PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nokia C7-Samsung Wave

aqustic
21-12-2010, 18:49
İphone4 ü bugun aramadıgım yer kalmadı.Konyada nerdeyse hiçbir yerde yok bu cihaz.O nedenle vazgeçtim bu cihazdan.
BB 9800 tasarım olarak güzel fakat BB9700 de ısınma ve aniden kapandıktan sonra telefon açılmazsa içindeki bilgilerin kurtarılamadıgını okudum.O nedenle pek sıcak bakmıyorum bu cihaza da.Aynı şey bunda da olabilir
Geriye Nokia C7 ile samsung vawe kalıyor.C7 'nin 8Mp kamerası var.Samsungda ise dokunmatik daha hassas falan deniliyor.
Sizce hangisi?Samsung vawe mi C7 mi?Varmı C7 kullanan?

Gokhan43
21-12-2010, 18:53
Kesinlikle Wave diyorum :) Super Amoled Ekranı , 1 Ghz işlemcisi HD video kaydı , kamerası vs. gayet güzel.

Wave kullanıyorum 1 aydır , C7 de kullanma şansım oldu dokunmatiği ekran kalitesi vs. Wave yanında olamaz gibi geldi :) 8 MP kamerasını test etme şansım tam olmadı fakat aynı kareyi Wave ve C7 ile çektim bariz C7 sönük kaldı belki Wave'in SuperAmoled ekranından da kaynaklanabilir o kaliteli görüntüsü pc'ye atıp bakmak lazım ama ben genel olarak Samsung Wave diyorum :)

onursumer
21-12-2010, 18:54
c7 kullandım bence çok başarılı ki yazılım güncellemeleriyle çok daha iyi olucaktır

N8 den tek eksiği kamera ve hdmi çıkış

ulasoztas1
21-12-2010, 18:55
C7 kullanıyorum yaklaşık 2 hafta oldu alalı gayet memnunum beni oldukça tatmin etti. ve bence tasarım olarakda gayet güzel bir telefon. Tek sorunum tüm dokunmatiklerde olduğu gibi mesaj yazarken çok zorlanıyorum o yüzden telefonla fazla konuşmaya başladım :D