PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En çok memnun kaldığınız Meguiar's bayisi (istanbul)

gorke
12-01-2011, 19:50
Küçük bir yoklama yapmak istedim. Uygulama sonucundan, kalite ve hizmetinden en çok memnun kaldığınız Meguiar's bayisi hangisi?
Kulaktan dolma bilgiler değilde gerçekten uygulama yaptırıp tavsiye ve öneri verebileceğiniz bayiyi bilmek istiyorum...

EMG
12-01-2011, 20:05
Dış uygulama yani pasta cila boya koruma konusunda Maslak Meguiars Mustafa usta

Yıkama konusunda üsküdar meguiars çok başarılı

K0213
12-01-2011, 20:19
tam yerinide bilmiyorum ama ataşehir tarafında çok esaplı die duyup gittiğim star wax die bi oto kuaförü var, hep meguiars ürünleri kullanıyolar ve yarı parasına birebir işlem yapıyolar. ben çok memnun kamıştım:icon_tup:
denemek isteyene kartından adresini verebilirim pmden..

ACTPK
12-01-2011, 20:20
Bir kere maltepedekine gittim. Gitmez olaydım. Sıradan yıkamacı sistemi çalışıyo adamlar. Kızıltoprakta yıkatıyorum istanbuldayken. Memnunum

Dou
12-01-2011, 20:21
Bir kere maltepedekine gittim. Gitmez olaydım. Sıradan yıkamacı sistemi çalışıyo adamlar. Kızıltoprakta yıkatıyorum istanbuldayken. Memnunum

Aynen yıkamacıdan hallice, maltepedeki gerçekten kötü.

-batu-
12-01-2011, 20:30

+1 :icon_tup:

Gokhan43
12-01-2011, 21:32

:icon_tup:

ramo35
12-01-2011, 21:39
bugüne kadar 4-5 kez üsküdar meguiar's ta iç-dış yıkama yaptırdım çok memnun kalmıştım özellikle dış yıkama konusunda iyidi çok fazla beklemiyorsunda araç yıkanırken onun dışında maltepeyi denedim 1-2 kez hiç memnun kalmamıştım iç kısımda çok tozunu almadıkları kolçaklar vs ler duruyordu dış yıkamada 1-2 yerden su akmıştı ondan hiç memnun kalmamıştım kızıltoprak ta 1 kez iç-dış yıkamaya gittim iç-dış güzel olmuştuda sadece güzel olmuştu diyebiliyorum çünkü diğer yerlere göre daha pahalı olması ve saat 2 de geldiğim yerden saat 6 buçukta önümde 3 araba olmasına rağmen çıkınca hiç memnun kalmamıştım 1-2 tanede spor araç sahibine yapılan ayrı hizmeti görünce spor pahalı araç almadan oraya gitmemeye karar verdim onun dışında dediğim gibi iç-dış yıkaması çok iyidi ama 4 buçuk saat beklemede ve gözü önünde 1-2 lüks aracın su tutulup gönderilmesine insan pek anlayışlı karşılıyamıyor o yüzden oyum üsküdar meguiar's a

Sefa_vts
12-01-2011, 21:42
Neden sadece Meguairs acaba meraktan soruyorum tamamen?

TarikS
12-01-2011, 21:44
tam yerinide bilmiyorum ama ataşehir tarafında çok esaplı die duyup gittiğim star wax die bi oto kuaförü var, hep meguiars ürünleri kullanıyolar ve yarı parasına birebir işlem yapıyolar. ben çok memnun kamıştım:icon_tup:
denemek isteyene kartından adresini verebilirim pmden..

Oraya ben denemelik gittim, verdigim 150 lirayi sadece ic temizlige ve motora saydim, boya isciligi berbatti, cizikler gitmedi cogu yerde, 2 kez gectirdim vs. Tekrar adimimi atmadim oraya..

Yikama konusunda kesinlikle Uskudar Meguiar's, baska hic bir yerden orasi kadar memnun kalamadim, benim arabami benden daha iyi yikayip, kurutup, parlatip teslim ediyorlar.. Boya isciligi konusunda 1 arac goturduk simdilik, onda da cok minik bir yerde hata kalmisti ama onu da telafi etmede sorun yasamadik.. Ic temizlikte ise gram sorun yok, detaylica tertemiz oluyor.. Genel olarak butun arkadaslarimla aldigimiz hizmetten, oradaki agirlanisimizdan fazlasiyla memnunuz..

-batu-
12-01-2011, 21:45
Oraya ben denemelik gittim, verdigim 150 lirayi sadece ic temizlige ve motora saydim, boya isciligi berbatti, cizikler gitmedi cogu yerde, 2 kez gectirdim vs. Tekrar adimimi atmadim oraya..

Yikama konusunda kesinlikle Uskudar Meguiar's, baska hic bir yerden orasi kadar memnun kalamadim, benim arabami benden daha iyi yikayip, kurutup, parlatip teslim ediyorlar.. Boya isciligi konusunda 1 arac goturduk simdilik, onda da cok minik bir yerde hata kalmisti ama onu da telafi etmede sorun yasamadik.. Ic temizlikte ise gram sorun yok, detaylica tertemiz oluyor..

yıkamasını çok merak ettim valla denemeye gelicem.

muratcantona
13-01-2011, 20:34
:Uskudar meguiars ;) en guzelı maltepe sokak arası yıkamacıdan farksız , kızıltoprak cok sacmalıor

!KO
13-01-2011, 20:39
kızıltoprağa giderim genelde üsküdarı deniyelim :)

Ufuk
13-01-2011, 20:42
Üsküdar iyi yermiş bende bir uğrasammı mı yoksa ucuza makine alıp kendim mi yapsam ? :D

berkred
14-01-2011, 10:33
yıkama olarak üsküdar meguiars tek geçerim:icon_tup:

Ranthor
14-01-2011, 12:41

ben de aynı şeyi soruyorum kendime,
sonax vardı gülsuyunda ordaki adam tertemiz yapıyordu arabayı

gorke
14-01-2011, 16:32
peki meguiar's harici burası süper diceğiniz biryer var mı? ben nereye gittiysem megin en kötüsünden daha iyi yıkayan bi yere denk gelmedm. belki siz gelmişsinizdir?

Ufuk
14-01-2011, 17:48
peki meguiar's harici burası süper diceğiniz biryer var mı? ben nereye gittiysem megin en kötüsünden daha iyi yıkayan bi yere denk gelmedm. belki siz gelmişsinizdir?

Kendi mahallemdeki oto yıkmacım :) Sağolsun makineyi bana bırakıyor eğleniyorum öyle :D (eğer mekan boşsa)

Jam da Joker
14-01-2011, 18:28

Bostancı Sonax :icon_tup:

Baran^
15-01-2011, 12:38
Çevreme tavsiye edemiyeceğim hiçbiyere gitmem bilen bilir.Şu anda Anadolu yakasında yeni açılmasına rağmen kısa sürede herkez tarafından memnun kalınan, titiz çalışanlarıyla, ilgili ve güleryüzlü işletmecisi ve kullanılan malzemesiyle Üsküdar Meguıars kesinlikle favorim.Herkeze tavsiye ederim.Tozsuz ,bol cilalı günler dilerim.

husrevoglu
15-01-2011, 14:14
üsküdar meguiarsın yeri tam olarak nerde?

GokhanRS
15-01-2011, 14:18
aranızda avcılara gitmiş olan pek yok galiba ama süperler. uygulamacıları aynı zamanda oranın sahipleriler. meguiars tr de yokken sonaxdı orası zaten. mükemmeller tek kelime ile avcılar.

AHMET1907
15-01-2011, 14:36
Bakırköy sonaxa gitmeyinde nereye giderseniz gidin

TarikS
16-01-2011, 00:32
üsküdar meguiarsın yeri tam olarak nerde?

Karacaahmet mezarligin altindaki Petrol Ofisi'nin icinde..

S.Özeren
16-01-2011, 00:36
avrupa yakasında hangisi en iyi :D

YEY®
16-01-2011, 00:37

Altunizade zadex.Hiçbir megu'nun orası kadar iyi yıkadığını görmedim.Zaten 1 araba 1 buçuk saat falan sürüyor.2 saatten aşağıda sıra olmuyor :) Laptop kitap vs alın yanınıza beklerken..

TarikS
16-01-2011, 00:56
Altunizade zadex.Hiçbir megu'nun orası kadar iyi yıkadığını görmedim.Zaten 1 araba 1 buçuk saat falan sürüyor.2 saatten aşağıda sıra olmuyor :) Laptop kitap vs alın yanınıza beklerken..

Aksam saati oldugundan midir nedir 1 kere gittim, o da bizim apacilerle falandi, onda da begenmedim, tekrar gitmedim :) O zaman da sen ovmustun sanirim ama bekledigim gibi cikmamisti :o

Berkan
16-01-2011, 02:43
valla diğerlerini bilemiycem ama bahçeşehirde yaptırdırk kepazeye dönmüş acık renk iç deri dösemeye sahip bmw yi 2008 den beri ilk defa detay temizliğe girdi 0 gibi çıktı çok arkadasm sokuyo soktu memnun olmayan görmedim acıkcası

Mr.K
16-01-2011, 03:10
valla diğerlerini bilemiycem ama bahçeşehirde yaptırdırk kepazeye dönmüş acık renk iç deri dösemeye sahip bmw yi 2008 den beri ilk defa detay temizliğe girdi 0 gibi çıktı çok arkadasm sokuyo soktu memnun olmayan görmedim acıkcası

araba yıkamayı ogrensın ordakıler once..

YEY®
16-01-2011, 03:19
Aksam saati oldugundan midir nedir 1 kere gittim, o da bizim apacilerle falandi, onda da begenmedim, tekrar gitmedim :) O zaman da sen ovmustun sanirim ama bekledigim gibi cikmamisti :o

Valla sen benden ii bilirsin büyük yıkamacılarda 4-5 eleman oluyor.Belki dikkatsiz birine denk gelmişsindir hatalı kalmıştır araba.Ammaaa oradan ne zaman araba alsam ağzım açık kalıyor.Sanki ufaktan detaylı yıkama yapıyorlar..Zaten arabayla geçirdikleri vakti kıyaslayınca normal yıkamacanın 4 katı,megunun da 2 katı kadar vakitle ilgileniyorlar arabayla.Tabi birazcıkta pahalı.En son 25 ti baya oldu gitmeyeli.

ukku
16-01-2011, 03:35
Bostancı Sonax :icon_tup:

+1
özellikle birkaç kez gidip, bahşişsiz çıkmadıysan ve adamlar titiz olduğunu farketmişse gayet güzel temizliyor.. ben genelde orda yıkatıyorum..

Baran^
16-01-2011, 12:03
sonax 24 saat açık dimi ? bu önemli bir detayda ondan merak ettim

_muhaRRem
16-01-2011, 12:11
en güzeli kendi arabanla ,kapalı bi otoparkta baş başa kalıp ,onu doyasıya köpürterek yıkamaktır :)

@Lp2
16-01-2011, 12:56
yıkamada bostancı sonax bana gore bı cok yerden ıyıdır guzel ılgılenıyorlar cılasına kadar yapıyorlar gece 2 ye kadar acık uskudar meguıars a gıttım gecen hafta jantlarda kır kalması dısında guzel yıkıyorlar dıyebılırım cok artı bı ılgılenme goremedım cunku yıkamada 2 kısı calısıyor sanırım arabalar sırada bekledıgınden cabuk oluyorlar buda buyuk bır eksı bence

AhmetYılmaz
16-01-2011, 14:42
Bakırköye uğradım yıkama için. Tertemiz aldım arabayı. Kaputada NXT atıldı. :)

brillantcar
16-01-2011, 18:30
meguiars üsküdar yıkama , detaylı temizlik ve boya koruma konusunda bence çok iyi , burada m yönetici ve çalışanlar çok ilgililer bence.Her gittiğimde herkese aynı ilgi alakada bulunuyolar.2 kişi çalışmlarına rağmen arabamda hiç bir zaman en ufak leke bile olmadı.yönetici ve çalışanlarını kutluyorum.

Baran^
16-01-2011, 21:17
yıkamada bostancı sonax bana gore bı cok yerden ıyıdır guzel ılgılenıyorlar cılasına kadar yapıyorlar gece 2 ye kadar acık uskudar meguıars a gıttım gecen hafta jantlarda kır kalması dısında guzel yıkıyorlar dıyebılırım cok artı bı ılgılenme goremedım cunku yıkamada 2 kısı calısıyor sanırım arabalar sırada bekledıgınden cabuk oluyorlar buda buyuk bır eksı bence

Kanka sen sık yıkatıyorsun sonaxa gidiyorsan tanıyorlarsa senı zaten bahşiş o şu bu cilasına kadar yapmaları normal.Ben gideyim şimdi oraya 10 tane hata bulurum tanımıyolar cunku benı aynı o hesap bu :D Üsküdar yenı acıldığından herzaman aynı yoğunluk olmuyor yaza doğru elemanlar coğalacak.Ama 2-3 sefer git ayağın alışsın yalarlar bırak cila falan yapmayı ;)

fastchild
16-01-2011, 22:07

abi senin bu gülsuyunda dediğin sonax petrolofisin'deki mi
benda arada bir orayı kullanırım ama geri kalan zamanlarda 1 cumartesi günümüz sadece araba içindir
iç+dış+motor+pasta+cila+jant+lastik alayına ben girişiyorum akşamda karşısına geçip seyretmek ise doyumsuz bir zevk satı ışğın altında parıl parıl

y@sin
16-01-2011, 22:27
Üsküdar meg'de arabama iç dış komple detaylı temizlik yaptırdım istediğim memnuniyeti aldım..Tavsiye ederim..

Yıkama konusunda ümraniye ve çevresindeki arkadaşlara önerim aslan oto yıkama olucaktır..Detaylı adres isteyene tarif edebilirim..Gerçekten işini hakkıyla yapan bir kaç yer'den biridir gözümde..

Berkan
19-01-2011, 00:08
araba yıkamayı ogrensın ordakıler once..

yıkama demedim uygulama dedim yavrum ki yıkamada gayet düzgün müşteri

seciyolarsa bilemem ama

Mr.K
19-01-2011, 00:39
yıkama demedim uygulama dedim yavrum ki yıkamada gayet düzgün müşteri

seciyolarsa bilemem ama

uygulama yapılmıs arac gormedım yaptırmadım da orda bılıosun

ama musterı seccek olduktan sonra ne anlamı kaldı kı o ısın :)

kızıltoprak meg. ıle ılgılı daha once sıkayetlerımı dıle getırmıstım..
bahcesehırde aynı sekılde araba yıkamayı bılmıyo.bu kadar basıt.

Baran^
19-01-2011, 07:07
Bana kalsa iddia ediyorum benım gibi yıkayabilen yıkamacı yok,en iyisiyle idare ediyorum diyebilirim o yuzden onurun dediğini anlıyorum.Yıkama işi ağır iş yoğun yerlerde ister istemez şişiyor yıkama yada gercekten özenmiyorlar vakit ayırmak istemiyorlar vs

e'to
19-01-2011, 10:06
Üsküdar meg'de arabama iç dış komple detaylı temizlik yaptırdım istediğim memnuniyeti aldım..Tavsiye ederim..

Yıkama konusunda ümraniye ve çevresindeki arkadaşlara önerim aslan oto yıkama olucaktır..Detaylı adres isteyene tarif edebilirim..Gerçekten işini hakkıyla yapan bir kaç yer'den biridir gözümde..

+1 :icon_tup:

bmwlove
19-01-2011, 11:00
Kızıltoprak diyorum okadarrrr:))

Brs_eg
19-01-2011, 11:04
Pendiktede meg aciliyor.Dün baktm yikamalari fln gyt güzel.uygulama yapmayada başlamişlar.

TarikS
19-01-2011, 15:03
Bana kalsa iddia ediyorum benım gibi yıkayabilen yıkamacı yok,en iyisiyle idare ediyorum diyebilirim o yuzden onurun dediğini anlıyorum.Yıkama işi ağır iş yoğun yerlerde ister istemez şişiyor yıkama yada gercekten özenmiyorlar vakit ayırmak istemiyorlar vs

Valla Dursunla Murat benden iyi yikiyorlar o kesin de.. :D Senle beraber bir gun araba yikayalim da en iyisini goreyim :) :icon_tup:

Baran^
21-01-2011, 08:47
Bu hafta müsaitim gel kanka yıkayalım bizim garajda :) sora muratı dursunu beğenmezsin sölenirsin baştan sölüorm ahahah

VteC_MaNiaC
21-01-2011, 11:17
Pendiktede meg aciliyor.Dün baktm yikamalari fln gyt güzel.uygulama yapmayada başlamişlar.

bizim mertcanların orası işte :D

OZAN-RS
21-01-2011, 11:32
uygulama yaptrımadım ama yıkama olaraka bakırkoy megu den cok memnunum , gayet güzel yıkıyolar arabayı, pırıl pırıl yapıyolar..:icon_tup:

SkY
21-01-2011, 18:09
florya meg'ten hep memnun kaldım hem yıkama hemde uygulamada..ama çok zaman oldu gitmeyeli son durumları nedir bilmiyorum

SHOCKİNG
02-02-2011, 11:26
Bahçelievler haznedarda yeni açılan auto speed ( meguiar's ) nasıl giden uygulama yaptıran varmı ?

Low-Rider
02-02-2011, 21:19
Bahçelievler haznedarda yeni açılan auto speed ( meguiar's ) nasıl giden uygulama yaptıran varmı ?

Sahibi cok ilgili ama elemanlar cok kotu

Araci once kopukleyip yikadilar sonra tekrar kopuk eldivenle gecip tekrar yikadilar. Yikama fasli guzel ama araci aldigimda su akiyordu heryerinden. Bel altinda silinmeyen yerler vardi. Arka tampon kirliydi,on sis farlarindan birini hic silmemisler. İc kisimi bi supurup gecmisler

fatihtemizer
03-02-2011, 08:54
ya bu bel altına neden girişmezlar anlamıyorum her yıkamada uyarmam mı gerekiyor...:Dbakırköy meg i denicem bu hafta..

bugra_0101
03-02-2011, 08:58

:icon_tup:

batutech
04-02-2011, 18:26
Bugün bakırköy meg.i denedim gayet güzel artık her yıkamada ordayım. Bakırköy sonax ın yanından geçmeyin normal bi yerde yıkatmaktan daha da kötü. Floryada da güzel yerler var ama kalabalık olduğundan fazla ilgilenmiyolar. Bakırköy meg sakin güzel..

Ufuk
11-02-2011, 10:05
Edit:sorun giderildi

Aykut106
03-08-2011, 01:33
Meg olarak kızıltoprak daha sonra Üsküdar a gidiyordum
Kızıltoprakta tanınıyorsan ilgileniyorlar.Bi kac kere gittim sonra bıraktım.
Üsküdar meg de yıkama konusunda begendigim nadir yerlerden fakat 6 kere gidip dolu ve tek kişi calısan olması hos degil.Tek araba var bekleme abi sen diyen yıkamacı arkads olunca bnde daha gitmedim gitmemde meg yıkama malzemem vardı biraz onlarıda arkadslarıma dagıttım.Benim ıcın meg dünyası kapandı simdilik:)

TarikS
03-08-2011, 07:42
Meg olarak kızıltoprak daha sonra Üsküdar a gidiyordum
Kızıltoprakta tanınıyorsan ilgileniyorlar.Bi kac kere gittim sonra bıraktım.
Üsküdar meg de yıkama konusunda begendigim nadir yerlerden fakat 6 kere gidip dolu ve tek kişi calısan olması hos degil.Tek araba var bekleme abi sen diyen yıkamacı arkads olunca bnde daha gitmedim gitmemde meg yıkama malzemem vardı biraz onlarıda arkadslarıma dagıttım.Benim ıcın meg dünyası kapandı simdilik:)

Üsküdar'da 2. yıkama elemanı sürekli alınıyor ama fazla dayanamadan ayrılıyor :D İnsanların araba yıkama anlayışları genelde yüzeysel olduğundan oranın isteklerini karşılamıyor vb. sebeplerden istenilen eleman bulunamadı, bulunsa Pazar günleri de çalışacak inşallah, o günü iple çekiyorum :D

Gitmeden önce telefon açıp ona göre gidiyorum ben de, bekleme veya geri dönmek zorunda kalma problemini öyle çözdüm

y.güner
03-08-2011, 07:50

o braz daha moda olduğu için galiba sadce adı var başkada bşe dil yani bnde yıkattım bi kaç defa ama bldğin yıkama yani bi fark yok tek fark normal yıkamacılar 15 alıyosa orası 25 alıyo :D

slcksrn
11-08-2011, 01:39
Kesinlikle Uskudar Meguiar's. :bravo:

Baran^
12-08-2011, 09:21
Meguıars ünlü olduğu için değil ürünleri kaliteli olduğu için köpüklü yıkama diye pirille yıkamadıkları için tercih ediliyor.Meguıars kullanmayan ürününüzü verdiğinizde cok guzel yıkayan yerlerde var orası ayrı.

kelalper
12-08-2011, 10:10
Valla ben Floryada Umit e götürüyorum. O da eski Florya Meguirsda çalışıyordu. Bir araba için en az 5 saat uğraşıyor. Yaptığı arabalar 1 sene sonra hala pırıl pırıl dolaşıyor. Yıkama konusunda da çok iyiler.

SekoLive
12-08-2011, 10:12
Üsküdar meg e kendi aracıımı götürdüm tarık'ın vasıtasıyla ciddi anldam güzel yıkandı ve arabada önceden kayıp edilms 3tane öğrenci kimliği cıktı :D koltugn arasına sıkısmıs hava ile fırladılar yerinden ki arkadşlar bineli arabaya en son 1 ay olmustur :D ozamandan beri en az 4-5 kere yıkatttık cıkmamısdı arabadan :D

<<buğra>>
12-08-2011, 17:11
bahçelievler'e giden var mı?
film için yarın gidebilirim.

CAM FİLMİ 100 TL.ÜCRETSİZ YIKAMA VE MÜTHİŞ PROMOSYONLARIMIZ. - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com&#039;da - 53689327 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-cam-filmi-100-tl-yikama-ucretsiz-ic-dis-53689327/detay/?source=promotion_topl)

imprezaWRC
12-08-2011, 19:18
bahçelievler'e giden var mı?
film için yarın gidebilirim.

CAM FİLMİ 100 TL.ÜCRETSİZ YIKAMA VE MÜTHİŞ PROMOSYONLARIMIZ. - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com&#039;da - 53689327 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-cam-filmi-100-tl-yikama-ucretsiz-ic-dis-53689327/detay/?source=promotion_topl)

Fotoğraflardan davlumbazları yıkamadıkları veya oraya bir parlatıcı sıkmadıkları dikkatimi çekti. Veya en iyimser düşünce ile fotoğrafları aceleyle çektiler.

Cam filmi için iki adres bilirim; biri and. yakasında LLumar Ahmet (Üsküdar) diğeri de Maslak oto sanayi Gençler oto (LLumar).

100 TL'ye cam filmi olayına oldum olası aklım yatmadı, yatmayacakta.

VteC_MaNiaC
12-08-2011, 22:21
maltepe meguiars da güzel baya sahildeki

TarikS
13-08-2011, 02:05
maltepe meguiars da güzel baya sahildeki

Yikama icin mi yoksa devam eden muhabbete istinaden cam filminde mi? :D

<<buğra>>
14-08-2011, 11:11
Fotoğraflardan davlumbazları yıkamadıkları veya oraya bir parlatıcı sıkmadıkları dikkatimi çekti. Veya en iyimser düşünce ile fotoğrafları aceleyle çektiler.

Cam filmi için iki adres bilirim; biri and. yakasında LLumar Ahmet (Üsküdar) diğeri de Maslak oto sanayi Gençler oto (LLumar).

İkside en iyilerinden olabilir ama 250 TL bence yüksek bir rakam, bu arada linkteki bayiiden de kesinlikle uzak durulması lazım...

CAM FİLMİ 100 TL.ÜCRETSİZ YIKAMA VE MÜTHİŞ PROMOSYONLARIMIZ. - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com&#039;da - 53689327 (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-cam-filmi-100-tl-yikama-ucretsiz-ic-dis-53689327/detay/?source=promotion_topl&)

grkm
14-08-2011, 11:50
Sanırım en kıl insanlardan biriyim araba yıkama konusunda..

Ikinizide cok yakınen tanıyorum :) benim, Baran yada Tarık kadar kıl oldugunuzu sanmıyorum .. Bilmenizi isterim ki istanbuldaki en favori yerim ucra köşede kalmış bir garaj ..

Sonaxlarla aram iyi olamadı , Bakırköy Bahcelievler ikiside felaket .. Bostancıyı denemek isterim.

Meguiar'slar cok sık el degistirdiler. Bakırköy bitik, Bahcelievler iptal edildi.. Maltepe yi boş bi anında yakaladım , begenmedim. Uskudara gitmek bi turlu kısmet olmadı ..

Düşünün ki X5i olan bir arkadaşım tarabyadan kalkıp sırf araba yıkatmaya bakırköy meg.a gelirdi. Florya da ki ücra köşede kalmış dedigim yani Kelalperin söylediği Ümit'in uygulama yaptıgı garaja geliyor artık ..

Florya ve civarı , hatboyunda Mahirler sokagın içinde Mahirler oto yıkama tavsiye edilir !!

TarikS
14-08-2011, 12:27
Sanırım en kıl insanlardan biriyim araba yıkama konusunda..

Ikinizide cok yakınen tanıyorum :) benim, Baran yada Tarık kadar kıl oldugunuzu sanmıyorum .. Bilmenizi isterim ki istanbuldaki en favori yerim ucra köşede kalmış bir garaj ..

Sonaxlarla aram iyi olamadı , Bakırköy Bahcelievler ikiside felaket .. Bostancıyı denemek isterim.

Meguiar'slar cok sık el degistirdiler. Bakırköy bitik, Bahcelievler iptal edildi.. Maltepe yi boş bi anında yakaladım , begenmedim. Uskudara gitmek bi turlu kısmet olmadı ..

Düşünün ki X5i olan bir arkadaşım tarabyadan kalkıp sırf araba yıkatmaya bakırköy meg.a gelirdi. Florya da ki ücra köşede kalmış dedigim yani Kelalperin söylediği Ümit'in uygulama yaptıgı garaja geliyor artık ..

Florya ve civarı , hatboyunda Mahirler sokagın içinde Mahirler oto yıkama tavsiye edilir !!

Mazot alabilirsem bugun geleyim oraya :D Xor'a da ugrama niyetim var zaten

Mivec_4G63
16-08-2011, 17:46
altunizade zadex işinin ehli

GU
04-10-2012, 16:09
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama ne zamandır niyetleniyodum Kızıltoprak Meguiars a gitmeye ama yolunu dahi çözememiştim...Bugün ilk kez gitmek nasip oldu...6 ay olmuş el değiştireli ve inanılmaz ilgili,titiz ve saygılılar...Çok memnun kaldım bundan sonra kesinlikle orayı tercih edeceğim...Paylaşmak istedim...

Aykut106
04-10-2012, 17:40
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama ne zamandır niyetleniyodum Kızıltoprak Meguiars a gitmeye ama yolunu dahi çözememiştim...Bugün ilk kez gitmek nasip oldu...6 ay olmuş el değiştireli ve inanılmaz ilgili,titiz ve saygılılar...Çok memnun kaldım bundan sonra kesinlikle orayı tercih edeceğim...Paylaşmak istedim...

Yaklasık 1 sene onceki dusuncemi yazmıstım
http://www.techturkey.com/forum/2486784-post57.html

El değiştirdikten sonra kesinlikle katılıyorum yazdıklarına..

GU
04-10-2012, 18:08
Kesinlikle acaip ilgililer bende maltepe Meguiars a gidiodum ama artık orası piyasa mekanı olmuş buranın elektriği inanılmaz iyi geldi bana sanırım bundan sonra Kızıltoprak Meguiars a gideceğim

Ugu-RR
04-10-2012, 21:03
Bahcesehir meguiarstan cok memnunum ordan baska yerden yikatamiyorum

GuneyOnur
14-03-2013, 10:00
Horrtt... Maltepe meg nasıl bu aralar birde geçenlerde dikkat ettim kartal atalarda minibüs yolu üstünde kadıköy istikametinde yeni br meguiars açılmış yanılmıyorsam varmı bilgisi olan ?

SerkanKurt
27-05-2013, 23:05
şu sıralara komple pasta cila iç dış detaylı temizlik motorda dahil en kaliteli anadolu yakasında neresini önerirsiniz ?

efe_
12-06-2013, 18:03

İstanbulda öyle olabilir ama mesela ben Samsunda 100 tl'ye yaptırdım çok memnunum.İşçilik,malzeme gayet yeterli düzeyde.Yaptırdığım kişiler sonax vb. yerlere gidip aynı işi aynı malzemeyle yapıyorlar sonax 400 tl diyor müşteriye :)

tnbrk
12-06-2013, 23:39
İstanbulda öyle olabilir ama mesela ben Samsunda 100 tl'ye yaptırdım çok memnunum.İşçilik,malzeme gayet yeterli düzeyde.Yaptırdığım kişiler sonax vb. yerlere gidip aynı işi aynı malzemeyle yapıyorlar sonax 400 tl diyor müşteriye :)

Normaldir olayın zaten bence tamamı işciliktir, beceridir en iyi markada yaptırsanız da usta değilse hiç bir işe yaramıyor. Kendime ait iki arabam oldu ikisine toplamda 7 kere film çektirdim sadece 2 sinden memnun kaldım llumar dan 3m e solargard ına kadar.

ERK_RS
17-07-2013, 13:40
üküdar'ın yerini tarif edebilir misiniz?

GKD
18-07-2013, 02:44
kapandı diye biliyorum ama yanılıyorda olabilirim...

ilker_yusuf
18-07-2013, 07:27

Dudullu SONAX Akademi
Şerifali Car Wax
Avcılar Autojoy

ilker_yusuf
18-07-2013, 07:28

Ümraniye'de oturuyorum Aslan oto'yu merak ettim.PM atabilirmisiniz?

GokhanRS
18-07-2013, 07:29
avcılar meguiars tek geçerim. meguiars harici yer isteyenede avcılar autojoy öneririm.

ERK_RS
18-07-2013, 10:11
kapandı diye biliyorum ama yanılıyorda olabilirim...

teşekkür ederim.

Durango
16-04-2014, 22:52
Konuyu hortlatıcam ama bugün gittiğim Meguiar's Maslak ile ilgili tecrübemi aktarmak isterim.

Aracıma motor temizliği ve detaylı iç bakım yapıldı.

Motora önce su tutuldu, ardından fısfısla super degreaser sıkıldı hiçbir şekilde ufak detailing fırçalarıyla detaya bakılmadan tekrar su tutuldu. Araç yan tarafa iç temizliğe girmedende hyper dressing sıkılılıp kaput kapatıldı. Aracın bitmesine yakın aklıma geldi kaputu açtığımda kirle karışık parlak bir kitle ile karşılaştım. Bezi elime alıp elimin girdiği her yeri ve iç kaputu temizledim. Bizim sokak arasındaki beğenmediğimiz yıkamacı bile önce ince fırçayla elinin girdiği her yeri temizliyor suyunu tutuyor kurularkende aynı hassasiyeti gösteriyor.
Motor yıkamadan memnuniyet 5 üzerinden 0

İç temizliğinde gördüğüm kadarıyla 1 kişi yetişemiyor. İç temizliğimi yapan usta evet güzel çalışıyor fakat sürekli eksik kalan yerleri söylemek zorunda kalıyorsunuz. Ufak fakat göze batan detaylar hep atlanıyor. Koltuklar dışında her yer all purpose cleaner ile siliniyor fakat koruma için başka bir ürün kullanılmıyor (Uygulama bayiiden bayiiye değişiklik gösterirmi bilmiyorum, insan temizlenen yerin koruyucu bir ürünle üzerinden geçilmesini bekliyor)
Memnuniyet 4

Çalışanlar hoş sohbet, ikram güzel
Memnuniyet 5