PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sahibinde com güncellemeleri bile parayla satıyor.

fatihtemizer
02-12-2010, 08:24
Arkadaşlar..günlük hayatta çaoğumuz bu siteyi kullanırız..alır satarız..vitrine bir ilan koymak istediğimizde para veririz..yada doping denilen uydurma promosyonlara para veririz..buraya kadar hepsi tamam..zaten var olan şeylerdi..ama bu site buyudukçe zaten ana sayfasında koskoca haberi var avrupada 3.olmuş..bilmem nerde 46.olmuş falan..

peki abi neden kimse sormuyor ya sen buyuyorsun sizin sayenizde diyorsun peki neden güncelleme diye bir basit şey için bile 7 küsür lira para almaya başlıyorsun...dün mail attım şikayet olarak bunu geri almalısınız diye..yanlış mı düşünüyorum acaba dedim kendi kendime..söyleyin arkadaşlar yanlışmı düşünüyorum..

güncelleme yapamadığı için insanlar aynı ilandan 10 tane daha koyuyor..bir dünya zaman kaybı oluyor ilan ararken..ve dahası...

imhotep
02-12-2010, 08:30
oturdugun yerden arabanın satıyorsun zamanında site tanıtımı ıcın almıyorlardı suan işi ticarete doktu bencede mantıklı ama fiyatları makul seviyeye cekmeleri lazım

fatihtemizer
02-12-2010, 08:34
tabi satıyorsun ve tıklandıkça zaten dünyanın paralarını kazanıyorlar reklam ve diğer yerlerden olsun...yani dediğim güncellemeye bile para istemeye başladı..çok komik...

Yigit-Y
02-12-2010, 08:38
sahibinden.com gayet hızlı büyüyen ve başarılı bir şirket...

yaptığımız inşaattaki tüm daireleri buradan sattım bütün araçlarımı biris hariç buradan sattım ve aldım.

Vitrin olayına verilen para işe yarıyor mesela 2. günde sattığım arabada oldu :)

Sonuç olarak işe yarayan bir sistem kurulmuş gelelim güncelleme olayına cüzzi rakamlar tabikide kimseye koymaz ama abartı rakam siteye ilan koyma namına düşüs sağlar zaten yöneticileri bunu görüp ona göre rakam politikası belirlerler diye düşünüyorum....

XoR
02-12-2010, 08:39
İlan vermek için makul bir ücret isteyebilirler atıyorum 2 lira

Ama güncelleme için ücret talebindebulunmaları etik bir davranış değil.

Day Walker
02-12-2010, 08:43
her zaman siteyi aktif kullananlar için sorun olmaz ama 2-3 senede bir araba alıp satan birinin gözüne büyük gelebilir

M.A.D
02-12-2010, 08:45
ben aynı ilandan yeni bi tane açıorum onlar da kabul ediyor, sorun yok :D

cliver
02-12-2010, 08:50
Güncellemek yerıne ılanı tekrar acmakm sorunu çözer bence başka bir para almıyor çünkü sahibinden

fatihtemizer
02-12-2010, 08:54
yakında ilan açmayada para alırlar bu hızla giderlerse..sonrada dünya birincisi olmayı hak ederler...

Maxi
02-12-2010, 08:54
bu tip ticari fiyatlandırmalar arz-talep meselesidir,

sahibinden.com ve gittigidiyor.com firmaları o kadar yüksek yüzdeler ile çalışıyorlarki inanılmaz !

peki neden hala insanlar ilan veriyor ??
işte dediğim gibi arz-talep meselesi,
adam demekki para kazanıyorki fiyatları bu kadar yüksek tutuyor.

aynı türkiyede satılan benzin gibi, neden çoğu ülkeden 3 katı para veriyoruz ? aslında yüksek vergi veriyoruz ?
CEVABI ÇOK BASİT : ÇÜNKÜ ALIYORSUN`DA ONDAN.
adam litresi 5 lira da derse alıyorsun ,15 lira dersede alacaksın ?
alma .. sık dişini bir kaç ay, birlik ol ? nerdeee.

işte sahibinden.com da aynı bunun gibi ,
adam 7 lira alıyormu ? evet çünkü ilan vereni var ,sorunu yok .
bu kadar basit,
vermeyin ilan veya para vermeyin bakalım o fiyat düşmeyecekmi ?

serqan23
02-12-2010, 08:58
tamam guzel faydalı bır sıte hersey alıp satabılıyorsun ama 89 lira olan vitrin ilanını 180 liraya cıkardılar. en basıt ornegı... bu da ısın ne denlı tıcarete dondugunu anlatmaya yeter dıe dusunuyorum...

fatihtemizer
02-12-2010, 08:59
ben kendi adıma şikayette bulundum..birlik olmalı..dediğin gibi insanlar..ben sadece bir ses yapabiliyorsam ne mutlu..susmak yerine tepkimi gösteriyorum..

RIDVAN
02-12-2010, 09:03
Sahibinden.com Gerçekten Başarılı Bir Şirket
Örnek ; Oturduğum Yerden 5 Tane Arabamı Sattım Ben. Gerçekten Güzel Karlar Yaptım. Önceden Galeriye Koyuyodun. 250-500Tl Arası Para Veriyoduk. Bu Zorumuza Gitmiyoda. 7-10 Liramı Zorumuza Gidicek Bence Sorun Yok ;)

fatihtemizer
02-12-2010, 09:09
ben dediğin gibi düşünmüyorum kardeş..sen bizimle buyuyorsan bize bunun bir dönüşü olması lazım..bizi daha çok kullanmak olarak dönüş yaparsan ben sahsen tepki veririm...kazandığın paralar seni ilgilendirir.sonuçta kullandığın site acayip para kırıyor...

onursumer
02-12-2010, 09:16
ilan ucretlerine promosyon ucretlerine lafım yok

ama sitede güncelleme için ucret taleb etmek yanlış onların işi o zaten para kazandıkça siteyi güncellemek

güncelleme parası diye birşeymi olur ...

para kazanıcaklar yenilik getirip kendilerini geliştiricekler bunu kazandıkları parayla yapmaları gerekiyor benden kendimi geliştiricem güncelleme yapıcam diye para istemeleri çok saçma olur ;)

TEQUILA
02-12-2010, 09:18
Güncellemeden kasıt nedir. Ben 2-3 gün içinde 2 ilanımı da ücretsiz olarak içerik olarak değiştirdim.

RIDVAN
02-12-2010, 09:18
ben dediğin gibi düşünmüyorum kardeş..sen bizimle buyuyorsan bize bunun bir dönüşü olması lazım..bizi daha çok kullanmak olarak dönüş yaparsan ben sahsen tepki veririm...kazandığın paralar seni ilgilendirir.sonuçta kullandığın site acayip para kırıyor...

Herkesin Görüşü Farklı Kimsenin Kazandığı Paralar Kimseyi İlgilendirmez. Adamlar Zaten Zorla Gel Benim Siteme Araç Ekle Veya Doping Veya Promosyonlara Katıl Demiyorlar Herkes Kendi Elinde Yapıyor Bu İşlemleri

iynn-RS
02-12-2010, 09:31
guncellemenın faydaları:

ilan tarıhı yenılenır
favorılerıne akleyenlerı kaybetmezsınız
sayacaını sıfırlanmaz.

adamlar cok guzel bı fıkır bulmus.bunuda ucretlı yapması cok normal.yoksa yarım saatte bır ılan guncelle.

zaten ucret alınmıyo normal ılanlardan adamlar daha ne yapsın.

pastam dursun karnım doysun o da ıyımıs.

fatihtemizer
02-12-2010, 09:33
Güncellemeden kasır nedir. Ben 2-3 gündür 2 ilanımıda ücretsiz olarak içerik olarak değiştirdim.

ilanın giriş tarihi yenileme kısmı...

imhotep
02-12-2010, 09:40

fatih para kırıyor ne demek adam ticaret yapıyor arkadasım işine gelmiyorsa baska sitelere ver ilanını kimse seni mecbur bırakmıyor sahibindene ilan vericeksin die.

ben sadece 7 tl nın abartı oldugunu dusunuyorum. ilan açarken cuzı bir rakam 2-3 tl gibi bişey alınır guncelleme için para alınmamalı.

XSi
02-12-2010, 09:42
beğenmiyorsanız ilan vermeyin yau.. devlet kurumu değilki seni düşünsün (devletin kurumlarıda bizi ne düşünür ya :) )..

Sonuçta ticari bir işletme.. İstediği şekilde hizmetini ücretlendirme de özgür.. Bizde istediğimiz ilan sitesini seçmeye..

bunu problem etmek garip oluyor..

Garip bulduğum bi şikayet daha var söylemeden geçemiycem..

-kaçak yazılım kullananların savunması: "ama orjinali çok para, bi programa o kadar para istenir mi?" ee alma o zaman kullanma, kanun mu var illa yazılım kullancan diye :)

fatihtemizer
02-12-2010, 09:53
fatih para kırıyor ne demek adam ticaret yapıyor arkadasım işine gelmiyorsa baska sitelere ver ilanını kimse seni mecbur bırakmıyor sahibindene ilan vericeksin die.

ben sadece 7 tl nın abartı oldugunu dusunuyorum. ilan açarken cuzı bir rakam 2-3 tl gibi bişey alınır guncelleme için para alınmamalı.

ya tabi para kırıyor demem yanlış...benim tepkim sadece güncelleme için para istemeleri..tepki göstermek yanlış değildir umarım...

Frid
02-12-2010, 10:02
ilanı düzenle seçenegini kullanırsanız yine aynı seçenek oluyor güncelimde sanırım hep ön sırada çıkıyor yanı parasızda güncellme yapılıyor :D

fatihtemizer
02-12-2010, 10:04
yok o dediğini yapmıyor sadece düzenliyorsun o kadar..:)

SifirinciMurat
02-12-2010, 10:08
Ücretsiz güncelleme de var siz bulamamışsınız. İlanı düzenleyip devam edince oluyor. Ücretliden tek farkı aktivasyon için yarım gün kadar bekletmesi.

fatihtemizer
02-12-2010, 10:11
düzenlemeyi biliyorum..fakat bir ilanı güncellediğinizde nasıl forumda en başa geliyorsunuz bu düzenlemede bu olmuyor..anlatabildim mi.:)

SifirinciMurat
02-12-2010, 10:15
düzenlemeyi biliyorum..fakat bir ilanı güncellediğinizde nasıl forumda en başa geliyorsunuz bu düzenlemede bu olmuyor..anlatabildim mi.:)

konuyu açtığınız en üstteki mesjada güncelleme için para alıyor demişsiniz, üstte görünme ile ilgili bir ibare yok, ona istinaden yazdımm. en üstte görünsün, kalın yazı olsun gibi ekstra özelliklerin ücretli olması normal.

fatihtemizer
02-12-2010, 10:20
7 yıldır sahibinden kullanıyorum..ilanı güncellediğin zaman en yukarıda gözükürdü..şimdi bu işleme para alıyorlar..en basitinden dedim...sadece tepki verdim..her seye evet diyen bir millet olduk..bunuda bağrımıza basarız...

SifirinciMurat
02-12-2010, 10:30
beğenmiyorsanız kullanmayın, milleti neden karıştırdınız şimdi?

bu haliyle çok daha adaletli olmuş. işi gücü olmayan 3-5 kişi sabahtan akşama güncelle düğmesine basacak en üste çıkacak diye diğer ilan verenlerin ne suçu var? üste çıkma konusu forumlarda bile kurala bağlı yapılıyor. 7 senedir sahibinden kullandınız da adamlara para mı verdiiz, bedava bir hizmetten faydalanıyorsunuz.

Quantum
02-12-2010, 10:33
ilan tarihini güncelle yerine, "ilanı düzenle" deyip
açıklama bölümünü yalandan değiştirirseniz (yazı rengini değiştirin, bold yapın vs)
ya da yeni resim vs eklerseniz
bir iki saat içinde onay alırsınız,
ilan tarihini de güncellemiş olursunuz.

fatihtemizer
02-12-2010, 10:35
para vermedik ama para kazandırdık..bunda değilim ben yine..sadece demek istediğim fiyatlarda biraz daha makul seviyelere düşülmesi..siz yanlış anlıyorsunuz beni..ve basit bir güncelleme olayı içinde bana göre bayağı tuzlu para almaları..

Low-Rider
02-12-2010, 10:35
Güncelleme için para almak garip olmuş.

Güncelleme için para alıyorlar ama o ilan güncellenmeyip tekrar bedelsiz açılması enteresan.Bu sayede atıyorum 1senede 1milyon ilan açılıyorsa artık kimse güncellemeden yeni lan açıcağı için 4milyon ilan açılır misal.Kağıt üstünde en çok ilanı biz verdik oalylarına mı giricekler acaba

fatihtemizer
02-12-2010, 10:41
bende bunu diyorum arama yaparken gereksiz yerehep aynı ilanları görüyorum..oysa güncelleme yine ücretsiz devam etse aynı ilandan 20 tane değilde 1 tane olacak...

Quantum
02-12-2010, 10:46

düzenle yaptıktan sonra onay alır almaz ilanınız listenin en başına geçiyor. en azından bu güne kadar bu böyleydi.. 1-2 günlük bir şeyse bilemem

tool
02-12-2010, 10:50
hem bedava guncellensin hemde en ustte ciksin, bedava oto kuafor hizmeti versin nasil olur?

forumda deneyimli arkadaslar mevcut kopyalamada yardimci olurlar sahibinden.com'u ya da gittigidiyor'u ;)

Shadow_Dancer
02-12-2010, 11:16
www.autoscout24.de Almanyada sahibinden.com ayarında bir site, ilan vermenin bedeli 18 euro... 18 euro Almanyada iyi para.. Adamlar yıllardan gayet güzel hizmet veriyorlar. Her malın fiyatı hakkında fikir sahibi oluyorsun. Bence deger buna.. oto pazarlarında gezip acayip tiplerle muhattap olmaktansa o parayı veririm daha iyi.. Tabii ki onlarda işin .okunu çıkarmadıgı müdddet.e

SekoLive
02-12-2010, 11:19
bence abartı olmus güncelleme olayı için para alınması fakat bide şöyle düşünün bu güncelemeyi abartanlar vardı aynı ilanı günlerce görüyorduk suyu çıktı diyenlerimizde vardır ben gibi bunları önlemek ve kar etmek için böyle bişeye girişmişde olabilirler :D türk mantıgıyla hareket etmişler kurunun yanında yaşda yanar hesabı :D

fatihtemizer
02-12-2010, 11:23
güncelleme için sınır konulabilirdi atıyorum günde bir kez..galerinin teki aynı ilanı hersaat başı koymuş aynı ilandan 30+ gidiyor...güncelleme parayla olduğu için çoğu yanaşmıyor..ve koy koyabildiğin kadar ilanı...sonra ara dur..:D

Eray Yümsel
02-12-2010, 11:27
Güncelleme için para almak garip olmuş.

Güncelleme için para alıyorlar ama o ilan güncellenmeyip tekrar bedelsiz açılması enteresan.Bu sayede atıyorum 1senede 1milyon ilan açılıyorsa artık kimse güncellemeden yeni lan açıcağı için 4milyon ilan açılır misal.Kağıt üstünde en çok ilanı biz verdik oalylarına mı giricekler acaba

aferin genç esnaf bu yolda gerçekten hızlı yürüyosun dikkat et düşme :hehe:

Low-Rider
02-12-2010, 11:31
aferin genç esnaf bu yolda gerçekten hızlı yürüyosun dikkat et düşme :hehe:

İzindeyiz !!

doush
02-12-2010, 12:43
Tech satılıklarında güncellemede de 5 lira alınsın :)

fatihtemizer
02-12-2010, 12:48
evt bencede:D:D

GKD
02-12-2010, 12:52
güncelleme konusunda para olayı çok mantıklı özellikle galerilerin hergün aynı arabaları güncellemelerinden dolayı yapılmış olabilir bunun için elemanları bile var bu sebep 1 tanesi olabilir ücretlendirmelerinde

Low-Rider
02-12-2010, 12:52
Tech satılıklarında güncellemede de 5 lira alınsın :)

aklıma gelmişti şerefsizim :D

güncelleme başı 5lira alırsak server'ı hawaii'ye taşırız eh eşşek değiliz bizde servarla beraber taşınırız:D

fatihtemizer
02-12-2010, 12:54
güncelleme konusunda para olayı çok mantıklı özellikle galerilerin hergün aynı arabaları güncellemelerinden dolayı yapılmış olabilir bunun için elemanları bile var bu sebep 1 tanesi olabilir ücretlendirmelerinde

daha kötü oldu ama her saat başı aynı ilanı koyuyor bu sefer..güncelleyemediği için..

doush
02-12-2010, 12:55
aklıma gelmişti şerefsizim :D

güncelleme başı 5lira alırsak server'ı hawaii'ye taşırız eh eşşek değiliz bizde servarla beraber taşınırız:D

:hahaha::hahaha::hahaha:

2 tane hatun yollayın bari çiçekli böcekli :p

Low-Rider
02-12-2010, 12:55
:hahaha::hahaha::hahaha:

2 tane hatun yollayın bari çiçekli böcekli :p

kurtarmıyo be başkan

siteden gelen anca karnımızı doyuruyor auhauha:D

TheAce
02-12-2010, 13:11
adamlar hayrına yapacak değil siteyi, kesintiyide alır ekstralarıda. tepkisi olanda kullanmaz siteyi olur biter, biraz sert gibi görünüyor ama bu site bedava diye satmaya niyeti olmayıpta "aman dursun, bi enayi çıkarsa veririz ürünü" mantığıyla piyasayı yükselten adamlar var. paralı olsun çok cüzi bir miktar olsada o zaman işler rayına girer. doğru yapıyorlar ki, bir dünya çalışanı vs.vs. gideri olan bir site ve cidden sektöründe tek gibi birşey adamlar. eğer pahalı oluyorsa birleşelim ortak bir site kuralım sahibindenden ucuz ve daha çok üyesi olur belki :)

onurdestan
02-12-2010, 17:53
ilan vermeye para alsın diyosunuzda 10 liralık şeyi ilan vericeksem 5 lira ücretmi vericem tadı tuzu kalmaz sitenin ayrıca netten ödeme yapamayan bisürü insan var :)
vitrin fiyatının 180 lira olması çok saçma olmuş yanlız abartı yani

Yigit-Y
02-12-2010, 18:01
Herkesin Görüşü Farklı Kimsenin Kazandığı Paralar Kimseyi İlgilendirmez. Adamlar Zaten Zorla Gel Benim Siteme Araç Ekle Veya Doping Veya Promosyonlara Katıl Demiyorlar Herkes Kendi Elinde Yapıyor Bu İşlemleri

Sahibinden.com Gerçekten Başarılı Bir Şirket
Örnek ; Oturduğum Yerden 5 Tane Arabamı Sattım Ben. Gerçekten Güzel Karlar Yaptım. Önceden Galeriye Koyuyodun. 250-500Tl Arası Para Veriyoduk. Bu Zorumuza Gitmiyoda. 7-10 Liramı Zorumuza Gidicek Bence Sorun Yok ;)

aynen katılıyorum

işi zaten para kazanmak reklamlardan vitrinden filan kimse sen kazanamazsın diyemez memnun kalmayan bu siteye girmez tepkisini bu şekilde gösterir...

sahibinden.com ticari bir şirkettir vergi ödemektedir elemanları hatta araçları vardır gezinirler yani.

Üniversite öğrencisinin ücretsizce yaptığı birşey değildir....

Ferrari olayı gibi adam böyle birşey yapmış yok parayı çıkardı yok çok kazandı sende yap sende kazan yani...

mmustu
02-12-2010, 18:03
yaw silin ilanı yenisini verin sizde :D

güncelleyince ilan tarihi hep eski kalıyo bildiğim kadarıyla :D en azından millet niye aylardı bu ilan duruyo demez :D

KVC S3
02-12-2010, 18:22
Güncelleme parayla değil..GÜNCELİM şeklinde ücretli hizmeti var ve sürekli en başlarda çıkıyorsun..Ekstralar para,standartlar değil

redbaron
02-12-2010, 18:53
ust siraya cikmak icin guncelleme parayla,ama ilanin icerigini guncelleme ucretsiz.yinede su ust siralara cikmak icin yapilan guncellemeyi ucretsiz yapmalari lazim.arabam.com da ucretsiz.birde forumlardaki gibi alt sayfaya gecmeden guncelleyememe sarti olursa,hic b.ku cikmaz.millette ust siraya cikmak icin isin cakalligini yapiyor yeni ilan aciyor.sahibindende bunun farkindadir herhalde.onun disindaki fiyatlar cok yuksek degil,olsa bile hakkini veriyor,ana vitrin biraz pahali o kadar.

RIDVAN
03-12-2010, 13:44
aynen katılıyorum

işi zaten para kazanmak reklamlardan vitrinden filan kimse sen kazanamazsın diyemez memnun kalmayan bu siteye girmez tepkisini bu şekilde gösterir...

sahibinden.com ticari bir şirkettir vergi ödemektedir elemanları hatta araçları vardır gezinirler yani.

Üniversite öğrencisinin ücretsizce yaptığı birşey değildir....

Ferrari olayı gibi adam böyle birşey yapmış yok parayı çıkardı yok çok kazandı sende yap sende kazan yani...

Katılmamak Elde Değil Abi Çok Saçma Bir Konu Olmuş. Sahibinden.Com Aracı Ekle Güncellesin Doping Yapsın Sen A Şehrinde Ol Alacak Adam B Şehrinden Gelsin Aracını Alsın Sen Karını Yap Ve Galerici Masraflarından Kurtul Adam 5-10 Milyon Gibi Bir Para İsteyince Zoruna Gitsin. ;)

fatihtemizer
03-12-2010, 14:13
noldu ya avukat oldunuz sahibinden com un..siz benim kadar para veriyormusunuz..sahibindene..ben bari diyorum hiç olmazsa güncellemeye para alınmasın diyorum..ne o sahibinden com karnınızı mı doyuruyor..bugun aradılar sahibinden comdan beni yeni fiyat için çalışma yapıyorlarmış..kimsenin ekmeğine mani olmaya çalışmıyoruz kardeşim...avukatlık yapmayın.biz görüşümüzü belirtiyoruz..paylaşıyoruz..saçmalık senin düşüncende olmuş...saçma geliyorsa yazmayın kardeşim..

Bulut Y.
03-12-2010, 14:17
az tamah çok zarar getirir.

mmustu
03-12-2010, 14:21
noldu ya avukat oldunuz sahibinden com un..siz benim kadar para veriyormusunuz..sahibindene..ben bari diyorum hiç olmazsa güncellemeye para alınmasın diyorum..ne o sahibinden com karnınızı mı doyuruyor..bugun aradılar sahibinden comdan beni yeni fiyat için çalışma yapıyorlarmış..kimsenin ekmeğine mani olmaya çalışmıyoruz kardeşim...avukatlık yapmayın.biz görüşümüzü belirtiyoruz..paylaşıyoruz..saçmalık senin düşüncende olmuş...saçma geliyorsa yazmayın kardeşim..

Güncelleme parayla değil..GÜNCELİM şeklinde ücretli hizmeti var ve sürekli en başlarda çıkıyorsun..Ekstralar para,standartlar değil

sen ne işsin dostum ya sen düşünceni paylaştıysan insanlarda düşüncesini paylaştı

hastamısınız nesiniz arkadaş şunları yazarken nasıl bi kafadasınız

bak yukarıda nasıl bi yorum yapmışlar ilan güncelleme parayla değilmiş GÜNCELİM diye bir hizmet alırsan ücretliymiş bu arada

valla daha yazacamda yazıp yazıp siliyorum neyse

fatihtemizer
03-12-2010, 14:30
ya arkadaşım be bişey demiyorum ki burda konunun saçmalığından bahsedilmiş...saçmaysa yazma diyorum bende ozaman ..sacmaysa gec kardeşim..yazma bi şey..zorla mı yazdırılıyor..ben karşı olan fikirleride aldım zaten..bir sorun yok..ama sacma olmuş maçma olmuş dersen benden tepki alır yazan kişi..
yada bu konu silinsin..uğraşmak gereksiz..

sportwagon
03-12-2010, 14:42
Aynı şikayeti bende müşteri temsilcimize ilettim 1 çok şikayet aldıklarını söyledi bana kendisi yakın zamanda 1 çalışma yapılır dusuncesındeyım toplu dopıng ındırımı magza acılısı vb. gıbı konularda yaptıkları ındırımı magza sahıplerıne yaparlar umarım 20 tane emlak ılanım var ve bunları 3 gunde 1 guncellmem lazım gelde cık ısın ıcınden elemanlardan 1 i bu iş için 2 gun ayırıyor :)

RIDVAN
03-12-2010, 14:43

Sen Neyin Peşindesin ? Veya Neyin Mücadelesini Veriyosun ? Kendi Ağzınla Diyosun Bak Biz Görüşümüzü Belirtiyoruz..Paylaşıyoruz Ben Ne Sahibinden.Com'un Avukatlığını Yapıcam. Senin Cebinden Çıkan Para veya Giren Para Benim Umrumda Olmaz Demekki. Birşeyler Yapıyosunki Adamlar Senden Ücret Talep Edio Eğer Bu Kadarda Zoruna Gidiyorsa Koymazsın. Laflarına Sözlerine Dikkat Edersin.Burası Herkese Açık Bir Form Herkes İstediği Görüşü Saygı Çerçevesi İçinde Yazabilir Tamam ;)

fatihtemizer
03-12-2010, 14:46
ya abicim 20 tane ilanım var...zaten vitrine para veriyorum bir ton...birde her gun güncellemeye kalksam 140 tl para yapar günlük...ya diyorum zaten herseyi parayla alıyoruz zaten dopingleri kastediyorum...bari güncelleme ler parasız olsun diyorum eskisi gibi...bişey demiyorum...bunun bedavacılıkla yada başka bir şeyle ilgisiyok....

fatihtemizer
03-12-2010, 14:47
Sen Neyin Peşindesin ? Veya Neyin Mücadelesini Veriyosun ? Kendi Ağzınla Diyosun Bak Biz Görüşümüzü Belirtiyoruz..Paylaşıyoruz Ben Ne Sahibinden.Com'un Avukatlığını Yapıcam. Senin Cebinden Çıkan Para veya Giren Para Benim Umrumda Olmaz Demekki. Birşeyler Yapıyosunki Adamlar Senden Ücret Talep Edio Eğer Bu Kadarda Zoruna Gidiyorsa Koymazsın. Laflarına Sözlerine Dikkat Edersin.Burası Herkese Açık Bir Form Herkes İstediği Görüşü Saygı Çerçevesi İçinde Yazabilir Tamam ;)

herkes birbirine saygılı olacaksa açılmış yorum yapılmış bir konuya saçmalık diyemezsin...sözlerine dikkat et o zaman...

fatihtemizer
03-12-2010, 14:49
Aynı şikayeti bende müşteri temsilcimize ilettim 1 çok şikayet aldıklarını söyledi bana kendisi yakın zamanda 1 çalışma yapılır dusuncesındeyım toplu dopıng ındırımı magza acılısı vb. gıbı konularda yaptıkları ındırımı magza sahıplerıne yaparlar umarım 20 tane emlak ılanım var ve bunları 3 gunde 1 guncellmem lazım gelde cık ısın ıcınden elemanlardan 1 i bu iş için 2 gun ayırıyor :)

bak aynı sorunu yaşayanlar var bu insanlara saygılı ol bari..tamam kardeşim..

RIDVAN
03-12-2010, 14:52
bak aynı sorunu yaşayanlar var bu insanlara saygılı ol bari..tamam kardeşim..
Sen Sözlerini Bil Biz Her Türlü Saygıyı Sevgiyi Biliriz Tamam Ben Senin Soruna Veya Başkasının Sorununa Birşey Demiyorum Anlayamıyosun Veya Anlamak İstemiyosun Bu Benim Görüşürüm Tamam ;)

fatihtemizer
03-12-2010, 14:55
tamam arkadaşım kapatalım anlayamıyrsak birbirimizi..sürdürmenin anlamı yok...

CGTY
03-12-2010, 15:02
Son zamanlarda konuyu açıp "beğenmiyorsan yazma" olayı çıktı. Kime ne abicim istediğim yere yazarım, sadece beğenince mi yazıcam ? Yanlış yaparsam yönetim ilgilenir zaten. :)

Bir de "konumu kirletme" diyenler var ama unutmayın kirlenmek güzeldir. :heyoo:

Rstmania
03-12-2010, 15:13
20-30-40 ilan ver. Sonra de ki adamlar güncellemeye para alıyorlar. alacaklar tabi. Adam sana dükkan açıyor. Hem de tüm dünyanın görebileceği bir dükkan. Ben olsam birçok ilanı olana direk siteye girdi mi bir miktar ücret keserim. Dükkanın kapısını açan esnaf misali ....(elektrik su yemek cart curt )

emregockan
03-12-2010, 15:21
Son zamanlarda konuyu açıp "beğenmiyorsan yazma" olayı çıktı. Kime ne abicim istediğim yere yazarım, sadece beğenince mi yazıcam ? Yanlış yaparsam yönetim ilgilenir zaten. :)

Bir de "konumu kirletme" diyenler var ama unutmayın kirlenmek güzeldir. :heyoo:

muhahahhahah acık kirleticem ama bu süper olmuş

zübeyir
03-12-2010, 15:33
Sahibinden.com un çivisi çıktı. kendı ılanımı defalarca yenıden goruntulenmesı ıcın yenılıyorum onaylamıyolar. belkı 6-7 tane benim yerımın sahte ılanını şikayet edıyorum hiç ses çıkartmıyorlar.ne zaman isyan edıyorum o zaman ılanımı koyuyorlar.çok saçma sapan bıryer oldu çıktı bu sahıbınden.com

fatihtemizer
03-12-2010, 15:37
kirletin kardeşim....kirletmek güzeldr..

emregockan
03-12-2010, 15:40
sinirlenme fatih kardeşim. haklısın her seferinde 7 lira verilmez. onun yerine her yeni ilana makul bi ücret alınır benim şahsi fikrim ona göre hem ilan kirliliğinden kurtulursun hemde istediğin gibi yazar çizer başa alırsın. tepkine katılıyorum ama farklı bir noktadan

fatihtemizer
03-12-2010, 15:51
yok kardeşim sinirli değilim inan bana...öyle bir sey yok..zatenaradılar beni sahibinden com dan daha makul fiyatlara cekmek için çalışıyorlarmış bu konuda şikayetler varmış..

emregockan
03-12-2010, 16:11
herkesin işi görülsün tabi başkalarını mağdur etmeden.
jantları naptın gitti mi enkei güzelleri?

fatihtemizer
03-12-2010, 16:23
yok duruyor sıkıntı yok..:D

doush
03-12-2010, 23:21
Sen Sözlerini Bil Biz Her Türlü Saygıyı Sevgiyi Biliriz Tamam Ben Senin Soruna Veya Başkasının Sorununa Birşey Demiyorum Anlayamıyosun Veya Anlamak İstemiyosun Bu Benim Görüşürüm Tamam ;)

Bold kullanmak yasak ve imla kurallarına göre yazmanız gerekiyor bunun için uyarı hatta ceza alabilirsiniz haberiniz olsun boş yere ban yemeyin :)