PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fotoğraf Makinesi Alım Sorunsalı

dangerahmet
23-11-2010, 00:23
Yarın Acilen 800 ila maximum 1000 TL Civarında Sıfır Bir Makine Alacağım Ödeme Peşin Olacak SLR Yada Kompakt Çekimleri ve Pixelleri Kaliteli Olan Herhangi Bir Marka Olabilir Önerilerinizi Bekliyorum Benim Şu Ana Kadar Bulduklarım 'Canon Sx20is(20xzoom KompaktMakine) ve Canon EOS 1000D EFS SLR
Forumda Fotoğrafla İlgilenen Birçok Üye Olduğu İçin ve Acele Olduğu Dolayısıyla Konu Açıp Sormak İstedim Şimdiden Teşekkür Ederim..

ef186
23-11-2010, 00:39
tehlikeliahmet forumda bold konu acmak yada komple bold yazmak kurallardada bulundugu gibi yasaktir .

ayrica butcen yetiyorsa dslr al kesinlikle hem daha sonrasinda lenslerle isi genisletip bir hobi edinmis olursun ...

dangerahmet
23-11-2010, 00:42
tehlikeliahmet forumda bold konu acmak yada komple bold yazmak kurallardada bulundugu gibi yasaktir .

ayrica butcen yetiyorsa dslr al kesinlikle hem daha sonrasinda lenslerle isi genisletip bir hobi edinmis olursun ...

:D teşekkürler bilmiyordum boldun yasak olduğunu öneri içinde ayrıca teşekkürler

ef186
23-11-2010, 00:44
:D teşekkürler bilmiyordum boldun yasak olduğunu öneri içinde ayrıca teşekkürler

rica ederim iyi forumlar . :D