PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ty Saxo Ve Saxo

Can's
29-11-2010, 18:36
ty saxo

wösner piston
kısa
chip
pt52
egsoz
13/59
hafif volan
portpolish

ve saxo

m52 piston
chip
pt53
egsoz
kısa
14/60
hafif volan
portpolish
bronz baskı sizce nolur beyler tahminen =) akşam denemesi olucak önceden yorumları alalım =)

Ahmet_28
29-11-2010, 18:39
kafa burun gidersiniz ceco gelir ikinizede saplar gider alican :D

APO
29-11-2010, 18:59
kazasız belasız olsun ....;)kazanan Alican olsun :D

Göki,ZD
29-11-2010, 18:59
TY Saxo..:)

Allah kaza bela vermesin.. Dikkat edin..

Can's
29-11-2010, 19:00
hıc bellı olmaz bence ama gönlüm TY den yana :P

Okan D.
29-11-2010, 19:01
ty gıder gıbı gelıo bana ama bu ısler hıc bellı olmaz yanı

Ufuk
29-11-2010, 19:01
13/59 ile 14/60 arasındaki fark nedir tam olarak(bilmediğimden sordum)..Bence TY

Alicanrs
29-11-2010, 19:51
bencede TY saxo :D

Nires
29-11-2010, 20:14
bence ty geçilir :)

KMR2-GT
29-11-2010, 20:15
ty gecer gıbı.azcıkta surene baglı

Alicanrs
29-11-2010, 20:19
bence ty geçilir :)

video olsun azize gelsin yazıcam :)seninkide bi görüş araba alda deneyelim kanka gerdek gerdek olmuo hep

Nires
29-11-2010, 20:24
video olsun azize gelsin yazıcam :)seninkide bi görüş araba alda deneyelim kanka gerdek gerdek olmuo hep

alican gene inanmış :) hıyar videonu çekmeye geliyoruz zaten :)

Alicanrs
29-11-2010, 20:24
alican gene inanmış :) hıyar videonu çekmeye geliyoruz zaten :)

ahahaha :D biliyorum cam aziz car yiğit :d

Nires
29-11-2010, 20:25
ahahaha :D biliyorum cam aziz car yiğit :d

kanka gönlüm senden yana biliyorsun inş istediğin gibi olur...

Ahmet_28
29-11-2010, 20:26
evet 2010 un son günleri. kim geçerse yılın saxocusu seçilecek :D:D:D

Alicanrs
29-11-2010, 20:26
kanka gönlüm senden yana biliyorsun inş istediğin gibi olur...

kısmet kısmet hadi serhat ustaya çıkıorm knş

Alicanrs
29-11-2010, 20:27
evet 2010 un son günleri. kim geçerse yılın saxocusu seçilecek :D:D:D

saat kaç oldu abi alo deyin ona göre geliceklermi:)yalan olmasın sora dediğim gibi yol kenarı beklerim =) çıktım ben şimdi

Ahmet_28
29-11-2010, 20:33
saat kaç oldu abi alo deyin ona göre geliceklermi:)yalan olmasın sora dediğim gibi yol kenarı beklerim =) çıktım ben şimdi

heyecan yapma alican yarım saat var daha :D saplayacaklar haberi yok :D

Alicanrs
29-11-2010, 21:48
ahaha deneme için teşekkürler 3 kez denedik ilkinde ztn herkes gördü baya bi erken bastı ve saxo geçti 2. denemede önündeydim 3. denemede yanyanaydık videolar gelir :)

darkred
29-11-2010, 21:56
Maşallah araçlara diyeyim şimdiden videoları görelim ona yorum yapalım buraya yazcak birşey kalmamış artık :D

Selcuk_RoL
29-11-2010, 22:00
hangi ara saat kaçta denediniz ya??

Ahmet_28
29-11-2010, 22:00
hangi ara saat kaçta denediniz ya??

ooo selçuk uyan aga saxocular cirit atıyor :D

Selcuk_RoL
29-11-2010, 22:02
ooo selçuk uyan aga saxocular cirit atıyor :D

abi sanırım VE plakalı saxo gri renk 4 cant teneke olan dimi?? EK ile denemiştik onu mami abideyken:icon_tup:

janer106
29-11-2010, 22:04
abi sanırım VE plakalı saxo gri renk 4 cant teneke olan dimi?? EK ile denemiştik onu mami abideyken:icon_tup:

c.tesi aksam ambarlara gelen arac kanka

ceco
29-11-2010, 22:05
ıkı aracıda sahjıplerınıde tebrıuk ederım.

kafa burun gidilen bı yarıstı. alican sınavım war dıyıp gıtmeseydı geceye nokta konurdu...

Alicanrs
29-11-2010, 22:06

kafa burun gidilen bı yarıstı. alican sınavım war dıyıp gıtmeseydı geceye nokta konurdu...

ceco sınaw var ama aahaha gerçekten kanka acilen deneyelim die geldim sınawa çalışcam daha :) yinede çok saolun güzel denemeydi 2 tanesi sağlıklı oldu ztn :D

Can's

ceco bız tolgayla a6 yla ızledık gayet sonuc nettı ıkı aracada massallah kazasız belasız

janer106
İki aracada tebrikler trafik sakin olsaydı biraz daha iyi olcaktı

sinan-s
29-11-2010, 22:07
TY saxo alır..

ceco
29-11-2010, 22:07
alican kardeşim sınavım war dedın otabanda kaydın gittin. şimdi net başında makara yapıosun ben anlamadım kardeşim?

VE saxo sıkıntımı yaptı sende? dönelım gerıye takrar deneyelım dedım sınav flan cart curt dedın şimdi burda cirit atıyosun anlamadım ben bu işi :)

Selcuk_RoL
29-11-2010, 22:08
c.tesi aksam ambarlara gelen arac kanka

tamam kardeşim hatırladım aracı:icon_tup:

janer106
ceco bız tolgayla a6 yla ızledık gayet sonuc nettı ıkı aracada massallah kazasız belasız

sonuc cok net demişsinde nasıl netti acaba ?

Göki,ZD
ooo bitmez bu gece :D

Alicanrs
29-11-2010, 22:09
alican kardeşim sınavım war dedın otabanda kaydın gittin. şimdi net başında makara yapıosun ben anlamadım kardeşim?

VE saxo sıkıntımı yaptı sende? dönelım gerıye takrar deneyelım dedım sınav flan cart curt dedın şimdi burda cirit atıyosun anlamadım ben bu işi :)

bi dk kanka neyi yanlış anladın gidiş yolunda çok ötedeydiniz basamadık net dönüşte bastık otobana deil e5 e çıktım bakırköy istikametine eve döndüm açık net farklı bişe ytapmadım hee net dene istenioısa otobanda deneriz kumburgaza hafta sonu .. ama 1. korna basmak yok kanka:D dalgaya filanda almıorm gayet ciddi denemeydi ama yol müsait deildi ve siz bu gün deneyelim dediniz ben deil ben geldim ayıp olmasın die

Can's
29-11-2010, 22:10
bızım gordugumuz kadarıyla sonuc bellıydı ıstersen alıcan yollar sonucun nasıl bellı oldugunu sıkıntı yaratmaya gerek yok ;) eglencelı bır aksamdı

melih
29-11-2010, 22:10
ooo bitmez bu gece :D

çekirdek ??

:)

janer106
29-11-2010, 22:11
bızım gordugumuz kadarıyla sonuc bellıydı ıstersen alıcan yollar sonucun nasıl bellı oldugunu sıkıntı yaratmaya gerek yok ;) eglencelı bır aksamdı

aynen yollasın bakem alican kardeş şu sonucu boy boy gectin sanırım arkadas cok net konustuda ?

Göki,ZD
29-11-2010, 22:12
çekirdek ??

:)

Çıt Çıt var. Cola yok.. :)

Gelsin Video'lar.. :)

ceco
29-11-2010, 22:12
bi dk kanka neyi yanlış anladın gidiş yolunda çok ötedeydiniz basamadık net dönüşte bastık otobana deil e5 e çıktım bakırköy istikametine eve döndüm açık net farklı bişe ytapmadım hee net dene istenioısa otobanda deneriz kumburgaza hafta sonu .. ama 1. korna basmak yok kanka:D dalgaya filanda almıorm gayet ciddi denemeydi ama yol müsait deildi ve siz bu gün deneyelim dediniz ben deil ben geldim ayıp olmasın die

tamam moruk bızde bişey demedık zaten hafta sonu deneyelım 5 ın sonuna kadar görelim. ahmet dedı bı o arkadas gectı bı ben dedı kı onun gectıgı vıdeo war. oyle bı ben gectım bı sen gectın olmaz. ikinjizden bırı ıbnelık yapmıs demekki :D gecen arac hep gecer çünkü :D neyse moruk hafta sonu tekrar deneyın ama guzel denemeler oluyo kafa burun ;)

Selcuk_RoL
29-11-2010, 22:13
Çıt Çıt var. Cola yok.. :)

Gelsin Video'lar.. :)

hani bana kanka:D

Alicanrs
yaa nie tartışma çıkıoki yine adam gibi maşallah dedim teldede knştk gayet güzel gidio ama yalanlamaya gerek yok ilk denemede resmen 1. korna basıldı ondan öne atladı dier 2 denemede 4 sonunna kdr arkada kalmadım kafadaydım gaz kestim mecburen araba vardı . dier denemedede aynı şekil sorun yok maşallah tekrar tartışlcak bişe yok maşallah tekrar ve ye

Can's
bana gore sonuc nettı uzatmaya gerek yok ...ıkı aracada maşşallah (NOKTA)

Göki,ZD
29-11-2010, 22:14
hani bana kanka:D

Gel kanka, ayıpsın..

Ceco yarın kargoya veriyorum yavrum kabloyu..:icon_tup:

Selcuk_RoL
tamam moruk bızde bişey demedık zaten hafta sonu deneyelım 5 ın sonuna kadar görelim. ahmet dedı bı o arkadas gectı bı ben dedı kı onun gectıgı vıdeo war. oyle bı ben gectım bı sen gectın olmaz. ikinjizden bırı ıbnelık yapmıs demekki :D gecen arac hep gecer çünkü :D neyse moruk hafta sonu tekrar deneyın ama guzel denemeler oluyo kafa burun ;)

ceco papucu yarım çık dışarıya oynayalım :D Kanka nasıl bindim ama hızlı arabaya :D:D:hahaha:

janer106

aynen tam düzgün deneme olsun ceco sende bidahakine su lahmacuncu japonu cıkarda anladın sen onu :D :D

ceco
29-11-2010, 22:15
bana gore sonuc nettı uzatmaya gerek yok ...ıkı aracada maşşallah (NOKTA)

sen ne işssin ??? nokta

Alicanrs
29-11-2010, 22:15

ceco benim geçtiğim varsa koyun izleyelim :D:D bende koyucam şimdi maksat zevk makara yaa nie tartışmaya dönüoki biliosn teldede knştk sıkıntı yok maşallah diorm basa basa gerçekten çok zevkli denemelerdi azda olsa:)

ceco
29-11-2010, 22:16
Gel kanka, ayıpsın..

Ceco yarın kargoya veriyorum yavrum kabloyu..:icon_tup:

hee aynen kanka kurban olayım sana sukı bugun yıne aradı walla ;) sana zahmet kanka tekrar tekrar tesekurederım ciğerım :D ...

ceco
29-11-2010, 22:17
ceco benim geçtiğim varsa koyun izleyelim :D:D bende koyucam şimdi maksat zevk makara yaa nie tartışmaya dönüoki biliosn teldede knştk sıkıntı yok maşallah diorm basa basa gerçekten çok zevkli denemelerdi azda olsa:)

alican tartışmalık bısey yazmadım kı kardesım telde ne konustuysak o ;) sıkıntı yok ben bu tenkelere yuzunden tartısma konuısunu aştım :) ıkınızın aracınada masallah.

Can's
29-11-2010, 22:17
konunun uzamasına gerek warmı sence bence yok tekrar denenır ılla sonuc gorulur amac eglence araclara massallah

janer106
29-11-2010, 22:18

sıkıntı yok alican kardeş senin kanki nokta koydu saten TY de basarılar VE de basarılar ben topspeed göremeden konusulanları anlamıyorum yoksa bizimde kimseye garezimiz yok yeni aracına kazasız sürüsler dilerim TYde eski aracımız bizim nede olsa

Alicanrs
29-11-2010, 22:18
alican tartışmalık bısey yazmadım kı kardesım telde ne konustuysak o ;) sıkıntı yok ben bu tenkelere yuzunden tartısma konuısunu aştım :) ıkınızın aracınada masallah.

aynen öle kanka telde knştk ztn dediğin gibi sıkntı yok güzeldi daha güzelini yaparız tekrar müsait olunca muhabbete ederiz sonuç orataya çıkar :)

Alicanrs
29-11-2010, 22:19
sıkıntı yok alican kardeş senin kanki nokta koydu saten TY de basarılar VE de basarılar ben topspeed göremeden konusulanları anlamıyorum yoksa bizimde kimseye garezimiz yok yeni aracına kazasız sürüsler dilerim TYde eski aracımız bizim nede olsa

saolasın krdşm aynen kazasız belasız teneke bunlar tartışmaya gerek yok

ahm_52
29-11-2010, 22:19
saglıklı bi deneme olmadı trafikten dolayı artı erken basma olayına gelince erken basan sensin bana erken bastın diyosun ayrıca bu işler aceleye gelmez işniz varsa gelmeyin

Göki,ZD
29-11-2010, 22:20

Bozuk arabayı geçtim demekle olmuyor CECO. Madem en hızlıyım diyorsan beni geçemeden en hızlıyım demiyeceksin..

Hatırladın mı ahguahuahuahua olm hep bunu önüne sürücem :D:D:D

seviyorum seni:p

janer106
29-11-2010, 22:21
Bozuk arabayı geçtim demekle olmuyor CECO. Madem en hızlıyım diyorsan beni geçemeden en hızlıyım demiyeceksin..

göki eski deftere girdik bu konu kapanmaz valla :D:D

Alicanrs
29-11-2010, 22:21
saglıklı bi deneme olmadı trafikten dolayı artı erken basma olayına gelince erken basan sensin bana erken bastın diyosun ayrıca bu işler aceleye gelmez işniz varsa gelmeyin

denemek isteyen sizdiniz yanlış hayırlamıosam onn için geldik biz ;) ve ilk denemede çok erken bastın gaz kesmedim bende basytım yanlış yaptm gaz kesmem lazımdı neyse maşallah aracına kazasız belasız

ceco
29-11-2010, 22:22

:D:D o meajdan sonra aştım işte kendımı kanka gerek yokmuş yanı :D:D

ı love göki kanka :cool:

Göki,ZD
29-11-2010, 22:24
videoları eklicekmisiniz arkadaşlar ?

ceco angus çevirme ne zaman yapıcaz :D

Alicanrs
29-11-2010, 22:25

kanka insanın başına meraktan ne gelceğini biliosn dimi cecolar koysun video :D

ceco
29-11-2010, 22:28

yarın corluya sınava gıdıcem kanka bı geleyım o hafta ıcınde hersey bellı olucak.

3rk4n
29-11-2010, 22:29
Gençler videolar nerde :)

Göki,ZD
29-11-2010, 22:32
yarın corluya sınava gıdıcem kanka bı geleyım o hafta ıcınde hersey bellı olucak.

hadi hakkında hayırlısı kanka, ahmet_28 bıradırım astek olman için el açıp dua ediyor :D

ceco
29-11-2010, 22:42
hadi hakkında hayırlısı kanka, ahmet_28 bıradırım astek olman için el açıp dua ediyor :D

o g..t zaten kına yakıcak heryerıne :D

kanka ben astek gıdersem o süreç içinde rahat gezıcek o mınık evosuyla yoksa her denemeye gıttıgınde bende gıder ıcnden gecerım onun oyuzden 15 ay rahat etmek için yanı :D

ceco
29-11-2010, 22:50
http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=176789699013601&comments

şuan elımıze ulasan ilk vıdeo :D

Alicanrs
29-11-2010, 22:55
ashaha ahmet önde denilio ben öndeyim ulan ceco :D:D o video 4. vitesin bittiği video ve öndeyim 5 ide görürürz hafta sonu :) 21. saniyeden sora belli

ahm_52
29-11-2010, 22:57
maşşalah araçlara hafta sonu net belli olcak artık hayırlısı

ceco
29-11-2010, 22:57
vıdeoda ben agzımı acmadım o ses dublajdır benı karsıtırmayın :)

Selcuk_RoL
29-11-2010, 22:58
ashaha ahmet önde denilio ben öndeyim ulan ceco :D:D o video 4. vitesin bittiği video ve öndeyim 5 ide görürürz hafta sonu :) 21. saniyeden sora belli

alican teke tek mi denediniz??

Alicanrs
29-11-2010, 22:59
alican teke tek mi denediniz??

evet selçuk teke tek saç filan vardı teneke onda bende jant filan var :D sökük filan deilmi bilmiorm cecolar yazar

Selcuk_RoL
29-11-2010, 23:00
evet selçuk teke tek saç filan vardı teneke onda bende jant filan var :D sökük filan deilmi bilmiorm cecolar yazar

yok yavrum ondan sormadım hani araç içi video olsa daha net görürdük o açıdan sordum

ceco
29-11-2010, 23:01
bu videoda kım kımı gectım derse yalan olur zaten kafa burun gıdıyosunuz bastan berı soyluyorum....

ahmet öndedeee :D:D:D

Alicanrs
29-11-2010, 23:02
yok yavrum ondan sormadım hani araç içi video olsa daha net görürdük o açıdan sordum

hee anladım krdşm yok ya teke tektik :) videolar kısmından bakabilirsiniz ordan devam :)

ceco

alıcan arac sökülmıycek dedık sökülmeden geldı raahat olabılırısın.

Alicanrs
gözlük al ceco :D:D optikçiye git :D

Alicanrs
29-11-2010, 23:03
http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=69696

devam =)

ceco
29-11-2010, 23:08
ya alicannn şimdi konusturcan benı. otobanda 5 dk daha durmuyosun denemek için acil gıtmem lazım flan dıyosun gelıyosun burda rahat rahat konusuyosun. en fazla 10 dk gec kalırdın eve durup nıye 5 sonunu gormedınız ? yanlış anlama saxo benım flan deıl adamı savundugumdan da deıl ama gözlüğe carta curta gerek yok o adamda ben gectım dıyemez sende ama adam sonucu gormek ıcın ordaydı sen uzadın gıttın yanlışmıyım ? odevım var dıyosun işim war dıyosun 2 saattır net basındasın???

engin52
29-11-2010, 23:14
mrb arkadaşlar
akşamki rol baya eğlenceliydi
maaşşallah ve saxo ya ortada bir sonuç vardı sanki.ama trafik sonucu etkiledi heee birde ty nin net sonucu görmeden gitmesii engelledii. tebrik ederim ahmet ustayı.

Alicanrs
29-11-2010, 23:18
ya alicannn şimdi konusturcan benı. otobanda 5 dk daha durmuyosun denemek için acil gıtmem lazım flan dıyosun gelıyosun burda rahat rahat konusuyosun. en fazla 10 dk gec kalırdın eve durup nıye 5 sonunu gormedınız ? yanlış anlama saxo benım flan deıl adamı savundugumdan da deıl ama gözlüğe carta curta gerek yok o adamda ben gectım dıyemez sende ama adam sonucu gormek ıcın ordaydı sen uzadın gıttın yanlışmıyım ? odevım var dıyosun işim war dıyosun 2 saattır net basındasın???

kanka bak şöle bişi var inkar edemezsiniz ben sizin araclığınızla geldim ahmet abi czt varya dedim ki sınawım var gidim acilen deniyim döniyim ben oraya acilen geldim millete dedim ki bekliolar yolda hemen gidelim 2-3 sıkalm dönelim bi anda geldim siz istediniz denemeyi ben deneme istesem sabaha kdr basarım hafta sonu deneriz nolcak kaçmıyoruz araba aynı duruo Allah izin verirse sıkarız sonuç belli olur inşallah benim specler hep aynı

Tami
29-11-2010, 23:21
maşşalah araçlara hafta sonu net belli olcak artık hayırlısı

AHM ben 3. raund neden çıkılmadı anlamış değilim hala 2 araç kafa burun gidiyorlardı zevkle izliyoduk bianda bitti olay net anlamyamadım birinde sen kafa çıkardın diğerinde alican denildi .Neyse hafta sonu belli olur Ahmet iyi yapmışsın aracı iyi yürüyor eline sağlık liften indirdiğin gibi denemeye çıktın , şunuda eklemek lazım ; konuya nokta yı virgülü alican yada ahmet aralarında anlaşıp zaten koymuşlar bir başkasının noktayı virgülü öğretmeye çalışması yersiz olur :)iyi geceler Ahm.CECO ŞU SENİN SAMURAYDAN HAFTA SONU ÇOK ÇILGIN SESLER GELİYORDU BİRADER ,YARIN İÇİN BAŞARILAR DİLERİM CENGİZ KARDEŞİM .

Tami
29-11-2010, 23:27

Bady bence hafta sonu sonuca bağlanır , Yerinde olsam yarına hazırlanırdım yarın askerlik için mülakata gidicen yat uyu zıbar yaff:)

Alicanrs
29-11-2010, 23:33
aynen ya hafta sonu deneriz sonuca ulaşırız nolcak böle tartışmalara gerek yok ve ceco sana lafım benim bölümüm grafik tasarımı benim işim pc başında photoshop filan :D net başındasın diosn ama :D:D:D:D

ceco
29-11-2010, 23:36
Bady bence hafta sonu sonuca bağlanır , Yerinde olsam yarına hazırlanırdım yarın askerlik için mülakata gidicen yat uyu zıbar yaff:)

oarası cok enmılı deıl be tamı kanka nasılk olsa formalıte bı sınaw yanı. :cool:

sevıom senı tamipower.

ceco
29-11-2010, 23:37
aynen ya hafta sonu deneriz sonuca ulaşırız nolcak böle tartışmalara gerek yok ve ceco sana lafım benim bölümüm grafik tasarımı benim işim pc başında photoshop filan :D net başındasın diosn ama :D:D:D:D

yaw olum ne halınız warsa görün ya anoktaq :Deli:

Alicanrs
29-11-2010, 23:40
yaw olum ne halınız warsa görün ya anoktaq :Deli:

:D:D:D ayıp banlayın şunu kfür etti :D

janer106
30-11-2010, 08:36
İki aracada tekrar masallah VE liften indi geldi fena değildi TYde masallah suki ustanın eseri mk1lerde yakısmıs h.sonu tekrar deneyebilrseniz net sonuc cıkıcaktır ortaya

Alicanrs
30-11-2010, 08:52
İki aracada tekrar masallah VE liften indi geldi fena değildi TYde masallah suki ustanın eseri mk1lerde yakısmıs h.sonu tekrar deneyebilrseniz net sonuc cıkıcaktır ortaya

saolasın krdşm daha güzel deneme olucak hafta sonu inşallah zevkliydi yinede kopma filan yoktu ztn başa baş denemeydi inşallah hafta sonu sonuç çıkarırız:)

Ahmet_28
30-11-2010, 09:19

ben buna söylüyom bu hala kısa dönem yapacam zannediyor:Dkına gecesi yapıyoruz ceco giderken :D

o g..t zaten kına yakıcak heryerıne :D

kanka ben astek gıdersem o süreç içinde rahat gezıcek o mınık evosuyla yoksa her denemeye gıttıgınde bende gıder ıcnden gecerım onun oyuzden 15 ay rahat etmek için yanı :D

yavrum sen artık çarşıya çıkınca video izlersin internet cafeden :D:D

janer106
30-11-2010, 09:51
ben buna söylüyom bu hala kısa dönem yapacam zannediyor:Dkına gecesi yapıyoruz ceco giderken :D

yavrum sen artık çarşıya çıkınca video izlersin internet cafeden :D:D

ahmedim adam subiyi götürcem diyo ne cafesi :D:D