PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kaza yapan araçlar hakkında

AvcI
03-12-2010, 14:39
geçenlerde Ankarada bir tane beyaz subaru kaza yapmış ve arkasından hemen konu açmış birileri bu araç suatın araç gibisinden ve satılık olan aracımın ilanını koymuşlar tüh vah gibisinden...

son zamanlarda insanların işi yok sanırım onun aracı kaza yapmış hobaaa konu açalım bunun aracı pert olmuş hobaa resimlerini koymak fln boş insan işi...

düşüşün o konu açılan aracın sahibi siz olsanız zaten sıkıntılı bir durumdasınız ve buralardada hiç tanımadığınız adamlar sizin geyiğinizi yapıyor, hoş bir durum değil dimi ?

işlerimden dolayı yeni vakit ayırabildim konu açmaya, Allaha çok şükür kaza yapan araç benim değil ama sonuçda birinin canı yandı... bu sizde olabilirsiniz birinin üzüntüsünden geyik konusu çıkarmayın

EM-RE
03-12-2010, 14:40
konu içinde gerekli cewaplar werildi suat
sen sıkma canını...
kazasız belasız bin arabana kardeşim...

XoR
03-12-2010, 14:43
Kanka seninle konuştuktan hemen sonra yazdım ben foruma zaten senin o anda Tüv'de muayenede olduğunu :)

Ağız torba değil maalesef büzünce kapanmıyo :)

s2k
03-12-2010, 14:46
Sizin aracınızla ılgılı gereklı acıklamaları arkadaslşarınız zaten yaptı sorun yok yanı

AvcI
03-12-2010, 14:50
tamam benle ilgilki bir sıkıntı yok şuan, ama ben genelen söylüyorum birilerinin işi gücü yok kaza konuları pert konularının peşinde koşuyorlar...

s2k
03-12-2010, 14:51
Bırazda su taraftan bı baksak olaya mesela oert olan yada kaza yapan araclardan haberı olmayan ıcımızden bırı es dost bu araclardan bırısını kazasız dıye alsa uzulmezmıyız acaba ?

AvcI
03-12-2010, 14:53
haklısın ama bence birileri üzülüyorken geyik yapmasına değermi ?

s2k
03-12-2010, 14:54
O konuda soylenecek pek bırsey yok ama hanı normal bı kaza gıbıde anlatılmadı o yuzden geyık yaptı mıllet buyuk ıhtımal yoksa burdan hıcbır arkadasın kaza yapan bırısının arkasından soyle patlamıs boyle olmus gıbı geyık yapacagını dusunmuyorum yada dusunmek ıstemıyorum :)

ACTPK
03-12-2010, 15:04
Sanırım sizin aracınızın ilanı koyulduktan sonra. O ilanı kaldırın o araç değil diye bir açıklamada gelmişti yanlış hatırlamıyorsam.

rahmi
03-12-2010, 15:05
Sanırım sizin aracınızın ilanı koyulduktan sonra. O ilanı kaldırın o araç değil diye bir açıklamada gelmişti yanlış hatırlamıyorsam.

Doğru hatırlıyorsun,mesaj editlenmişti.