PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : solmuş far temizleme ist anadolu yk ?

metin
19-12-2010, 21:49
istanbul anadolu yakasında resimdeki gibi solmuş plastik farları temizletebileceğimiz yer varmıdır ?
araç toyota corolla 2005 tahmını fıyat nedir bu işlem için piyasada ?
http://image5.sahibinden.com/photos/07/26/86/big_330726863h2.jpg

Ufuk
19-12-2010, 21:52
Aklımda biri var ama? :D hemde bu işi 2 gün önce layıkıyla yerine getirdi..

ruudvan nickli rıdvan abi ile görüşün ümraniye libadiye tarafındadır kendisi..

Meco
19-12-2010, 21:59
metin bence sen kendin yaparsın bu işi hiç bi yer aramana gerek yok

EREN34
19-12-2010, 22:04
Stopçu Altan.Yeri Bostancı sanayinin hemen dışı.Tel: 05373471614

PROMINENT
19-12-2010, 22:08
ilker kemal tek adres..bostancı sanayinin orada..

ruudvan
19-12-2010, 22:10
anadolu yakasındaysan gel ben yardımcı olıyım sana en kotu bı zımpara alırsın bn pasta cılasını atarım.

VteC_MaNiaC
19-12-2010, 22:39
anadolu yakasındaysan gel ben yardımcı olıyım sana en kotu bı zımpara alırsın bn pasta cılasını atarım.

kardeşim ben uğrayım sana o zman :)

ferdi_S2000
19-12-2010, 22:39
Bostancı sanayının ust yoluna cıktıgında hastanenın hızasında valeo var o sokaktan yukarı gir 1 veya 2.sağ fakat ben arkadaşımın stoplarını götürdüm bunu açamam açarım zarar veririm dedi maslakta far tunıngde yaptırdım çiçek gibi oldu.

ruudvan
19-12-2010, 22:49
kardeşim ben uğrayım sana o zman :)

jdm de buluşuruz en kısa zamanda ben makinemi pastamı alır gelirim.

metin
19-12-2010, 22:57
metin bence sen kendin yaparsın bu işi hiç bi yer aramana gerek yok

ya aslında yaparımda elimden geliyo o işlerde yemiyo diyim :D
denemedim daha önce hiç araçta dayımın aracı bişey olur yanlış yaparız laf anlatamayız daha :)

metin
19-12-2010, 22:58

saol kardeşim araç dayımın aracı soylıyeyımde olmadı haberleşiriz

VteC_MaNiaC
19-12-2010, 23:04
jdm de buluşuruz en kısa zamanda ben makinemi pastamı alır gelirim.

tamamdır kardeşim hberleşlim :)

ruudvan
19-12-2010, 23:18
saol kardeşim araç dayımın aracı soylıyeyımde olmadı haberleşiriz

pm atman yeterli.

tamamdır kardeşim hberleşlim :)

tamamdır ben haftaiçi musait bigünde otarafa geçerim hem sanada yakın sanırım orası ortada bi yer olmuş olur.

bu arada düşük devir pastayla farları ovalıcaz sadece zımpara fln biraz daha riskli işler şimdiden haberiniz olsun :D

EREN34
19-12-2010, 23:22
Peki hazır konusu sıcakken...

Benim sislerden biri su alıyor.Hatta bazen içine balık koysan yaşar o dereceye geliyor.Haliylen içide leş gibi.Ben bu sislerin ikisini birden camından ayıracağım temizleyeceğim ancak neyle kapatayım? Dayson çekomastik ile kapatmıştım daha önce çok güzel olmuştu.Buhu vs hiçbir sorun yoktu ancak rengi siyah olduğundan camın dipleri sanki kirliymiş gibi duruyordu dikkatli bakınca.

Sıcak silikon vs biraz basit iş sanki.Şöyle daha güzel bir malzeme ile tek seferde sorunsuz kapatmak için;

Ne ile kapatmalı? Marka model ad san bilen varmı?

ruudvan
19-12-2010, 23:28
Peki hazır konusu sıcakken...

Benim sislerden biri su alıyor.Hatta bazen içine balık koysan yaşar o dereceye geliyor.Haliylen içide leş gibi.Ben bu sislerin ikisini birden camından ayıracağım temizleyeceğim ancak neyle kapatayım? Dayson çekomastik ile kapatmıştım daha önce çok güzel olmuştu.Buhu vs hiçbir sorun yoktu ancak rengi siyah olduğundan camın dipleri sanki kirliymiş gibi duruyordu dikkatli bakınca.

Sıcak silikon vs biraz basit iş sanki.Şöyle daha güzel bir malzeme ile tek seferde sorunsuz kapatmak için;

Ne ile kapatmalı? Marka model ad san bilen varmı?

eren senlede bı ara umranıye sanayıde bulusalım bız :D dayson ıyıdır sıcak sılıkonu sıkarsın kurur yapışır ama su geldıgı zaman kendısını atar sakın kullanma once dayson gıbı bı slıkonla yapıstır sonra ııce kurut sonra montaj yap
ampul yanarsa vs sılıkonu erıtıp ıcıne akmasın sılıkon..

EREN34
19-12-2010, 23:33
eren senlede bı ara umranıye sanayıde bulusalım bız :D dayson ıyıdır sıcak sılıkonu sıkarsın kurur yapışır ama su geldıgı zaman kendısını atar sakın kullanma once dayson gıbı bı slıkonla yapıstır sonra ııce kurut sonra montaj yap
ampul yanarsa vs sılıkonu erıtıp ıcıne akmasın sılıkon..

Gelipte haber vermezsen ayıp oğlum:D Kanka dyson siyah.Rsi sisleri kapattım gıcık oldum.Gerçi benden başka kimse farketmedi oda ayrı:) Daysonun şeffafı yok sorun orda.Olmadı beyaz mı alsak?beyaz gri(gümüş değil) siyah renkleri var.

ruudvan
20-12-2010, 00:01
Gelipte haber vermezsen ayıp oğlum:D Kanka dyson siyah.Rsi sisleri kapattım gıcık oldum.Gerçi benden başka kimse farketmedi oda ayrı:) Daysonun şeffafı yok sorun orda.Olmadı beyaz mı alsak?beyaz gri(gümüş değil) siyah renkleri var.

eren umranıyede dukkanda ben dyson mayson gormustum bı kurcalarım etrafı olmadı seffaf sılıkon uretırız :D telefonunu pm lersen ıı olur .eskı numaralar slindi.

Ahmet Saraçoğlu
20-12-2010, 00:10
rıdvan işlemi ufaktan fotolayında bende yapiim burda.Oraya bi ankara gidişi yol üstü uğruyorum biliyosun.Yarın aLacağım c2 nin farlar böyle pis olmasada pleksinin üstünde olduğuna yüksek ihtimal verdiim genel bi beyazlaşma var.

ruudvan
20-12-2010, 00:13
rıdvan işlemi ufaktan fotolayında bende yapiim burda.Oraya bi ankara gidişi yol üstü uğruyorum biliyosun.Yarın aLacağım c2 nin farlar böyle pis olmasada pleksinin üstünde olduğuna yüksek ihtimal verdiim genel bi beyazlaşma var.

tamam ahmet merak etme eren fotolar yaparken :D

EREN34
20-12-2010, 00:25
eren umranıyede dukkanda ben dyson mayson gormustum bı kurcalarım etrafı olmadı seffaf sılıkon uretırız :D telefonunu pm lersen ıı olur .eskı numaralar slindi.

Sİyahla kapatırız dersen bende var siyah dyson.Daha 2 saat önce açtım.Ağzınıda vida ile kapattım bakalım ne kadar dayanacak kurumadan:)Pm attım şimdi

EREN34
20-12-2010, 00:29
tamam ahmet merak etme eren fotolar yaparken :D

Tabiki fotolarım SEN yaparken:D

Geyik bir yana.Ocak ortasından önce bunun gibi işlere vakit yok gibi bende.Araya sıkıştıracağız olmadı

ruudvan
20-12-2010, 00:39
Tabiki fotolarım SEN yaparken:D

Geyik bir yana.Ocak ortasından önce bunun gibi işlere vakit yok gibi bende.Araya sıkıştıracağız olmadı

birlikten kuvvet dogar sıyah sılıkonda olur da sıyah ampul yandıgı zaman erıyor ıcerı akıyor o yuzden seffaf bıraz daha ıı.

xxman
20-12-2010, 18:16
Rıdvan, bir ara senin su makitayı denesek :) Şubat kadar, gitmeden bir test yapalım :)

Spook
20-12-2010, 18:26
bostancı sanayide bosch car servisi geçin sağdan 2. sokağa girin hemen 20mt yukarıda sağda bir farcı göreceksiniz.Bu konuda çok iyiler.

Ufuk
20-12-2010, 20:34
Rıdvan, bir ara senin su makitayı denesek :) Şubat kadar, gitmeden bir test yapalım :)

Siftah'ı benle yaptı sanırım :)

ruudvan
20-12-2010, 20:40

ayıp ettin ne zmn istersen bi alo demen yeterli.