PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2011 İlk Drift Antrenmanı Video - FLY CAM

Mechanix
07-01-2011, 16:51
Bu sefer farkl bir video izlemenizi istedik :)

Buyrun :

Untitled on Vimeo (http://www.vimeo.com/18531561)

tolgakaynak
07-01-2011, 17:11
Çok güzel olmuş video tebrikler:icon_tup: araçlar pek bi yaramasssslık yapmışlarrr:slomo:

Ek.Civic_Spoon
07-01-2011, 17:18
video çok güzel olmuş tebrikler yalnız müziği beğenmedim ..

emre yeşil
07-01-2011, 17:36
Dost acı söyler kanka çok eğlenmişsiniz maşallah da videonun netliği iyi gelmedi bana ayrıca o müzik nedir kanka öyle :)

Ufuk
07-01-2011, 17:44
Az önce sen paylaşmadan önce facede izledim mustafa abi..Çok güzel olmuş.Yanlız 2 araç aynı açıyla yanlıyor birisi duman atıyor öbüründe hiç birşey yok :)

Tunç
07-01-2011, 17:48
cok guzel olmus yukarıdan cekım

ilovevti
07-01-2011, 17:55
videoya tıklayınca TRTUNİNG yazısı hariç birşey göremiyorum :) Bende mi bir sorun war?

hakotech
07-01-2011, 17:58
yerinde canlı izleme fırsatı bulmuştum, gercekten cok basarılı arkadaşlar,insanın çıkıp drift yapası geliyo :) :) cekimlerde cok başarılı,zannedersem kamera talıhsız bır an yasadı ve cakıldı ılerleyen dakıkalarda:)

emresener
07-01-2011, 18:00
çok güzel olmuş ellerinize sağlık. e36 duman duman :D

VteC_MaNiaC
07-01-2011, 19:54
müzikle tempo çok uyumlu olmuş... çok çok güzel ... özveriyle yapılan iş kendini belli ediyor :)

en güzel sahnede mertin arabanın üzerinde gidişi :)

Brs_eg
07-01-2011, 19:59
Video güzel ama şu x10 hizli oynatma efekti olmasa daha iyi olurmuş.

D.CaN
07-01-2011, 20:44
Ellerinize Sağlık Güzel Olmuş..

ceskin
07-01-2011, 20:50
emek var belli ugrasılmıs ellerınız dert gormesın ama bu emege bu goruntu kalıtesi olmamıs bence.

Onno
07-01-2011, 20:55
Güzel olmuş ama tepeden sürekli çekim sonralara doğru baş döndürüyor :)

DeNNis
07-01-2011, 21:10
guano apes iyidir ya :D

Mechanix
08-01-2011, 01:00
Kurgu biraz amatör olmuş farkındayım , ama bir sonraki çekim daha iyi kemara ile ve daha uzun süre yapılacak.Daha fazla görüntü olacak elimizde.

Bunun için bile teşekkürü hakediyor arkadaşlarımız. :)

B.Koçer
08-01-2011, 01:03
Kurgu biraz amatör olmuş farkındayım , ama bir sonraki çekim daha iyi kemara ile ve daha uzun süre yapılacak.Daha fazla görüntü olacak elimizde.

Bunun için bile teşekkürü hakediyor arkadaşlarımız. :)

Ellerinize sağlık
bir sonraki çekimi merakla bekliyorum şimdiden :)

redbaron
08-01-2011, 03:44
fly cam harika olmus,sonunda drifti daha boyutlu ve guzel acilarla gostermis.muzik konusuna katiliyorum bencede kotu yakismamis ama cekimler cok guzel,biraz daha gelistirilirse formula drift e rakip olur:D

BurakCengizhanoğlu
08-01-2011, 03:52
Mustafa abi bide youtube dan upload etseniz izleyemiyoruz yurt interneti ***** :(

TAM35GNY
08-01-2011, 04:12
Benim cok hosuma gitti eline saglik cekim yapanlarin good job :P

Mechanix
08-01-2011, 09:00
Mustafa abi bide youtube dan upload etseniz izleyemiyoruz yurt interneti ***** :(

Videoyu yapan arkadaşlara ulaşırsam söyliycem bunu.Ama Vimeo neden açılmıyor ki sende ?

HUSNU
08-01-2011, 09:04
Güzel bir çalışma olmuş. Ellerinize sağlık

cembozbey
08-01-2011, 09:19
guzel olmus git gide daha profesyel oluyor

XoR
08-01-2011, 09:35
Emeğinize sağlık her geçen gün dahada iyi yerlere geliyorsunuz

Mechanix
08-01-2011, 10:11
Zor ve sancılı bir süreçten geçiyoruz.Şimdi Drift ile ilgili kulübümüzde kuruldu.Bundan sonra resmi bir çatı altında da varız.

Şu ana kadar çektiğimiz dertler , harcadığımız paralar , uğraşlarımız , zamanımıza yazık olucak eğer bizden sonra yeni bir jenerasyon çıkmazsa.Yeni insanlar gelmez ise körelir gider Driftte.

Bizde bunun için yeni arkadaşlarımızı bekliyoruz .Ama bize hep herşeye ticari bakıyorsunuz diyorlar. Aslında alakası yok , biz 1000 harcadıysak siz 1 harcayıp yapacaksınız bu işi.Elimizi kolumuzu taşın altına biz koyduk , siz keyfini çıkarabilirsiniz artık.Motorspoları pahalıdır evet , ilk başlatana çok ama çok daha pahalıya patlar hatta.Bunları da düşününerek yorum yapılsa keşke eğitimler , antrenmanlar , gösterilerle ilgili.

Saygılar

Drift Derneği Müdürü : Ben

:)

nitrO_Oxide
08-01-2011, 10:23
Kısmetse kısa süre sonra s14a almayı dusunuyoruz ondan sonra kapınızı calıcas mustafa :)

cembozbey
08-01-2011, 10:29
Zor ve sancılı bir süreçten geçiyoruz.Şimdi Drift ile ilgili kulübümüzde kuruldu.Bundan sonra resmi bir çatı altında da varız.

Şu ana kadar çektiğimiz dertler , harcadığımız paralar , uğraşlarımız , zamanımıza yazık olucak eğer bizden sonra yeni bir jenerasyon çıkmazsa.Yeni insanlar gelmez ise körelir gider Driftte.

Bizde bunun için yeni arkadaşlarımızı bekliyoruz .Ama bize hep herşeye ticari bakıyorsunuz diyorlar. Aslında alakası yok , biz 1000 harcadıysak siz 1 harcayıp yapacaksınız bu işi.Elimizi kolumuzu taşın altına biz koyduk , siz keyfini çıkarabilirsiniz artık.Motorspoları pahalıdır evet , ilk başlatana çok ama çok daha pahalıya patlar hatta.Bunları da düşününerek yorum yapılsa keşke eğitimler , antrenmanlar , gösterilerle ilgili.

Saygılar

Drift Derneği Müdürü : Ben

:)

guzel söylemişsin sizin bu noktaya gelene kadarki harcamalarınız buz dagının görunmeyen kısmı,cogu kişi farkında deildir haklısınız,
fakat bu işe baslamak isteyen arkadaslarında kendine göre butceleri var ***** sizde bu sektördesiniz bi parça için aylarca para biriktirenlerimiz var
bence sizde maddi yönden kayıtlar için veya atıyorum stage 1 eğitim için daha cuzi bir program hazırlayabilrisniz,benzinin 4 tl oldugu bi ulkedeyiz maalesef.
tabiki bunlar benm naçizane dusuncelerim.

recky
08-01-2011, 10:45
pat pat ile cekim çok güzel olmuş pat pat kamera hareketı de ekstra güzllesıtmıs.
emeginize saglık drift team

Mechanix
08-01-2011, 10:49
Biz de kendimizi düşünerek hazırlamıyoruz bu planları.

Eğitimler tamamlanmadan hiç bir yerde "mezun" sıfatını alamazsın.Stage 1 eğitim alıp ben driftçiyim diye sağda solda gazlayanlar olsun istemiyoruz.Bu sadece 1 kur ile öğrenilecek birşey değil zaten , antrenman yapılması lazım.Antrenman da para demek , benzin , lastik , pist kirası minimum 250 TL.

Biz bunu kendimiz için hala veriyoruz mesela .Kirayı hala ortak ödüyoruz , biz senelerdir yapıyoruz bu işi artık vermeyiz diyemeyiz.Çünkü ortak kullanıyoruz zaten.Hayır biz eğitmeniz , kirayı siz verin , sponsorda benzin lastik alsın bize diyemiyoruz :) İmkan yok.Yani paramız olmazsa bizde yapamıyoruz.Farkımız yok.Para olmayınca olmuyor.

Habide para diyorum ama bunu şunun için söylüyorum.Dışarıdan bakılınca , biz hiç para harcamıyoruz ama yeni gelenler harcıyacak gibi görünüyor sanırım.Ondan biraz da korktuklarını düşünüyorum.

3-4 senedir yemedim içmedim o 3.5-4 tl lik benzinden arabama koydum drifte gittim .Ama 1 defa antrenmana çıkmak için 100 tl'nin pazarlığını yapan çok adam tanıyorum. :)

Brs_eg
08-01-2011, 10:55
Yeni seneyle beraber insanlarin işleri gücleri duzgun giderse.3-4 arabanin daha katilacagini düşünüyorm bu sene.
Umarim ilerde dahada iyiye gider hersey.

basar13
08-01-2011, 11:20
Mecburi minimum egitim ucreti nedir acaba? herhangi bir degisiklik yapildi mi?

Tesekkurler

cembozbey
08-01-2011, 11:28
Biz de kendimizi düşünerek hazırlamıyoruz bu planları.

Eğitimler tamamlanmadan hiç bir yerde "mezun" sıfatını alamazsın.Stage 1 eğitim alıp ben driftçiyim diye sağda solda gazlayanlar olsun istemiyoruz.Bu sadece 1 kur ile öğrenilecek birşey değil zaten , antrenman yapılması lazım.Antrenman da para demek , benzin , lastik , pist kirası minimum 250 TL.

Biz bunu kendimiz için hala veriyoruz mesela .Kirayı hala ortak ödüyoruz , biz senelerdir yapıyoruz bu işi artık vermeyiz diyemeyiz.Çünkü ortak kullanıyoruz zaten.Hayır biz eğitmeniz , kirayı siz verin , sponsorda benzin lastik alsın bize diyemiyoruz :) İmkan yok.Yani paramız olmazsa bizde yapamıyoruz.Farkımız yok.Para olmayınca olmuyor.

Habide para diyorum ama bunu şunun için söylüyorum.Dışarıdan bakılınca , biz hiç para harcamıyoruz ama yeni gelenler harcıyacak gibi görünüyor sanırım.Ondan biraz da korktuklarını düşünüyorum.

3-4 senedir yemedim içmedim o 3.5-4 tl lik benzinden arabama koydum drifte gittim .Ama 1 defa antrenmana çıkmak için 100 tl'nin pazarlığını yapan çok adam tanıyorum. :)

anlattıklarınızın farkındayım bayragı artık yeniler de taşımalı dediginizden dolayı sadece bi öneriydi,
hayırlısı olsun bakalım

Mechanix
08-01-2011, 11:31
Değişen birşey yok rakamlarda. 1 Kur 450 TL * 6 kur var.Yani 2.700 TL

Toplam 6 gün eğitim alınıyor.6 Gün araba kullanılıyor.Bunun içinde lastik +benzin + kira ve eğitmen ücreti var.Araç arızalanırsa siz karışmıyorsunuz.Kaza yapmadığınız sürece bir sorumluluğunuz yok yani.

Mechanix
08-01-2011, 11:32
anlattıklarınızın farkındayım bayragı artık yeniler de taşımalı dediginizden dolayı sadece bi öneriydi,
hayırlısı olsun bakalım

Teşekkürler , ben sadece yeni insanların katılmasını istiyorum.Söylediklerim yanlış anlaşılmasın.

BurakCengizhanoğlu
08-01-2011, 15:30
Videoyu yapan arkadaşlara ulaşırsam söyliycem bunu.Ama Vimeo neden açılmıyor ki sende ?

Bilmiyorum mustafa abi en son vimeo yasaklanmıştı heralde okuldada yasak.Zaten bu hacettepenin interneti kanser eder insanı :)

Ufuk
08-01-2011, 15:51
Mustafa abi peki bu olay sürekli olur mu? mesela benim ehliyete 2 yıl kaldı.2yıl sonra gelsem 2700'i versem diyelim artık eğitim vermiyoruz,drıfter kadromuz dolu,artık böyle bir oluşum kalmadı aha pist orda ver kirasını çık naapıyorsan yap,biz drıft academy ist'u kapattık falan olmaz değil mi? :D
He birde diyelim bu 6 kur'u bitirdik sonra sizinle beraber organizasyonlara katılabilirimyiz..Yada 6 kur bitti hadi evinemi olucak yoksa yine mezun olduğum için o piste antreman tarihlerinde çıkıp yanlayabilcekmiyim ?

Mechanix
08-01-2011, 16:00
Biz inşaat yapmıyoruz ki bitsin , motorsporu bu.İletletiyoruz devamlı.2 Yıl sonra daha iyisi olucak.Kötüsünü düşünmek anlamsız olur.

Ufuk
08-01-2011, 16:11
İnşallah abi :) o zamana uygun s13 bulursam kapındayım ilk iş :)

Vts_Power
08-01-2011, 19:25
çok güzel olmuş musti maşallah güzel görütüler çıkmış:icon_tup:

Mechanix
12-01-2011, 13:58
Saol abi , elimizden geldiğince yapıyoruz işte :)

TURBO CİVİC
12-01-2011, 20:16
elinize saglık cok keyifli olmus.bi dahakine gelebilmek dilegiyle

Frid
12-01-2011, 20:30
ilk defa bir drift etkinligine katıldım o lastık sesleri yanlamalar insanı kendin alıyor resmen ve hemen bu heyecanın peşine kapılmak istiyor insan kısmet olursa bizde deneriz bir gün herşey için çok teşekkürler :D