PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ustalardan yardım

MuGeN_poWer
02-01-2011, 18:14
merhaba ilk olarak erzincandan da oldugumu belirtmek isterim burda bu isi prof yapan kimse yok bir sonaxımız var ne kullandıgı cok belli olmayan malzemeler vs

bn arabamı surekli gunde 1 defa yıkayan biriyim sungerle yıkıyorum suan yeni araba aldım beyaz bir vtec2 boya durumu spot altında baktıgımda allahtan cok fazla fırca izi kılcal cizik goremedim belki bn goremedim ama bu isi kendim yapmak istiyorum bu urunlerde cok fazla yabancı terim kullanılıyo cok anlayamıyorum zorlanıyorum ilk olarak sizden istediklerim arabamı surekli duzenli yıkamada kullanacagım bir sampuan

guzel bir cila ve detaylı bir temizlik icin kil denilen ama bi turlu gormek nasip olmayan

hacatı nasıl kullanıldıgı uygulama resimleri yada video olan bir site varmı kil birde cilayı elle degil makina ile yapmak istiyorum hızı ayarlanabilir cok prof olmayan bir makina almak istiyorum onerilieriniz nelerdir ilk dısını bitiriyim sonra ic kısım icin basınızı sisirim cok sevdigim bir kardesim olan jumboaliden aldıgım oneriler

kil - m105 - m85 - 83 - m21 - m34 -bu killeirn markasımı kodumu nasıl uygulanır ilk ogrenmek istedigim bu

Elle Atılcak cila Nxt Olabılır - bu bildigim kadarı ile sivi bir cila makina ile daha iyi bir sonuc verir diye dusunuyorum tabi makina icin ped lazım :D onları nerden alıcam

Ultımate quıck detailer - Sarı Şampuanla yıkancak her yıkamada Fırca degmıcek

birde bu urunleri internetten temin edebilecegim bir adres varmı kredi kartı ile alaabilecegim uygun olan vs

yardımlarınız icin smdiden tesekkurler

özgür67
02-01-2011, 18:18
Nxt i satın aldığınızda uygulama pedi içerisinden çıkacaktır.Şampuanı microfiber eldivenle uygularsanız ki ben öyle yaptırıyorum biraz daha faydalı olacaktır.Diğer ürünler için tecrübeli arkadaşlar gerekli bilgileri vereceklerdir.

MuGeN_poWer
02-01-2011, 18:25
evet bir mikofiber eldiven alıcam kesinlikle kili biraz gordum youtube arattım bir iki ornek gordum peki bu kodlar nedir onu smdi ogrenen lazım hepsi farklı bir markamı yoksa aynı markanın atıyorum iste seviye urunlerimi

ruudvan
02-01-2011, 19:40
kardesım uygulama yapıcaksan oncelıkle makıne lazım sonra sıralama cuttıng polıshın fınıshıng dıe gıder cuttıng 105 -85
polıshıng 205-82
fınıshıng ıse cıla glaze katmanı oldugu ıcın beyaz araca glaze e ıhtıyac yok sıralama su sekılde olabılır 66-34-nxt yada 21.
eldıven vs ıstersen ozel msj at gereklı yardımda bulunurum.

emin21
02-01-2011, 21:20
ben 15 gün önce 3m ürünleriyle yaptırmıştım bence yaza doğru yap.

MuGeN_poWer
02-01-2011, 21:42
sagol eminim ztn cok duzgun ama ben hergun araba yıkıyorum ondan daha detaylı ise giricem kendim yapacagım isi ogreiyimde simdiden:D bahara hazırlık