PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yazıcı nın Tarama Problemi.

_FrKn_
11-12-2010, 13:19
yeri mi bilmiyorum fakat bi sorunum var. eve canon mp-250 modeli yazıcı aldık.bütün dosyaların kurulumunu falan doğru şekilde tamamladım herşeyini yaptım.yazıcı özelliğinde sıkıntı yok , tarama yapacağım zaman böyle bi hata veriyor.
http://i1012.hizliresim.com/2010/12/11/2889.jpg (http://urlal.com/dqqf)

buraya böyle bi konu açmak istemezdim ama diğer sitelerde önerilen çözümleri denedim hiç biri sonuç vermedi.aşağıda önerilen ve deneyipte sonuç alamadığım yöntemleri yazdım onlar haricinde bi önerisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

-BIOS tan 2.0 USB yi disable etmek.
-kabloyu farklı USB girişlerinde denemek.
-Komple silip tekrar kurmak.

Göki,ZD
11-12-2010, 13:26
aynı model de scanner sorunu bende de var :D

_FrKn_
11-12-2010, 13:40
abi kimse bize yardım etmiyo ülkeyi mi terketsek :beuj: :D

BarBo
11-12-2010, 13:57
kabloyu değiştirin o zaman :)

_FrKn_
11-12-2010, 14:06
saolun denicem.başka öneriler bekleniyor.kablo değiştirmekten başka çare yokmu?

BarBo
11-12-2010, 15:31
format at :P fix çözüm yolları.şaka bi yana google'da tarayıcıyla iletişim kurulamıyor diye arat.elbet çıkar aynı problemi yaşamış olanlar.şu anlık başka bi çözüm gelmiyor aklıma.
bide bazen yazıcıların açma kapa kombinasyonları var "şu zaman aç" "usb takmadan aç usb öyle tak" gibisinden.örnek verdim sadece.öyle şeylerde çıkabilir.

olmazsa garantiye gönder versinler yenisini :D

_FrKn_
11-12-2010, 15:33
aynen o şekilde arattım da o çözümlere ulaştım zaten. tekrar saolun..

__FrK__
11-12-2010, 15:37
:ofk:at çöpe gitsin iki foto tarıcanız diye mal aldınız ...

BarBo
11-12-2010, 15:46

eskiden çekilmiş fotoları dijital ortama atmanın en ucuz yolu :) çokta yadırgancak bişi değil bence.

_FrKn_
11-12-2010, 15:49

yazıcıyı benmi aldım hayır babam almış banane hah hahhah saçmalık :D

BarBo
11-12-2010, 16:43
yazıcıyı benmi aldım hayır babam almış banane hah hahhah saçmalık :D

:D 10krktr

_FrKn_
08-01-2011, 13:51
USB KABLOSU (http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=1250&productid=bs00232)
sorun linkteki kabloyu almamla çözülmüştü.fakat birşey daha sormak istiyorum yeni konu açmak istemedim.benim pc ye boş dvd takınca toplam boyut ta,boş alan da 0 gb olarak gözüküyor neden acaba varmı bilen?

hak_on
08-01-2011, 14:07
normal o durum ole gosterir bazen cdye cekerken cekio ole gostermesine ragmen

_FrKn_
08-01-2011, 14:17
evet kopyaladım ama olmadı yazılabilir bir disk yerleştirin diyo.kopyalıyo ama yazmıyo cd ye.

_FrKn_
27-01-2011, 12:18
yine konu açmadan sizlere bişey danışmak istiyorum.bu aralar anakartın soğutucusu ilk açılırken power butonuna basınca tepki vermiyor.5 saniye basılı tutup sonra çekip basmak gerekiyor.yinede biraz dönüp tekrar kapanıyor.bu süre gittikçe uzuyor.bunun sebebi ne olabilir.sonu format+detaylı bi bakım olcak ama bunun nedeni ne olabilir?

onursumer
27-01-2011, 12:34
yine konu açmadan sizlere bişey danışmak istiyorum.bu aralar anakartın soğutucusu ilk açılırken power butonuna basınca tepki vermiyor.5 saniye basılı tutup sonra çekip basmak gerekiyor.yinede biraz dönüp tekrar kapanıyor.bu süre gittikçe uzuyor.bunun sebebi ne olabilir.sonu format+detaylı bi bakım olcak ama bunun nedeni ne olabilir?

format atmakla ilgil bir sorunda benzemiyor

güç kaynağı anakart gibi parçalara bakmak lazım bence ;)

__FrK__
27-01-2011, 12:42

onun sonunu ben biliyorum :D:D eskiden halkalı çöplüğü vardı :icon_tup:

mrtngn
27-01-2011, 13:33
Tam olarak dediğinizi anlamadım ama anakart fanı olarak bahsettiğiniz sey işlemcinin üzerinde bulunan fanmı?

Eger işlemci üzerindeki fansa acılışta döncek diye bisey yoktur.Biraz döner,durur sonra tekrar calısır sıcaklığa göre..Eger ki işlemci fanından bahsediliyorsa