PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Saç ekimi hakında yardım

Ahmet.S
25-11-2010, 21:37
Saç ekimini araştırıyorum acaba çevrenizde ektiren varmı uzun seneler araştırdım zamanında evlenince vazgeçtim şimdi tekrardan araştırıyorum.

Transmed 3 sene önce gittiğimde FUE yöntemine 12000 euro demişti vazgeçmiştim şimdi bir çok yerin çok daha uygun fiyatlara FUE yöntemiyle saç ektiğini söylüyolar bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

EMİNE SAYKI iyi bi doktor dediler önerdiler bilen varmı acaba bitane video sunu buldum youtube ta.

http://www.youtube.com/watch?v=TMssdFBobB8

ReFiK
25-11-2010, 22:31
güncelll :D

Frid
25-11-2010, 22:52
ahah bu sitede bunuda gördümya gam yemem :D

benimde ihtiyacım olacak gibi ama çok para vermeye degecekmı görüntüye alışmak felan düşündürücü yani

maxpower
25-11-2010, 23:04
arkadaşım dün ektirdi :)

kökünü 2tlden ekiyorlar :D 1600tane ekildi 3200tl. medicanada yaptırdı, yapan dr anlatılana göre baya iyiymiş.

biraz daha zaman geçtikten sonra daha güzel yorum yapabilirim

Sh4rk
25-11-2010, 23:12
benım bır arkadas vardı 4200tane yakın kok ektırmıstı yanı adamın alnı baya acıktı 6.aydan sonra baya baya oturdu saclar yerıne suan 9 ay gıbı bır sure oldu memnunda yaklasık 5500tl mal olmustu

Ahmet.S
26-11-2010, 00:06
ahah bu sitede bunuda gördümya gam yemem :D

benimde ihtiyacım olacak gibi ama çok para vermeye degecekmı görüntüye alışmak felan düşündürücü yani

16 yaşımdan beri saçlarım dökülüyo daha tamamen açılmadı ama erken ektirmemek lazım her gittiğim doktor hemen ekelim dedi yani doktorlara kalsa şu an kafamın arkasında bi dikiş izi olcaktı.

arkadaşım dün ektirdi :)

kökünü 2tlden ekiyorlar :D 1600tane ekildi 3200tl. medicanada yaptırdı, yapan dr anlatılana göre baya iyiymiş.

biraz daha zaman geçtikten sonra daha güzel yorum yapabilirim
güzel olur diye tahmin ediyorum bende ektiren kimseyi göremediğim için güvenemiyorum ama tr de baya ilerlemiş anladığım kadarıyla transmed ve micromed iyidir dediler.

benım bır arkadas vardı 4200tane yakın kok ektırmıstı yanı adamın alnı baya acıktı 6.aydan sonra baya baya oturdu saclar yerıne suan 9 ay gıbı bır sure oldu memnunda yaklasık 5500tl mal olmustu
arkadaşından öğrenebilirsen nerde hangi doktor olduğu filan iyi olur

ramo si
26-11-2010, 00:07
güncel bende ektircem bilgisi olan sölesinn bıktım kellikten:D

Ahmet.S
26-11-2010, 00:09
güncel bende ektircem bilgisi olan sölesinn bıktım kellikten:D
ya benim kafama yattı bu ara caymıştım ama doğal saç çizgim 1 sene içinde filan kaybolur gibime geliyo öndeki o çizgi kaybolunca iş biraz eken doktorun kafana çektiği çizgiye kalıyo :)

Sh4rk
26-11-2010, 00:13
antalyada haırshow dıye bır klınık var orda yaptırdı dıye hatırlıorum
detaylıca ogrenırım

fatihtemizer
26-11-2010, 01:08
arkadaşlar yanlış mı biliyorum yanlışsam uyarın ben sac ektirmenin belli bir yaştan sonra etkili olduğunu duymuştum..özelliklede yaptıran arkadaşlarımdan..dediğim gibi o yaştan önce ektirirseniz herhangi bir etkisi olmuyormuş..yalnız yaşı hatırlayamadım..bilen varsa yazabilir..:D

Ahmet.S
26-11-2010, 18:44
kafası komple açılmışsa yaşın pek te önemi yok ama erken yaşta ektirenler gene ektirmek zorunda kalıyo ve biçoğu fut yöntemiyle ektirdiği için kafasının arkasında dikiş izi oluyo

SONE-R
26-11-2010, 19:22
16 yaşında saç dökülmesi başlar mı ya :( yeni nesilin saçları daha kötü durumda sanırım.. gıdalar hormonlu, hava daha kirli vs vs... kellik türkiyede çok fazla görülüyor.. protez saç kullanımı da çoğaldı ama benim gözümden kaçmıyor şıp diye anlıyorum hemen :D :D

zübeyir
26-11-2010, 19:39
nerde nasl ne sekılde kaça yapıyolar bılmıyorum ama.bu işin sırra her bır koku tek bır yere ekınce basarılı sonuc alınıyormuş.yanı mesela kolay olsun cabuk bıtsı ndıye 2-3 koku tek bır yere ekıyolarmış ozaman çim adam gıbı oluyormuş ayrıca en on kısma te kbır serıt gıbı ekınce cok basıt duruyor.dogal olan gıbı olmuyor onada dkkat etmek lazım :D. hayrı kelım ordan bılıyorum :D :D :D

snan1910
26-11-2010, 19:49
benimde yaş 20 , 3 yıldır dökülüyor.. artık iyice açılmaya başladı. hilal şekline döndük :D
bizim mahallede kırtasiyeci bi abimiz ektirdide çok zahmetliymiş . kafayı şişirip fln yaptıklarını anlattı. kan felan istemişler bide sanırım baya zahmetliymiş... görüntü olarakda ilk yaptırdığında sakal gibiydi şimdi biraz daha normale döndü..

leader_T
26-11-2010, 21:01
şöyle bir durum daha var. eğer erken ektirirseniz asçlarınız dökülmeye devam edecek ancak ekilenler kalacak o zamanda tekrardan ektirmeniz gerekecek. bence profesyoneol bir doktora gidin o sizi yönlendirsin.

ondertopcu
26-11-2010, 22:10
Dün bir arkadaşım ektirdi 3600 kök galiba o civarda birşey 2500 tl vermiş 6 aydır pazarlık yaptı doktorla :D