PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kol saatinde cep telefonu?

TaGo
26-12-2010, 12:26
Arkadaşlar çok yakın bir sevdiğime bu tip bir cihaz almak istiyorum. Etrafımda ne kullanan var nede referans alabilceğim bir yer. Sizlerden ricam kullanan yada gören varsa bilgi almak isterim. Ne kadardır? ne denli işlevseldir?

Şimiden teşekkürler.

Evrenoz
26-12-2010, 12:31
Askerdeyken çok niyetlenmiştim ama pahalı diye duymuştum.

TaGo
26-12-2010, 12:32
aynı niyetten alıyorum bende :D valla pahalı mahalı ulaşamıyoruz :D

trgy
26-12-2010, 12:32
lg nin vardı sanırım,turksel anlaşmalı olarak satıyordu.

recky
26-12-2010, 12:34
focalprice sitesinden aldık 18 gune gelıyor ancak.
burda bı ıslem yaptırman gerekıyor sorunsuz kullanıyoruzzz.

Dookan
26-12-2010, 12:35
ebay dan alcaktım 75 lıraya turkıeye gelıyo burda satış fıyatı 180 civarı...bi kere de bi esnaf almıştı onun elınden alıp baktıgımda hiç begenmemıstım...tam china power yani cihazlar..

Derman
26-12-2010, 12:35
LG marka var Tarkan abi...bir arkadasımda vardı pek memnun degıldı..kullanışsız falan demişti..

Evrenoz
26-12-2010, 12:38
Almak dert değil, alınır. Kullanmak da dert değil, kullanılır. Saklaması da kolay, kollarını sıvamazsan sorun olmaz.

Normal cep telefonunda bunlar geçerli. Almak, sokmak, saklamak dert değil. En büyük dert şarj. Keza bu saatlide de şarj ciddi sıkıntı olacaktır.

Kimseye göstermeden etmen lazım, edecek yer bir tek koğuş. E koğuştaki 1 kişi duysa, sabah o duyan kişi sayısı 50 olur, boku çıkar. Koğuş harici şarj edilecek yerlerde genelde ustaların elinde ( silahlık, fırın, kazan vs ) olur. Sokmazlar yeni adamı kolay kolay oralara.

Kısaca al, gönder ama şarj işini iyi düşünsün içerdeki arkadaş. Ne kadar çok kişi duyarsa bu durumu o kadar çok boka sarar, komutanların kulağına kadar bile gider.

TaGo
26-12-2010, 12:38
Dermanım, zaten üstün kullanım özelliği aranmıyor. Adam askere gitti günde 1 kere bile arayamıo, telefeon etmeye dahi izin vermiyorlarmış. Hiç olmadı yanında olur, müsaitken arar bizi.

TaGo
26-12-2010, 12:39
Almak dert değil, alınır. Kullanmak da dert değil, kullanılır. Saklaması da kolay, kollarını sıvamazsan sorun olmaz.

Normal cep telefonunda bunlar geçerli. Almak, sokmak, saklamak dert değil. En büyük dert şarj. Keza bu saatlide de şarj ciddi sıkıntı olacaktır.

Kimseye göstermeden etmen lazım, edecek yer bir tek koğuş. E koğuştaki 1 kişi duysa, sabah o duyan kişi sayısı 50 olur, boku çıkar. Koğuş harici şarj edilecek yerlerde genelde ustaların elinde ( silahlık, fırın, kazan vs ) olur. Sokmazlar yeni adamı kolay kolay oralara.

Kısaca al, gönder ama şarj işini iyi düşünsün içerdeki arkadaş. Ne kadar çok kişi duyarsa bu durumu o kadar çok boka sarar, komutanların kulağına kadar bile gider.

kesin bataryası saat pili tarzında bişeydir die düşünüorum. Bolca yedek pil gönderces yanında artık.

ygtrn
26-12-2010, 12:40
valla aynı cihazı bende araçtırdım bi ara, internette var ama birebir kullanıp bakmak istiyorum.....

sınavlarda kopya çekmek için lazım :D

Evrenoz
26-12-2010, 12:41
kesin bataryası saat pili tarzında bişeydir die düşünüorum. Bolca yedek pil gönderces yanında artık.

Öyleyse şahane olur, şarja gerek kalmaz pil değiştirirsin. Piller de sivil eşyada durur dikkat çekmez. Dolap aramasında komutan kıllanmaz ne bu kadar pil diye.

Şunu buldum, incele bi istersen.

Hepsiburada.com : Day Mobile M810 Kol Saati Cep Telefonu ( Bleutooth Kulaklık Hediye ) | Telefon (http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepdaym810)

TaGo
26-12-2010, 12:44
Günümüz teknolojisinin gözünü seveyim. Biz askerlik yaparkenki cep telefonları ıpad büyüklüğündeydi :D

Evrenoz
26-12-2010, 12:47
KOL SAATİ CEP TELEFONU DOKUMATİK 2 GB GittiGidiyor.com'da #28642441 (http://urun.gittigidiyor.com/KOL-SAATI-CEP-TELEFONU-DOKUMATIK-2-GB_W0QQidZZ28642441)

Şu da var ama USB'den şarj oluyor. İşallah tüm modellerin şarjı bu şekilde değildir.

EREN34
26-12-2010, 13:20
Yada acil şarj denen zımbırtıyı(kalem pille tel şarj edenlerden) saate göre uyarlamalı.

Berkan
26-12-2010, 13:49
pil falan yoktu sarjlı bide cok gitmiyo.arkadaşım aylarca kullandı sarj aleti sıkıntı dedi en son biri ispiyonlamış.kalemi fln var msj yazmak için ama tabi konusurken kaldırmak lazım millet noluo sacma sapan anlarda koldayken titreybilir enazından uyarı verebilir sert biyerse busefer casusluk bilgi sızdırmadan sararlarsa bitmez askerlik unutmamak lazım

Onur`
26-12-2010, 14:11
Askerdeyken çok heveslendimde en iyisi LG di o zaman, ki o da iyi değil fiyatıda 2500 falandı yani. Ayrıca garantisiz. Forumları araştırmıştım çarşıdayken pek olumlu bakan kesim yoktu.

HondatugraL
26-12-2010, 17:44
sahibinden e bakın derim vardır orda :)

Sh4rk
26-12-2010, 17:57
sahibinden e bakın derim vardır orda :)

:icon_tup: aynen orda var dıye bılıyorum da umarım kullanıslı olur sarjıda çarsıya cıktıgında yapar haftada 4 kez kullanmak ıle de sarjı bıtmez sanırım

OnurD.
26-12-2010, 19:38
Zamanında kullandım bu modelden. Bildiğiniz telefonlardaki gibi pili var(tabiki biraz minyatürü), acayip güzel aletti, Hiç kimse uynamıyor. titriyor ama sizden başkası vızıltı bile duymuyordu. bluetoothlu kulaklıkla yada saatin ön tarafını komple kulağınıza götürerek kullanıyorsunuz. Kamerası falan var acayip güzel. Ama herhangi bir arızada yapacak hiç bir şey yok. çöpe at gitsin. Ve baya kaba birşey çok sırıtıyor. Ben 1ay falan kullandım saatım sonra, Sattığım kişide baya bir kullandı sonra pilin ömrü bitti ve iş görmez haldeydi en son.
ÇAnkayada bit pazarında denk geliyodu bazen o telefonlardan görüyodum.
http://www.livetr.org/share/blog/i/3/982764-saat-telefon.jpg