PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jetta+Bluetoothlu teyp hk.

DOHC
29-11-2010, 18:10
Merhaba,

2010 Jetta TDI trendline (basic model yani) teybinde bluetooth özelliği var.
Bu ne işe yarıyor?
* Cep telefonundan şarkı dinlememe mi yarar?
* Cep telefonu çaldığı zaman konuşmamı mı sağlar?

Fakat sıkıntım şu, teypte fonksiyonu aktif edip, cep telefonu ile bluetooth bağlantı noktası aradığımda hiçbirşey bulmuyor.
Bu özelliğin kullanımını bilen var mı?

DOHC
30-11-2010, 10:51
Bu özellik bir tek benim Jetta teypte mi var yaw?

mikahakinen
30-11-2010, 11:28
teybinizin modeli nedir? RCD510 mu?

DOHC
30-11-2010, 12:47
RCD310 sanırım....

dirk
01-12-2010, 00:59
Araç Basic Donanımsa Teyb Rcd 310 'sa % 90 yoktur... Cep telefonundan şarkı dinleyemezsiniz.. Sadece Arama Yapabiliyorsunuz.. Bide Sizi ararlarsa Telefonlar görüşebiliyorsunuz... Sizin Teyb te Bluetooth seçeneği war mı ? warsa nasıl cihaz eşlemek için arama yapabiliyormusunuz ?

DOHC
01-12-2010, 07:49
Araç Basic Donanımsa Teyb Rcd 310 'sa % 90 yoktur... Cep telefonundan şarkı dinleyemezsiniz.. Sadece Arama Yapabiliyorsunuz.. Bide Sizi ararlarsa Telefonlar görüşebiliyorsunuz... Sizin Teyb te Bluetooth seçeneği war mı ? warsa nasıl cihaz eşlemek için arama yapabiliyormusunuz ?

"Fakat sıkıntım şu, teypte fonksiyonu aktif edip, cep telefonu ile bluetooth bağlantı noktası aradığımda hiçbirşey bulmuyor.
Bu özelliğin kullanımını bilen var mı?"

yazmıştım. Yani teypte bluetooth on-off diye bir ayar var, on yapınca cep telefonu ile de bluetooth bağlantı noktası arayınca hiçbirşey bulmuyor.... Yani teyp ile telefonu eşleştiremiyorum. Şarkı dinlemek sorun değil ama cep telefonu ile konuşmak için isterim bu özelliği....

clskn
01-12-2010, 10:44
vw araçlarda bluetooth hazırlığı mevcuttur. sonradan alıp taktıracağınız bluetooth kiti ile direksiyon kumandası ve teyp üzerinden gelen çağrı cevaplanabilir ya da arama yapılabilir.