PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stok Bilgileri

EM-RE
31-12-2010, 14:18
Acil yardima ihtiyacim var,isler buyudukce isin icinden cikilmaz bir hal aliyor,bilmeyenler icin fason kagit kesim isi ile ugrasiyorum,yani bobin seklinde gelen kagitlar ebatlanarak baski icin matbaaya gidiyor,ben ebatlama kismina kadar yapiyorum.benim simdiki skntm mal bobin olarak gelip ,ebat ciktgndan faturalar hep ebat seklinde bunda bir sknti yok.ben bu gelen bobinleri bir programa seri sekilde girip kesildikten sonra bobin adeti olarak dusebilmeliyim.bobinin kg su ile kesimin kilosuda tutmadgndan fire payindan dolayi is iyice karmasik bir hal almaya basladi boyle kullandgnz free bir program warmidir.tarih musteri adi malin cinsi kg su we bobin adetini yazip tek adet weya bobin numarasini yazinca otomatik dusucek.telden yazdim umarim kendimi ifade edebilmismdr.excelle denedil fakat cok karma karisik oldu fikri olan yardimci olabilicek yada excelin doktoru bmm diyebilicek biri varmidr aramizda..

MiaMi
31-12-2010, 18:06
Önümüzdeki hafta bigörüşelim değerlerin belli ise excelde tablo yapılır otomatik sonuçları döker.

Burak K.
31-12-2010, 19:25
Access ile de bir şeyler yapılabilir..

Thracian
31-12-2010, 19:34
PM atarsan basic düzeyde bir excel tablosu hazırlayaylım beraber, ne gibi beklendin varsa

EM-RE
31-12-2010, 21:15
pazartesi hepinize dönücem arkadaşlar..Accesi bende araştırıcam duydum bir kaç firma kullanıyormuş,ilgi için teşekkürler..

Vts_Power
01-01-2011, 01:23
bahsettiğin işi ticari programla ben bir müşterime yaptım.aynı şekilde kağıt işi ile uğraşıolar.lisanslı bir yazılım almanı öneririm sonrasındada destek alabilmek için.