PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Double Din e harita yüklemek

flexamin
10-01-2011, 11:27
kore'den aldığım double din e türkiye haritası yüklemem gerekiyor fakat nasıl olacağı konusunda bilgim yok.

teyp de sd kart girişi ve usb girişi de mevcut. Bu konuda bilgileri olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

flexamin
10-01-2011, 11:39
ankara'da makul fiyatlarda yükletebileceğim yer varmı ? yada dediğim gibi ben nasıl yüklerim

flexamin
10-01-2011, 12:52
son olarakda sd karttan yüklendi diyelim. sd kart sürekli cihazda takılı durmasımı gerekiyor?

flexamin
10-01-2011, 14:31
Güncel konu :D önemli konu :D

Not: Telefonda kullandığım route66 yüklenebilirmi yüklenirse nasıl yüklenir. ?

Low-Rider
10-01-2011, 15:02
İnternette anlatan bir çok yer var arama yaparsan bulursun

GPS varmı cihazda

flexamin
10-01-2011, 15:34
İnternette anlatan bir çok yer var arama yaparsan bulursun

GPS varmı cihazda

arattım fakat nasıl yüklenceğine dair detaylı bir anlatım yok. ( Yükleme işleminde ne gibi işlemler gerektiği ile ilgili. ) Sadece pda 'lara nasıl yükleneceğini anlatıyor.

Evet cihazımda gps var. Fakat yazılım yüklü değil. (harita vb..)

flexamin
10-01-2011, 18:49
bu konuda bilgisi olan yok heralde :)

psikolojikdeli
10-01-2011, 19:06
Flex yaklaşık 2 haftadan beri vakit buldukça üstünde çalışıyorum sd cd usb den denedim yemedi sanırım sd karta navigasyonu veya haritayi yuklediğmiz yerdeki bir text dosysasında değişiklik yapmamız gerekiyor bendede navide yüklü içeriğe girdiğim zaman sd karttan okuyomuş gibi gözüküyor fakat sd kart hiç takılı olmasada çalışıyor yani işin püf noktası 2din i cracklemekte onun içine girip uzantı dosyasını ayarlamakta :) şu sıkınıtlı dönemleri atlatıyım daha fazla önem vericem çözersem sana burdan yazarım veya sen çözersen bana yazarsın :)

flexamin
10-01-2011, 20:02
Flex yaklaşık 2 haftadan beri vakit buldukça üstünde çalışıyorum sd cd usb den denedim yemedi sanırım sd karta navigasyonu veya haritayi yuklediğmiz yerdeki bir text dosysasında değişiklik yapmamız gerekiyor bendede navide yüklü içeriğe girdiğim zaman sd karttan okuyomuş gibi gözüküyor fakat sd kart hiç takılı olmasada çalışıyor yani işin püf noktası 2din i cracklemekte onun içine girip uzantı dosyasını ayarlamakta :) şu sıkınıtlı dönemleri atlatıyım daha fazla önem vericem çözersem sana burdan yazarım veya sen çözersen bana yazarsın :)

anladım bende araştırıyorum olmadı daha fazla kafayı yememek için navitech e yollucam onlarda 120 lira mı ne istiorlar:) samsung i900 omnia war :D onda da route 66 yüklü :D onu benim 2din e yükleyebilirsem süper olcak :D 120 lira cebimde kalır en azından 120 ye diffüzör alırım arka tampona :D

semprimena
10-01-2011, 21:37
kore'den aldığım double din e türkiye haritası yüklemem gerekiyor fakat nasıl olacağı konusunda bilgim yok.

teyp de sd kart girişi ve usb girişi de mevcut. Bu konuda bilgileri olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Bu site size yetecektir sanırım... http://www.naviextras.com
Hatta site admin'i sn. Bülent TEKCAN'a pm atabilirsiniz...

clioGT
10-01-2011, 21:44
güzel konu

takip edelim:)

flexamin
10-01-2011, 22:47
Bu site size yetecektir sanırım... http://www.naviextras.com
Hatta site admin'i sn. Bülent TEKCAN'a pm atabilirsiniz...

Tşk ederim bi bakayım

psikolojikdeli
11-01-2011, 01:22
anladım bende araştırıyorum olmadı daha fazla kafayı yememek için navitech e yollucam onlarda 120 lira mı ne istiorlar:) samsung i900 omnia war :D onda da route 66 yüklü :D onu benim 2din e yükleyebilirsem süper olcak :D 120 lira cebimde kalır en azından 120 ye diffüzör alırım arka tampona :D

bu güne kadar ilk defa bir elektronik alette bukadar takıldım aslında takılmamın sebepi bir türlü kafamı verip üstünde çalışamadım ama çok fazla zor olucağınıda düşünmüyorum sen para fln verme programa üstat biz sana difüzör alırız :) az sabır

bide vaktin olursa bakarsın cemsforum.com buda başarılı gördüğüm sitelerden birisi

flexamin
11-01-2011, 08:50
inaşallah :D bu arada pm attım sana :)

JDMazda_GTR
12-01-2011, 01:47
344 10 10 ergazı elektronık gazı yılmaz.en ıyı cozebılecegın yer.ayrıca her harıtayı yukleme sansın yok.oncelıkle getırdıgın cıhaz hangı fırma ıle anlasmalı onu bı kontrol et.her cıhaz her harıtayı desteklemıyor.atıyorum garmınle anlasmalı ıse fırma yanı yurtdısında bu cıhaza garmının harıtası yuklu kullanılıorsa sen teleatlası yukleyemezsın.bazı cıhazlara hepsını yukleyebılıosun bazılarına yukleyemıosun.ornegın kenwood cıhazlar tr de garmın ıle anlasmalı ve kenwood dan kıt almak zorundasın yoksa naparsan yap yukleme sansın yok malesef opuyolar.dedıgım gıbı ergazıden gazı beyı ararsan yardımcı olucaktır.ankarada bu ısı onlardan daha ıı yapan yok.ısmım koray arkadasım oldugunu solersen daha fazla ılgılenırler:D

flexamin
12-01-2011, 14:03
344 10 10 ergazı elektronık gazı yılmaz.en ıyı cozebılecegın yer.ayrıca her harıtayı yukleme sansın yok.oncelıkle getırdıgın cıhaz hangı fırma ıle anlasmalı onu bı kontrol et.her cıhaz her harıtayı desteklemıyor.atıyorum garmınle anlasmalı ıse fırma yanı yurtdısında bu cıhaza garmının harıtası yuklu kullanılıorsa sen teleatlası yukleyemezsın.bazı cıhazlara hepsını yukleyebılıosun bazılarına yukleyemıosun.ornegın kenwood cıhazlar tr de garmın ıle anlasmalı ve kenwood dan kıt almak zorundasın yoksa naparsan yap yukleme sansın yok malesef opuyolar.dedıgım gıbı ergazıden gazı beyı ararsan yardımcı olucaktır.ankarada bu ısı onlardan daha ıı yapan yok.ısmım koray arkadasım oldugunu solersen daha fazla ılgılenırler:D

eyw koray saolasın arıcam onları bir konuşayım bakalım uygun fiyatlı halledersek ii olur :D gerçi dün dayanamadım n75 valvimin yanında bide ebayden diffüzör oldım. girdi bu ay bize birazcık da:D napalım giren şemsiye açılmaz.

clioGT
28-01-2011, 22:41
ben de şu alete yükleme istiyorum navi.
özelliği var ama içeriğinde navigasyon yüklü değil...

nasıl yapabilirim?

HEI SV 6240 modeli

http://www.aktepesound.com/images/products/00/09/70/970_buyuk.jpg

5.5 TFT LCD

440x234 Ekran Çözünürlüğü

SD Kart Girişi

DVD/VCD/MP3/WMA Çalabilme

45W x 4 Max Yüksek Çıkış Gücü

Geri Görüş Kamerası Girişi

Tele-Mute Desteği

Bass/Tis/Balans/Ön-Arka Ayarı

Ses Efektleri(Klasik Pop Rock)

PAL NTSC Video Çıkışı

Uzaktan Kumanda

2V x 4 Kanal Amp.Çıkışı

Crx-Si
01-08-2013, 15:37
Yeniden konu açmak istemedim konu 2011 konusu ama benzer bir durumu şu an ben yaşıyorum.

Jameson JS-955 Navigasyonlu Double Teyp aldığım arabada geldi. İçinde Navigasyonuda vardı ve bir usb ye bağlıydı müzikleri vs. Bende müzik yüklerken önce içindekileri sileyim istedim hay nereden formatladıysam şimdi navigasyon çalışmıyor tıkladığımda. Usb de baktığımda normalde de müzik dosyaları haricinde bir dosya görünmüyordu neyi sildi bilmiyorum.

Nasıl bir çözümü var bu işin yardımcı olabilen var mı?

murat_ileri
01-08-2013, 23:07
aynı cihazdan bulup karttan kopyala genelde çalışır olmazsa yetkili servisle görüşmen gerekli.

fanatik
31-03-2015, 18:40
Hala yükleyemeyen varsa gps sd kartı olan cihazlar için yardımcı olabilirim.
Yanlış anlaşılmasın, ticari, amaçlı değil, ücretsiz yardım..:)

burakgunay
01-04-2015, 09:00
benim aracımda navitech 217f cihazı var, navigasyon da var gayet de memnunum fakat ben haritayı güncellemek istiyorum sadece. nasıl yapabilirim?

Longplay
27-04-2015, 14:47
youtubede bir kaç anlatım var.bak bi istersen

mmustu
27-04-2015, 21:51
Aynen ya mondeo da da e46 da da piyasada bol olan double lardan taktim ama navi yüklü değil nasil yapacuuk simdi :)

Kadyr
27-04-2015, 21:54

abı hatırlarmısın bılemem ama senın sayende navıgasyon forumlarınında yardımıyla baya bu ısı halletmıstım kendı cıhazımda
navıgasyon forumları mevcut arkadaslar cıhaz modelıne gore hazır harıtalarda var. zaten bı setubu tutturunca sadece mapı guncellemek cocuk oyuncagı

Honda Type_R
27-04-2015, 23:00
benim double dada harita yuklu ama otomatik olarak gps baglanmiyo sanirim surumu guncellemek lazim nasil yapabiliriz.
bu arada araba qashqai

HONDAHAN
28-04-2015, 12:39
Bende de aldığımda igo vardı, bir ara ilgilendim ve günceleldim. Igo 8 indirip sd karta aktarıp çalıştırdım. Ama o güncelleme ile hız kamerası uyarılarım kayboldu, şimdi tekrar indirip güncelleyim ve eksiklikleri gidereyim diyorum, ne nereden indirdiğimi bulabildim ne de başka bir yerden indirebiliyorum. Güncel indirebileceğim bir yer bilen var mı ?

mmustu
28-04-2015, 13:15
benim cihazım navimex marka şimdi kurcaladım cihazda Tomtom micro dontpanic mi ne kullanıyorlarmış.

Şimdi ben bu güncel hariteyı nereden indirebilirim hadi indirdim diyelim cihaza nasıl yükleyebilirim :)

63owen63
28-04-2015, 13:42

p.m atıyorum size

fanatik
28-04-2015, 20:32
Arkadaşlar,
İnernette igo8 ya da igo primo diye aratırsan çok sayıda var.
Mesela ben bu siteden zaman zaman yararlanıyorum. IGO8 Software PNA, PDA
Ama cihazınızın ekran çözünürlüğü, işletim sisteminin uygunluğu gibi parametrelere uygun igo ve güncel haritaları bulup, yüklemeniz lazım.
Vag grubunun işletim sistemi ve haritaları değişik, igo-başarsoft onlara yüklenemiyor.Benim rns-510 için çok araştırdım olmuyor.Sadece mevcut haritaların güncellemesini yapabiliyoruz.

fanatik
28-04-2015, 20:33
IGO8 Software PNA, PDA (http://www.turk-dreamworld.com/f947-igo8-software-pna-pda/)

fanatik
28-04-2015, 20:43
Honda Type_R '

Baud ayarlarından oluyor genellikle.
"İgo baud rate" diye aratıp baud ayarlarının nasıl yapıldığını öğrenip, cihazınıza uygun değerleri girerseniz uyduları blur diye düşünüyorum.

fanatik
28-04-2015, 20:46
mmustu '

Cihazın gps sd kartı varsa, hem igo hem de güncel haritalar yüklenebilir.
Ama tecrüben yoksa zor.
pm at istersen..

ağırabi
09-06-2015, 21:54
aracıma, alırken necvox yetkilisi tarafından necvox dva 9835 HD takıldı. navigasyon güncellemek isterken sd kartını kaybettim. yeni sd kart aldım. bir siteden "İGO Primo Wince Navigasyon Full Türkçe İndir v8.3.5.183522" yükledim. ancak sd kartı takınca "program bulunamadı" ikazı veriyor. ne yapılabilir, yardımcı olursanız sevinirim...

arda_34
10-06-2015, 01:04
http://www.fullprogramlarindir.com/igo-primo-i3-wince-navigasyon-gps-9-6-5-245577-full-turkce-indir.html

ben kendi aracımın sd kartına burdaki yazılımı yükledim genel ayarlardan navigasyon kısmına girip exe dosyasını seçip navigasyonumu açtım çalıştı umarım sizede yardımcı olur :)

bLackModeL
14-06-2015, 20:20
ürün satan yetkili destekcilerden harita yuklu micro sd kart laman yeterlı olcaktir hepsinin alt yapısı birbirine uyar

darkmoon
14-06-2015, 20:25
sahibinden de bu işi yapanlar var 30-50 tl arası yapıyorlar.

ağırabi
19-06-2015, 15:33
"darkmoon" arkadaşıma teşekkürlerimi sunuyorum. Aylardır süren çare arayışlarım, onun yol göstermesiyle, sahibinden.com'a girerek, İzmir/Buca'dan bir arkadaşın sayesinde, 35 TL'ye mükemmel bir şekilde çözüldü. Her türlü yazılım sitesine girerek, her türlü foruma yazarak, internetten sürekli araştırarak denediğim ancak başaramadığım "yeni bir sd karta navigasyon güncellemesi yükleme" konusunu iki e-mail ile halleden Mustafa Bey'e sonsuz teşekkürler...

mmustu
19-06-2015, 15:54
babacım kimle nasıl çözdün aynı sıkıntıyı yaşıyorum bende