PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Labrador Yavrusu Arıyorum

Tugral
21-11-2010, 22:35
Arkadaslar forumda cok sayıda köpek sahibi ve ilgili arkadaslar mevcut olduğundan burayada yazmakta bir sakınca görmedim. Labrador yavrusu arıyorum. Şehirler arası getirtilebilinirmi bilmiyorum ama öyle cok param yok ve acıkcası hayat arkadasım olarak görüceğim için para ödemek sacmada geliyor. Çevresinde sahiplendirilmeyi bekleyen labrador yavrusu varsa haber verirse sevinirim. Şampanya reng tercihimdir. Ama siyah olursa onada kabulum

Bulut Y.
21-11-2010, 22:36
abi yerse pitbull var :D

Tugral
21-11-2010, 22:37
Valla beslerken korkmayacağım birşey arıyorum :D

kado
21-11-2010, 22:38
Barınaklara bakın derim :)

Tugral
22-11-2010, 08:33
barınaklarda yavru labrador yok ne yazıkki

Parsia
22-11-2010, 09:36
sahibinden.com'a bir bakın derim. çok sayıda bakıcı aile arayan var. aralarından belki size uygun bir köpek bulabilirsiniz.

StyleALP
22-11-2010, 10:50
http://www.facebook.com/#!/haysev

Gördüğüm en iyi hayvan portallarından biri. Sahiplendirme, kayıp vakaları, bilgiler vs. Birçok labrador da görüyorum...

Utku
22-11-2010, 12:14
Sen hayat arkadaşı olarak görüyorsunda herşeyin bir bedeli vardır.Türk insanı vererek almadığı şeyin kıymetini bilmiyor ben bunu yavru alış verişi yaparken çok gördüm.Bu konuda biraz zorlanabilirsin çünkü hayvan sahipleri o parayı aldığında parasından değil bedel ile verdikleri için duygusal olarak iyi bakılacağına birazdaha inanırlar.Ben elimde kalanı götürüp Yedikula hayvan barınağına vermiştim mesela parasında değillerdir derken bunu kastettim.İnşallah sen ömür boyu bakacağın bir yavru edinirsin

Tugral
22-11-2010, 12:29
http://www.facebook.com/#!/haysev

Gördüğüm en iyi hayvan portallarından biri. Sahiplendirme, kayıp vakaları, bilgiler vs. Birçok labrador da görüyorum...

Üye oldum mesaj bıraktım bakalım bekliycem

Sen hayat arkadaşı olarak görüyorsunda herşeyin bir bedeli vardır.Türk insanı vererek almadığı şeyin kıymetini bilmiyor ben bunu yavru alış verişi yaparken çok gördüm.Bu konuda biraz zorlanabilirsin çünkü hayvan sahipleri o parayı aldığında parasından değil bedel ile verdikleri için duygusal olarak iyi bakılacağına birazdaha inanırlar.Ben elimde kalanı götürüp Yedikula hayvan barınağına vermiştim mesela parasında değillerdir derken bunu kastettim.İnşallah sen ömür boyu bakacağın bir yavru edinirsin

Dediklerin doğrudur ama ben kendimden olarak görüceğim bir varlığa para vermeyi, yada kaç para bu diye sormayı kendime yakıştıramıyorum acıkcası. Bu konuda biraz sıkıntılı bir adamım :) Ama tabiki ücretlide olursa makul bir ücret karsılığıda alabilirim. Ama internette 1200 dolar isteyen var labradora.