PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GTi - VTS Sorgulamaları

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57

dj ugurcan
16-01-2013, 19:23
Peugeot 106 GTI Model 15.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 102417261 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-tertemiz-102417261/detay/)

hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar?

'K20A2'
16-01-2013, 19:25
Peugeot 106 GTI Model 16.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 109949894 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-cec-106-gti-109949894/detay/)

düşünen olursa yardımcı olurum..

OmeR-FE
16-01-2013, 20:19
bi iki sene sonra tekrar bi 306 ararım bende artık:D

Aramana gerek yok kardeşim.
Ne zaman istersen gelip alırsın benim arabayı.
Sen hele bi toparlanda gerisi kolay.
Daha iyilerini nasip eder Rabbim.

PiscocuK
16-01-2013, 20:42
61 VD 119 gri 106 gti 98 model.ilani yok arac hakkinda bilgisi olan varmi

DRIVE34
17-01-2013, 10:14
Kendine almak istediğin 106 dan mı bahsediosunuz? Çıkar artık şunu kovugundan.. Çıkar işte bin biraz sat işin görülsün. Biride nasiplensin... Kanka ben 306 arıyorum yine kendime bilgin olsun yaza dogru operasyon yapabilirm ama sen bak bana yine. Önce kendine al ama sırayla. Bn senin kanına girer alırm Günaydın tüm pug camıasına:)

cemo306
17-01-2013, 10:18
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-cok-acill-satilik-temiz-6-ileri-306-gti-108427143/detay

demir abi bu araba 16.5 lu ilanla satıldı şimdi 15 e pazarlık payı var diolar. biliorum km yüksek ama bi bak bi görüş abi aklında olsun... km aşağı çekilmemiş orj se düşmüşünden daha iyi bence...

Demir
17-01-2013, 10:30
Bilhare özel mesaj yazdım...

wekoo
17-01-2013, 11:03
106 tılar bir kaç aya patlama yapar fiyatları...yaz başı görün bak...

okankrgz
17-01-2013, 11:06
Peugeot 106 GTI Model 15.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 102417261 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-tertemiz-102417261/detay/)

hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar?

İzmitte bakıma gelmişti bi ustaya, orda görmüştm. Kaporta ve boya olarak çok diri duruyordu, içi flanda iyiydi ama kumaş koltuklar var buyüzden biraz sönük dış görünüşüne gör ama klimalı gayet diri duran bi araçtı..
şaselerine falan bakmadım kazasını falan bilemem ama genel olarak geçerli

cemo306
17-01-2013, 11:13

bi kaç tane yüzaltı kapatalım dicem ama nerde???

GTCihad
17-01-2013, 11:51

Ağzından bal damlıyor kardeşim :D

PiscocuK
17-01-2013, 12:03
61 VD 119 gri 106 gti 98 model.ilani yok arac hakkinda bilgisi olan varmi

bilen duyan tanıyan..sahibi çok iddalı kesinlikle kazasız değişensiz olduğunu iddaa ediyor

kagan-07
17-01-2013, 12:51
61 vd plakalı gri çitalı 106 ankaradan gitme hatta plaka 06 en mi neydi...15 gbi bi ilanınıda hatırlıom cc jantlıydı ama kaza degişen durumunu bilmiom ankaralı arkadaşlar bilir.

OBAN
17-01-2013, 12:59
Kazasiz degisensiz boncuk arayan arkadaşları gördükçe şükrediyorum ve ısrarla kovalayın yılmayın diyorum nasibiniz bi yerde kısmış sizi bekliyor ;)

gsgokhan
17-01-2013, 13:06
www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-fabrikadan-ozel-siparis-turkiyede-tek-beyazz-106475468/detay/
aracı ben biliyorumda burdan detaylı bilen arkadaşlarım vardır elbet

aLperTunga
17-01-2013, 13:07
Kazasiz degisensiz boncuk arayan arkadaşları gördükçe şükrediyorum ve ısrarla kovalayın yılmayın diyorum nasibiniz bi yerde kısmış sizi bekliyor ;)

bu zamanda düzgün 106 bulmak büyük ikramiye gibi oldu :)

DRIVE34
17-01-2013, 13:21
bu zamanda düzgün 106 bulmak büyük ikramiye gibi oldu alper üsttekı ilandaki senın eskı araban ee degılmı benzettım ama :)

Anıl E.
17-01-2013, 13:40
Her zaman saygımı korudum bu forumda bu konu altında ama artık bir yere kadar ,yavşaklığın dansözlüğün gereği yok adamlığınızı bilin amk . Kul hakkı yemeyin Allah belanızı verir sonra . Bu kaçıncı kulağıma kadar gelen muhabbetler dedikodular ,elimizden geldiğince dürüst satalım diyoruz siz yavşaklıktan başka bir *** yapmıyorsunuz . Bu kadar da olmaz arkadaş ya bir insanın ekmeğine rızkına bu kadar mı taş koyulur ,Yok o araba için sivasa gidilmez ,o araba boktan o araba pert o araba işe yaramaz . Lan ben zaten bebek ya da çiçek dedim mi arabama ? Bu zamana kadar arayanlar çıksın yazsın şuraya ,sağındaki solundaki çiziğine kadar fotograf çektim yolladm amk bu mu sizin insanlığınız ? Şase numarası istediniz yolladım ,motoru çek dediniz yolladım ,koltukları çek yolla dediniz yolladım saat kaç olursa işim gücüm var mı umursamadan,değişen parçasını boyalı yerlerini yapılacak masrafları sölüyorum ben zaten tüm arayanlara ben dürüstüm de siz neden böyle karı gibi dedikodu yapıyorsunuz ? Bir kere gelip bakan oldu şimdiye kadar o zamanda aynı muhabbetler dönüyordu şimdi de ,ben 13 liralık arabaya 20 lira isteyipte burda dedikodu çıkartmıyorum zaten,edeceği fiyatı sölüyorum . 9-10 lira yazsam köpek gibi gelir alırsınız bu arabayı Allahın mezarcıları ,nerden ne şekilde kar ederim diye kişiliğinizi karakterinizi kaybetmişsiniz resmen .

Gerçi siz de bu forumda birbirinize kanka yazıyorsunuz,benimle telefonda konuşunca birbirinizin arkasından yuvarlıyorsunuz onun arabası şöyle böyle diye . Ne kişiliksiz adamlarmışsınız amk .

Benim arabamın tavanında boya yok,sağ çamurluk ve kabut değişik sağ kapıda onarım var ,sol çamurluğun peugeot amblemi duruyor . Panelin orjinal boyası üstünde zeytin gri değil normal gri renginde fabrika çıkışı böyle siz mükemmel 106'cısınız ya bilirsiniz . .Motorunda yağ yakma yok ,yürürü ok gibi sağa sola yalpalamadan yürüyor ,koltuktaki yırtığa kadar sölüyorum yine yaranamıyorum amk ,ne kadar iyilik edersem o kadar bu tür şeyler başıma geldi . .

Gelin arabayı 10 liraya veriyorum hadi ,o araba için gidilmez diyenler 10 lira arabam gelmezseniz daha da şerefsizsiniz gelin görüşelim sivasta . Ne ayıp ne yazık günah biliyorsunuz .Herkesin ağzında aynı laf ''o araba için iyi şeyler söylemiyorlar yaaaa.'' kim söylemiyor ?? ''ben görmedim bakmadım ama sölüyorlar işteee.''

böyle böyle ilerliyorsunuz işte

aLperTunga
17-01-2013, 13:41
alper üsttekı ilandaki senın eskı araban ee degılmı benzettım ama :)

aynen kanka benım eski 34 E 6086

özcan07
17-01-2013, 13:52
Her zaman saygımı korudum bu forumda bu konu altında ama artık bir yere kadar ,yavşaklığın dansözlüğün gereği yok adamlığınızı bilin amk . Kul hakkı yemeyin Allah belanızı verir sonra . Bu kaçıncı kulağıma kadar gelen muhabbetler dedikodular ,elimizden geldiğince dürüst satalım diyoruz siz yavşaklıktan başka bir *** yapmıyorsunuz . Bu kadar da olmaz arkadaş ya bir insanın ekmeğine rızkına bu kadar mı taş koyulur ,Yok o araba için sivasa gidilmez ,o araba boktan o araba pert o araba işe yaramaz . Lan ben zaten bebek ya da çiçek dedim mi arabama ? Bu zamana kadar arayanlar çıksın yazsın şuraya ,sağındaki solundaki çiziğine kadar fotograf çektim yolladm amk bu mu sizin insanlığınız ? Şase numarası istediniz yolladım ,motoru çek dediniz yolladım ,koltukları çek yolla dediniz yolladım saat kaç olursa işim gücüm var mı umursamadan,değişen parçasını boyalı yerlerini yapılacak masrafları sölüyorum ben zaten tüm arayanlara ben dürüstüm de siz neden böyle karı gibi dedikodu yapıyorsunuz ? Bir kere gelip bakan oldu şimdiye kadar o zamanda aynı muhabbetler dönüyordu şimdi de ,ben 13 liralık arabaya 20 lira isteyipte burda dedikodu çıkartmıyorum zaten,edeceği fiyatı sölüyorum . 9-10 lira yazsam köpek gibi gelir alırsınız bu arabayı Allahın mezarcıları ,nerden ne şekilde kar ederim diye kişiliğinizi karakterinizi kaybetmişsiniz resmen .

Gerçi siz de bu forumda birbirinize kanka yazıyorsunuz,benimle telefonda konuşunca birbirinizin arkasından yuvarlıyorsunuz onun arabası şöyle böyle diye . Ne kişiliksiz adamlarmışsınız amk .

Benim arabamın tavanında boya yok,sağ çamurluk ve kabut değişik sağ kapıda onarım var ,sol çamurluğun peugeot amblemi duruyor . Panelin orjinal boyası üstünde zeytin gri değil normal gri renginde fabrika çıkışı böyle siz mükemmel 106'cısınız ya bilirsiniz . .Motorunda yağ yakma yok ,yürürü ok gibi sağa sola yalpalamadan yürüyor ,koltuktaki yırtığa kadar sölüyorum yine yaranamıyorum amk ,ne kadar iyilik edersem o kadar bu tür şeyler başıma geldi . .

Gelin arabayı 10 liraya veriyorum hadi ,o araba için gidilmez diyenler 10 lira arabam gelmezseniz daha da şerefsizsiniz gelin görüşelim sivasta . Ne ayıp ne yazık günah biliyorsunuz .Herkesin ağzında aynı laf ''o araba için iyi şeyler söylemiyorlar yaaaa.'' kim söylemiyor ?? ''ben görmedim bakmadım ama sölüyorlar işteee.''

Anıl kardeşim pire için yorgan yakılmaz dur bunlara niye kafanı takıyorsun sen

Anıl E.
17-01-2013, 14:00
Anıl kardeşim pire için yorgan yakılmaz dur bunlara niye kafanı takıyorsun sen

Bir değil iki değil abi ,arabayı görmeyen bakmayan adamlarda söleyince bu forumada üye tamamen kafası atıyor adamın yeter şerefsizim amk Allahtan s2000 lere falan binmiyor bu dallamalar 10 liralık sikindirik bi 106 için ne kadar delikanlılıklarından ödün veriyorlar

poşetçay
17-01-2013, 14:01
anıl salla kardeşim ya kanka olanların turşuları pertleri drag kovalamış araçları on 12 yaşındaki bi genç arabası patates bırak sen takma bunları kimse yogurdum ekşi demez işine gelen gelir alır

Anıl E.
17-01-2013, 14:05
anıl salla kardeşim ya kanka olanların turşuları pertleri drag kovalamış araçları on 12 yaşındaki bi genç arabası patates bırak sen takma bunları kimse yogurdum ekşi demez işine gelen gelir alır

Kendi arkadaşlarının arabalarını överler sonradan boktan olduğu ortaya çıkar ,yalaya yalaya bir olurlar yine dansöz gibi kıvırırlar bir güzel . Biz öyle de yapmıyoruz dürüst şekilde satıyoruz ama yine yaranamıyoruz .

özcan07
17-01-2013, 14:05
Bir değil iki değil abi ,arabayı görmeyen bakmayan adamlarda söleyince bu forumada üye tamamen kafası atıyor adamın yeter şerefsizim amk Allahtan s2000 lere falan binmiyor bu dallamalar 10 liralık sikindirik bi 106 için ne kadar delikanlılıklarından ödün veriyorlar

anıl ne diyorlar araban için pert mi taklalımı diyorlar bırak öyle olsun kardeşim takma sen bunlara kafanı

aspava983
17-01-2013, 14:12
boşuna dertlenme arkadaşım herkes kazasız değişensiz 106 arıyor satanlarda 18-19 istiyor kimsede vermiyor o fiyatları herkeste hala 106 arıyor piyasayı kızıştırıp fiyatları tavan yapanlarda yine BİZLERİZ yanlış mı?? herkes şu 106 piyasasını makul hale getirse her genç şu zevki tadacak ama nerdee..

PiscocuK
17-01-2013, 14:24
anılcım aracını satmakmı istiyorsun kardeşim..sen şimdi hemen plakanı değiştir güzel iç dış detaylı temizlik yaptır.sağını solunu elden geçir sonra (bak burası çok önemli) 3-5 şakşakçı bulacaksın kardeşim. arabana çok iyi türkiyede tek diyecekler sıçsan beğenecekler 1 haftaya kalmaz aracını satarsın ;)

bir laf var karı koca arasına girilmez diye..buradakilerin çoğu usta 106 cı ilk arabaları 106 en az 50 106 ya binip satmışlar.. kişiler aynı mal satılırken birbirlerini ve mallarını kötülerler ara sen girersen sıkıntı sende olur.oyüzden karı koca arasına girme bırak onlar birbirini düdüklesin.

her malın bir alıcısı vardır illaki sende aracını satarsın bozma moralini.

OBAN
17-01-2013, 14:29
bu zamanda düzgün 106 bulmak büyük ikramiye gibi oldu :)

:hahaha: aynen yaaa
bu arada drive sana denk gelen samanlık specleri kıskanır oldum. İnsallah hepsi degerini bilen adamlara nasip olur.

GTCihad
17-01-2013, 14:36
Kendi arkadaşlarının arabalarını överler sonradan boktan olduğu ortaya çıkar ,yalaya yalaya bir olurlar yine dansöz gibi kıvırırlar bir güzel . Biz öyle de yapmıyoruz dürüst şekilde satıyoruz ama yine yaranamıyoruz .

Aynen öyle maalesef , burda heryeri boyalı , ellenmedik yeri kalmayan araçta on numara oluyor yeri gelince.Şu ana kadar kendi gözümle görmediğim hiçbir araca yorum yapmadım. Ama bahsettiklerinde istisna kardeşim bunlarda olur , takma kafaya . Kimse kimsenin nasibini yiyemez , kime satılacaksa o gelir alır senin aracını.

DRIVE34
17-01-2013, 14:38
aynen yaaa
bu arada drive sana denk gelen samanlık specleri kıskanır oldum. İnsallah hepsi degerini bilen adamlara nasip olur.
köyde cok bulundugum ıcın samanlık olayına yatkınım,tek fark o zaman inek kovalıyoduk sımdı 106-saxo sonucta her ıkısıde 4 teker:):9):)):)

yaşar
17-01-2013, 14:40
Anılım sana söylüyorum yavşak sen dinle

Zamanında h 2404 sattığım bir kardeşimiz vardı Burak Gözal diye bir kardeşim arabamı almıştı sevinçten arkadaşları ile paylaşmıştı O zaman bu yavşaklar bu arabaya 17.500 verilir mi 106 ya bu kadar para verenin aklını ...... demişlerdi Şimdi bakıyorum kendi araçlarına toz kondurmuyorlar araçlarına, turşu suyu olduğu halde sen kafanı takma üzme kendini, aynısı bize de yapılıyor, abi reg i satarsan haber ver diyenler ,şimdi ne yapayım o teneke kutusunu götüme mi sokayım diyorlar, yani bize başka arkamızdan başka oluyor insanlar, sadece araç sektöründe değil bütün işlerde böyle çok fazla kafana takma bak ben reg i satmaktan vazgeçtim bu kaşarla yüzünden yaza o kaşarlara ben ne yapacağımı biliyorum

Düzgün araba yoktur düzgün insan vardır.

En düzgün araba bu araba diyen insanın bile şöyle kendi aracına bakması lazım, şimdi yazdıklarımı okuyorlar ama merak etmeyin plaka yazmayacağım

DRIVE34
17-01-2013, 14:52
bu zamanda düzgün 106 bulmak büyük ikramiye gibi oldu

aynen yaaa
bu arada drive sana denk gelen samanlık specleri kıskanır oldum. İnsallah hepsi degerini bilen adamlara nasip olur. valla kardesım ben ugrasamam yok düzgünmüs orası burası sükükmüs benım ıcın agır kazası olmasın araba güsel yürüsün yeter vts den sonra bı 106 alır bınerım sonra satarım defter kapanır , zaten burada sevdıgım ıkı kısıye bulsam verıcem bırı alper _tunga 106 tıcı dıgerıde cemo 306 tıcı bu arkadaslara her turlu arac kendıme bulur gıbı bulurum gerısıyle ugrasamam hele forumdakı yerlı -yersız konusmaları gürdükce ayıp yaaa herkes parasına gore araba almaya calısıyor b.k atmaya gerek yok ,,

Turboğuz54
17-01-2013, 15:00
bilen duyan tanıyan..sahibi çok iddalı kesinlikle kazasız değişensiz olduğunu iddaa ediyor

Bende niyetlendim banada aynı şeyleri söyledi fakat araba 98 üzerinde airbagsiz direksiyon var ankarada roll için sökmüşler filan dedi bende öyle diyince pek içime sinmedi yoksa güzel duruyo

cemo306
17-01-2013, 15:02
Araba konusunda insanlık çok önemli insanlığımızı kaybetmeyelim... Arabaların değerleri belli piyasa belli... Bu ucuz ama vazgeçilmez bir zevk iken şimdi pahalı ulaşılamaz bir zevk haline geldi... binmek istiyorsan 106 ya 306 ya düdkleneceksin diyor artık herkes... Amcalar teyzeler bile uyandı ben ilanlara baktım benim arabam 20 benim arabam 19 benim arabam 25 diyen teyze amcalar var... bu bizim sevgimiz sevdamız ticari amaçlı bakmıyoruz bu meletlere... zevki yaşamak için bütçe çıkıyoda çıkıyo... Allah hepimize akıl fikir versin... rabbim yardım etsin biz hasta kullarına...

cemo306
17-01-2013, 15:05
valla kardesım ben ugrasamam yok düzgünmüs orası burası sükükmüs benım ıcın agır kazası olmasın araba güsel yürüsün yeter vts den sonra bı 106 alır bınerım sonra satarım defter kapanır , zaten burada sevdıgım ıkı kısıye bulsam verıcem bırı alper _tunga 106 tıcı dıgerıde cemo 306 tıcı bu arkadaslara her turlu arac kendıme bulur gıbı bulurum gerısıyle ugrasamam hele forumdakı yerlı -yersız konusmaları gürdükce ayıp yaaa herkes parasına gore araba almaya calısıyor b.k atmaya gerek yok ,,

Hakan eywallah Allah razı olsun... ben öncelikle sana bir 306 bulmaktan ve aldırmaktan yanayım... rabbim bize yardım eder sana buluruz inş... sende ki araba bende gözüyle bakarım hep çünkü :) sen şu 106 yı çıkar olduğu yerden birde 306 çıkartırsak mevzu tamamdır... allah yardım etsin inşallah.. tekrar çok sağol iyi dileklerin için...

GTCihad
17-01-2013, 15:07
valla kardesım ben ugrasamam yok düzgünmüs orası burası sükükmüs benım ıcın agır kazası olmasın araba güsel yürüsün yeter vts den sonra bı 106 alır bınerım sonra satarım defter kapanır , zaten burada sevdıgım ıkı kısıye bulsam verıcem bırı alper _tunga 106 tıcı dıgerıde cemo 306 tıcı bu arkadaslara her turlu arac kendıme bulur gıbı bulurum gerısıyle ugrasamam hele forumdakı yerlı -yersız konusmaları gürdükce ayıp yaaa herkes parasına gore araba almaya calısıyor b.k atmaya gerek yok ,,

bize yokmu kardeşim aynı mahalledeniz :D

YavuzNaz
17-01-2013, 15:08
Anıl
ya millet uzaya çıktı aminyum, bunlar hala 106 da boya varmı derdindeler, salla gitsin mezarcılara tavsiyem önce g.tünüze don alın.

Anıl E.
17-01-2013, 15:09
Adam arıyor total stickerı duruyor mu diyor,duruyor da diyorum 5 liraya satılan bir şey oldu artık bence başka şey sor diyorum beni tersliyor :) :)

cemo306
17-01-2013, 15:09
bize yokmu kardeşim aynı mahalledeniz :D

forumda son zamanlarda GTI almış arkadaşlar. üye araçları bölümünde konularımızı açalım prof çekimlerle. BAN, JET, UH, UE, S... gti ve vts ci arkadaşlar.. bnm bildiğim plakalar bunlar...

GTCihad
17-01-2013, 15:10
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-aksesuar-ekipman-spor-yay-peugeot-106-111660104/detay

5lik yay düşünenler iyi fiyat denk geldi paylaşayım dedim . birinin işine yarayabilir.

cemo306
17-01-2013, 15:10
ya millet uzaya çıktı aminyum, bunlar hala 106 da boya varmı derdindeler, salla gitsin mezarcılara tavsiyem önce g.tünüze don alın.

:heyoo::icon_tup:

GTCihad
17-01-2013, 15:11
forumda son zamanlarda GTI almış arkadaşlar. üye araçları bölümünde konularımızı açalım prof çekimlerle. BAN, JET, UH, UE, S... gti ve vts ci arkadaşlar.. bnm bildiğim plakalar bunlar...

Kardeşim havalar yüzümüzü güldürmediki 1. viteste kalkabileceğimiz havaları bekliyoruz :D Şaka bir yana isterseniz havalar düzelince bir organizasyon yapıp prof foto çekimide yapalım ben yeni bir DSLR makine aldım Nikon 5100D çok prof değilim ama hep beraber çözeriz işi :icon_tup:

cemo306
17-01-2013, 15:13
Kardeşim havalar yüzümüzü güldürmediki 1. viteste kalkabileceğimiz havaları bekliyoruz :D Şaka bir yana isterseniz havalar düzelince bir organizasyon yapıp prof foto çekimide yapalım ben yeni bir DSLR makine aldım Nikon 5100D çok prof değilim ama hep beraber çözeriz işi :icon_tup:

tamamdır. sözleşir haberleşiriz. bende de d5000 var makine prof ama ben değilim... bu hafta sonu güzel olursa ben bi çekim yapcam kendi çapımda... toplaşıp çekim yaparsak güzel olcak..

PiscocuK
17-01-2013, 15:23
tamamdır. sözleşir haberleşiriz. bende de d5000 var makine prof ama ben değilim... bu hafta sonu güzel olursa ben bi çekim yapcam kendi çapımda... toplaşıp çekim yaparsak güzel olcak..

bende bir makina var..makina benden daha prof adının sadece canon olduğunu biliyorum :)

havalar düzelsin bence güzel çekimler yapalım

PiscocuK
17-01-2013, 15:24
Bende niyetlendim banada aynı şeyleri söyledi fakat araba 98 üzerinde airbagsiz direksiyon var ankarada roll için sökmüşler filan dedi bende öyle diyince pek içime sinmedi yoksa güzel duruyo

ben bir yandan araba bakıp bir yandan da arkadaşa bilgi veriyorum.saolasın yardım için.ama sahibi inanılmaz iddalı :)

DRIVE34
17-01-2013, 15:26
bize yokmu kardeşim aynı mahalledeniz sende var dıye kardesım bısey demedım....saka maka sıtede 3-5 arkadas daha var taktır ettıgım duruslarıyla sozlerıyle ılk bastan dedıgımız gıbı elımızden geldıgınce yardımcı olurum ....

tamamdır. sözleşir haberleşiriz. bende de d5000 var makine prof ama ben değilim... bu hafta sonu güzel olursa ben bi çekim yapcam kendi çapımda... toplaşıp çekim yaparsak güzel olcak.. aynen cok ıyı olurdu ama ben arabayı satıcam ...... o zaman el arabas... pardon el fenerı alıp gelırım kendım:):)

Alper_
17-01-2013, 15:28
dürüstlükten zarar gelmez anıl sıkma canını sen..

cemo306
17-01-2013, 15:31
bende bir makina var..makina benden daha prof adının sadece canon olduğunu biliyorum :)

havalar düzelsin bence güzel çekimler yapalım

harika olur... ADA yı yakından görmeyi çok isterim...

PiscocuK
17-01-2013, 15:34
ozaman tarihi kararlaştırıp buluşalım..konuyuda saptırmayalım fırça yemeyelim ;)

kagan-07
17-01-2013, 15:38

yeğenm takılma böyle şeylere canını sıktıgına değmez...
Alper abinin arabada müthiş yürürü kasası ama satamadı azcık daha satılmazsa ben alcam vurcam kırbacı sonra ama az kaldı :D :D

cemo306
17-01-2013, 15:39
sende var dıye kardesım bısey demedım....saka maka sıtede 3-5 arkadas daha var taktır ettıgım duruslarıyla sozlerıyle ılk bastan dedıgımız gıbı elımızden geldıgınce yardımcı olurum ....
aynen cok ıyı olurdu ama ben arabayı satıcam ...... o zaman el arabas... pardon el fenerı alıp gelırım kendım:):)

Ben senin arabayı Fotolayacağım haftasonu merak etme sen...

taytay
17-01-2013, 15:47

+1 :icon_tup:

Anıl takma kafana kardesim bu muhabbetler önceden beri var işe önüne geçemiyorsun.

DRIVE34
17-01-2013, 15:48
Ben senin arabayı Fotolayacağım haftasonu merak etme sen... olur araba garajda ... ısın bıtınce bordoya bakmaya gıderız sahıbı musaıtse

GTCihad
17-01-2013, 15:50
ozaman tarihi kararlaştırıp buluşalım..konuyuda saptırmayalım fırça yemeyelim ;)

Aynen öyle havalar düzelsin güzel bir buluşma yapalım arkadaşlar canavarlar çıksın ortaya :icon_tup:

cemo306
17-01-2013, 16:21
olur araba garajda ... ısın bıtınce bordoya bakmaya gıderız sahıbı musaıtse

tamam dır... cumartesi sendeyim... kısmet bakalım... bnm araba hazırmış... belki bu akşam belki cumartesi sabahı almaya gideceğim...

cemo306
17-01-2013, 16:23
Aynen öyle havalar düzelsin güzel bir buluşma yapalım arkadaşlar canavarlar çıksın ortaya :icon_tup:

büyük bir buluşma olsun... 106lar 306lar vtsler vtecler typerlar s2000ler miniler audiler bmwler ve daha niceleri inşallah.

JDM VTİ
17-01-2013, 16:23
aracımı bu şeklde satıcam.
isteyene prça parçada satarım motor sanzuman vs.
bilgnz olsun.

emme manifoldu üst kapak blok vs. fark etmez

OBAN
17-01-2013, 16:34

Kardesim havaların düzelmesini bekliyoruz. Yakındır yani ilk fırsatta atıcam resimleri.
Siz orda toplanın biz Denizli'den canlı yayınla bağlanırız :D

cemo306
17-01-2013, 16:48
aracımı bu şeklde satıcam.
isteyene prça parçada satarım motor sanzuman vs.
bilgnz olsun.

emme manifoldu üst kapak blok vs. fark etmez

işte kardeşim forumda... hoşgeldin..

JDM VTİ
17-01-2013, 17:01
sağol abi fazla sıkıldım ağrı mağrı umrumda değil zaten geciyo şükür

DRIVE34
17-01-2013, 17:06
sağol abi fazla sıkıldım ağrı mağrı umrumda değil zaten geciyo şükür gecmıs olsun kardesım kotu bısy yoktur umarım

cemo306
17-01-2013, 17:08
sağol abi fazla sıkıldım ağrı mağrı umrumda değil zaten geciyo şükür

eywallah kardeşim maşallahın var... Kaya gibisin kaya...

umitgt
17-01-2013, 17:43
Anıl sıkıntı yapma , nasibin nereden çıkacağı belli olmaz...

Ama yapacak birşey var mı ? YOK. O yüzden rahat ol , nasip bu bir yerden elbet çıkar. Almayan da almayabilir dursun ekmek su mu istiyor ? ;)

PiscocuK
17-01-2013, 17:51
61 VD 119 eski plakasi EN119 muş Ankara aracı olduğu söyleniyor..bilgisi olan varmı arkadaşlar

ENGean
17-01-2013, 19:19

hacı eger GTI dısında aracta gormek ıstersenız mesaj atabılırsın bana, gecen hafta olmadı malesef ama karısık foto durumu olursa gelmek ısterım.

edit:alicanı ben alırım :)

sinan-s
17-01-2013, 19:41
ANIL ,neden bu kadar sıkıntı yaptın yaa..Sen boşversene milleti.Aracın değişenı olabilir yada olmayabilir.Değişenı olduğunu dürüstçe söylemişsin zaten..Değişenı kabul eden alıcı zaten alır.Etmeyen de gitsin götünü parmaklasın..Siktir et takma kafana böyle şeyleri..Ya bu kıcını kırdığım 106 sı ne kadar tutuldu son zamanlarda ya anlam veremıyorum..Boşverın bu işleri değişenı varmış yokmuş hiç önemli değil.Araç düzgün mü ona bakın.Anılda 2001 model gtı fiyatına göre çok çok uygun verıyor zaten..Değişen takıntısı olan arkadaş gitsin sıfır km araba alsın :) Bu 106 gtı lar ömrümü yedi amk ömrümü :) Hani kaliteli bir araba olsa gam yemıycem yaa..Yok böle bir dünya yani..Anıl sen kardeşim aracımda değişen yok de.Bak 2 günde satılmazsa ahanda bende bişey bilmiyorum...

Saygılar..

Anıl E.
17-01-2013, 20:06
Eyvallah abi tüm değer verdiğim benden büyük abilerim zaten gerekeni söylemiş . Benden daha çok biliyorsunuz 3 yıldır benim arabayı :) bir sıkıntısı olsa aradığım adamlar belliydi zaten .

Alper_
17-01-2013, 20:37
Eyvallah abi tüm değer verdiğim benden büyük abilerim zaten gerekeni söylemiş . Benden daha çok biliyorsunuz 3 yıldır benim arabayı :) bir sıkıntısı olsa aradığım adamlar belliydi zaten .

anıl şu imzanı değiştir bi :D

emirarslan34
17-01-2013, 21:01
ANIL ,neden bu kadar sıkıntı yaptın yaa..Sen boşversene milleti.Aracın değişenı olabilir yada olmayabilir.Değişenı olduğunu dürüstçe söylemişsin zaten..Değişenı kabul eden alıcı zaten alır.Etmeyen de gitsin götünü parmaklasın..Siktir et takma kafana böyle şeyleri..Ya bu kıcını kırdığım 106 sı ne kadar tutuldu son zamanlarda ya anlam veremıyorum..Boşverın bu işleri değişenı varmış yokmuş hiç önemli değil.Araç düzgün mü ona bakın.Anılda 2001 model gtı fiyatına göre çok çok uygun verıyor zaten..Değişen takıntısı olan arkadaş gitsin sıfır km araba alsın :) Bu 106 gtı lar ömrümü yedi amk ömrümü :) Hani kaliteli bir araba olsa gam yemıycem yaa..Yok böle bir dünya yani..Anıl sen kardeşim aracımda değişen yok de.Bak 2 günde satılmazsa ahanda bende bişey bilmiyorum...

Saygılar..

:icon_tup:

cemo306
17-01-2013, 21:13
hacı eger GTI dısında aracta gormek ıstersenız mesaj atabılırsın bana, gecen hafta olmadı malesef ama karısık foto durumu olursa gelmek ısterım.

edit:alicanı ben alırım :)

Ayrım yok Engin her türlü kardeşim.. Alican istesin bn onu her şekilde alrmmm.

ulas
17-01-2013, 21:22
anılcım aracını satmakmı istiyorsun kardeşim..sen şimdi hemen plakanı değiştir güzel iç dış detaylı temizlik yaptır.sağını solunu elden geçir sonra (bak burası çok önemli) 3-5 şakşakçı bulacaksın kardeşim. arabana çok iyi türkiyede tek diyecekler sıçsan beğenecekler 1 haftaya kalmaz aracını satarsın ;)

bir laf var karı koca arasına girilmez diye..buradakilerin çoğu usta 106 cı ilk arabaları 106 en az 50 106 ya binip satmışlar.. kişiler aynı mal satılırken birbirlerini ve mallarını kötülerler ara sen girersen sıkıntı sende olur.oyüzden karı koca arasına girme bırak onlar birbirini düdüklesin.

her malın bir alıcısı vardır illaki sende aracını satarsın bozma moralini.

+1925 :icon_tup:

Anıl E.
17-01-2013, 22:18
anıl şu imzanı değiştir bi :D

:D :D tamam dayı :D

omerozdem
17-01-2013, 22:33
Bir Günde +50 beygir artan 306 Gti Nasıl 250 beygir yapmışlar çok merak edıyorum..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-250-beygir-cipli-kaza-degisen-yok-6-ileri-vites-klima-abs-li-111892778/detay

sinan-s
17-01-2013, 22:37
Bir Günde +50 beygir artan 306 Gti Nasıl 250 beygir yapmışlar çok merak edıyorum..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-250-beygir-cipli-kaza-degisen-yok-6-ileri-vites-klima-abs-li-111892778/detay

Bu aracın Fiyatı 10 750 idi.Fiyat yükselmiş :) Arabayı satan adam eğer o arabadan anlıyorsa bende hiç bişey bilmiyorum...Abs li imiş :D:D

Hayatında ilk defa 306 gtı görmekte yüzde yüz bu şahıs,adına bakılırsa.. :)

weST.27
17-01-2013, 22:58

arkadaş 1o la başladı 12 oldu şimdi 13 oldu bu fiyat artışlarında beygirde artıyor :)

cemo306
17-01-2013, 23:08

Üzerinden 50 tane beygir atlatmışlar..

cemo306
17-01-2013, 23:10

arkadaş 1o la başladı 12 oldu şimdi 13 oldu bu fiyat artışlarında beygirde artıyor :)

16 ya kadar yolu var bu piyasada fiyat ne kadar yüksekse ilgi de o kadar yüksek mantığı

omerozdem
17-01-2013, 23:19
16 ya kadar yolu var bu piyasada fiyat ne kadar yüksekse ilgi de o kadar yüksek mantığı

Piyasa iyice acaipleşti millet ne yapmak istiyor anlamış değilim.Bilip bilmediği araç hakkında ileri geri konusuyor herşeyi bildiğini zannediyor.Allah akıl fikir versin..

omerozdem
17-01-2013, 23:21
Bu aracın Fiyatı 10 750 idi.Fiyat yükselmiş :) Arabayı satan adam eğer o arabadan anlıyorsa bende hiç bişey bilmiyorum...Abs li imiş :D:D

Hayatında ilk defa 306 gtı görmekte yüzde yüz bu şahıs,adına bakılırsa.. :)

Arabaya uzak oldugu ve galerici yada piyasada araç kovalayan adam oldugu açıklamadan belli.Bu 250 beygiri nasıl yaptı onu anlamadım.Turboda Yok Ama :)

cemo306
18-01-2013, 11:39
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-acill-arac-fazlaligindan-ve-nakit-ihtiyacindan-satilik-111845687/detay

FZ ne zaman izmite geçti bilen varmıdır?

ByShaGGy
18-01-2013, 12:00
61 VD 119 eski plakasi EN119 muş Ankara aracı olduğu söyleniyor..bilgisi olan varmı arkadaşlar

:icon_tup: dogrudurr

ByShaGGy
18-01-2013, 12:03

aracın değişini wardı. camurluklardan birisi deişikti ufagı tefeğide wardı sahibi fazla iddaalı konuşmasn bence :hahaha:

DRIVE34
18-01-2013, 12:12
[http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-cook-acil-pazarlikli-111913019/detay bu arac hakknda bılgısı olanlar?

OmeR-FE
18-01-2013, 12:18

Sadece paspaslar 50hp zaten kardeşim :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-acill-arac-fazlaligindan-ve-nakit-ihtiyacindan-satilik-111845687/detay

FZ ne zaman izmite geçti bilen varmıdır?

Geçen gün bizim mahalleden geçti. Tam apartmandan çıktım bi baktım karşı yoldan geliyor. Araba öyle aman aman diri durmuyor ama fena değil öyle bitikde değil.

Bu arada fotoğraf fln etkinliği olursa banada uyarsa atlar gelirim.

ByShaGGy
18-01-2013, 12:19
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-degisensiz-cok-uygun-fiyatli-gti-111066330/detay#

beyler araç bonck adayı. araçta değişen yok panel dahil orjinal boyasıyla duruyor sağ arkadan ufakdan bi darbesi war. ön kaput logodan dolayı macunlu fiyata en son 9.250 ye bıraktı sahibi bana. ben 8 li bi rakamlara düşündüm alıcaktım. aracın tahminen 3 4 liralıık masrafı war. komple kaporta boyaya giricek yanlz haberiniz olsun. toplamalık araç arayanlar kacırmasın. motor durumu gayet iyi yag yakma vs yok aracın orj. akü kapagı orj kornası falan üstünde :) araç giresunda işi bilmeyen biri hırpalamş aracı. arabanın ön camı yan 2 cam we sol arka kelegide ork. SEKURIT düşünenleree

özcan07
18-01-2013, 12:31
[http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-cook-acil-pazarlikli-111913019/detay bu arac hakknda bılgısı olanlar?

yanlışım yoksa antalyadan alanyaya giden 07 dag 16 bu araba bi kaç defa görmüştüm dıştan pek iyi değildi ama kaza vs hakkında bilgim yok

cemo306
18-01-2013, 12:44

Geçen gün bizim mahalleden geçti. Tam apartmandan çıktım bi baktım karşı yoldan geliyor. Araba öyle aman aman diri durmuyor ama fena değil öyle bitikde değil.

anlaşıldı tamam... kanka haber veririz tabi... hava durumu hatırlatma girdim bi yerlere güzel olduğunda sinyal çakıcak... tabiki haber vercez SL gelmeden olmaz..

DRIVE34
18-01-2013, 12:53
yanlışım yoksa antalyadan alanyaya giden 07 dag 16 bu araba bi kaç defa görmüştüm dıştan pek iyi değildi ama kaza vs hakkında bilgim yok eyv. kardesım tesekkurler

Anıl E.
18-01-2013, 13:26
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-degisensiz-cok-uygun-fiyatli-gti-111066330/detay#

beyler araç bonck adayı. ankaranın eski 06 vat 07 Plakalı aracı. araçta değişen yok panel dahil orjinal boyasıyla duruyor sağ arkadan ufakdan bi darbesi war. ön kaput logodan dolayı macunlu fiyata en son 9.250 ye bıraktı sahibi bana. ben 8 li bi rakamlara düşündüm alıcaktım. aracın tahminen 3 4 liralıık masrafı war. komple kaporta boyaya giricek yanlz haberiniz olsun. toplamalık araç arayanlar kacırmasın. motor durumu gayet iyi yag yakma vs yok. kapak taşlı. ince conta port polish. chip war. aracın orj. akü kapagı orj kornası falan üstünde :) ankaradyken cok iyiydi araç giresunda işi bilmeyen biri hırpalamş aracı. arabanın ön camı yan 2 cam we sol arka kelegide ork. SEKURT düşünenleree

http://www.techturkey.com/forum/videolar/58442-vat-106-amp-gtt-106-ankara-roll.html

aracın eski videosu

Ramazan bu araç sivastaydı,hiç ama hiç iyi bakmadılar arabaya

c.sar
18-01-2013, 13:29

iyi bakmadılar derken şu anda bir arkadaşımda bu tarzda araç alıp toplamak istiyorda? Baya ciddi olarak düşünüyor arabayı biraz bilgi verebilirmisiniz acaba?

Anıl E.
18-01-2013, 13:37
iyi bakmadılar derken şu anda bir arkadaşımda bu tarzda araç alıp toplamak istiyorda? Baya ciddi olarak düşünüyor arabayı biraz bilgi verebilirmisiniz acaba?

Ramazanın dediği gibi toplamak için olabilir bu araç . Arabanın içine 6-7 kişi binip geziyorlardı hemen hemen ,tampon mampon her taraf her yere sürte sürte . Pek iyi bakmadılar . Yakından çok incelemedim o yüzden kesin bir şekilde konuşamam . Sadece iyi bakmadıklarını biliyorum gördüğüm için.

GTCihad
18-01-2013, 13:40

Fotoğraf etkinliği havalar düzelince yapacağız inşallah , sana uyarsa zaten prof fotoğrafçı aramamızada gerek kalmaz süper olur :) fotoğraf makinalarını ve makinaları alır geliriz :icon_tup:

Demir
18-01-2013, 14:25
İzmitteki renk olarak güzelmiş.......

cemo306
18-01-2013, 14:32
İzmitteki renk olarak güzelmiş.......

valla FZ yi geçen sene canlı canlı dışardan bir çok kez gördüm... her zaman sölerim yine belirteyim bende bu sevda başladığı yıllarda masaüstü resmim di 07 KN plaka iken uzun yıllarda o plaka ile kaldı sanırım 2 senedir istanbuldaydı tahmini bir kaç ay önce izmite satılmış... canlı bir daha görmek isterim...

Demir
18-01-2013, 14:38
Rakam olarak bizim bütçeye uymaz...Yoksa ciddi anlamda düşünülebilir...

mstfcn28
18-01-2013, 15:01

beyler araç bonck adayı. ankaranın eski 06 vat 07 Plakalı aracı. araçta değişen yok panel dahil orjinal boyasıyla duruyor sağ arkadan ufakdan bi darbesi war. ön kaput logodan dolayı macunlu fiyata en son 9.250 ye bıraktı sahibi bana. ben 8 li bi rakamlara düşündüm alıcaktım. aracın tahminen 3 4 liralıık masrafı war. komple kaporta boyaya giricek yanlz haberiniz olsun. toplamalık araç arayanlar kacırmasın. motor durumu gayet iyi yag yakma vs yok. kapak taşlı. ince conta port polish. chip war. aracın orj. akü kapagı orj kornası falan üstünde :) ankaradyken cok iyiydi araç giresunda işi bilmeyen biri hırpalamş aracı. arabanın ön camı yan 2 cam we sol arka kelegide ork. SEKURT düşünenleree

http://www.techturkey.com/forum/videolar/58442-vat-106-amp-gtt-106-ankara-roll.html

aracın eski videosu

Bu araç VAT değilki ????

cemo306
18-01-2013, 15:15
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-marsilya-aslani-306-gti-107304200/detay

valla allah biliyo bu aracı da çok beğeniyorum. sanırım içimde kaldığı nokta eğer yanılmıyorsam 34 gv 4099 olan araç bu.. 14500 e düşürdü fiyatı alabilsem çok mutlu olacaktım kısmet olmadı... rakam uçtu yukarı temizlik ve güzellikten dolayı.. o zaman hanımı daha ikna edememiştim belki de vosvos vardı tam hatırlamıyorum.. kaçtı yani kaçan balık büyük oldu sanki...

giden bakan görüşen varmı hiç fiyat konusunda ne durumda araç pazarlık filan söz konusu mu??

OBAN
18-01-2013, 15:27

Epey ilanı durmuştu ***** sitede, daha iki hafta oncesine kadar vardı.
Acil nakit sıkıntısı yazmış. Arabayı alıyorlar iki gun sonra acil nakite sıkışıyorlar :beuj:

gokhan_205
18-01-2013, 15:28
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-marsilya-aslani-306-gti-107304200/detay

valla allah biliyo bu aracı da çok beğeniyorum. sanırım içimde kaldığı nokta eğer yanılmıyorsam 34 gv 4099 olan araç bu.. 14500 e düşürdü fiyatı alabilsem çok mutlu olacaktım kısmet olmadı... rakam uçtu yukarı temizlik ve güzellikten dolayı.. o zaman hanımı daha ikna edememiştim belki de vosvos vardı tam hatırlamıyorum.. kaçtı yani kaçan balık büyük oldu sanki...

giden bakan görüşen varmı hiç fiyat konusunda ne durumda araç pazarlık filan söz konusu mu??

Ewet kanka GV bu vtecburac in eski arabasi guzel arabaydi halada oyle duruyor :)

OmeR-FE
18-01-2013, 15:40
Ewet kanka GV bu vtecburac in eski arabasi guzel arabaydi halada oyle duruyor :)

Aynen GV.
Burak'tayken roll'e çıkmıştık birlikte.
Yürürü gayet tatminkardı.

cemo306
18-01-2013, 15:52

vtecburac nerede oturuyor o mu sattı trabzona? en son beşiktaş dikilitaşta ilanı vardı ordan sonra GV'ye her yer trabzon oldu diye biliyorum. Maşallah...

cemo306
18-01-2013, 15:53
Aynen GV.
Burak'tayken roll'e çıkmıştık birlikte.
Yürürü gayet tatminkardı.

kanka aman diyim bak roll moll dikkat edesun...

gokhan_205
18-01-2013, 17:18
vtecburac nerede oturuyor o mu sattı trabzona? en son beşiktaş dikilitaşta ilanı vardı ordan sonra GV'ye her yer trabzon oldu diye biliyorum. Maşallah...

Burak kankam karsida tepeüstünde besiktasa satti sonra

ByShaGGy
18-01-2013, 17:22

ewet anılcm araca hiç iyi bakamamşlarr malsff:icon13:

ByShaGGy
18-01-2013, 17:25
Bu araç VAT değilki ????

bana sahibi öle demişti ama karıştırmş olabilir sildm zaten VAT olmaya bilir onunda plakası 28 A? 106'ymş karışmş olabilir :icon_tup::soru:

mstfcn28
18-01-2013, 17:28
bana sahibi öle demişti ama karıştırmş olabilir sildm zaten VAT olmaya bilir onunda plakası 28 A? 106'ymş karışmş olabilir :icon_tup::soru:

AS plaka oda nette vardı .

Ö.öztüRk
18-01-2013, 20:07

Cem abi araç bizde şuan samimi arkadaşımda ufak tefek çiziklerinden dolayı bel altı boyattı koltukları konsol herşey çok iyi yürüründe hiçbir sorun yok canlı çok daha güzel yılbaşı akşamından çekilmiş 1-2 poz atarım birazdan..

cemo306
18-01-2013, 20:56
Cem abi araç bizde şuan samimi arkadaşımda ufak tefek çiziklerinden dolayı bel altı boyattı koltukları konsol herşey çok iyi yürüründe hiçbir sorun yok canlı çok daha güzel yılbaşı akşamından çekilmiş 1-2 poz atarım birazdan..

Eywallah kardeşim teşekkür ederim.. Cok sagol

Aliburakb
18-01-2013, 23:54
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-tertemiz-102417261/detay bu araç hakkında yardımcı olabilecek olan var mı ?

cemo306
19-01-2013, 00:33
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-tertemiz-102417261/detay bu araç hakkında yardımcı olabilecek olan var mı ?

Valla kazasını belasını bilmem ama bence araba mükemmel bir duruşa sahip illaki bir geçmişi vardır. Kar amacı güdülmeden binmek amaclı bnce alınır. Kar amacı dediğim seyde yanlıs anlasılma olmasın, bunu alalım biraz binelim 20 ye satarız mantıgında degilseniz eger bnce alın binin aldıgınız paraya kesin satarsınız. Kaza bela durumunu tramere msj atın bilenlerde yazar zaten.

cemo306
19-01-2013, 00:36
Tabiki olursa mal senin malın olacak. İster 20 ister 25 iste. Benim bahsetmek istediğim beklenti kullanım amaçlı olursa makine kendi piyasasını oluşturur.. Dertliyim herhalde piyasanın durumundan kusura bakma..

Aliburakb
19-01-2013, 01:06
alım satımcı deilim zevk icin almayı düşünüyorum ama kimsede malında zarar etmek istemez tabiki. bordo 1.4 is aracımla takas teklifi gönderdiği için bi araştırmak istedim. ilgin icinde teşekkür ederim... daha detaylı bilgisi olan var mıdır acaba ???

freedige
19-01-2013, 01:06
Tabiki olursa mal senin malın olacak. İster 20 ister 25 iste. Benim bahsetmek istediğim beklenti kullanım amaçlı olursa makine kendi piyasasını oluşturur.. Dertliyim herhalde piyasanın durumundan kusura bakma..
size katılmamak elde değil. ne olacak bu piyasanın hali? Yalnız şöyle birşeyde var. herkes şikayetçi bu durumdan ama arabasını satacak olan herkes şu yüksek olan piyasaya bakarak fiyat belirliyor ilana yazıyor. eğer bu araba bu para ederse benim arabam bu kadar eder mantığını kullanıyor. ne olacak bu piyasanın hali?
sanırım bende sizin gibi dertliyim bu konuda. o yüzden cevap yazmak istedim.

cemo306
19-01-2013, 08:13
alım satımcı deilim zevk icin almayı düşünüyorum ama kimsede malında zarar etmek istemez tabiki. bordo 1.4 is aracımla takas teklifi gönderdiği için bi araştırmak istedim. ilgin icinde teşekkür ederim... daha detaylı bilgisi olan var mıdır acaba ???

Valla sana önerim;
1. Aldığın araca muhakkak baktır.
2. Tramere mesaj at veya bir sigortacı eşine dostuna kaza bela sorgulat.
3. Bunları yaptıktan sonra işten az çok anlayan biriyle gidip araca bak.

Takas birebir mi olacak?

Burda da bilen eden bgn yazacaktır.

cemo306
19-01-2013, 08:17
size katılmamak elde değil. ne olacak bu piyasanın hali? Yalnız şöyle birşeyde var. herkes şikayetçi bu durumdan ama arabasını satacak olan herkes şu yüksek olan piyasaya bakarak fiyat belirliyor ilana yazıyor. eğer bu araba bu para ederse benim arabam bu kadar eder mantığını kullanıyor. ne olacak bu piyasanın hali?
sanırım bende sizin gibi dertliyim bu konuda. o yüzden cevap yazmak istedim.

Biz ve bizim gibilerde bu sevgi azalmadığı müddetçe bu fiyatlar inmez. Arz talep meselesi. Üretim yok talep fazla fiyatlar yüksek. Muadili yok olmadığı için pazarlık gücün yok. Bu sevda bitmez bu piyasa inmez...

c.sar
19-01-2013, 08:23
ewet anılcm araca hiç iyi bakamamşlarr malsff:icon13:

Tramerde 2007 den beri hasar kaydı gözükmüyor.Ama km si 170k olarak gözüküyor.

nostra
19-01-2013, 08:38

çok normal bi durum. insanların alışması lazım artık , 10 yaşını aşmış araçlarda 100 bin yada 120 bin arıyolar hala..170bin orjinal kilometresiyse yine iyimiş.

angry28
19-01-2013, 09:38

beyler araç bonck adayı. araçta değişen yok panel dahil orjinal boyasıyla duruyor sağ arkadan ufakdan bi darbesi war. ön kaput logodan dolayı macunlu fiyata en son 9.250 ye bıraktı sahibi bana. ben 8 li bi rakamlara düşündüm alıcaktım. aracın tahminen 3 4 liralıık masrafı war. komple kaporta boyaya giricek yanlz haberiniz olsun. toplamalık araç arayanlar kacırmasın. motor durumu gayet iyi yag yakma vs yok aracın orj. akü kapagı orj kornası falan üstünde :) araç giresunda işi bilmeyen biri hırpalamş aracı. arabanın ön camı yan 2 cam we sol arka kelegide ork. SEKURIT düşünenleree

Arkadaşım aracın sahibi arkadaşımdır kendisinin üyeliği olmadığı için benim yazmamı istedi.06 VAT 07 Plakalı aracın yeni plakası 28 AS 106 'dır.Doğruluğundan emin olmadığın veya tam olarak bilmediğin bişeyi biliyormuşsun gibi yazma buraya.Aracın öncesi ve sonrası aşağıdaki resimdedir.

http://d1301.hizliresim.com/15/m/j32uj.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://d1301.hizliresim.com/15/m/j32uz.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Okan D.
19-01-2013, 10:15
Ramazan kardesim.arac sahibine de solede aracini farkli arac sanmasin sonra 9500 den assa olmaz diyo degisensiz aracim.cok iyiymis diye :D

c.sar
19-01-2013, 10:25
edit : yanlış oldu :)

alpergti
19-01-2013, 10:41
varsa isteyen yardımcı olayım :icon_tup:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-satilik-saxo-vts-108869124/detay/

Aliburakb
19-01-2013, 11:48
http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02417261/detay yok mu başka bilgisi olan ?

Aliburakb
19-01-2013, 12:21
http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02417261/detay

kayıtlarımıza göre ***1205 sasinolu aracın 4 adet hasarı mevcutturç hasar1 :22/04/2008 çarpma, hasar2:05/08/2006 çarpma, hasar3: 06/07/2006 cihaz çalınması, hasar4:23/04/2006 çarpma diyo. herhangi bi fiyat belirtmesi yapılmamıstır arkadaslar.

muayene tarihi-km: 01/08/2011 106617 km'

yok mu detaylı bilgisi olan ???

DRIVE34
19-01-2013, 12:29
http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02417261/detay

kayıtlarımıza göre ***1205 sasinolu aracın 4 adet hasarı mevcutturç hasar1 :22/04/2008 çarpma, hasar2:05/08/2006 çarpma, hasar3: 06/07/2006 cihaz çalınması, hasar4:23/04/2006 çarpma diyo. herhangi bi fiyat belirtmesi yapılmamıstır arkadaslar.

muayene tarihi-km: 01/08/2011 106617 km'

yok mu detaylı bilgisi olan ??? kardes komple boyalı almak ıstemıstık sahıbı soylemıstı ama duzgun duruyor tek seferde boyandıgı ıcın

_driver_
19-01-2013, 12:44
Arkadaşım aracın sahibi arkadaşımdır kendisinin üyeliği olmadığı için benim yazmamı istedi.06 VAT 07 Plakalı aracın yeni plakası 28 AS 106 'dır.Doğruluğundan emin olmadığın veya tam olarak bilmediğin bişeyi biliyormuşsun gibi yazma buraya.Aracın öncesi ve sonrası aşağıdaki resimdedir.

http://d1301.hizliresim.com/15/m/j32uz.jpg] (http://bit.ly/c25MCx)

sercanın plakasıyla ilandaki aracın plakası aynı değil ki

yaşar
19-01-2013, 12:49
sercanın plakasıyla ilandaki aracın plakası aynı değil ki

Ankara da şu an satılık olan logosuz araç ile sercan ın aracı farklı araç.

Satılık olan çok farklı bir araç.

Aliburakb
19-01-2013, 13:11
kardes komple boyalı almak ıstemıstık sahıbı soylemıstı ama duzgun duruyor tek seferde boyandıgı ıcın

aynen kendiside söyledi komple boyalı oldugunu ztn. panelde falan işlem var mı onu öğrenmek istiyorum

ByShaGGy
19-01-2013, 16:48

http://d1301.hizliresim.com/15/m/j32uz.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

bana VAT ın ankaraki sahibi söyledi o araba benm eski aracım die birinin plakası 28 AS 106 digerininki 28 AP 106 karışmş olabilir bunda ne war. düzelttim zaten sakin olun aracınız 10 numara okey :icon_tup:

ByShaGGy
19-01-2013, 16:50
Ramazan kardesim.arac sahibine de solede aracini farkli arac sanmasin sonra 9500 den assa olmaz diyo degisensiz aracim.cok iyiymis diye :D

yok abi sahibi zaten 106yla falan işi olmaz borç karşılıgı almışlar arabayı yaşı büyük :)
araba yatıo binen yok

ByShaGGy
19-01-2013, 16:50

walla bilmiyorum 9 liralık 106 panel falan düzgün cokta kurcalamamk lazım ben eşe dosta haber edeyim dedim

angry28
19-01-2013, 18:09
bana VAT ın ankaraki sahibi söyledi o araba benm eski aracım die birinin plakası 28 AS 106 digerininki 28 AP 106 karışmş olabilir bunda ne war. düzelttim zaten sakin olun aracınız 10 numara okey :icon_tup:

tamam kardeşim sıkıntı yok sende kusura bakma :icon_tup:

sinan-s
19-01-2013, 19:26

Valla kazasını belasını bilmem ama bence araba mükemmel bir duruşa sahip illaki bir geçmişi vardır. Kar amacı güdülmeden binmek amaclı bnce alınır. Kar amacı dediğim seyde yanlıs anlasılma olmasın, bunu alalım biraz binelim 20 ye satarız mantıgında degilseniz eger bnce alın binin aldıgınız paraya kesin satarsınız. Kaza bela durumunu tramere msj atın bilenlerde yazar zaten.

Biz bu aracı bir arkadaş baktık..Araç hiçte gözüktüğü gibi çıkmadı..Ön iki çamurluk,kaput,panel,sol kapı sacı değişik,ön iki direskte macundan işlem var,arka çamurlukları ile oynanmış,komple boyalı.. :icon_tup:

yhu_306
19-01-2013, 19:31
Biz bu aracı bir arkadaş baktık..Araç hiçte gözüktüğü gibi çıkmadı..Ön iki çamurluk,kaput,panel,sol kapı sacı değişik,ön iki direskte macundan işlem var,arka çamurlukları ile oynanmış,komple boyalı.. :icon_tup:

arkadasta gitti baktı cok bozuk deyodu bu arac için :icon_tup:

sinan-s
19-01-2013, 19:50

Hemde çok fena öle böle değil yanii :(

emirarslan34
19-01-2013, 19:55
BONCUK 306 GTİ-6 :D :D :D :D :D :D

http://e1301.hizliresim.com/15/m/j3t2z.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://d1301.hizliresim.com/15/m/j3t7t.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1301.hizliresim.com/15/m/j3t9m.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

DIRIVER34 kardeşimizin 30 binlerdeki boncuk VTS si...

http://g1301.hizliresim.com/15/m/j3tg7.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://g1301.hizliresim.com/15/m/j3tjj.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

BONUS :D

http://g1301.hizliresim.com/15/m/j3tlc.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

omerozdem
19-01-2013, 19:56
isteyene boş 306 GTi kupası :)) Full orjınal 30 bınde Boncuk boncuk :)))

JDM VTİ
19-01-2013, 20:04
ne kadar bu kupa kanka??

omerozdem
19-01-2013, 20:05
ne kadar bu kupa kanka??

sana bedava kanka gel konusuurz :)

emirarslan34
19-01-2013, 20:05
ne kadar bu kupa kanka??

ya bul biyerden as250 gidelim alalım ya :D ne nekadarı allah aşkına paramı vercez buna panpa :D

JDM VTİ
19-01-2013, 20:06
sana bedava kanka gel konusuurz :)

oğlum ciddiyim eğer uygunsa kompl buna gecirirm herseyi. yarar mı işimize? faceye gel.

omerozdem
19-01-2013, 20:07
oğlum ciddiyim eğer uygunsa kompl buna gecirirm herseyi. yarar mı işimize? faceye gel.

Geldim panpa :)

sinan-s
19-01-2013, 20:19
Var ya komedi adamlarsınız Helal olsun :)

omerozdem
19-01-2013, 20:23

Biz de daha byle cok foto varda atmaya gerek yok :) araştırmacı gazeteci gbiyiz...

cemo306
19-01-2013, 20:31

Boncuk boncuk dediler bulduk kardeşim..

omerozdem
19-01-2013, 20:32
Boncuk boncuk dediler bulduk kardeşim..
Nasıl ama abi :)))

cemo306
19-01-2013, 20:38
Buradan bugün muayene sonrası bana yardım eden, kendi araçları gibi sevip UE yi bagırlarına basan Ömer ve Emir kardeşime çok teşekkür ediyorum. Allah ikinizdende razı olsun. Hakkınızı helal edin. Bgn yaptığınız yardımlar sizce belki insanlık arkadaşlık abi kardeşlik vazifesi olarak nitelendirilebilir.. Bende yeri ayrı... Kral ve alem çocuklarsınız..

Drive 34 Hakan kardeşime dostane yaklaşımından ve bizi ağırlamasından dolayı çok teşekkür ederim. Çayını çorbanı içmeye gelicem Hakan en yakın zamanda.

cemo306
19-01-2013, 20:39
Nasıl ama abi :)))

Alican kardeşimle konuştunmu yarayacakmı işine??

omerozdem
19-01-2013, 20:41
Buradan bugün muayene sonrası bana yardım eden, kendi araçları gibi sevip UE yi bagırlarına basan Ömer ve Emir kardeşime çok teşekkür ediyorum. Allah ikinizdende razı olsun. Hakkınızı helal edin. Bgn yaptığınız yardımlar sizce belki insanlık arkadaşlık abi kardeşlik vazifesi olarak nitelendirilebilir.. Bende yeri ayrı... Kral ve alem çocuklarsınız..

Drive 34 Hakan kardeşime dostane yaklaşımından ve bizi ağırlamasından dolayı çok teşekkür ederim. Çayını çorbanı içmeye gelicem Hakan en yakın zamanda.

eyv abi her zaman mesele araba değil biliyorsun :D:D:D

omerozdem
19-01-2013, 20:43
Alican kardeşimle konuştunmu yarayacakmı işine??
Görüştük abi yarın gelsene sende bi pazar kahvaltısı yaparız hep beraber..

cemo306
19-01-2013, 20:45
eyv abi her zaman mesele araba değil biliyorsun :D:D:D

Biliyorum kardeşim, arabasının gözüne....zaten. İçine girdikçe piyasayı gördükçe ulan olum ne b.k yiyosun diorum kendi kendime. Bgn güzel insanlarla tanıştım anısı bu işte başka hiçbişeyin önemi yok. Cok sagol..

cemo306
19-01-2013, 20:51
Görüştük abi yarın gelsene sende bi pazar kahvaltısı yaparız hep beraber..

Kardeşim inan çok isterdim ama şansımı zorlamayayım. Yarın hanımla değilde arabayla olursam sıkıntı olur:) ben Alican la konuşurum yarın için ben yüksek ihtimal yarın gelemem sabah hanımı kahvaltıya götürcem siz gelin :)

omerozdem
19-01-2013, 20:53
Kardeşim inan çok isterdim ama şansımı zorlamayayım. Yarın hanımla değilde arabayla olursam sıkıntı olur:) ben Alican la konuşurum yarın için ben yüksek ihtimal yarın gelemem sabah hanımı kahvaltıya götürcem siz gelin :)

Abi eyv saygı duyarım yerımızı bılıyorsun bı alo demen yeter :D
O meseleyide hallet abi bir an önce değiştir parçayı :D :D

DRIVE34
19-01-2013, 21:19

[QUOTE]Drive 34 Hakan kardeşime dostane yaklaşımından ve bizi ağırlamasından dolayı çok teşekkür ederim. Çayını çorbanı içmeye gelicem Hakan en yakın zamanda.[QUOTE]

Eyvallah lafı bıle olmaz , sizler ve akılda kalıcı muhabbetler olmazsa en kral arabaya bınsek ne olur , en önce dostluk , arkadaslık , paylasımcılık gelir gerisi TEFERRÜATTIR......

omerozdem
19-01-2013, 21:35
[QUOTE ]Buradan bugün muayene sonrası bana yardım eden, kendi araçları gibi sevip UE yi bagırlarına basan Ömer ve Emir kardeşime çok teşekkür ediyorum. Allah ikinizdende razı olsun. Hakkınızı helal edin. Bgn yaptığınız yardımlar sizce belki insanlık arkadaşlık abi kardeşlik vazifesi olarak nitelendirilebilir.. Bende yeri ayrı... Kral ve alem çocuklarsınız..

Drive 34 Hakan kardeşime dostane yaklaşımından ve bizi ağırlamasından dolayı çok teşekkür ederim. Çayını çorbanı içmeye gelicem Hakan en yakın zamanda.[QUOTE]

Eyvallah lafı bıle olmaz , sizler ve akılda kalıcı muhabbetler olmazsa en kral arabaya bınsek ne olur , en önce dostluk , arkadaslık , paylasımcılık gelir gerisi TEFERRÜATTIR......

Çok sağlam biri oldugun belli abi tecrubelisin bu alemi tabiri caisse yalamış yutmussun harbiden:):)

DRIVE34
19-01-2013, 21:48
Çok sağlam biri oldugun belli abi tecrubelisin bu alemi tabiri caisse yalamış yutmussun harbiden bız ona oyle demeyelımde , bilgilerimizi bizden olanlara faydalı olmak için kullanmak diyelım...

DRIVE34
19-01-2013, 22:00
http://a1301.hizliresim.com/15/m/j3z2g.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://a1301.hizliresim.com/15/m/j3z3k.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
ulan ne adamlarsınız ya damdan gırıp bacadan cıkıyorsunuz , bırakında araba yattıgı yerde rahat uyusun genclıgınde cok yardırmış :) can bulsun istersenızde size veırıyım m3 motorunu takın 306 ya 321 beygır arkadan ceker makına olsun:)

omerozdem
19-01-2013, 22:17
ulan ne adamlarsınız ya damdan gırıp bacadan cıkıyorsunuz , bırakında araba yattıgı yerde rahat uyusun genclıgınde cok yardırmış :) can bulsun istersenızde size veırıyım m3 motorunu takın 306 ya 321 beygır arkadan ceker makına olsun:)

Abi bu kasa senin motoru kaldırmaz o motor neydi oyle yaa :D

emirarslan34
19-01-2013, 22:19
:D allah basımızdan eksik etmesin sizin gibi kardeşlerimizi :)

her zaman sizin gibi insanlar olsun hayatımızda işallah.

öncelikle bizi agırladıgı icin hakan kardeşime cem kardeşime cok teşekkürler.

heeea ömerede teşekkür :D :D :D :P hahahaha

emirarslan34
19-01-2013, 22:20
Abi bu kasa senin motoru kaldırmaz o motor neydi oyle yaa :D

kanka o nasıl bi emme manıfoltuydu ya gördünmü :D maşallah tertemiz on numaraydı.

biri yanlışlıkla marşa falan bassa emme 2 metreden adamı icine ceker valla :D

omerozdem
19-01-2013, 22:20
:D allah basımızdan eksik etmesin sizin gibi kardeşlerimizi :)

her zaman sizin gibi insanlar olsun hayatımızda işallah.

öncelikle bizi agırladıgı icin hakan kardeşime cem kardeşime cok teşekkürler.

heeea ömerede teşekkür :D :D :D :P hahahaha

bana nıye teşekkur etttin :)

emirarslan34
19-01-2013, 22:21
kanka bu arada benım cemle olan fotola baksana ya cem yarım kadar :D hahahahaah :D :D :D

omerozdem
19-01-2013, 22:23
kanka bu arada benım cemle olan fotola baksana ya cem yarım kadar :D hahahahaah :D :D :D

Herkes senmi az ye biraz :) Kocaman mıllı boksörsun bırakta o kadar olsun hamınaaa

GTCihad
19-01-2013, 22:44
kartala benziyor resimler buralara mı geldiniz bilseydim bende katılırdım valla

cemo306
19-01-2013, 22:57

Aslında mevzu şöle oldu. Muayene için samandıradaydım. Ömer ve emirle görüşcektim. Hakanın yanına gitmek istiyordum konuşmuştuk. Havalar yeşillensin buluşucaz inş hep birlikte.

omerozdem
19-01-2013, 22:59

ben hep oralardayım :)

GTCihad
19-01-2013, 23:15
Aslında mevzu şöle oldu. Muayene için samandıradaydım. Ömer ve emirle görüşcektim. Hakanın yanına gitmek istiyordum konuşmuştuk. Havalar yeşillensin buluşucaz inş hep birlikte.

inşallah buralara geçerseniz banada bir alo deyin:icon_tup:

GTCihad
19-01-2013, 23:16
ben hep oralardayım :)

senin iş mi ev mi kartalda kardeşim

omerozdem
19-01-2013, 23:38
senin iş mi ev mi kartalda kardeşim

Ben pendikte otruyorum ama sanayiye devamlı gidip geliyorum organizasyon oldugunda haberleşelim görüleşim.

cemo306
19-01-2013, 23:51
Ben pendikte otruyorum ama sanayiye devamlı gidip geliyorum organizasyon oldugunda haberleşelim görüleşim.
1120707125 hemen bak??

cemo306
19-01-2013, 23:52
125 değil 25 miş

driftboy
19-01-2013, 23:55
Lambro Team , Elpadre, EC 819 , tyreap john beraberdik tüm aksam :D

Aliburakb
20-01-2013, 03:30

teşekkür ederim bilgiler için...

Emre turgut
20-01-2013, 20:27
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-en-temizlerinden-biri-112070725/detay bu arac hakkında bılgısı olan varmı ?

Eger bır porblem cıkmaz ıse hayırlısıysa alalım dıyorum yardımcı olursanız sevınırım.

emirarslan34
20-01-2013, 20:35
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-en-temizlerinden-biri-112070725/detay bu arac hakkında bılgısı olan varmı ?

Eger bır porblem cıkmaz ıse hayırlısıysa alalım dıyorum yardımcı olursanız sevınırım.

maşallah yılan yılan...

ama yerinde olsam ustune biraz daha bişeyler koyup DIRIVER34 kardeşimizde olan 30 binlerdeki saxo vts yi alırdım. türkiyede öyle bir vts yok bildigin sıfır arac.

ama 306 gti-6 da ki keyifte bambaska tabi :D

Emre turgut
20-01-2013, 20:39
o aracta aklımda ama 106 olsaydı 5 dk durmazdım tabıkı kısmetse eger 306 ılk sırada suan

wekoo
20-01-2013, 20:46
Siyah olan 306 harunun eski 306 yanliz fotolar cok eski fotolari denizlideki fotolari 2-3 yillik fotolar nerdeyse ciddi dusunuyorsaniz araci tel pm atarim eski sahibinin ogrenirsiniz burdayken guzel aracti ama dedigim gibi 3 yil onceki fotolari... Su an

Emre turgut
20-01-2013, 20:55
aracın 4 adet hasarı gozukuyor
hsr 1 carpma
hsr 2 (SEL) 22/10/2007
hsr 3 carpma 258tl
hsr 4 carpma 596tl

toolqa
20-01-2013, 20:57
bu da mı feleğin çemberinden geçmiş :D

wekoo
20-01-2013, 21:19
Dedigim gibi aracin eski fotolari 2-3 yil diyorum 4 de olabilir eger ciddi dusunuyorsaniz eski sahibi siteyede uye zaten...

emirarslan34
20-01-2013, 21:28
sel hasarlıda ne derecede sel hasarlı o merak konusu aslında. aracın berki poposu suda kalmıstır. yada komple balıklama dalmıştır falan filan. direk kestirip atmamak lazım eski fotoları varsa eski sahiplerine ulasmaya calısın.

omerozdem
20-01-2013, 21:30
Sel gördüyse elektrik tesisatı sıkıntılıdır buyuk ıhtimal aracın arkası su alsa ne zararı olacakki ? Büyük ihtimal motor kısmı sel de sıkıntı yasadı ki tramere işlemiş.
Elektriği sıkıntılı olan bir pejonun yanından bile geçme...

emirarslan34
20-01-2013, 21:33
Sel gördüyse elektrik tesisatı sıkıntılıdır buyuk ıhtimal aracın arkası su alsa ne zararı olacakki ? Büyük ihtimal motor kısmı sel de sıkıntı yasadı ki tramere işlemiş.
Elektriği sıkıntılı olan bir pejonun yanından bile geçme...

kaskoludur berki o dönemler adamda kaskodan yaptırmak icin böyle bi macera aramıstır.

omerozdem
20-01-2013, 21:34
kaskoludur berki o dönemler adamda kaskodan yaptırmak icin böyle bi macera aramıstır.

Knka mesele yaptırması değil yaptırılır ama bilysn elektriğin bızım araçlarda ne kadar sıkıntılı oldugunu...

omerozdem
20-01-2013, 21:38
Burdan herkese sesleniyorum;
DRİVER 34 Hakan abideki müzelik vts'ye imkanı olan gitsin baksın hatıra fotografı çektirsin araba sanki showroomdan çıkmış çok iyi maşallah :)

atilla54
20-01-2013, 22:37
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-106-gtii-plus-takasli-109497998/detay/

bu araç hakkında bilgisi olan varmıdır? sağ kapı ayarsız o biraz aklımı kurcaladı.. şimdiden teşekkürler

sinan-s
20-01-2013, 22:40
Siyah olan 306 harunun eski 306 yanliz fotolar cok eski fotolari denizlideki fotolari 2-3 yillik fotolar nerdeyse ciddi dusunuyorsaniz araci tel pm atarim eski sahibinin ogrenirsiniz burdayken guzel aracti ama dedigim gibi 3 yil onceki fotolari... Su an

Ovvv çok eskı rahat 4 yılı var şevko :)

sinan-s
20-01-2013, 22:40
Burdan herkese sesleniyorum;
DRİVER 34 Hakan abideki müzelik vts'ye imkanı olan gitsin baksın hatıra fotografı çektirsin araba sanki showroomdan çıkmış çok iyi maşallah :)

Maşallah :icon_tup: :)

EREN34
20-01-2013, 22:56
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-106-gtii-plus-takasli-109497998/detay/

bu araç hakkında bilgisi olan varmıdır? sağ kapı ayarsız o biraz aklımı kurcaladı.. şimdiden teşekkürler

Denizli'de Ümit var. Düzgün bir 106 olsa o hayatta kaçırmazdı bunu diyeyim :)

ycLbLgn
20-01-2013, 23:19

renk dönmesi felan var arabada bide agır hasarları varmıs önceden .

atilla54
20-01-2013, 23:19
Denizli'de Ümit var. Düzgün bir 106 olsa o hayatta kaçırmazdı bunu diyeyim :)

belki kaçırcağı tutmuştur abi :) nasıl iletişime geçebiliriz onunla araç hakkında illa bilgisi vardır dediğin gibi :)

EREN34
20-01-2013, 23:22
belki kaçırcağı tutmuştur abi :) nasıl iletişime geçebiliriz onunla araç hakkında illa bilgisi vardır dediğin gibi :)

http://www.techturkey.com/forum/members/1558-umitgt.html

atilla54
20-01-2013, 23:24
http://www.techturkey.com/forum/members/1558-umitgt.html

eyvallah abi hemen ben iletişime geçiyorum çok sagolasın.

taytay
20-01-2013, 23:40

harunde nickli arkadasa pm atın en iyi bilgiyi size o vericektir. Ama reismlerde göründüğü kadar masum degil, resimler zaten arkadaslarında dediği gibi çok eski

Emre turgut
21-01-2013, 08:17
Teskler paylasimlariniz icin
Bugun kismetse gfj 17 ve dhs 73 e bakmayi planliyorum ve
Driver hakana nasil ulasabilirim tel numarasi varsa pm yoluyla gonderirseniz sevinirim

Demir
21-01-2013, 08:57
Resimler güzel bir tebessüm yarattı... (13385)

c.sar
21-01-2013, 09:13
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-satilik-beyazzzz-gtiiiiii-111961528/detay araç hakkında bilgisi olan varmıdır?

wekoo
21-01-2013, 09:37
306 sel hasarı küçük bi olaydan kaynaklanmış filitre su aldıgı için çekici ile çekmişler bu yüzden tramelde gözüküyor.. kaza ise 5900 civarı sen yanlış yazmışın sanırım kazada ön tampon kaput radyatör panjur klima rad. fan ıvır zıvır çıkıyor yanlız denizlideyken tavan altı boyalıydı izmirde komple bida boyanmış...ön taraf şu an deyişik diye biliyorumm 114000 km motor yapıldı serviste....

wekoo
21-01-2013, 10:07

eski 07 lb 727

özcan07
21-01-2013, 11:10
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-satilik-beyazzzz-gtiiiiii-111961528/detay araç hakkında bilgisi olan varmıdır?

sedefli inci beyazına boyalı ve çıta iptalide var

wekoo
21-01-2013, 11:51
Ovvv çok eskı rahat 4 yılı var şevko :)
aynn sinan

renk dönmesi felan var arabada bide agır hasarları varmıs önceden .
beyaz dı sarı+ bordo :)

burdan kaçmaz emin ol...:)

wekoo
21-01-2013, 12:39
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-degisensi-parca-yok-orjinal-uygun-fiyata-gti-112070512/detay/

geçen bahsi geçen araba bunu....

Ziyans
21-01-2013, 12:50
http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...08916276/detay bu arac hakkında bilgi almak istiyorum Acilll bilen gören varsa bilgi versin Tskrler hayırlı sabahlar diliyorum

Demir
21-01-2013, 13:40
Link eksik,hatalı yazmışsın...

OBAN
21-01-2013, 13:50
306 sel hasarı küçük bi olaydan kaynaklanmış filitre su aldıgı için çekici ile çekmişler bu yüzden tramelde gözüküyor.. kaza ise 5900 civarı sen yanlış yazmışın sanırım kazada ön tampon kaput radyatör panjur klima rad. fan ıvır zıvır çıkıyor yanlız denizlideyken tavan altı boyalıydı izmirde komple bida boyanmış...ön taraf şu an deyişik diye biliyorumm 114000 km motor yapıldı serviste....

Yaaaa Şevki bu ne hafıza :D

wekoo
21-01-2013, 13:58
Yaaaa Şevki bu ne hafıza :D

sor tayfuna yalansa yalan desin....:D

DRIVE34
21-01-2013, 16:31

inan_hndn
21-01-2013, 17:40
41 H 4106 106 GTI hakkinda bilgisi olan var mi ? Siyah'tan sariya donme bir araba

freedige
21-01-2013, 19:58
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-oynanmamis-akllara-zarar-full-plusfull-sanrufflu-gti-s16-112291432/detay araç hakkında bilgisi olan varmı? bu paraya alınırmı?

ycLbLgn
21-01-2013, 20:21
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-oynanmamis-akllara-zarar-full-plusfull-sanrufflu-gti-s16-112291432/detay araç hakkında bilgisi olan varmı? bu paraya alınırmı?

benim görüşüm alınmaz . nedenini söyleyim ; renk gri sonra ön logo iptali var o fiyatlara daha iyi araba alman mümkün diye düşünüyorum .

Bone-crusheR
21-01-2013, 20:25

araç 150 beygirmiş badi kit varmış :D bu adamdan araba alınırmı

emirarslan34
21-01-2013, 20:26

:hahaha: :icon_tup:

GTCihad
21-01-2013, 20:27

Motoruyla oynanmamış araç şu an 150 beygir. Adam inanmış :icon_tup:

emirarslan34
21-01-2013, 20:30
Motoruyla oynanmamış araç şu an 150 beygir. Adam inanmış :icon_tup:

yasin okundu şuan 150 beygir. sabah namazına mutakit 120 hpllere yeniden düşecek :D tebarekeyi tersten bi oku REG le yürürsün allah capsın :D

freedige
21-01-2013, 20:51
benim görüşüm alınmaz . nedenini söyleyim ; renk gri sonra ön logo iptali var o fiyatlara daha iyi araba alman mümkün diye düşünüyorum .

ah bulsam temiz bişey alacam ama yok. temiz olanada 17 18 bin tl isteniyor.

freedige
22-01-2013, 03:28
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-cok-acill-satilik-temiz-6-ileri-306-gti-108427143/detay/ nu araç hakıında bilgisi olan varmı? 106gti 306gti corsa gsi tarzı araç arıyorum öneriniz varmı 14-15 bin tl civarı?

emre
22-01-2013, 08:34
yasin okundu şuan 150 beygir. sabah namazına mutakit 120 hpllere yeniden düşecek :D tebarekeyi tersten bi oku REG le yürürsün allah capsın :D

çok çok iyi:D

VTEC®
22-01-2013, 08:47
ah bulsam temiz bişey alacam ama yok. temiz olanada 17 18 bin tl isteniyor.

"İYİ MAL İYİ PARA"

Ucuza iyi bişiy yok biraz kesenin ağzını açacaksın 14-15 liklerde %90 sorun yaşarsın yada sorunlu araba alırsın ;)

omerozdem
22-01-2013, 08:58
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-cok-acill-satilik-temiz-6-ileri-306-gti-108427143/detay/ nu araç hakıında bilgisi olan varmı? 106gti 306gti corsa gsi tarzı araç arıyorum öneriniz varmı 14-15 bin tl civarı?

14-15'e alacağın 306 GTİ'yla sanayide macera ararsın...

c.sar
22-01-2013, 09:26
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-acill-satilik-106-gti-112285044/detay

Araç hakkında bilgisi olan varmı?

Demir
22-01-2013, 09:33
Siyah 306 GTİ için;

Araç komple boyalı..Motor yapılmış...Değişen yok...
Sahibinin söylediği...Gidip görmüşlüğüm yok..
İstanbul'da olsaydı...En azından gidip canlı bir etüt edip araştırıp daha net bilgiler verebilirdim...

gokhan_205
22-01-2013, 09:46

Eski UP 306 bu siyah 306 blok patlamisti

cemo306
22-01-2013, 11:06

bildiğimiz UP mi hani şu 8552 olan... yok artık???? :beuj::beuj::eek::eek:

gokhan_205
22-01-2013, 11:49
bildiğimiz UP mi hani şu 8552 olan... yok artık???? :beuj::beuj::eek::eek:

Aynen kanka o UP :)

cemo306
22-01-2013, 12:57
Aynen kanka o UP :)

oturup ağlarım yemin ediyorum... olum yazık günah bu ne hal araba resmen kimliğini kaybetmiş, polis çevirmiş, nezarete düşmüş çıkamamış???????

Araçların kıymetini bilin...

DRIVE34
22-01-2013, 13:17
oturup ağlarım yemin ediyorum... olum yazık günah bu ne hal araba resmen kimliğini kaybetmiş, polis çevirmiş, nezarete düşmüş çıkamamış???????

Araçların kıymetini bilin... bosver eskıler gıtsınkı yenılere yer acılssın bızde gdıp samnalıklardan cıkartalım yenı makınaları....

cemo306
22-01-2013, 15:00
bosver eskıler gıtsınkı yenılere yer acılssın bızde gdıp samnalıklardan cıkartalım yenı makınaları....

çok üzüldüm be hakan bildiğin gibi değil UP güzel hatırı sayılır bir makinaydı... kötü olmuş... eskiler gitsin yer açılsın evet,,, sıfırları koyalım yerine samanlık spec... E36 kasa M3 istiyorum ilerleyen zamanlarda... evlatlık...

DRIVE34
22-01-2013, 15:32
çok üzüldüm be hakan bildiğin gibi değil up güzel hatırı sayılır bir makinaydı... Kötü olmuş... Eskiler gitsin yer açılsın evet,,, sıfırları koyalım yerine samanlık spec... E36 kasa m3 istiyorum ilerleyen zamanlarda... Evlatlık... sen bul bıtane e36 coupe kasası ben sana getırırim m3 motoru smg 2 sanzıman yaparız bınersın

http://d1301.hizliresim.com/15/q/j73vc.jpg (http://bit.ly/c25MCx) 34 BBS 66 87 E30 M3

cemo306
22-01-2013, 15:51
sen bul bıtane e36 coupe kasası ben sana getırırim m3 motoru smg 2 sanzıman yaparız bınersın

34 BBS 66 87 E30 M3

bu plaka senin listedeydi bu makina sende miydi???

DRIVE34
22-01-2013, 15:57
bu plaka senin listedeydi bu makina sende miydi??? olmazmı tabı 2004 senesınde o zaman 30 mılyardı sımdı olsa 60 ısterım:) tek gecerım e30 m3

JDM VTİ
22-01-2013, 16:09
emmiden gti-6 var mı hazırda :)

cemo306
22-01-2013, 16:11
olmazmı tabı 2004 senesınde o zaman 30 mılyardı sımdı olsa 60 ısterım:) tek gecerım e30 m3

Hakan senin eline neler gelmiş neler geçmiş, hep rüya arabalara binmişsin haberin olsun... Maşallah sahip olsam böle bi araca vazgeçemem asla vazgeçemem... sen şu arşivi bnm için patlat bi ara gelcem yanına... bende e30 M3 tek geçerim...

dipnot: ben bunun rc/diecast olanını almak için can atıyorum... sen sen sen...

cemo306
22-01-2013, 16:23
http://c1301.hizliresim.com/15/q/j755q.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

2006 yılında logo iptali ve kaput uzatma varmış bu araçta... hayal kırıklığı yaşadım resmen..

Emre Ekrem
22-01-2013, 16:32
o dönemde çoğunda vardı, hatta benimki de aldı nasibini :)

gökh@n_gr
22-01-2013, 16:43

2006 yılında logo iptali ve kaput uzatma varmış bu araçta... hayal kırıklığı yaşadım resmen..

o zamanlar pamukkalede öğrenciydim moda buydu her okuldan dönüşümde görürdüm çok güzeldi:)

cemo306
22-01-2013, 16:49
o dönemde çoğunda vardı, hatta benimki de aldı nasibini :)

logo iptali bi ara furyaydı evet... ben beğenirdim ama nedense o dönemde bile orjinalini arardım hep. logolu logolu logolu diye dolanır dururdum. sen en son kaputmu almıştın abi. yoksa bi şekil ayarlayıp takmışmıydın...senin face varmı Emre abi..

cemo306
22-01-2013, 16:51
o zamanlar pamukkalede öğrenciydim moda buydu her okuldan dönüşümde görürdüm çok güzeldi:)

Valla kurcalanmamış çok önemli... ama bizde ne görsek hemen onu uyguluyoruz. oooo logo iptali hadi iptal edelimm..ooo kaput uzatma hadi uzatalım... ooo body kit hadi orayı burayı deldirelim... Orjinal orjinal orjinal... bu arabalar yok artık kurcalamayın...

wekoo
22-01-2013, 18:05

zaten kazadan sonra orj takıldı...:D ama ozamanlar modaydı tabi...

melih
22-01-2013, 18:51

kanka blok patlatmıştı derken millet yanışş anlar antifiriz olmadığı için su donmuş ve sıkışmadan dolayı catlak olmuştu blokta yeni blok takılmıştı o kdr gazlar falan bişe olmadı yanii

GTCihad
22-01-2013, 19:50
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-peugeot-106-dereceli-ekzantrik-hksm-marka-uygun-fiyata-112321933/detay

arkadaşlar bu ne ayak ? HKSM :D kentcamsM gibi bişey mi

omerozdem
22-01-2013, 19:54
Hakan senin eline neler gelmiş neler geçmiş, hep rüya arabalara binmişsin haberin olsun... Maşallah sahip olsam böle bi araca vazgeçemem asla vazgeçemem... sen şu arşivi bnm için patlat bi ara gelcem yanına... bende e30 M3 tek geçerim...

dipnot: ben bunun rc/diecast olanını almak için can atıyorum... sen sen sen...

Zamanın hızlılarından :)

DRIVE34
22-01-2013, 19:57
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-matkap-crm-111240920/detay arkadaslar bu crm yapım arac nasıldır ? sadece bılenlerden beklıyorum

emirarslan34
22-01-2013, 20:00
arkadaslar bu crm yapım arac nasıldır ? sadece bılenler yorum yapılmasın

neden 2 ye aldın :( :D :D :D :hahaha:

seni boncukcu bilirdik :D

makina gergin hacı :cool:

DRIVE34
22-01-2013, 20:03
arkadaşlar bu ne ayak ? HKSM kentcamsM gibi bişey mi aynı görevi yapıyor sadec sohc makınanın

Zamanın hızlılarından hersey eskıde kaldı o zamanlar yollar daha musaıttı roll dıye bı olay yoktu (roll hıcbır zaman benım tarzım olmaz) o zaman yollarda gazlardık dıger eskı arkadaslar gıbı,şimdi kurallara uyuyoruz takı saat 23:59 olana kadar.....

omerozdem
22-01-2013, 20:06
hersey eskıde kaldı o zamanlar yollar daha musaıttı roll dıye bı olay yoktu (roll hıcbır zaman benım tarzım olmaz) o zaman yollarda gazlardık dıger eskı arkadaslar gıbı,şimdi kurallara uyuyoruz takı saat 23:59 olana kadar.....[/QUOTE]

:)Çok fenaa

DRIVE34
22-01-2013, 20:08
neden 2 ye aldın

seni boncukcu bilirdik

makina gergin hacı sarmadım kardesım kendıme deıl bırı ıcın bakıyrm !!! boncuga devam S vts den sonra hazır boncuk 106 tım hersey sırayla :)

driftboy
22-01-2013, 20:09
arkadaslar bu crm yapım arac nasıldır ? sadece bılenler yorum yapılmasın

pişman olmazsın, yürürü gideri kalem gibidir.

emirarslan34
22-01-2013, 20:11
sarmadım kardesım kendıme deıl bırı ıcın bakıyrm !!! boncuga devam S vts den sonra hazır boncuk 106 tım hersey sırayla :)

:) :icon_tup:

DRIVE34
22-01-2013, 20:13
pişman olmazsın, yürürü gideri kalem gibidir. gıderı emınım güzeldir (+ crm perf.) daha cok kaza hasar durumu hakkında

driftboy
22-01-2013, 20:16
gıderı emınım güzeldir (+ crm perf.) daha cok kaza hasar durumu hakkında

arabanın kazası belası yok. bel altı boyası var. duruşu ok gibi. Mıncıklanmış bi vts degil. İlk defa barış söktü döşemelerini hala etiketleri duruyodu taban halısı ilk defa söküldü bagaj arka çamurluklar filan kalem gibi duruyo sökünce hata yok yani.

DRIVE34
22-01-2013, 20:19
Earabanın kazası belası yok. bel altı boyası var. duruşu ok gibi. Mıncıklanmış bi vts degil. İlk defa barış söktü döşemelerini hala etiketleri duruyodu taban halısı ilk defa söküldü bagaj arka çamurluklar filan kalem gibi duruyo sökünce hata yok yani.
eyvallah , senden ricam bi fiyat pm alsana arkadasından alıyım bu cocuga o arabayı bıraz rakamda o arkadası da bızıde uzmıycek bısey olursa ıyı olur kesın ortasını buluruz

driftboy
22-01-2013, 20:21
eyvallah , senden ricam bi fiyat pm alsana arkadasından alıyım bu cocuga o arabayı bıraz rakamda o arkadası da bızıde uzmıycek bısey olursa ıyı olur kesın ortasını buluruz

Valla abi sahibiyle aram iyi, aldığı fiyatı yaptığını ettiğini biliyorum, hani sende bilsen pazarlık etmezsin :D ben konusayım bi pm atayım sana