PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gc8 sorgusu ???

ahm_52
23-11-2010, 11:26
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-subaru-impreza-2000-model-sti-sanzumanli-33303850/detay

arkadaslar arac ıle ılgısı bılgısı olan varmıdır?

kım yapmış - ne zman yapılmış - yürüdüğüne dair bi vıdeosu flan varmıdır ???

senna
23-11-2010, 11:38
http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=63948

pm atıp sor istersen

TaGo
23-11-2010, 11:55
Üzerine güzel ve maddi açıdan yüksek işlemler yapılmış, ancak yinede pahalı.

dark ghost
24-11-2010, 02:02
Üstündeki malzemelere göre oldukça düşük bir rakam.

20bine bir gc8 alıp bunlar yapılmaya kalkılırsa,aracın fiyatını geçer.Malzemeler ve fiyatlar ortada :)

bence alınabilir bir araç diğer gc'lere göre.

cem11
24-11-2010, 15:59
Bu tarz olan bebekler e istenilen fiyatlar bence gayet normal. üzerine yapılan işlemler bir yana gecen zaman ını da göz önüne alırsak fiyatı gercekten gayet normal.
Aracın tekerlek performansı merak ettim fakat?

fatiii
24-11-2010, 16:04
Bu tarz olan bebekler e istenilen fiyatlar bence gayet normal. üzerine yapılan işlemler bir yana gecen zaman ını da göz önüne alırsak fiyatı gercekten gayet normal.
Aracın tekerlek performansı merak ettim fakat?

ankara pistinde 0-400 13.8 sn.

simdi bakıp bulamadım ama videolar bolumunde ankarada yapılan zo6 vs subaru artı tork garajın WRX vs supra denemeleri falan vardı

tork garajın WRX le kafa kafaya yuruyodum yani lafın gelisi falan degil direk kafa kafaya.o videoyu bulursam buraya koyarım bi fikir edinirsiniz.

birde dip not yazıyım: orjinal halde 2000 model bu temizlikte bir subaruyu tahminimce 25 den assaya bulma şansınız yok onun ustune malzemeleri ekleyin ve sonra fiyat nedir ne degildir karar verin..tabi aramızda STI şanzumanı + orjinal baskı balata volanı 2-3 lira sanan arkadaslarda var onalra gore fiyat normal yada pahalı olabilir ona bişey diyemicem

cem11
24-11-2010, 16:07
Bence iyi olur fati. en azından aracın performansını gercek anlamda hem biz görmüş oluurz hemde alacak olan arkadas bilir. ona göre gazlar =))

fatiii
24-11-2010, 16:19
http://www.streetfire.net/video/fiat-bravo-impreza-gc8-impreza-wrx-toyota-supra-rolling_2063189.htm

WRX hangisiyse onun gibi gidiyo iste :D

khan
24-11-2010, 16:30
Araci sifirdan beri biliyorum ve sifirdan beri bakimlarini yapiyoruz.
bir iki parca boyasi var, agir bir kazasi yok, sasileri kasasi cok duzgun. uzerinde 5 yil yaklasik 80k km once yaptigimiz forged motor var, motor kondisyonu gayet iyi. 5 yil veya 80k km sizi aldatmasin bence daha motoru baya gider, subaruyu bilmeyen adamlarin yaptigi sifir motordan cok daha iyidir yani. sti sanziman, defi saatler, hydra beyin, egzoz,dp vs var uzerinde bence yani kacmayacak bir araba bu fiyata. Hatta ve hatta bence bu araba diger ucuz hatcbacklarin 20-21 lere satildigi piyasada minimum 45 eder ama bu fiyata bile pahali deniyor. 20-21 liralik yuruyen heryere oynanmis hasat arabalar ile bu arabalari karistirmayin.

fatiii
24-11-2010, 16:32
Araci sifirdan beri biliyorum ve sifirdan beri bakimlarini yapiyoruz.
bir iki parca boyasi var, agir bir kazasi yok, sasileri kasasi cok duzgun. uzerinde 5 yil yaklasik 80k km once yaptigimiz forged motor var, motor kondisyonu gayet iyi. 5 yil veya 80k km sizi aldatmasin bence daha motoru baya gider, subaruyu bilmeyen adamlarin yaptigi sifir motordan cok daha iyidir yani. sti sanziman, defi saatler, hydra beyin, egzoz,dp vs var uzerinde bence yani kacmayacak bir araba bu fiyata. Hatta ve hatta bence bu araba diger ucuz hatcbacklarin 20-21 lere satildigi piyasada minimum 45 eder ama bu fiyata bile pahali deniyor. 20-21 liralik yuruyen heryere oynanmis hasat arabalar ile bu arabalari karistirmayin.

saygılar abi.....

baseone
24-11-2010, 16:39
araç ve fiyat güzel.