PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konvoy günleri :)

The_Doctor
11-12-2010, 09:02
Aga81 nickli arkadaşımızın kardeşinin sünnet konvoyu.
biraz oynadık :)

http://www.vimeo.com/13254581

4.30 dakikadan sonra güzel hareketler var :)
Emektar Getz...

Almanci Tane-R
11-12-2010, 09:14
küçük kardeşimize maşallah diyelim :) güzel çok araclı bir konvoy olmuş. son ölümlü askeri konvoylardan sonra ülkemizde tüm konvoylar yasaklanıyor diye duymuştum. bizde düğün konvoyumuzda abartmıştık. aslında çok tehlikeli bu tür şeyler. trafikte açıık yerlerde olmaması gerekiyor ama işte insan bir kere sünnet oluyor, askere gidiyor, evleniyor düşüncesiyele yapılıyor zaten genelde. allah kimseye kaza bela vermesin
konu açılmışken bu da bizim düğün konvoyumuz :)

http://www.streetfire.net/video/almanc-taner-dn-konvoyu_2083623.htm

nitrO_Oxide
11-12-2010, 09:18
Harika.. .

The_Doctor
11-12-2010, 09:37
Ya tehlikeli olduğunun farkındayız ama yapıyoruz :) hiç unutmam videosu da var ama bulabilirsem koyarım 200 araçlık asker konvoyunda askerleri götüren otobusun onunde yapmıstım aynısını baya bi tepki de almıştım alkışta :)
sonra ekip geldi 275 tl :D 9 kişi şikayet etmiş trafiği tehlikeye atmaktan yidik :D

The_Doctor
11-12-2010, 09:41
küçük kardeşimize maşallah diyelim :) güzel çok araclı bir konvoy olmuş. son ölümlü askeri konvoylardan sonra ülkemizde tüm konvoylar yasaklanıyor diye duymuştum. bizde düğün konvoyumuzda abartmıştık. aslında çok tehlikeli bu tür şeyler. trafikte açıık yerlerde olmaması gerekiyor ama işte insan bir kere sünnet oluyor, askere gidiyor, evleniyor düşüncesiyele yapılıyor zaten genelde. allah kimseye kaza bela vermesin

Sizinkide Çok Kalite olmuş Süper...

Almanci Tane-R
11-12-2010, 15:36
Sizinkide Çok Kalite olmuş Süper...

sizinde öyle çok sağol

Time-R
11-12-2010, 16:02
getz masallah tam hizli ve ofkeliymis.

A.Cem
11-12-2010, 16:08
Ya tehlikeli olduğunun farkındayız ama yapıyoruz :) hiç unutmam videosu da var ama bulabilirsem koyarım 200 araçlık asker konvoyunda askerleri götüren otobusun onunde yapmıstım aynısını baya bi tepki de almıştım alkışta :)
sonra ekip geldi 275 tl :D 9 kişi şikayet etmiş trafiği tehlikeye atmaktan yidik :D

Hadi ya ceza olayı kötü olmuş vidyoyu görmek isteriz:D

Günkut
11-12-2010, 16:14
haha bir arabanın canı anca bu kadar alınabilir :D:D Masallah :D

The_Doctor
11-12-2010, 16:44
Hadi ya ceza olayı kötü olmuş vidyoyu görmek isteriz:D

Keşke bulabilsem de yüklesem :) net e bile yüklememiştik zamanında 2 sene falan olmuştur :) askere giden arkadaş geldi evlendi bile :D

The_Doctor
11-12-2010, 16:45
getz masallah tam hizli ve ofkeliymis.

teşekkür ederim iyiydi rahmetli :D

!KO
11-12-2010, 17:24
o fn2 taypara yazık yav :) 0 falan çizmiş yanyan. Maşallah araçlara.:)

M.A.D
11-12-2010, 17:31
milli servet elden gidio

otuzdört
11-12-2010, 17:44
Gereksiz Hareketler, Bunlar Konvoyda sırf sakatlık. Masallah. Yeğene'

!KO
11-12-2010, 17:44
o fn2 taypara yazık yav :) 0 falan çizmiş yanyan. Maşallah araçlara.:)

oglum sunların altına ben Type-R filan yaz ben bunu ne ara yazdım diyorum valla :D

videoyu izlicem bakalım benım kadar oynayabilmişmisiniz :D

ocean0636
11-12-2010, 17:47
Sonuna kadar ızledım, gereksız hareketler ama maalesef ıster ıstemez yapılıyor, yeğene MaşAllah ;)

ocean0636
11-12-2010, 17:48

Senınkını face den ızledım harbıden baya guzel olmus, güzel anı olarak kalır :)

Low-Rider
11-12-2010, 17:49
getz geri geri giderken terse dönseymiş

aga81
11-12-2010, 17:49
Güzel bı gundu bende 4x4 jıp vardı :D ıcındede sunnet cocuğu canım cok sıkıldı sadece ızlemekle yetındım :D:D

Ufuk
11-12-2010, 19:33
Güzel eğlence olmuş..

by serçe
11-12-2010, 19:51
yeğene maşallah

CGTY
11-12-2010, 20:06
Bu forum beni korkutmaya başladı.

turbo&quattro
12-12-2010, 00:36
Yurdumun gereksiz insanlari.....

Yegene masallah diyelim.

Cglrgncl
12-12-2010, 00:56
Yeğene maşallah,,getz çok ateşli belli;) getzin yaptıklarından gaz alarak bmw'de bişeyler yapsaymıs daha fena olurmuş:D
+Ama böle şeyler gerçekten çok tehlikeli bi kaza bela gibi bişey olsa ALlah göstermesin bütün neşeler gidip sonunda hüzünlü olmaktansa hiç yapmamak daha iyi bana kalırsa.Ama tabi yakınlarda bizimde bi asker konvoyumuz olcak içimizdeki şeytana inşallah laf geçirebiliriz:D

cem06
12-12-2010, 01:15
afferin supermis:ninca:

The_Doctor
12-12-2010, 07:08
Teşekkürler yorumlar için.
ya gereksiz ve tehlikeli olduğunun farkındayız ama ben şahsım adına konuşayım o konvoyu tehlıkeye atmamak için hep sağlam yerde sağlam hareketler yaptım. geri döndüğüm yerde ilerledim sünnet arabasına bekle dedim öle gittim. tedbir alıyoruz da işte yinede tehlikeli

Xenomorph
14-12-2010, 22:44
araçlar çok kötüymüş ya :D,ne öyle krom jantlar :D merivalar ayrıca yanlamalarda yenı bır teknık ogrendım :D

yegene maşşallah

Tayfun-E30
15-12-2010, 03:20
amantanrım,
bu işin tekniği sırrı nedir? grande punto 1.3 mj aracım var bu hareketleri yapmaya uygunmudur? bana bir eğitim verirseniz bir yol gösterirseniz çok mesut olurum.
ben bu hareketleri bi filimlerde gördüm birde sizde filimlerdekini filim hilesi sanıyordum demekki gerçekmiş maşallah...

Brs_eg
15-12-2010, 03:38

sunrooftan cikmiş emreekin gordum sanki :D

GokhanRS
15-12-2010, 03:43
bende yaza düğünüme tüm techturkeyi davet edicem :D ama benim konvoyda da böle yaparsanız bozuşuruz.

maşallah yeğenimize.

The_Doctor
15-12-2010, 12:24
araçlar çok kötüymüş ya :D,ne öyle krom jantlar :D merivalar ayrıca yanlamalarda yenı bır teknık ogrendım :D

yegene maşşallah

Herkesin bütçesi senin kadar iyi olmaya bilir. herkesin zevki kendine. seni hiç ilgilendirmiyo bu durum.
araçlar kötüdür iyidir eyvallah bişi diyemem kendi düşüncen ama kimsenin zevki kimsenin tarzı bütçesi seni ilgilendirmez.

The_Doctor
15-12-2010, 12:25
amantanrım,
bu işin tekniği sırrı nedir? grande punto 1.3 mj aracım var bu hareketleri yapmaya uygunmudur? bana bir eğitim verirseniz bir yol gösterirseniz çok mesut olurum.
ben bu hareketleri bi filimlerde gördüm birde sizde filimlerdekini filim hilesi sanıyordum demekki gerçekmiş maşallah...

Ben tam çözemedim dalgamı geçiyosun ciddimi sölüyosun ?

!KO
15-12-2010, 15:05
Ben tam çözemedim dalgamı geçiyosun ciddimi sölüyosun ?

nickinde e30 yazıp nası yanlıyosunuz diye soran biri dalgamı geçer ciddimidir hocam :D

The_Doctor
15-12-2010, 16:42
nickinde e30 yazıp nası yanlıyosunuz diye soran biri dalgamı geçer ciddimidir hocam :D

Bilemicem nick e30 ama araç aile aracı yani bnde onu merak ettim ama farketmez dalgada geçebilir daha iyisini yapıyosa.
ben bu kdr yapabılıyorum

berkay_aydin
16-12-2010, 22:50
Zevkle izledim Videonun sonunu bmw ile bitirseydik daha güzel olucaktı ama nasip değilmiş :)

Xenomorph
16-12-2010, 23:44
Herkesin bütçesi senin kadar iyi olmaya bilir. herkesin zevki kendine. seni hiç ilgilendirmiyo bu durum.
araçlar kötüdür iyidir eyvallah bişi diyemem kendi düşüncen ama kimsenin zevki kimsenin tarzı bütçesi seni ilgilendirmez.

ben albeaya bınıyorum ama standart bınıyorum su an oyle soylım bütçeyle alakalı değildi ama genel kanı uzerıne soyledım lafımı zevk degıl..yoksa ıstersenız 1.3 dizele 22 inç jant takıp scoop yapın tavana xyz coıl alın banane :)

S.Özeren
16-12-2010, 23:59

Yenge iyi isyan etmemiş :D güzel kaliteli çekim olmuş ama bi kaç yerdede kazadan ucuz kurtulurmuş

BARR
17-12-2010, 09:46
Çok anlamsız ve gereksiz buluyorum bu tarz hareketler, videolar ve konvoylar yüzünden her modifiyeli arabayı aynı hareketleri yapıyor zannediyor insanlar normal adam gibi binenlerde etiket yiyor.

Yeğene sünneti için maaşallah diyelim;)