PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amerikada parça alımıyla alakalı yardım !!

onat
28-12-2010, 17:21
ocak 20 den sonra washington dc ye gidiyorum %90 ihtimalle allahtan bi engel çıkmazsa.sitemizde amerikadan parça alan ve yurdumuza sokan birçok insan var.orada irtibata geçebileceğim türkler bu işlerden anlayan insanlar ve turist gelmiş iteleyeyim mantığında olmayan yabancılardan kmleri bulmalıyım sizlerin önerebileceği şurda benm arkadaşım var işini hakkıyla yapar diyebileceğiniz kimler var. d16 turbo projeme parça alımıyla alakalı olucak.yardım eden değerli bilgilerini esirgemeyen herkese şimdiden teşekkür ederim.

onat
29-12-2010, 07:36
evet millet yardım etmek isteyen kimse yok mu ??

tequila818
29-12-2010, 07:43
orada turist diye iteleyecek kimse olmaz. Benim gördüğüm adamların geçim sıkıntısı olmadığı için insanlar kötü niyetli değil. internetten araştırabilirsin oradaki shopları. Nerede kalacaksın? Ebay'den direk sipariş ver oradaki adresine teslim edilsin. İnternette yok mu aradığın parçalar?

onat
29-12-2010, 08:04
var tabiki fullrace turbo egsoz manifoldu, ebayde satılan piston kol kombinasyonu vardı onu düşünüyorum,brde bisimoto level2.4 turbo egzantiriğini düşünüyorum son olarakta gt3076 düşünüyorum.bunların hiçbirini tecrübe etmedim sevdiğim abilerim kardeşlerimin önerileri sayeseinde fikrim oldu.

ben isstiyorumki dükkana giriyim bunlar bunları istiyorum diyim adamda yığsın önüme alıyım geliyim.ebayden tırsıyorum yanlış alırsam diye.

__FrK__
29-12-2010, 08:29
turbo kiti oralarda neden arıyorsun bu işinizi görmezmi oradan diğer motor içi vs. malzemeleri alman daha hesaplı olur
http://www.techturkey.com/forum/modifiye-parcalari/71782-b-ve-d-serisi-turbo-kit-egsoz-vs.html

onat
29-12-2010, 08:41
28 küçük gelir ben daha yüksek bi setup yapma düşüncesndeyim.headers büyük bi unsur bu konuda o yzden almışken en babasını alıyım diyorum o yzden fullrace.

evet abiler kardeşler yok mu usa de yol gösterecek kmse

onat
29-12-2010, 19:52
konu güncel kalsın

turbo&quattro
29-12-2010, 21:14
Washington DC ye 40dk mesafede yasiyorum..Gelmeden once parcalari alirsan bana kargo yapabilirsin..Geldiginde bir sekilde gorusup teslim ederim.

M_PROJECT
29-12-2010, 21:30
tam35gny nicki . Gunay'a ulas gelmeden istedigin parcalari sana temin etsin kalicagin adrese kadar kargolar . Boost Projects - Boost Projects (http://www.boostprojects.com/)

GokhanE.
29-12-2010, 23:54
amerikadan 'burak kasım' nickli arkadaşla bir alışverişimiz oldu ben çok memnun kaldım,burak san franciscoda ama amerika içinde istedigin yere kargolar görüşürsen,sen de bavuluna atıp dönersin..

onat
30-12-2010, 17:06
Washington DC ye 40dk mesafede yasiyorum..Gelmeden once parcalari alirsan bana kargo yapabilirsin..Geldiginde bir sekilde gorusup teslim ederim.

benm geliceğim yer merton court.netten bi kaç tane garaj ismi buldum.autozone,advance auto part isimleri.sanırım bunlara bakıcam.bunların haricinde başka isim bilmiyorum.bu isimler hakkında bi bilginiz var mı ??

onat
30-12-2010, 17:07
amerikadan 'burak kasım' nickli arkadaşla bir alışverişimiz oldu ben çok memnun kaldım,burak san franciscoda ama amerika içinde istedigin yere kargolar görüşürsen,sen de bavuluna atıp dönersin..

kanka hemen bakıyorum listeden blup pm atıyorum arkadaşa

onat
30-12-2010, 17:08
tam35gny nicki . Gunay'a ulas gelmeden istedigin parcalari sana temin etsin kalicagin adrese kadar kargolar . Boost Projects - Boost Projects (http://www.boostprojects.com/)

hemen bunuda değerlendiriyorum pm atıyorum gunay a

turbo&quattro
30-12-2010, 20:47
benm geliceğim yer merton court.netten bi kaç tane garaj ismi buldum.autozone,advance auto part isimleri.sanırım bunlara bakıcam.bunların haricinde başka isim bilmiyorum.bu isimler hakkında bi bilginiz var mı ??

Bu saydiklariniz garaj degil...Incik boncuk parca satimi yapan yerler..Modifiye parcalari bulamazsiniz.

onat
30-12-2010, 21:09
boost projectten gunayla görüşmeye başladık.işim kesinleşsin onada almak istedğim parçaları söledm oda fiyatlara baksın tekrardan konuşucaz