PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ModLancak DizéL citroen saxo.. ?

omerta.
18-12-2010, 13:25
Merhaba,

Aracım dizel tek kapı 1.5 dizel saxo genel olarak neler yapabiliriz +Beygir gücü vs. için neler önerirsiniz.?[

onur_S
18-12-2010, 13:45
turbosuz olmaz.

Günkut
18-12-2010, 13:55
turbosuz olmaz.

:icon_tup::icon_tup:

gökan
18-12-2010, 13:55
1.5 dızele jant alıp basıcaksın bende 1.4 vardı trde tektı valla:)

omerta.
18-12-2010, 14:21
Waayy :) daha ucuz yollu bıse yapabılme ımkanımız yokmudur sımdılık dırek turboya gırmıyım dıyorum.?
Turboya gırsem asagı yukarı kaca cıkar fıyat verebılcek olan var mı arkadaşlar. ?

DetailEF
18-12-2010, 14:22
Waayy :) daha ucuz yollu bıse yapabılme ımkanımız yokmudur sımdılık dırek turboya gırmıyım dıyorum.?
Turboya gırsem asagı yukarı kaca cıkar fıyat verebılcek olan var mı arkadaşlar. ?

Güzel bir filtre sistemi yapıyorsun, sonra düz boru çekip sona güzel bi susturucu takıyorsun, yakıt basıncını pompadan açtırıyorsun, baktın olmuyor gidip hünerden falan kendi eksantriğini verip derecelendiriyorsun güzel zevkli bişey oluyor dersen ki ben bu kadar uğraşamam başka bir araç al :) + olarak Bold yazma ;)

Ufuk
18-12-2010, 16:50
illa bu araç kalsın deiyorsa diğer arkadaşların yazdıkları yeter..
Ama bence o kadar parayı turbodur odur budura gömeceğinize gidin satıp vts alın..

omerta.
18-12-2010, 16:52
Güzel bir filtre sistemi yapıyorsun, sonra düz boru çekip sona güzel bi susturucu takıyorsun, yakıt basıncını pompadan açtırıyorsun, baktın olmuyor gidip hünerden falan kendi eksantriğini verip derecelendiriyorsun güzel zevkli bişey oluyor dersen ki ben bu kadar uğraşamam başka bir araç al :) + olarak Bold yazma ;)

Tamam detaıl ef. Kalın yazı karakterı hosuma gıdıyor yardımların ıcın teskkur ederım pekı yaptırrabılecegım bı yer var mı bildiğin :soru:???

hüsor
18-12-2010, 16:57
atmosferik dizelle pek uğraşılmaz tavsiye etmem :) bende 1.9 kangoo var kat iptali+ egsoz dan başka birşey yapmamıştım onuda geri soktum orj haline çevirdim... Turbolamaya kalkarsan durmadan sıkıntı yaşarsın... bide pompa ayarı yaparsın en fazla atmosferik olarak :)

oğuzk
18-12-2010, 16:58
5 kapılı olsaydı takaslayalım diyicektim :D

omerta.
18-12-2010, 17:00
atmosferik dizelle pek uğraşılmaz tavsiye etmem :) bende 1.9 kangoo var kat iptali+ egsoz dan başka birşey yapmamıştım onuda geri soktum orj haline çevirdim... Turbolamaya kalkarsan durmadan sıkıntı yaşarsın... bide pompa ayarı yaparsın en fazla atmosferik olarak :)

Coook saolun yardımlarınız ıcın yaa. demekkkı gorsele yonelmek daha dogru secım olacak :)

omerta.
18-12-2010, 17:00
5 kapılı olsaydı takaslayalım diyicektim :D

:) yok bızım kı 3 kapılı VTSın dızelı ıste :P

omerta.
18-12-2010, 17:02
illa bu araç kalsın deiyorsa diğer arkadaşların yazdıkları yeter..
Ama bence o kadar parayı turbodur odur budura gömeceğinize gidin satıp vts alın..

Bıkere almıs olduk neler yapabılırız dıye bı konu actım ama masraflı olcak dedıgınız gıbı.

boosted_pug
18-12-2010, 17:08
vts body kit parçalarını alıyosun takıyosun az yakıp keyfine bakıyosun turbosuz dizel olduğu için çok fazla bişi beklememek lazım

omerta.
18-12-2010, 17:14
vts body kit parçalarını alıyosun takıyosun az yakıp keyfine bakıyosun turbosuz dizel olduğu için çok fazla bişi beklememek lazım

Hmm ole bı ıımkan varmı yaa varsa nereden bulabılırız kaca mal olur net bılgı verırsenız super olur.
Acıkcası VTS parcaları yaptırmak gecıyordu aklımdan ama nsl olcagını bılemıyodum.

DetailEF
18-12-2010, 17:19
Tamam detaıl ef. Kalın yazı karakterı hosuma gıdıyor yardımların ıcın teskkur ederım pekı yaptırrabılecegım bı yer var mı bildiğin :soru:???

Kalın yazı karakterini forum yöneticileri uyarı amaçlı kullanır küpe olabilir kulağına genç arkadaşım :)

omerta.
18-12-2010, 17:33
Kalın yazı karakterini forum yöneticileri uyarı amaçlı kullanır küpe olabilir kulağına genç arkadaşım :)

Tamam Detaılef artık kullanmam ogrencez ıste dedıın gıbı daha genc yenıyız. :)

gökan
18-12-2010, 17:42
www.saxperıence.com burayı guzelce takıp et yıllardır burdan bıseyler kaptık sana tavsıyem sudur saxo vts yan kapı ve on arka camurluk dodıklerını bulursan uygun fıyata al monte ettır aracına aracın vts gorunum olcak aa camurluguda vts camurlugu alcaksınkı dodık oturtulsun ustune neyse ondan sonra one bı vts tampon arkayada vts tampon dızel vts olcak bıde 15 jant taktınmı tamamdır motora gırme:)

buda benım eskı saxo 4 kapı:)
http://img340.imageshack.us/img340/51/24707442.jpg (http://img340.imageshack.us/i/24707442.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Günkut
18-12-2010, 17:42
konuyla alakası yok ama bu arac saglıklı bir şekilde turbolandgında yakıt düşermi artarmı ?

omerta.
18-12-2010, 17:44
www.saxperıence.com burayı guzelce takıp et yıllardır burdan bıseyler kaptık sana tavsıyem sudur saxo vts yan kapı ve on arka camurluk dodıklerını bulursan uygun fıyata al monte ettır aracına aracın vts gorunum olcak aa camurluguda vts camurlugu alcaksınkı dodık oturtulsun ustune neyse ondan sonra one bı vts tampon arkayada vts tampon dızel vts olcak bıde 15 jant taktınmı tamamdır motora gırme:)

buda benım eskı saxo 4 kapı:)
http://img340.imageshack.us/img340/51/24707442.jpg (http://img340.imageshack.us/i/24707442.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Gökan cok saolasın yaa. Cok teskkurler. Aracına bıtttım :) cok qzl.

By_HaNNibaLL
20-12-2010, 14:32
Ben bu araci kullanacam satmam diyorsan yada harcayacak paranda varsa turbola vts body kit yap jant koy hepsini yaparsin ama yok derse.

Biraz yere bas bi jant at vts body kit al ve kirsal motorin ile yollara devam et pompa ayari yazmiş arkadaşlar yukarda cok bi faydasi olmuyor acikcasi

omerta.
20-12-2010, 19:23
Ben bu araci kullanacam satmam diyorsan yada harcayacak paranda varsa turbola vts body kit yap jant koy hepsini yaparsin ama yok derse.

Biraz yere bas bi jant at vts body kit al ve kirsal motorin ile yollara devam et pompa ayari yazmiş arkadaşlar yukarda cok bi faydasi olmuyor acikcasi

Dediğiniz gibi olacak yaa motor işi şimdilik kalır heralde.

Xenomorph
21-12-2010, 00:16
ne turbosu ne gucu bodos dızel aracın keyfını sur kırsal motorın dvm

dunya para harcarsın zevkını alamassın soylım bosuna kasma

yiit
21-12-2010, 00:23
bence o kasaya vts motoru swaplayın birazda hafifletin tamam :rolleyes: şuan üzerindeki motordan bi cacık olmaz maalesef.

Schumi
21-12-2010, 00:35
Mazot koyup binin başka birşey yapmanızı tavsiye etmem.

omerta.
22-12-2010, 19:39
ne turbosu ne gucu bodos dızel aracın keyfını sur kırsal motorın dvm

dunya para harcarsın zevkını alamassın soylım bosuna kasma

:D yaa yorum fenaa aynen ole kırsala devam.

omerta.
22-12-2010, 19:40
bence o kasaya vts motoru swaplayın birazda hafifletin tamam :rolleyes: şuan üzerindeki motordan bi cacık olmaz maalesef.

Hmm güzell fikir :) :D:D:D

omerta.
22-12-2010, 19:41
Mazot koyup binin başka birşey yapmanızı tavsiye etmem.

en guzelı o yaa gorsel modıfıyeye devam.

uGuR8505
22-12-2010, 20:39
bnce motora girmek macera olur.. ugrasana kadar sat baska bi araç al derim.. ama dısına vts body kit mk2 vts jantları veya baska guzel bir jant bide bastınmı hem guzel olur hem az yakar=)

omerta.
25-12-2010, 09:51
bnce motora girmek macera olur.. ugrasana kadar sat baska bi araç al derim.. ama dısına vts body kit mk2 vts jantları veya baska guzel bir jant bide bastınmı hem guzel olur hem az yakar=)

ugur abı bı yrd. ol o zmn bıze yaa ;) su sana basalım dedııım beyaz saxo konustuuumuz arac :D ( Ben onur. )