PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SS Clio RS ve diğerleri..

ByKemo39
13-12-2010, 20:02
konu amacına ulaşmıstır konuyu kapatabilriz :)

Alicanrs
13-12-2010, 20:10
maşallahta ur rs te egsoz cai kısa yok .. chip yaz oraya sadece:D

M///maniac
13-12-2010, 20:11
cvk nın size atııgı 10 boy neden yok videoda adamın baskı sıyırdg video var?

Alicanrs
13-12-2010, 20:12
cvk nın size atııgı 10 boy neden yok videoda adamın baskı sıyırdg video var?

kanka ur rs'ede kısa şanzıman cai egsoz yazılmış o gün hiç bişe yoktu :D çakal team devam edio yoluna ahaha

ukku
13-12-2010, 20:17
bir okan klasiği :)
bu da benden gelsin,
http://www.streetfire.net/video/u-rs-vs-ss-rs_2075828.htm

okan bu kadar adamın yüzüne gülüp arkadan o kadar iş çevirdin, istanbula hiç mi gelmeyeceksin :)

bi de garip garip tehditler saçıyormuşsun insanlara dava açıyormuşsun falan.. hiç akıllanmayacaksın sen.. adliyede memur muydun, ne iş yaparsın bilmem ama benim oturup yemek yediğim adamlar senin elbiselerini giyip fotoğraf çekildiğin adamlar haberin olsun.. anca kameralara oynarsın :)

M///maniac
13-12-2010, 20:19
bu da benden gelsin,

okan bu kadar adamın yüzüne gülüp arkadan o kadar iş çevirdin, istanbula hiç mi gelmeyeceksin :)

bi de garip garip tehditler saçıyormuşsun insanlara dava açıyormuşsun falan.. hiç akıllanmayacaksın sen.. adliyede memur muydun, ne iş yaparsın bilmem ama benim oturup yemek yediğim adamlar senin elbisesini giyip fotoğraf çekildiğin adamlar haberin olsun.. anca kameralara oynarsın :)

aaaa ss geçilmis demekki efsane degilmis sadece videolar seçme ayıp bnce hep aynı sey yapılıo ur rs tede o denemede kısayı brak egzost cai bile yoktu..

Alicanrs
13-12-2010, 20:19
bu da benden gelsin,

bi de garip garip tehditler saçıyormuşsun insanlara dava açıyormuşsun falan.. hiç akıllanmayacaksın sen.. adliyede memur muydun, ne iş yaparsın bilmem ama benim oturup yemek yediğim adamlar senin elbiselerini giyip fotoğraf çekildiğin adamlar haberin olsun.. anca kameralara oynarsın :)

walla utku 10 numara yazdın .. senle denemesinide biliorm o2 sensörün bozuk ki bunu herkes bilio rahat baya farkedio yağmur çamur deneyelim dedi çakal.. Ve ur ye gelirsek ogün ben izlemeye geldim egsozum yok filtrem yok kısa şanzıman ztn araba hayatıonda öle bişe görmedi sen ur8540 tan bahsediosn gliba yalan specler yazmışsınız inş ataşhirde birinizle karşılaşırız bi gün utkunun dediği gibi gelmicen mi.

utkunun koyduğu videoya bittim boylara bak ya :D:D

ukku
13-12-2010, 20:22
Bi de bursadan orijinal jantları bile olmayan arabayı 14500'e alıp 21500 yazmaya utanmadın mı?
O araba için ben arkadaşım için pazarlık yapmıştım da senin kral yaptığın arabayı ben beğenmeyip vazgeçmiştim.. Önceki sahibinin bana bizzat kazasını boyasını anlattığı arabayı sen plaka değişip nokta boyasız diye satacaksın ha? Hayırlı satışlar.. Yalnız o para bi yerden çıkar..

Alicanrs
13-12-2010, 20:25
Bi de bursadan orijinal jantları bile olmayan arabayı 14500'e alıp 21500 yazmaya utanmadın mı?
O araba için ben arkadaşım için pazarlık yapmıştım da senin kral yaptığın arabayı ben beğenmeyip vazgeçmiştim.. Önceki sahibinin bana bizzat kazasını boyasını anlattığı arabayı sen plaka değişip nokta boyasız diye satacaksın ha? Hayırlı satışlar.. Yalnız o para bi yerden çıkar..

hadi ya :D banada ur yi almadan önce 15bintl fiyat çekmişlerdi almamıştım kaza boya vs hayırlı olsn okancım kazasız boyasız die yedirirsin millete artık yiyen olrsa heleki rs gibi araçta:D

SifirinciMurat
13-12-2010, 20:37
utku hatırlat da sana bi çift dürüm ısmarlayayım

CLIORS
13-12-2010, 20:38
^^ ayran lazım mı :D

ukku
13-12-2010, 20:39
Dürümler bu sefer Uras'tan galiba :D
Şu buluşmalara İstanbul ayağı da ekleyelim, biraz da ben yedireyim, hep bedava çıkıyorum artık utanıyorum :D

SifirinciMurat
13-12-2010, 20:41
Kimin ısmarladığını boşver maksat muhabbet olsun, arayı fazla açtık bu sefer.

Hazır buluşmuşken Alper Hoca'yı ikna edip üçkağıttan 106 ile Megane RS geçme videosu kurgulayalım, hemen ertesinde 22000 liradan ilan açarım ben.

CLIORS
13-12-2010, 20:42
Kimin ısmarladığını boşver maksat muhabbet olsun, arayı fazla açtık bu sefer.

Hazır buluşmuşken Alper Hoca'yı ikna edip üçkağıttan 106 ile Megane RS geçme videosu kurgulayalım, hemen ertesinde 22000 liradan ilan açarım ben.

puhahahhaah ben de ertesi gun 13000'den megane satarım artık :D

M///maniac
13-12-2010, 20:42
kimin ısmarladığını boşver maksat muhabbet olsun, arayı fazla açtık bu sefer.

Hazır buluşmuşken alper hoca'yı ikna edip üçkağıttan 106 ile megane rs geçme videosu kurgulayalım, hemen ertesinde 22000 liradan ilan açarım ben.

:d:d:d:d:d:d:d

yavuz364
13-12-2010, 20:43
Utku nie öyle diyorsun ....
Bence videolar çok güzel :D :D
güldük işte, fena mı oldu, neye güldüğümüz değil, kime güldüğümüz önemli ama ;)

CLIORS
13-12-2010, 20:45
Uras bu hafta marko ya gidelim aksattık bu aralar. Utku yu beklersek epey uzayacak yoksa :P

Göki,ZD
13-12-2010, 20:45
bora nerde bora ahauhuaha

Kaa scirocco
13-12-2010, 20:46
öle demeyinnn o bir efsane SS clio rs

SifirinciMurat
13-12-2010, 20:46
Uras bu hafta marko ya gidelim aksattık bu aralar. Utku yu beklersek epey uzayacak yoksa :P

Gidelim hocam, biraz üşürüz ama acıyı yiyerek telafi ederiz artık o kadarını :)

hotsauce
13-12-2010, 20:49
yahu adam alayına saplamış hala yok oyum yoktu yok buyum yoktu bozuktu kaçırıyordu bahaneniz varsa denemeyin videolar ortada deniyosanızda geçilince kendi kafanızdan uydurduğunuz b.kları yok kazalı yok 14.500 e aldı saçma sapan kötülemelerle kendinizi düşürmeyin iyice geçildiğide olmuştur geçtiğide anı niteliğinde bir video yapılmış yani bu kadar mı oturdu içinize :) varsa iddiası olan ben burdayım o araçta tek bir kaza ve değişen parçası yok lokal boyalar var bunların haricini iddia eden varsa arabasına iddiaya girelim özelden ulaşın bana buraya yazmakla olmaz..
kendi grubunuzla eğlenin 2-3 kişinin b.klamasıyla araba kötülenmez SS piyasaya ilk çıktığındada dereceli var nos var biliyorum ben o aracı deyip durdunuz şimdide kaza var o paraya alındı bilmem ne :) bence bahaneniz varsada denemeyin deniyosanızda kabulleninde güldürmeyin kendinizi hadi eyvallah

Alicanrs
13-12-2010, 20:51
yahu adam alayına saplamış hala yok oyum yoktu yok buyum yoktu bozuktu kaçırıyordu bahaneniz varsa denemeyin videolar ortada deniyosanızda geçilince kendi kafanızdan uydurduğunuz b.kları yok kazalı yok 14.500 e aldı saçma sapan kötülemelerle kendinizi düşürmeyin iyice geçildiğide olmuştur geçtiğide anı niteliğinde bir video yapılmış yani bu kadar mı oturdu içinize :)
kendi grubunuzla eğlenin 2-3 kişinin b.klamasıyla araba kötülenmez SS piyasaya ilk çıktığındada dereceli var nos var biliyorum ben o aracı deyip durdunuz şimdide kaza var o paraya alındı bilmem ne :) bence bahaneniz varsada denemeyin deniyosanızda kabulleninde güldürmeyin kendinizi hadi eyvallah

kardş sen kimsin nesin ? içimize oturdu filan Adam olun Adam olmayan şeleri yazmışsınız o gün herkes ordaydı egsoz yoktu kısa şanzıman ztn onu hayatmda takmadım rs'e ztn sattım istesem savunmam ama yalan şeler yazarsanız yazarız açık açık adam olun biraz.. şakşakçılık yapma sende boş knşma adamın canını sıkmayın lan

Kaa scirocco
13-12-2010, 20:51
SS clio rs sımdı TR den en hızlısımı ben anlamadım herkese saplamış diolar :)

Cliosportve
13-12-2010, 20:52
---------------------------------------------------------------------------- .... boşverin

Kaa scirocco
13-12-2010, 20:52
yahu adam alayına saplamış hala yok oyum yoktu yok buyum yoktu bozuktu kaçırıyordu bahaneniz varsa denemeyin videolar ortada deniyosanızda geçilince kendi kafanızdan uydurduğunuz b.kları yok kazalı yok 14.500 e aldı saçma sapan kötülemelerle kendinizi düşürmeyin iyice geçildiğide olmuştur geçtiğide anı niteliğinde bir video yapılmış yani bu kadar mı oturdu içinize :)

saplamış flan olmamış ama böle konusmalar burda hoş karşılanmaz

Alicanrs
13-12-2010, 20:53
-----------

kutsal
13-12-2010, 21:33
beyler kımse kımseye gıder yapmasın burda sacma konusmalar yapmasın bu ne ya cocukmuısunuz gıdın uzaktan kumandalı arbaalrınızı yarıstırın bırbırınızede *** atmayın gecen gecer geçilen gecılır herkezde cok atarlı bu sıtede yuz yuze geldımmı herkes gerı vıtes bırakın bu ayakları

BoraRS
13-12-2010, 21:50
Ya hala aynı tas aynı hamam. Ciddiye almayın şu sıpayı. Sözde beni mahkemeye verip sicilimi karartacaktı. Sözünü hem tutamadı ogün o konuyu okuyan elli tane adama rezil oldu hem de kaç paralık adam olduğunu kendi kendine ispat etti. Osuruktan tayyare selam söyle o yare...

Selçuk bu arada sen de boşverin diyorsun ama adam aynı tavırları sana da yaptı aynı sahtekarlıkları sana da yaptı şimdi adamın forumunda yöneticilik yapıyorsun. Bak ben Okan sıpasının o foruma geldiğini duyunca hemen hesabımı sildirdim. Senden de aynısını beklerdim. Yakıştıramadım sana bunu ;)

BoraRS
13-12-2010, 21:58
bora nerde bora ahauhuaha

Göki iyi es kaza sen yürümemişsin bu sıpayla :D Artık rüzgar tünelinde en son trikleri dener senle zilyon tane deneme yapar 2. viteste bile yanyana yürüdüğü videoları koyar sonra ben Gökiyle yürüdüm diye buraya video atardı. Okan bu bundan herşey beklenir :hehe:

akucukdogan
13-12-2010, 21:59
Olayda utku dışında kimseyi tanımam sadece okuyorum oradan biliyorum konularıda bu SS ' in her konusu çok tartışılıyor. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyorum artık. Neyse konu ile alakam yok tartışma çıkmasın şimdi.

PPR engineering
13-12-2010, 22:03
beyler kımse kımseye gıder yapmasın burda sacma konusmalar yapmasın bu ne ya cocukmuısunuz gıdın uzaktan kumandalı arbaalrınızı yarıstırın bırbırınızede *** atmayın gecen gecer geçilen gecılır herkezde cok atarlı bu sıtede yuz yuze geldımmı herkes gerı vıtes bırakın bu ayakları

herkez dersen olmadi ama kardeşim..geri vites ben mesela hiç yapmadım klavyeden konuşmak kolay bazıları için ama BU SİTEDE HERKEZ deyince olmuyo..hakkı yenildiği için insanlar konuşuyo farkında değilmisin acaba kısa olmıyan arabaya kısa yazmışlar:) komik değilmi.utku gibi bi adam cıkıp bi laf sölüyosa ki konuşmaz gecilince gidiyo maşALLAH der.demekki bi şey var değilmii..

melih
13-12-2010, 22:06
ya bırakın eglensin iştee :D böle postlara yazmak bile yanışş

Alicanrs
13-12-2010, 22:09
herkez dersen olmadi ama kardeşim..geri vites ben mesela hiç yapmadım klavyeden konuşmak kolay bazıları için ama BU SİTEDE HERKEZ deyince olmuyo..hakkı yenildiği için insanlar konuşuyo farkında değilmisin acaba kısa olmıyan arabaya kısa yazmışlar:) komik değilmi.utku gibi bi adam cıkıp bi laf sölüyosa ki konuşmaz gecilince gidiyo maşALLAH der.demekki bi şey var değilmii..

kısa takmışım ne zmn taktıysam onuda geçtim adam banlanıo banlanıo başka nickten arkadaşlarına yazdırıo bi adamda yüz olur haysiyet şeref olur hiç biri yok ki .. Kutsal sana gelince sende okanın şakşakçılığını yapıosn burda bırak seni ilgilendirmio knşma o zaman ..

BoraRS
13-12-2010, 22:48
yahu adam alayına saplamış hala yok oyum yoktu yok buyum yoktu bozuktu kaçırıyordu bahaneniz varsa denemeyin videolar ortada deniyosanızda geçilince kendi kafanızdan uydurduğunuz b.kları yok kazalı yok 14.500 e aldı saçma sapan kötülemelerle kendinizi düşürmeyin iyice geçildiğide olmuştur geçtiğide anı niteliğinde bir video yapılmış yani bu kadar mı oturdu içinize :) varsa iddiası olan ben burdayım o araçta tek bir kaza ve değişen parçası yok lokal boyalar var bunların haricini iddia eden varsa arabasına iddiaya girelim özelden ulaşın bana buraya yazmakla olmaz..

Okanın fake accountlarından biri daha banlanmış :hehe: Ulan katip hiç akıllanmayacakmısın sen :)

Can's
13-12-2010, 23:03
http://i54.tinypic.com/22cjeo.jpg

Yigit-Y
13-12-2010, 23:27
efes fazla kaçmış zannımca :D

Efesi az koyun :)

Low-Rider
13-12-2010, 23:44
Okanın fake accountlarından biri daha banlanmış :hehe: Ulan katip hiç akıllanmayacakmısın sen :)

ben sıkıldım banlamaktan yılalrdır

zevk alıyor heralde istenmediği yere inatla gelmekten

ukku
13-12-2010, 23:57
O değil de, dürümü İzmir'de mi yiyoruz İstanbul'da mı?
:)

The_Doctor
14-12-2010, 06:08
Ayıp ya bu kadar olmaz yani.
arkadaşlar şu ss in geçildi videoları koysanızda konuşmaların delili olsa mahkemeye sunarsınız :D
sanırım aracı satılık nette efsane diye yutturuyor birde şekil video hazırlıyor satmasına kolaylık sağlayacaktır :D

izo
14-12-2010, 07:07
kim kosulmus?

OnurÖzden
14-12-2010, 08:01
Cvk ares'in ss arese şehir boyu yaptığı video'yu göremedim ben:D

video/cvk-rs-ss-rs-final-round_2075786.htm

iynn-RS
14-12-2010, 08:08
sanırım aracı satılık nette efsane diye yutturuyor birde şekil video hazırlıyor satmasına kolaylık sağlayacaktır :D

http://www.incicaps.com/resimler/004yce.jpg

hsyn_çvk
14-12-2010, 08:09
utku dürümleri sen ben alper hoca izmirde yicez ve ben ısmarlıcam ;) alper hocama ayrıca sözüm var zaten :( bu SS rs'inde kediler gibi çiftleşme dönemi var galiba ve gene o dönemlerden biri herhalde kızana gelmiş belli :D duruyo duruyo fake nick ile konu açıyo,ama araba satılmadıysa satılırlılığını hızlandırmak amacı ile yapılmış olabilir mantığı ile olaya bakıyorum ama o zaman bizim SS rs ile deneme videolarımızı tekrar eklersem ben CVK rs'i 30.000 e satarım herhalde :hahaha::hahaha:

miniks
14-12-2010, 08:14

ohaaa mokoko olmuş... basmadı mı senceeee???

ukku
14-12-2010, 09:39
utku dürümleri sen ben alper hoca izmirde yicez ve ben ısmarlıcam ;) alper hocama ayrıca sözüm var zaten :( bu SS rs'inde kediler gibi çiftleşme dönemi var galiba ve gene o dönemlerden biri herhalde kızana gelmiş belli :D duruyo duruyo fake nick ile konu açıyo,ama araba satılmadıysa satılırlılığını hızlandırmak amacı ile yapılmış olabilir mantığı ile olaya bakıyorum ama o zaman bizim SS rs ile deneme videolarımızı tekrar eklersem ben CVK rs'i 30.000 e satarım herhalde :hahaha::hahaha:

Uras da var, geleneksel İzmir dürüm buluşma kadrosunda.. Onsuz yemem.. :D
Bi de 106'nın lastiğini patlatıp elime vermez inşallah :heyoo:

dragon07
14-12-2010, 09:52
ben bu ss rs side sahibinide bilmem adam şehirler arası geziyor geçebildigini geçiyor...takdir ediyorum herkezle denemesini :)

SONE-R
14-12-2010, 10:05
herkezle

herkez değil HERKES ... şu türkçe yazmayı öğrenin artık ;)

mannerboy
14-12-2010, 10:16
ben bu ss rs side sahibinide bilmem adam şehirler arası geziyor geçebildigini geçiyor...takdir ediyorum herkezle denemesini :)

o yanı güzel tabi ama bende filtre egzos olduğuna inanmıyorum o kadar rs hepsi ciğersiz olamaz ya :D fabrikadan hatalı üretim heralde SS ayarsız gidiyor :)

BoraRS
14-12-2010, 10:17
Başka forumda biz burda böyle konuşuyoruz diye bir döktürmüş bir döktürmüş zavallım :) Yok bu alemde herkes şerefsiz olmuşmuş yok insanların bu forumlarda yüzlerine gülmüşmüş ama MSN de arkalarından küfürler etmişmiş, bunun elinde de çok tehlikeli MSN kayıtları varmışmış da ortaya çıkarırsa ortalık karışırmışmış :hehe:

Adam resmen kendisini WikiLeaks belgelerini çıkaran Julian Assange' a benzetiyor :D Burgaz Leaks zuhauauha :hehe:

ukku
14-12-2010, 10:20
Başka forumda biz burda böyle konuşuyoruz diye bir döktürmüş bir döktürmüş zavallım :) Yok bu alemde herkes şerefsiz olmuşmuş yok insanların bu forumlarda yüzlerine gülmüşmüş ama MSN de arkalarından küfürler etmişmiş, bunun elinde de çok tehlikeli MSN kayıtları varmışmış da ortaya çıkarırsa ortalık karışırmışmış :hehe:

Adam resmen kendisini WikiLeaks belgelerini çıkaran Julian Assange' a benzetiyor :D Burgaz Leaks zuhauauha :hehe:

300 ataşehirli :heyoo:

Yerde 1 karış su varken arabamı çıkardım adam yoldan gelmiş diye.. Öyle bir havada arabamı çıkardığım için teşekkür etmeyi bırak, arkamdan laf çıkardı.. Ortada bi şerefsizlik varsa eminim ki bende değil..

SifirinciMurat
14-12-2010, 10:21
Uras da var, geleneksel İzmir dürüm buluşma kadrosunda.. Onsuz yemem.. :D
Bi de 106'nın lastiğini patlatıp elime vermez inşallah :heyoo:

O gün yaşadığımız rezillikten sonra paraya kıyıp lastik tamir köpüğü aldım artık :)

ukku
14-12-2010, 10:23
O gün yaşadığımız rezillikten sonra paraya kıyıp lastik tamir köpüğü aldım artık :)

Ben yine değişirim hocam sıkıntı yok :) Adam olana canımız feda :icon_tup:

The_Doctor
14-12-2010, 10:27
o yanı güzel tabi ama bende filtre egzos olduğuna inanmıyorum o kadar rs hepsi ciğersiz olamaz ya :D fabrikadan hatalı üretim heralde SS ayarsız gidiyor :)

Burak Ss e Bizde Saplasakmı la :)
Bizde ayarsızız :)

mannerboy
14-12-2010, 10:30
Burak Ss e Bizde Saplasakmı la :)
Bizde ayarsızız :)

adam şaibeli gibi aga bizim ayar yetmeyebilir ama deneriz her türlü :heyoo:

The_Doctor
14-12-2010, 10:34
adam şaibeli gibi aga bizim ayar yetmeyebilir ama deneriz her türlü :heyoo:

Proje Nisan Mayıs anca biter burakcım o zaman ayarımızı yapar deneriz :)
Ama ondan önce Şampiyon Rs var dimi selçukcum :)

mannerboy
14-12-2010, 10:35
yok fransız arabası ne olcağı belli olmuyor japona saralım biz :D :D

Cliosportve
14-12-2010, 10:38
Proje Nisan Mayıs anca biter burakcım o zaman ayarımızı yapar deneriz :)
Ama ondan önce Şampiyon Rs var dimi selçukcum :)

:D Düzceye gelicem zaten görüşcez mutlaka The doctor :D

The_Doctor
14-12-2010, 10:40

Proje bitmeden Denemem , denersek tır olur :)

!KO
14-12-2010, 13:22

oha araya gökçek alt geçit yapar

Ranthor
14-12-2010, 13:35
ah dayanamicam
bugatti gibi gaciyo be

BoraRS
14-12-2010, 13:42
SS kösülmüş...

Talih.b16
14-12-2010, 13:45
yok fransız arabası ne olcağı belli olmuyor japona saralım biz :D :D

tamam bana uyar:)size 3 boyda avans:)

The_Doctor
14-12-2010, 13:48

Avansa gerek yok. zamanı gelince deneriz abicim. senin aracı daha yürürken göremedik 10 milyar gömmüşsün ama neye belli deil :)

Talih.b16
14-12-2010, 13:55
araba boyada cıkınca ne gomdugumu goruruz hep beraber zaten

The_Doctor
14-12-2010, 14:35
araba boyada cıkınca ne gomdugumu goruruz hep beraber zaten

inşallah. hep beraber görürüz.
nisan mayıs gibi bnm de proje bitcek allah izin verirse. o zaman 3 boy avanssız denerız. avansa ihtiyacım yok tır boyu yesem bile.

Talih.b16
14-12-2010, 14:44
vallaha ben makara yaptım ama cıddıye aldıysan denerız sorun yok.hem 10 mılyar gommedım baya bı fazlasını gomdum halada gomuyorum.boyadan sonra emme - gaz kelebeği - kısa da takılcak ayarlar yapilcak seninde araban bitsin dener görürürüz :)

The_Doctor
14-12-2010, 14:50
sakarya düzce farkı yok bende ben ne ortam olsa bir konuşuyorum zaten. senin yaptığın bu araba bnide sevindirir. espirisine takıldını anladım ama 3 boy meselesini aramızda yapalım yani burdakıler bızım aramızdakı sıcak muhabbetı bılemez dimi :D
sakaryada bnm denedıklerım de denemedıklerımde geçtim geçildim mevzusu yapmadık yapmamda. sakaryadaki araçlarla denemelerimiz her zaman dostluk ve eğlence içindir.
bunu herkes biliyor :D

ByKemo39
14-12-2010, 16:08

akucukdogan
14-12-2010, 16:36

Siz ve sizin gibilerin böyle sitelere alınmaması lazım bence ama neyse...

samet54
14-12-2010, 17:54
burak kardeşim talih abi makarasına yazmıs böyle seylere ne sen takıl ne o taklsın zaten takılmaz emin ol makarasına söylemiştir kırmaya gerek yok birbirimizi seninde alınmana gerek yok sen demişsin yürürünü göremedik diye ama 1 sınıf olması için beklenildi örneğin bu arabaya normal bi beyin takılabilirdi talih abi aem ems2 aldı daha da elinden geldiğince yapmaya calısıyor inşallah arabasıda yılbasına kadar sıkıntısız bi şekilde faaliyette olur o zamana kadar inşallah sende arabanı yapmıs olursun dostça denenir görülür ama emin ol avans muhabbeti makaradan ibaret çünkü talih abiyle otur sohbet et anlayacaksın dediklerimi metal parcaları için birbirimizi kırmaya gerek yok hepimizin arabalarına masallah ALLAH kazadan beladan esirgesin......

The_Doctor
14-12-2010, 18:01
burak kardeşim talih abi makarasına yazmıs böyle seylere ne sen takıl ne o taklsın zaten takılmaz emin ol makarasına söylemiştir kırmaya gerek yok birbirimizi seninde alınmana gerek yok sen demişsin yürürünü göremedik diye ama 1 sınıf olması için beklenildi örneğin bu arabaya normal bi beyin takılabilirdi talih abi aem ems2 aldı daha da elinden geldiğince yapmaya calısıyor inşallah arabasıda yılbasına kadar sıkıntısız bi şekilde faaliyette olur o zamana kadar inşallah sende arabanı yapmıs olursun dostça denenir görülür ama emin ol avans muhabbeti makaradan ibaret çünkü talih abiyle otur sohbet et anlayacaksın dediklerimi metal parcaları için birbirimizi kırmaya gerek yok hepimizin arabalarına masallah ALLAH kazadan beladan esirgesin......

abicim ben gerekli açıklamayı yaptım.
maraka olduğunu umuyodum inş öledir diyodum çünki bizim aramızda böyle muhabbetler olmadı hiç biliyosun olmazda. ben duyunca şaşırdım ve tepki verdim. makaraysa aramızda yapalım böyle şeyleri dedim o kadar.
sorun yok yani.
benim arabam 2 haftaya hazır inşallah ama %50 performansla hazır. MS yaptıktan sonra anca deneyebilirim. talih abi arabasına ne yaptı bilmiyorum. ama ne yaparsa yapsın denerim ferraride olsa denerim ben sebebinide sen de biliyosun abicim.

samet54
14-12-2010, 18:21
bende sana yanlıs anlayacak bişey yok diyorum zaten talih abi makara yapmıstır buna eminim onun arabası kısa emme gaz kelebeği olduğunda gırtlak olcak zaten keyifli güzel bi deneme olur denenir görülür...

aga81
14-12-2010, 18:39

Senden 5. vıtes roll ıstıorum selçukcuğum :)

The_Doctor
14-12-2010, 18:39
Yeterki sakaryada öle bi araç olsun gelsin beni geçsin ki geçer muhtemelen ben buna üzülmem zevk alırım.

kutsal
14-12-2010, 21:04
haklısınız herkes deyınce yanlıs oldu o lafım ıcın özur dıleyebılrısm alıcan arkadas ben kımsenın şakşakçısı değilim akıllı yaz akıllı cevap al.bı derdın varsada burasını kırletme özelden yaz ordan ıstedığın kadar aşık atışması yaparız

Alicanrs
14-12-2010, 22:22
haklısınız herkes deyınce yanlıs oldu o lafım ıcın özur dıleyebılrısm alıcan arkadas ben kımsenın şakşakçısı değilim akıllı yaz akıllı cevap al.bı derdın varsada burasını kırletme özelden yaz ordan ıstedığın kadar aşık atışması yaparız

kardeşim kusura bakmada aşık atcak halim yok senlede derdim yok düzgün yazarsanız düzgün cvp alırsınız bu kdr basit yoksa seni tanımam etmem ;) senle ne derdim olabilirki

mannerboy
15-12-2010, 15:59

kabul ettim :) aracı alırım emanet 3 boy önde başlarım :D