için teşekkürler Muharrem daha SKN nin yağsu bakımı var oarada baktırırım ayar ve alışma sürecinden sonra daha iyi olacağını düşünüyorum hayırlısı bakalım...

iidi iidi ama SKN nin ankara uyum sorunu var suan...ayar istanbul hatta gebze ayari...var bikac isi daha...

Guzel olacak kismetse ilerde...ve araci gokhan alali daha 5 gun oldu...viteslerede daha alismak lazim disardan bile ne kadar yavas attigi belli...
eyv. hacııı benimde SKN ye alışmam lazım farklı bi araç ayar kayar dan sonra daha çok zehirlenecen haberin olsun...

Haklısın chiefkadir abi, Wallahi içimde ukde kalmıştı type r ile deneyememek, gerçi KPro'lu type R ile denemeyi hiç de düşünmemiştim ama o denk geldi olsun,yine de çok güzel oldu. Alan kardeşime tekrar hayırlı olsun. Güle Güle kullanır umarım.

Bu arada nazmiocak kardeşim, anladık ki artık şu arabayı biraz doldurma waktin gelmiş, gözardı etme artık bu durumu :)

Dönerken TTF si'yı kullanıyordum, VTK si ile bir de ben basayım dedim, anladım ki TTF'de bir sıkıntı war araba gaz yemiyor,üstelik dewir saati de sewredışı kalmış, we yine anladım ki gaz yese bile VTK si ile yürümek hakkaten zor iş :) Dışarıdan bakan hiçbirşeye benzetemese de VTK si çok hızlı :) Sıkıntıları aşalım,üste biraz daha emek + para harcayalım, bladerk iyice bir mıncıklasın arabayı, bizim de VTK gibi hızlı bir si'yımız olsun :)
Allah razı olsun reşat senin aracınında maşAllah ı var...
harbiden si çok güzel gidiyor...

Evet denedik ettik köprü altına kadar Skn ile herkes denedi ama bir gerçek var onu gözardı etmeyelim benim Rs'e de ben 230 dayken yetişiyor benim kestirme anımda(238) o 2,5 boy öne geçiyor..hatta hızını alamayıp 250 ile gölbaşına gitti :)
Diğer deneyenleride uzunda rahat geçiyor...
ahahhahahua Kadir abi köprüye kadar zor ya seni geçmek köprü senin sayılır bakalım zamanla ne olur bilinmez:) white rsde kocaman bi maşAllah...
ben ilerden dönülecek yer vardır dedim ama o koca arayı tersten geldim sonra... :D

Güzel bi gundu. bu gunu organıze eden kadır abıme tesekkur edıyorum.Aramıza turboları almadık rakım makım sorun cıkmadan guzelce bayrollastık pardon bayramlastık:D
Herkese Maaşallah.

Oncelıkle Gokhan kardesıme hayırlı olsun Allah kaza bela vermesın .Type-r sesını ozlemıstım ıyı oldu:D
ekısıklerı gıderılınce ve benım bıldıgım gokhan gıbı vıtes atmaya baslarsada cok daha zevklı olacak.

rol vti başkasına kaldırmıs beklerken bız nasıbımızı aldık:D:D
bı kornayı tutturamadakı bı rol vtı vıtes kacırdı bı ben kacırdım en ka ***** gıt gel sıkıntılı gene vıtes kacmasın dıye 2.ye bıraz yavas atınca total de 2 boy yedık rol den:D

206rc de guzel gıttı maasallah. kısa sanzuman resmen kaderını degıstırmıs rc nın.
ıcının bosaltılmasıda tuzu bıberı olmus:)

[imghttp://img502.imageshack.us/img502/6315/87929816.jpg

Videolar:

206 Rc - Clio Rs
http://www.streetfire.net/video/clio-rs-vs-206-rc_2087572.htm

Clio Rs - Rol Vti
http://www.streetfire.net/video/clio-rs-vs-rol-vti_2087573.htm
eyv. hacııım Allah daha iyilerini sanada nasip etsin güzel gündü ben eğlendim gerçi bagaj 2 koli malzeme dolu artı stepne yangın tüpü vs.vs. bide üstüne benim konya üzeri viteslerim mis... :D olacak olacak zamanla... tıc rs i fena özlemişim onu farkettim ya değişelim mi hacııı... :D

Yokki enkada 110bg altı araba gidelim :D

Maşallah hepsine

taypar hayırlı olsun başkan :)
eyv. oğuzcum denemek şart değil maksat sohbet muhabbet köprüde güzel...

buluşmayı düzenleyen Kadir abiye ve gelen herkese teşekkürler tüm araçlara maşAllah kazasız belasız kullanın...

JapanVsGermany
18-11-2010, 00:07
wideolar için saol ibo :)
yalnız fotoğraf karesi yakalamak için çektiğin wideoyu da isteriz,en bomba wideo ordan çıkar zira ;)

Bir de "başkasına" kaldırmadım meraklanma, şurda kaç kişiyiz ki birbirimize kaldıralım değil mi ama ? :D :D :D

Gündüz denemeler hem seyredenler için hem de deneme yapanlar için çok daha keyif werici, bekar arkadaşlar PAZAR GÜNLERİ boş durmasınlar. Benim gibi ewli mutlu çocuklularda Gece karanlığında deneme yapar,izleyenlere akla karayı seçtirirler :)

GokhanErol
18-11-2010, 00:08
Canım çekti valla ya:)

Geliyim de Fiestayla deneyelim gökhan:D

sen gel ingilterenin gülü deneriz öyle uzaktan olmuyo gel 1100 rakım enkaya bak noluyo sonra... :D

iynn-RS
18-11-2010, 00:18
eyv. hacııım Allah daha iyilerini sanada nasip etsin . tıc rs i fena özlemişim onu farkettim ya değişelim mi hacııı... :D

Amin hacım:)

Type-r alıp ta aklı Rs te kalan nadir ınsanlardansın:D:D:D

tıc senın hacı degısırız arada:p

iynn-RS
18-11-2010, 00:20
wideolar için saol ibo :)
yalnız fotoğraf karesi yakalamak için çektiğin wideoyu da isteriz,en bomba wideo ordan çıkar zira ;)

Bir de "başkasına" kaldırmadım meraklanma, şurda kaç kişiyiz ki birbirimize kaldıralım değil mi ama ? :D :D :D

reşo valla o vıdeo komedı olmus ızledıkce guluyorum.
yılın vıdeosu olur herhalde:D

eklerım eklemesınede komık vıdeo sıtelerınde yayınlanırsa karızmayı toplayamayız valla:D

kaldırma ısınıde bılemıyorum valla:D

GokhanErol
18-11-2010, 00:50
Amin hacım:)

Type-r alıp ta aklı Rs te kalan nadir ınsanlardansın:D:D:D

tıc senın hacı degısırız arada:p

eyv. hacıı rs in yeri ayrı bende de erkine veriyorum gazı bakalım mazot sevdasından vazgeçerse... :D

buarada Mertcanın vti daki ignition cut sesi hala kulaklarımda herseferinde hayran kalıyorum çok güzel maşAllah...:icon_tup:

chiefkadir
18-11-2010, 00:57
eyv. hacıı rs in yeri ayrı bende de erkine veriyorum gazı bakalım mazot sevdasından vazgeçerse... :D

buarada Mertcanın vti daki injection cut sesi hala kulaklarımda herseferinde hayran kalıyorum çok güzel maşAllah...:icon_tup:ignition olmasın :)

GokhanErol
18-11-2010, 01:03
ahahahah sende yanlış çıkmış Kadir abi ignition ignition:D dilimin ucundaydı yaw...:)

Enes-x
18-11-2010, 01:14
Videolar net ama hiç doyurucu değil şöyle ikiye iki baştan sona izlesek daha keyifli olurdu :)

Al vtec saxo denemesinde mertcan çok sağlam çekmiş vitesi o dikkatimi çekti :icon_tup:

Skn typer hayırlı olsun yeni sahibine..iyi bi ayarla umarım daha ileri gider..

Güzel denemeler olmuş Maşallah tüm araçlara..

Alicanrs
18-11-2010, 01:21
tüm araçlara maşallah şu skn hakkıyla yürüsün artık inş ... kadir abi rs'ine hayranım maşallah gözüm üzerinde:D:D

Can's
18-11-2010, 01:36
tum araclara maşşallah ...bu arada skn typer ı alan arkadasım hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız bınmen dılegıyle ayarlardan sonra ıns daha daha ıyı gıder aracın

YH199
18-11-2010, 01:40
arabaların hepsine maşallah.

skn nin ayarından önce sen başka şeylerine bi baktır kardeşim benim.

benzin pompasına bir baktır tps e baktır subaplarına baktır emme yi sök temizle.

sonra ayar yaptır.

benden söylemesi.

sadece ayarla ilgili olan bir yavaşlama sözkonusu değil.

ben rasimden önceki sahibiyim.

araban hayırlı olsun

GokhanErol
18-11-2010, 01:41
Videolar net ama hiç doyurucu değil şöyle ikiye iki baştan sona izlesek daha keyifli olurdu :)

Al vtec saxo denemesinde mertcan çok sağlam çekmiş vitesi o dikkatimi çekti :icon_tup:

tüm araçlara maşallah şu skn hakkıyla yürüsün artık inş ... kadir abi rs'ine hayranım maşallah gözüm üzerinde:D:D

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim elimden geleni yapacağım inş. 5.gün henüz formasyon modeli zamanla çok daha iyi olucak SKN hayırlısı şuan için keyfini çıkarıyorum egzos-ayar-bakımdan sonra çok daha farklı olucak...
video konusunda da yapacak pek bişey yoktu diğer araçların hepsi tek kişilikti ve kameram yoktu kısmet şu afryi halledince araç içi çekim bende çok istiyorum sökmeyi düşünmüyorum...

YH199
18-11-2010, 01:47
gaz kelebeğinden flitrenin borusunu çıkar.

araba çalışmıoken tam gaz yap.

gaz kelebek tam açıldığında eğil bak 90 derecemi duruyor kelebek

değilse arkasındaki vidadan ayarla.

bunuda kontrol et.

skn nin gideri şu videolardakinden çok daha fazla.

GokhanErol
18-11-2010, 01:55
arabaların hepsine maşallah.

skn nin ayarından önce sen başka şeylerine bi baktır kardeşim benim.

benzin pompasına bir baktır tps e baktır subaplarına baktır emme yi sök temizle.

sonra ayar yaptır.

benden söylemesi.

sadece ayarla ilgili olan bir yavaşlama sözkonusu değil.

ben rasimden önceki sahibiyim.

araban hayırlı olsun
eyv. ilgin için Serkan abi genel bi bakım yaptırıcam sadece k-pro ayarıyla mucizeler beklemiyorum SKN nin gidişinin bu olmadığının farkındayım ama buraya şimdi şu var bu var yazıp bahane gibi algılanmasını istemedim oyuzden ayar yok yazıyorum anlayan anlar...

YH199
18-11-2010, 01:57
yok bahane algılanmaz ya.

denediğin insanlar o arabayı yakından biliyor aynı zamanda bu işleride iyi biliyor özellikle kadir baba.

allah kazasız nazarsız sürüşler nasip etsin.

en iyi ep3 lerden biridir skn.

maxpower
18-11-2010, 01:57
valla güzel buluşma olmuşta hiç haberimiz olmadı :)

üstüne alınan alınsın :D

star_vt
18-11-2010, 02:01
hondalar coşmuş çigerli denemeler olmuş

GokhanErol
18-11-2010, 02:19
yok bahane algılanmaz ya.

denediğin insanlar o arabayı yakından biliyor aynı zamanda bu işleride iyi biliyor özellikle kadir baba.

allah kazasız nazarsız sürüşler nasip etsin.
en iyi ep3 lerden biridir skn.
ben öyle düşündüm Serkan abi sağolsun Kadir abi ilgilendi baya...
Amin Allah razı olsun skn için jap ada maşAllah buarada ben su msn olayını halledemedim abi pm attım...

valla güzel buluşma olmuşta hiç haberimiz olmadı :)

üstüne alınan alınsın :D
memo bayramlaşma dedi bana ibo bende konu açılmıştır diye düşündüm zaten 12de haberim oldu benimde birazını alınabilirim... :)

chiefkadir
18-11-2010, 02:32
Amin Allah razı olsun skn için jap ada maşAllah buarada ben su msn olayını halledemedim abi pm attım...

memo bayramlaşma dedi bana ibo bende konu açılmıştır diye düşündüm zaten 12de haberim oldu benimde birazını alınabilirim... :)Estafurullah bro,enaz 3 boy daha iyi olacak bence fazlasıda olabilir senin yapacağın önce Can'ın typeR ile dene,
bayram tatilinden döndüğünde Cenk'in vtc ile dene ..ondan sonra eksikleri giderir birdaha denersin..Arabayı tanımamın en iyi yöntemlerinden biridir denemek:icon_tup:

Birde bugün denediğin arabalardan hiç biri kötü değil özelliklede köprü altına kadar ayrılıp gidecek araba değiller:icon_tup: Yorum yapan arkadaşlar onuda göz önüne alsın;)

HEELLL
18-11-2010, 03:26
Öncelikle bayram biitmeden herkesin bayramini tebrik edeyim:) kayseriden bu gece geldim gelmeden hasan kardesimle konusmustuk. Arife gunude bayramda deneme konusunu gorunce sohc 'u getireyim demistim. Videolari gorunce keske getirseymisim dedim Utku'nun yaptigi kayseri'ye gitmeden önceki son ayardan sonra arabada müthis degisiklik oldu ama kismet degilmis. Herkese tekrardan masallah guzel denemeler olmus..

SErhat.
18-11-2010, 03:32
Güzel denemeler olmuş.

GokhanErol
18-11-2010, 03:49
tum araclara maşşallah ...bu arada skn typer ı alan arkadasım hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız bınmen dılegıyle ayarlardan sonra ıns daha daha ıyı gıder aracın
sağolasın çok teşekkür ederim iyi dileklerin için...

bunuda kontrol et.

Serkan abi elde reçete halolmayacak bişey yok SKN yi bilen biliyor...

Estafurullah bro,enaz 3 boy daha iyi olacak bence fazlasıda olabilir senin yapacağın önce Can'ın typeR ile dene,
bayram tatilinden döndüğünde Cenk'in vtc ile dene ..ondan sonra eksikleri giderir birdaha denersin..Arabayı tanımamın en iyi yöntemlerinden biridir denemek:icon_tup:

Birde bugün denediğin arabalardan hiç biri kötü değil özelliklede köprü altına kadar ayrılıp gidecek araba değiller:icon_tup: Yorum yapan arkadaşlar onuda göz önüne alsın;)

Kadir abi Can da akşam geldi sağolsun fakat deneme olmadı sohbet ettik müsait bi zamanda bakarız Cenklede keza öyle ama ondan önce benim yapmam gereken şeyler var ufak tefek zamanla yapacağım...:icon_tup:

YH199
18-11-2010, 03:52
Estafurullah bro,enaz 3 boy daha iyi olacak bence fazlasıda olabilir senin yapacağın önce Can'ın typeR ile dene,

kadir baba arabana maşallah

bittimi herşeyi ile ?

izo
18-11-2010, 04:39
skn type r kosulmus bence:)

bi arabayi yeni alinca gercekten alisma devresi oluyor en iyisi bu arada hic video vermemek piyasaya..

masallah gokhan buyuk bi sorunu oldugunu sanmiyorum skn in oyle olsa sen almazdin baktirmissindir sagina soluna...bnm rs e de bole diolardi, biraz da pilolatjla ilgili, arabayi tanidiktan sonra hem ne hizda basicaini bilirsin hem de enkanin altindan gecerken 200 un ustunde gecmen gerektigini yoksa arabanin yurumuyomus gibi gorunecegini anlarsin;)

chiefkadir
18-11-2010, 09:23
kadir baba arabana maşallah

bittimi herşeyi ile ?Sağolasın Serkan'ım eksik kusur yok masallah,ama yapacağımız ilaveler var :)

BMK TypeR
18-11-2010, 09:38
Maşallah Kadir abi, güzel denemeler.

chiefkadir
18-11-2010, 09:45
Maşallah Kadir abi, güzel denemeler.Keyifli oluyo Reşo gel bigün ankaraya görelim senin cenafarı:)

fatiii
18-11-2010, 09:50
iyi yarıs olmus..type r ın eksikler tamamlansında birde oyle gorelim nasıl olacak bakalım

bildigime gore SKN iyi yuruyen bi type r dı..tam anlamıyla hazır olunca denemeler tekrarlanır sorun istanbuldamı ankaradamı gormus oluruz :D

MeRtCaN
18-11-2010, 10:36

buarada Mertcanın vti daki ignition cut sesi hala kulaklarımda herseferinde hayran kalıyorum çok güzel maşAllah...:icon_tup:

Hheheh sagol kanka Dediğim gibi araba kendini hala Turbo sanıyor hahahha :D

Enes 3.vites sensromecım bozuk yavas atınca cırtıyor ancak hızlı atarsam gecıyor
bıraz hızlı atmıs olabılırım hehe :)

bu arada skn nın afr sını bı kontrol edecegız bakalım neymıs ne degılmıs ;)

ogunozcan
18-11-2010, 10:44
maşallah tum araclara.gokhanım hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesın kardesım.izo boş beleş konuşma clıoyu aldıgın dan sattıgına kadar genelde +kılo olarak yanındaydım.ama gercekten cook onemlı arbaya alısmak:D

aktıf bı type-r ımız oldu:Ddaha da ıı olucak ıns.

Cihan Çizmeci
18-11-2010, 10:50
Maşallah araçların hepsine :)

Çok güzel bir atmosferik günü olmuş birde 106 ve 306 olsaymış efsane bir roll günü olurmuş :)

RC - RS denemeleri çok zevkli olmuş olsa gerek :) RC'nin avantajı sökük olmasından kaynaklansa gerek :)Maşallah.

ROL eğer SKN'de bir sorun yoksa düşündüğümdende güzel yürüyor maşallah :)

Kadir abi sen RS'e naptın öyle :D Çok hızlı olduğunu birçok kişiden duyuyoruz zaten maşallah dahada ilerleyeceksin sanırım :) :)

3.28'le denenirken VTS ile Si , önde olan 3.28 olması garip geldi.Vts'te ne var?

SKN Ankara'da yeniden ayarlanınca ve sahibi alışınca daha hızlı koşacaktır ama şuanki duruma bakarsak ve Kadir abininde hızlanacağını düşünürsek RS le bence çoook güzel zamanlar geçirecek gibime geliyor ilerleyen zamanlarda SKN :D :D

Bu arada SKN hayırlı olsun yine aktif düzgün birşekilde karşımıza çıkacağını bilmek bile güzel :)

Mertcan bence bırakta 3'ün senkromenci cırtlasın :D 2'den 3 e güzel :D :D :D

Bu arada Si'ı boş geçemeyeceğim kısada olsa videosu gayet güzel gittiği belli ;)

Kadir abi emeğine sağlık

Bugün için teşekkür eden arkadaşlara ben teşekkür ederim :hahaha:
Roll sonrası çayyolu Bahçemiz'deki muhabbette güzeldi:icon_tup:

O Bahçemizin ben bahçesine mıçıyım abi :D Ablam Çayyolun'da oturuyor bende ordayım arkadaş aradı o zamanda Bahçeliye gidiyoruz sürekli.O Bahçemiz'e gel demiş bende makara yapıyor diyip yürüdüm Bahçeli'ye :D :D Dönüp Bahçemiz'e geldiğimde çocuğun kulakları çanak anten kıvamındaydı :D :D :hahaha:

205-01
18-11-2010, 11:12
Güzel denemeler olmuş, Masallahh araçlara ....

CLIORS
18-11-2010, 11:38

memo bayramlaşma dedi bana ibo bende konu açılmıştır diye düşündüm zaten 12de haberim oldu benimde birazını alınabilirim... :)

Gokhan simdi gordum kazasız belasız kullan insallah, cok aradın ama bu sefer olmus :D

GokhanErol
18-11-2010, 12:02
skn type r kosulmus bence:)

bi arabayi yeni alinca gercekten alisma devresi oluyor en iyisi bu arada hic video vermemek piyasaya..

masallah gokhan buyuk bi sorunu oldugunu sanmiyorum skn in oyle olsa sen almazdin baktirmissindir sagina soluna...bnm rs e de bole diolardi, biraz da pilolatjla ilgili, arabayi tanidiktan sonra hem ne hizda basicaini bilirsin hem de enkanin altindan gecerken 200 un ustunde gecmen gerektigini yoksa arabanin yurumuyomus gibi gorunecegini anlarsin;)
İzoo öpüyorum sağolasın kösülme var ama bende :) açık ve net SKN en az 7 boy hızlanacak köprü altı için haklısın 4 sonu köprüde oluyodum ama neyse Kadir abi de hızlanacak güle oynaya deneriz ozaman...

iyi yarıs olmus..type r ın eksikler tamamlansında birde oyle gorelim nasıl olacak bakalım

bildigime gore SKN iyi yuruyen bi type r dı..tam anlamıyla hazır olunca denemeler tekrarlanır sorun istanbuldamı ankaradamı gormus oluruz :D
eyv. Fatih SKN şuan için tatsız ama yakın zamanda bana m3 bulun diyeceğim inş. birde enkanın rakımı çözdükmü mis... :)

maşallah tum araclara.gokhanım hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesın kardesım.izo boş beleş konuşma clıoyu aldıgın dan sattıgına kadar genelde +kılo olarak yanındaydım.ama gercekten cook onemlı arbaya alısmak:D

aktıf bı type-r ımız oldu:Ddaha da ıı olucak ıns.
sağolasın Ogünüm Allah herkese kazasız belasız kullanmayı nasip etsin... bugün 6.gün zamanla olucak bazı şeyler...

Maşallah araçların hepsine :)

Çok güzel bir atmosferik günü olmuş birde 106 ve 306 olsaymış efsane bir roll günü olurmuş :)

RC - RS denemeleri çok zevkli olmuş olsa gerek :) RC'nin avantajı sökük olmasından kaynaklansa gerek :)Maşallah.

ROL eğer SKN'de bir sorun yoksa düşündüğümdende güzel yürüyor maşallah :)

Kadir abi sen RS'e naptın öyle :D Çok hızlı olduğunu birçok kişiden duyuyoruz zaten maşallah dahada ilerleyeceksin sanırım :) :)

3.28'le denenirken VTS ile Si , önde olan 3.28 olması garip geldi.Vts'te ne var?

SKN Ankara'da yeniden ayarlanınca ve sahibi alışınca daha hızlı koşacaktır ama şuanki duruma bakarsak ve Kadir abininde hızlanacağını düşünürsek RS le bence çoook güzel zamanlar geçirecek gibime geliyor ilerleyen zamanlarda SKN :D :D

Mertcan bence bırakta 3'ün senkromenci cırtlasın :D 2'den 3 e güzel :D :D :D

inş. zamanla çok daha iyi olucak SKN zaten Kadir abiyle ankaradaki 97 oct. stoğunu bitiririz :)
son olarak SKN nin düzgün kondisyon ve iyi pilotajla neler yaptığını buradaki herkes biliyor ozman 9200 dd dönüyodu bunuda göz ardı etmeyelim Allah'tan bi mani olmazsa zamanla dahada iyi olcağını söyleyebilirim saygılar Gökhan...:cool:

GokhanErol
18-11-2010, 12:06
Gokhan simdi gordum kazasız belasız kullan insallah, cok aradın ama bu sefer olmus :D

Allah razı olsun Alper abi geç oldu ama değdi ben mutluyum keyfini çıkarıyorum alabileceğim pek çok araç vardı ama ben SKN yi uzun zamandır istiyodum kısmet bugüneymiş görüşmek dileğiyle...:)

MuGeN_poWer
18-11-2010, 12:34
cok guzel olmus valla ankarayı ozledim ya:( bu arada type -r alan arkadasa allah kaza bela vermesin gulegule kullanmak nasip olsun hepsi cok guzel olmus lastiklerinize kuvvet

cheers
18-11-2010, 12:42
Maşallah güzel bır gun olmuş...

Tekrardan hayırlı olsun Gökhan.Bi türlü müsait olamıyorum herkesin tatıl yaptıgı zamanlarda hep çalışıyorum bi türlü gelemedim.

Herkese kazasız belasız cezasız.....

YUSUF
18-11-2010, 12:59

bunuda kontrol et.

abi gaz kelebeğine dediğin şekilde ayar yapılmaz

yapılsada sağlıklı olmaz gaza oturduğunda kelebek açma oranını pc'de görmen gerekir

yoksa sanayi işi olur

beyine ayar yapıcak olan mapper thortel pozisyonunu ayarlaması lazım

krc_63
18-11-2010, 13:54

evet erkut kime selam vereceğimizi öğrendik sayenizde sende forum sitelerine yazmayı bırak istersen hoş olmuyo bence bir sorun varsa tlf var sende ararsın konuşuruz yada buluşuruz tüm araşlara maşallah allah kaza bela vermesin

Görkem
18-11-2010, 13:56
dünkü denemeler hem çok zevkli hem çok seri bi şekilde arka arkaya hemde genelde birbiriyle denk araçlar olmasıyla inanılmaz keyifli oldu herkese kocaman maaşallah :icon_tup: ,,,

gökhancım bu arada tekrardan hayırlı olsun araba gerçeken çok şık ,,hep güzel günlerde kullanman dileğiyle ;)

sercanda 328i daha yeni aldı ilk denemeleri diyebiliriz onun aracı içinde,,,o lastik ve o jantlarla böle gitmesi bence başarılıydı ,zaten rengi duruşu yeter sanada tekrar hayırlı olsun kardeşim :heyoo: ..........................

Cihan Çizmeci
18-11-2010, 14:05
inş. zamanla çok daha iyi olucak SKN zaten Kadir abiyle ankaradaki 97 oct. stoğunu bitiririz :)
son olarak SKN nin düzgün kondisyon ve iyi pilotajla neler yaptığını buradaki herkes biliyor ozman 9200 dd dönüyodu bunuda göz ardı etmeyelim Allah'tan bi mani olmazsa zamanla dahada iyi olcağını söyleyebilirim saygılar Gökhan...:cool:

Ben çok sevindim size gelmesine açıkçası :) Aktif olup eski kondisyonuna dönmesi bizide çok sevindirecek :)

Allah gönlünüze göre versin inşallah :icon_tup:

YH199
18-11-2010, 14:17
abi gaz kelebeğine dediğin şekilde ayar yapılmaz

yapılsada sağlıklı olmaz gaza oturduğunda kelebek açma oranını pc'de görmen gerekir

yoksa sanayi işi olur

beyine ayar yapıcak olan mapper thortel pozisyonunu ayarlaması lazım

yusufum doğrusun ama arkadan vida girintisini ayarlamadan istediği kadar mapper oynasın.orası ille ayarlanmalı.

çok ufak bir detay ama gözden kaçabiliyor.

bu arada avatarın hasoymuş :)

helalolsun.

bladerk
18-11-2010, 16:04
evet erkut kime selam vereceğimizi öğrendik sayenizde sende forum sitelerine yazmayı bırak istersen hoş olmuyo bence bir sorun varsa tlf var sende ararsın konuşuruz yada buluşuruz tüm araşlara maşallah allah kaza bela vermesin

bişeyler öğretebildiysek ne mutlu boşver abi artık ayarıp sorulacak bişey yok gelmezsen gelmezsin artık beni alakadar etmiyo ben verdiğin söze bozulurum sadece

krc_63
18-11-2010, 16:13
bişeyler öğretebildiysek ne mutlu boşver abi artık ayarıp sorulacak bişey yok gelmezsen gelmezsin artık beni alakadar etmiyo ben verdiğin söze bozulurum sadece

erkut benkimseye söz vermedim kardeşim kankamında attığı msj cevap yazdım ben kazandayım gelemiycem diye söz verdin diye uydurmayın yakışmıyo size oldu bitti artık daha fazla uzamasın bu konu ne sizinle ilgili ben yorum yapıyım nede siz benimle ilgili yapın lütfen kapansın artık teşekkürler

bladerk
18-11-2010, 16:22
erkut benkimseye söz vermedim kardeşim kankamında attığı msj cevap yazdım ben kazandayım gelemiycem diye söz verdin diye uydurmayın yakışmıyo size oldu bitti artık daha fazla uzamasın bu konu ne sizinle ilgili ben yorum yapıyım nede siz benimle ilgili yapın lütfen kapansın artık teşekkürler

tamam abi biz 3 kişi yanlış duyduk dediğin gibi olsun yazmam zaten sorun yok
kapattım

RsErdi
18-11-2010, 16:36
ANKARA dışında oldugum için gelemedim bende .
öncelikke skn typer hayırlı ugurlu olsun bi typer olmasına sevindim :)
diğer deniyen tüm araclarada maşallah çok güzel denemeler olmuş
bidahakinde görüşmek üzere inş

CasabLanca
18-11-2010, 16:38
maşallah herkes güzel koşmuş :D
bugün var mı 3-5 cukka cukka bişeler :D

chiefkadir
18-11-2010, 19:33

Kadir abi emeğine sağlık

O Bahçemizin ben bahçesine mıçıyım abi :D Ablam Çayyolun'da oturuyor bende ordayım arkadaş aradı o zamanda Bahçeliye gidiyoruz sürekli.O Bahçemiz'e gel demiş bende makara yapıyor diyip yürüdüm Bahçeli'ye :D :D Dönüp Bahçemiz'e geldiğimde çocuğun kulakları çanak anten kıvamındaydı :D :D :hahaha:Evet Cihancım Skn çok daha iyi olacak, benim bir iki ilave var (itb hariç) onları yaptığımda skn nin fit durumu ile yürümek isterim :)

tamam abi biz 3 kişi yanlış duyduk dediğin gibi olsun yazmam zaten sorun yok
kapattım

Yarın Reşo ve Şero kankam biaraya geliyolar bayramlaşıyolar en kısa zamanda ise deniyorlar Nokta:hahaha:

RsErdi
19-11-2010, 00:28
Yarın Reşo ve Şero kankam biaraya geliyolar bayramlaşıyolar en kısa zamanda ise deniyorlar Nokta:hahaha:[/QUOTE]

süper :)

R_Kaptan
19-11-2010, 09:52
araclara masallah,ii denemeler olmus.

KaanKY
19-11-2010, 11:45
hepisne maşllah özledik bee araba sesı duymayı arada nöbetlerde race sesı duyoruruz manısa yoluna okdar oda karanlıkda göruntu yok :)

KingoAtmo
19-11-2010, 12:27
Gelen herkese teşekkürler, Libya'da özlemiştim rollingi, motor seslerini, keyifli oldu:D
Benim saxoyla denediğim arabaların hepsi iyi gidiyordu maşallah, neticede hepsine geçildik, birtek si ile yanyana gider gibi oldum :D
Reşat haklısın , yalçının getirdiği çekirdek pek makbule geçti :D

ogunozcan
19-11-2010, 12:58
hepisne maşllah özledik bee araba sesı duymayı arada nöbetlerde race sesı duyoruruz manısa yoluna okdar oda karanlıkda göruntu yok :)

yavruuuuuu

Ertan-R
19-11-2010, 13:02
Hepsine ayrı ayrı maşallah..

shumi
19-11-2010, 13:08
tüm araçlara maşallah güzel denemeler olmuş 3.28 roll vtec harici araçlar genelde yakın gitmişler...birbirine denk araçların denemeleri çok keyifli oluyor cidden :)

GokhanErol
19-11-2010, 23:20
cok guzel olmus valla ankarayı ozledim ya:( bu arada type -r alan arkadasa allah kaza bela vermesin gulegule kullanmak nasip olsun hepsi cok guzel olmus lastiklerinize kuvvet
eyv. sağolasın Allah daha iyilerini nasip etsin...

Maşallah güzel bır gun olmuş...

Tekrardan hayırlı olsun Gökhan.Bi türlü müsait olamıyorum herkesin tatıl yaptıgı zamanlarda hep çalışıyorum bi türlü gelemedim.

Herkese kazasız belasız cezasız.....
Can sağolasın hacı iyi dileklerin için varex lazım hayran kaldım birkez daha maşAllah... :ramo

dünkü denemeler hem çok zevkli hem çok seri bi şekilde arka arkaya hemde genelde birbiriyle denk araçlar olmasıyla inanılmaz keyifli oldu herkese kocaman maaşallah :icon_tup: ,,,

gökhancım bu arada tekrardan hayırlı olsun araba gerçeken çok şık ,,hep güzel günlerde kullanman dileğiyle ;)

sercanda 328i daha yeni aldı ilk denemeleri diyebiliriz onun aracı içinde,,,o lastik ve o jantlarla böle gitmesi bence başarılıydı ,zaten rengi duruşu yeter sanada tekrar hayırlı olsun kardeşim :heyoo: ..........................
Görkem ogün fazla sohbet edemedik kusura bakma sağolasın Allah razı olsun...

Ben çok sevindim size gelmesine açıkçası :) Aktif olup eski kondisyonuna dönmesi bizide çok sevindirecek :)

Allah gönlünüze göre versin inşallah :icon_tup:
Amin cümlemize tekrar sağolasın...

ANKARA dışında oldugum için gelemedim bende .
öncelikke skn typer hayırlı ugurlu olsun bi typer olmasına sevindim :)
diğer deniyen tüm araclarada maşallah çok güzel denemeler olmuş
bidahakinde görüşmek üzere inş
teşekkürler sağolasın...

Evet Cihancım Skn çok daha iyi olacak, benim bir iki ilave var (itb hariç) onları yaptığımda skn nin fit durumu ile yürümek isterim :)

Yarın Reşo ve Şero kankam biaraya geliyolar bayramlaşıyolar en kısa zamanda ise deniyorlar Nokta:hahaha:

hayırlısı Kadir abi bakalım eksikleri bi gidereyim ist. programı var ondan sonra ilgilecem haberleşiriz baya cebelleşecez gibi... :)

maşAllahını esirgemeyen arkadaşlar Allah razı olsun...