PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 307 CC Sorgusu, Nasil bir aractir?

TarikS
26-11-2010, 12:40
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-peugeot-307-gorulmeye-deger-34891457/detay/?source=directSearch#

Kuzenim ilandaki aracla ilgileniyormus fiyatina gore cabrio ve tatminkar sayilabilecek performansli bir arac olarak.. Bu modellerde kronik sorunlar nedir, bas agritir mi? Ufak tefek elektronik sorunlar cikabilir belki onlar sorun olmaz da agir birseyi var mi?

2. eli yoktur buyuk ihtimalle alsak elimizde kalacak ama 3 yil falan binerim ucuza da satarsam satilir diye dusunuyor kuzen :)

Fikirlerinize/bilgilerinize ihtiyacimiz var, spesifik olarak bu aracla ilgili bilgisi olan varsa da cok makbule gecer :icon_tup:

onursumer
26-11-2010, 12:49
çevremde 307cc ve 206cc kullanan yakın arkadaşlarım oldu

çok keyifli araçlar fakat gorduğum tek sıkıntı tavan eğer düzgün bakım vs yapılmamışsa

ses yapma ve su alma sorunları ortaya çıkıyor

fitiller vs değiştiğinde su alma sorunu ortadan kalkıyor ama yanılmıyorsam serviste 1000-2000tl gibi bir rakam istiyorlardı

iyice kontrol ettirip almakta fayda var zaten temiz kullanılmışsa oyle sıkıntı çıkaran bir araç değil mekanik olarak

ekmekarası
26-11-2010, 14:05
yanlış bilmiyorsam 206rc motoru var. mekanik olarak sıkıntısız araçlardır ama tavan konusunda sorunlar yaşanıomuş dikkat edilmesi gereken yeri tavanı.

derece43
26-11-2010, 14:39
İlandaki RC motorlu olan modeli Gidişi tatmin eder hız manyağı değilse.. Dedikleri gibi tavan problemi çok büyük masrafmış.. Bende baya bi araştırmıştım bu CC leri sırf yaz kış demeden binici olduğum için sıkıntı yaşayacağımı düşündüm.. Geri kalan ise pugun kronik sorunları ses olayı başkada keyifli kız tavlama arabası işte..;)
Birde ilandakinin fiyatı düşük emsallerine göre iyi baktırın...

Sh4rk
26-11-2010, 19:34
tavanı ses yapma ve su alma sorunları ortaya çıkıyor dıye bılıyorum

snan1910
26-11-2010, 19:41
206 cc araştırmıştım bende kaza felan yapınca tavanda kasıntı olabiliyormuş oda kapanıp açılmada sorun çıkarabiliyormuş.. hasarsız almak lazım.tavanın yaptığı sesten herkes şikayetçi. ama 206 dan çok 207cc 307cc gerçekten binilesi araçlar.zevkli olacağı kesin :)

devil_berk22
26-11-2010, 19:53
ses ve su sorunu dışında herhangi bir sıkıntısını duymadım 2.0 180 lik motorları gayet güzel alınabilir bence

onurars
26-11-2010, 21:18
gayet güzel gidişi var fakat aşırı yakıyor araba onun dışında 2 arkadaşımda var 2side su alma problemiyle karşılaşmadı fakat yüksek hızda tıkırtı yapıyor tavan sinir bozucu oluyor biraz.arabanın hiçbir sıkıntısı olmadı sadece birtanesinin konsolundaki deri kabarmıştı çirkin duruyordu.

TarikS
26-11-2010, 23:37
Cok tesekkurler arkadaslar.

Yani bize surpriz olacak buyuk bir sey olmayacak gibi, dediklerinizi almadan once kontrol etme sansimiz olur illa ki. Iyice baktiririz :)

B.Koçer
26-11-2010, 23:59
com2000 arızası varmı ona baktırın abi birde
sürücü tarafında aracın ön tarafında bsi ye giden bir delik var araçta set var ise ordan su alıp bsi e kaçabiliyor onlarıda kontrol ettirin hayırlısı olsun :)

BRETE
27-11-2010, 00:41
param ve garajım olsa hiç düşünmem en az 4 manitası var :D şaka bi yana hep aklımda ama garaj ister bu araba su alırsa hiçbir anlamı kalmaz bunun 206 cc de apış arasına su damlayan arkadaşlarım oldu sen en iyisi almadan iyice bi yıkat arabayı öle al

mert_nezir
26-12-2010, 22:42
yaklasık 1 senedir kullandıgım bir arac tavan sesi harici şükürler olsun bi sıkıntım olmadı..ki izmirdeki peugeot servisleri tavanla ilgili bilgililer eos astra twintop gibi asırı teknolojik sekilli bir acılısı yok o yüzden derdide onlara göre az oluyor..
ayrıca CC lerin sasırtıcı sekilde bi yol tutusu var..gonul rahatlıgı ile alsın eger arac temiz ise tavan ses yapıyosa kalın bi alyan anahtarla sıkılıyor serviste git baktık 4 5 kere ac kapat almadan önce sıkıntı yoksa yoktur hayırlısı olsun..Cok keyifli yalıtımı süper bi arac bende alırken tereddüt ettim ama iyiki almıssım..